פופקורן טיים – Popcorn Time | קישור להורדה ומדריך

כדי להוריד את פופקורן טיים לחצו כאן

מי לא אוהב לראות סרטים?

בשנים האחרונות עולם הסטרימינג הלך והשתכלל ואיתו גם אפשרויות הצפייה. אחת הפלטפורמות הבולטות ביותר שמלוות אותנו כבר כמה שנים ורלוונטית גם כיום היא פופקורן טיים. פופקורן טיים הוא ממשק סטרימינג נוח שיכול בקלות לאפשר לכם להנות מסרטים וסדרות שאתם אוהבים, באיכות צפייה גבוהה ובצירוף אוטומטי של כתוביות. בשביל לעשות לכם קצת סדר, כתבנו עבורכם את המדריך השלם לשימוש בתוכנה המגניבה הזאת! שימו לב – המדריך מותאם למשתמשי ווינדוס, אבל כנראה רלוונטי גם למשתמשי מאק או לינוקס.

פופקורן טיים מדריך

מתחילים!

לפני הכל, נרצה כמובן להוריד את התוכנה למחשב. ראשית, היכנסו לקישור הבא ובחרו בגרסה הרלוונטית – עבור רובכם מדובר ב-Windows או ב-macOS:

לאחר שתבחרו באפשרות הרלוונטית, ההורדה תתחיל תוך כמה רגעים ותיקח מספר דקות. כשההורדה תיגמר, תריצו אותה ותאפשרו לה לרוץ. לאחר מכן ישאלו אתכם איפה לשמור את התוכנה – תבחרו בתיקיית ההתקנות הרלוונטית במחשב שלכם ולחצו על “Next”:

שלב 1 התקנת פופקורן טיים

לאחר מכן התוכנה תבקש מכם ליצור קיצור בשולחן העבודה, לחצו על “Next”:

שלב 2 התקנת פופקורן טיים

לאחר מכן, תוצג לכם ההודעה הבאה, לחצו על “Install’:

תהליך התקנת פופקורן טיים

ועכשיו תרוץ ההתקנה:

שלב סופי של INSTALL POPCORN TIIME

 כשהיא תסתיים, תקבלו הודעה משמחת שהתוכנה הותקנה לכם בהצלחה במחשב ותוכלו להתחיל להשתמש בה!

סיום - התקנה פופקורן טיים

נדאג ל-VPN (אבל לא חייב)

בשביל להשתמש בפופקורן טיים ולא להסתבך, חשוב לדאוג לתוכנת VPN אמינה שתחסוך לנו בעיות.
בחרנו להוריד את תוכנת “Windscribe” מהקישור הבא. בחרו באפשרות ההורדה ל-“Windows” ולא לכרום:

הפעלת VPN לצורך שימוש בפופקורן טיים

לאחר מכן, ההורדה תתחיל. כשהיא תסתיים, תתחילו בהתקנה, בחרו באופציה הראשונה ולחצו על “Next”:

התקנת פופקורן טיים

כעת, ההתקנה תרוץ. כשתסיימו לחצו על “Finish” וזהו, הורדתם VPN!

עכשיו תצטרכו להירשם באתר – בחרו שם משתמש, סיסמא ומייל.
לאחר שיצרתם יוזר, Windsribe תפתח בפניכם חלון שיראה כך, בחרו ב-“On” והפעלתם VPN!

התקנת VPN

ועכשיו, איך נשתמש?

אחרי שהתקנתם את התוכנה, אתם רוצים למצוא את הסדרה האהובה שלכם ולהתחיל בצפייה? הנה מה שאתם צריכים לעשות. ראשית, חשוב שתדעו ש-Popcorn Time, מחולקת לשני תפריטים – תפריט סרטים (“Movies”) ותפריט סדרות (“TV shows”). לפני שאתם מתחילים, חשוב שתבחרו באופציה הרלוונטית, באפשרויות שמוצגות לכם בחלק השמאלי העליון של התוכנה:

בחירת סרטים או סדרות בפופקורן טיים

נבחר במקרה הזה, באופציית הסדרות. בשביל למצוא את הסדרה שלנו, נלחץ על זכוכית המגדלת בתפריט הימני:

אפשרות חיפוש בפופקורן טיים

נקליד את שם הסדרה שלנו ונמצא אותה בתפריט:

סדרות וסרטים בפופקורן טיים

לאחר מכן, יפתח בפנינו תפריט הסדרה. שם נוכל לבחור בפרק הרלוונטי שמעניין אותנו ולהוריד אותו לצפייה. כמה אפשרויות מגניבות ששווה שתכירו:

כתוביות

אם אתם רוצים להוסיף כתוביות, תוכלו לבחור באופציית השפה שתוצג מימין ללחצן הצפייה ולבחור בשפת השמע והכתוביות.

איכות צפייה

תוכלו לבחור באיכות הצפייה באפשרות שמתחת לאופציית השפה.

בחירת איכות הצפייה - פופקורן טיים

לאחר שסידרתם את כל אלה, רק נשאר לכם ללחוץ על “Watch It Now”. כעת תיפתח בפניכם חלונית מלחיצה שתשאל אתכם אם אתם רוצים להשתמש ב-VPN של פופקורן טיים. תוודאו שה-VPN שלכם פתוח ממקודם ובחרו ב-“Continue”:

המלצה להפעלת VPN לצורך צפייה בפופקורן טיים

עכשיו ההורדה תתחיל לרוץ וזהו! תהנו!

מה כדאי לראות?

בשביל לעשות לכם קצת סדר בבלגאן, ריכזנו עבורכם את הסרטים והסדרות שאנחנו הכי אוהבים. לפעמים קשה למצוא מה לראות עם החברים ולהגיע להחלטה – אנחנו ממליצים לכם לבחור את התוכן שלכם מראש בשביל למנוע הרבה כאב ראש. מבלי להאריך במילים, אלו הם הסרטים והסדרות האהובים עלינו שתוכלו למצוא ב-Popcorn Time:

חמשת הסרטים האהובים עלינו

הדרמה הסוחפת – פורסט גאמפ

כנראה שכולכם שמעתם כבר על "פורסט גאמפ" ומכירים אותו לפחות בשם. מדובר באחד מסרט הדרמה האהודים ביותר בעולם שזכה בזמן יציאתו בפרסים רבים ותהודה עולמית. הסרט עוקב אחרי חייו של פורסט, מילדותו עד חייו הבוגרים ועל הסיטואציות המשונות שעבר בדרך. אופיו התמים של פורסט ומוגבלותיו השכליות הופכות את הסרט למרגש, מעורר השראה ומרהיב מאוד לצפייה.

המערבון השנון – ממזרים חסרי כבוד

"ממזרים חסרי כבוד" הוא אחד מהסרטים הכי מוכרים של טרנטינו ולא סתם – מדובר בסרט שנון, מושקע ומלהיב לצפייה. בדומה לסרטיו האחרים של טרנטינו, "ממזרים חסרי כבוד" הוא מעין מערבון, כשהפעם הנושא המרכזי הוא מלחמת העולם השנייה ותאוות הנקמה בשלטון הנאצי. הסרט הזה יצחיק אתכם, יגרום לכם להרגיש לא בנוח, ילהיב אתכם ויותיר אתכם המומים. שלא תגידו שלא הזהרנו…

הרומנטי המרגש – צורת המים

"צורת המים" הוא סרט פנטזיה רומנטי שיצא בזמן 2017 וזכה באוסקר. הסרט עוקב אחרי אלייזה אספוזיטו האילמת, שעובדת כמנקה במרכז מחקר החלל, שם פוגשת יצור משונה למדיי שמדוכא ועובר התעללות. במהלך הסרט נוצר קשר מרגש בין השניים שיגרום לכם לא להצליח להוריד את העיניים מהמסך.

לכל המשפחה – לשבור את הקרח

כולנו מכירים את "לשבור את הקרח", מדובר באחד מסרטי הילדים המוצלחים ביותר שיצאו בעשור האחרון. הסרט עוקב אחרי זוג האחיות, בנות למשפחת מלוכה, אלזה – בעלת כוחות הקרח ואנה, האמיצה והנעימה. בסרט השתיים עוברות קשיים רבים ופוגשות דמויות מיוחדות. הסרט מצליח להעביר שיעורים מורכבים במיוחד לילדים שצופים בסרט ולרגש גם את המבוגרים שביננו.

האימה המצמררת – ספליט

הסרט עוקב אחרי פסיכופט עם פיצול אישיות שחוטף שלוש בנות להנאתו האישית. הבנות רוצות לנצל את האישיויות האחרות שלו בשביל להצליח לצאת – אבל אף אחד לא הבטיח להן שהדרך לחופש היא יותר מידי קלה…

חמשת הסדרות האהובות עלינו

הדרמה האפלה – אבודים

"אבודים" היא סדרת דרמה מתח שיצאה בשנת 2004. הסדרה עוקבת אחרי קבוצה של ניצולים ששרדו התרסקות מטוס ונכלאו לאי טרופי באמצע האוקיינוס השקט. הניצולים מנסים להבין איך הם הגיעו לשם, איפה הם בכלל נמצאים, איך יוצאים ובעיקר – מה הם אותם אירועים מסתוריים שפוקדים אותם.

הקומית השנונה – משפחה מודרנית

"משפחה מודרנית" עוקבת אחרי משפחה אמריקאית מורחבת טיפוסית ואחרי הדינמיקה בין הקרובים. מי שיצפה בסדרה ימצא את עצמו מזדהה עם הדמויות השונות, נהנה מהאינטרקציות המיוחדות ובעיקר, מתגלגל מצחוק.

המותחת – המאה

"המאה" היא לכאורה סדרת נוער, אבל יכולה לרתק רבים מאיתנו. בעולם עתידני בו כדור הארץ נהפך למסוכן, שארית האוכלוסייה מתגוררת בתחנת חלל ענקית. על מנת לבחון האם כדור הארץ נהיה בטוח שוב למחייה, נשלחים העבריינים הצעירים לשטח ונאלצים למצוא את הדרך שלהם לשרוד בתוכו.

האמריקאית הקלילה – אל תסמוך על הכלבה מדירה 23

"אל תסמוך על הכלבה מדירה 23" היא סדרת קומדיה שנונה במיוחד. הסדרה עוקבת אחרי ג'ון שעוברת לגור בניו יורק עם קלואי שמוכרת לרבים בתור הכלבה מדירה 23. קלואי ממררת את חייה ומציקה לה והאינטרקציה בין השניים משעשעת למדיי.

הרומנטית המיוחדת – אהבה

הסדרה "אהבה" שיצאה בשנת 2016 עוקבת אחרי מיקי וגאס, שנפגשים באופן מפתיע ועל הקשר שמתפתח בינהם. זאת לא אהבה אידיאלית והיא לא מושלמת – אבל היא פשוט מקסימה. הסדרה תצחיק אתכם, תרגש אתכם ותגרום לכם לחשוב.

רק נשאר לכם לבחרו

עכשיו כשאתם יודעים איך להשתמש בפופקורן טיים ולבחור את הסדרה הבאה שלכם, כל מה שנשאר לכם זה רק לחמם פופקורן ולהזמין את החבר'ה. תהנו!

שתפו חברים!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

תגובות

אור ממן
אור ממן

עורך ראשי באתר Kicky, משנת 2015 חי את עולם השיווק הדיגיטלי. עוסק בניהול קמפיינים ברשת, קופירייטינג ובלוגינג:)

פייסבוק | לינקדין | אינסטגרם | טוויטר

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם:

תוכן עניינים