פתיחת דף עסקי בפייסבוק – איך עושים זאת – מדריך צעד אחרי צעד

למה להקים דף עסק?

במידה ויש לכם עסק קטן ואתם מחפשים את הדרך הנכונה לעזור ללקוחות למצוא אתכם – כנראה שהצעד הנכון יהיה להקים דף פייסבוק לבית העסק שלכם. בדף תוכלו להעלות תכנים שנוגעים לעבודה שלכם, לעורר שיח בקבוצות ודפים שקשורים לעולם העיסוק שלכם, לחלוק מידע ולתת פרטים ליצירת קשר וקבלת השירות שאתם מעניקים. בשביל לעשות לכם קצת סדר, ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לפתוח דף עסק משלכם בפייסבוק. בהצלחה!

פתיחת-דף-עסקי-בפייסבוק-מדריך

פייסבוק, כבר יש לכם?

כמובן שלפני שתוכלו לפתוח דף פייסבוק, תצטרכו לדאוג לכך שיהיה לכם פרופיל פייסבוק משלכם. לפתיחת חשבון, היכנסו לקישור הבא.

שנתחיל?

על מנת להקים את דף העסק שלכם בפייסבוק, תכנסו לפלטפורמת יצירת הדפים של פייסבוק כאן. שם תוכלו לבחור האם מדובר בדף של קהילה או יישות, או דווקא בדף עסק (מסומן באדום):

הגדרת סוג דף הפייסבוק

בחרו כמובן באפשרות בית העסק ולחצו על “Get Started”. עכשיו תוכלו לבחור את שם העסק שלכם ולמלא את הפרטים שנוגעים לו:

הגדרת האם הדף הוא מותג או עסק

בשלב הבא תוכלו למלא פרטים נוספים על העסק, תתבקשו להוסיף תמונת פרופיל ותמונת נושא לדף של העסק שלכם – מומלץ שתבחרו בתמונה שתואמת את עבודת העסק שלכם ואפילו בלוגו של העסק. לאחר מכן, המשימה הושלמה – הקמתם דף עסק משלכם!

פעילות, פעילות ושוב פעילות

אחרי שהקמתם את דף העסק שלכם, אפשר לומר שהחלק הקשה מאחוריכם. על מנת למקסם את הפוטנציאל של דף העסק שלכם ושל יכולות השיווק בפייסבוק חשוב שתשמרו על פעילות שוטפת ברשת החברתית ותדאגו להעלות תכנים רבים לדף. אפשרות נוספת כמובן, היא לפרסם את דף העסק שלכם באמצעות קידום ממומן של פייסבוק ולהנות מפרסום שוטף בהתאמה אישית אצל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. ועכשיו, רק נשאר לכם לחכות שהלקוחות ימצאו את דרכם אליכם. שיהיה לכם הרבה בהצלחה!

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: