יוון סיפור אהבה

2012 - What If

צפו בטריילר לסרט יוון סיפור אהבה
יוון סיפור אהבה - תמונה מתוך הסרט
תוכן עניינים
• ז'אנר: דרמה, רומנטיקה
• בימוי: כריסטופר פפקליאטיס
• תסריט: כריסטופר פפקליאטיס

תקציר

"יוון סיפור אהבה" הוא סרט דרמה רומנטי יווני שיצא בשנת 2012. הסרט עוקב אחרי דמטריוס, רווק שמתגורר באתונה ועל רגע משמעותי ששינה את חייו – יציאה לטיול עם הכלבה שלו. הבחירה של דמטריוס אם לצאת עם כלבתו לטיול או לשחרר אותה לטייל בכוחות בעצמה היא שקובעת האם יפגוש את כריסטינה אהבת חייו. הסרט עוקב אחרי פיצול חייו כנגזרת מההחלטה הטיפשית הזאת ועל ההשפעה הרבה של אותה הבחירה.

סקירה

כוחה של בחירה

הסרט עוקב אחרי חייו של דרמטיוס שמתפצלים מהחלטה ספציפית אחת לשני מסלולים שונים לגמרי. באחד – פוגש את כריסטינה, אהבת חייו שהפיחה תקווה רבה בחיים שלו והפכה אותו למאושר. בשני, לא פגש את כריסטינה אלא בזמן אחר, בסיטואציה אחרת מה שהוביל לקשר שונה בין השניים.

אהבה בלתי נמנעת

היופי שבסרט הוא שבשני הצירים דרמטיוס וכריסטינה לבסוף נפגשים. נראה כי מדובר באהבה בלתי נמנעת, שתלויה במקריות אבל לא לחלוטין. אם דרמטיוס לא היה יוצא לטיול עם הכלבה שלו, היה לבסוף פוגש את כריסטינה בזמן אחר ואם לא אז – אז כנראה שביום אחר הייתה ניתנת לו הזדמנות נוספת. הסרט נותן תחושה אחת ברורה – מה שאמור לקרות לבסוף קורה. מדובר באמירה אופטימית ומקסימה שתעורר השראה במי שיצפה בסרט.

לא תמיד קל

האהבה תמיד מלאה בתסבוכות ותהפוכות והסרט לא מתמקד רק בטוב. הסרט נוגע באופן רגיש ולא יומרני בקשיים בקשר בין השניים, במריבות, בחילוקי הדעות ובתחושות הקשות שמלוות אותם כשהם ביחד ולחוד. הסרט כולו מהווה רכבת הרים של רגשות וסוחף את הצופה למסע מופלא בחיי השניים, שמסתבכים עם הזמן.

לסיכום

"יוון סיפור אהבה" הוא סרט רומנטי רגיש ומיוחד. הוא יעשה לכם נעים בלב, יבלבל אתכם וימלא אתכם באופטימיות. הוא יתאים לערב רומנטי, לבילוי של זוג חברות ואפילו לצפייה לבד. הסרט ייתן לכם תקווה וכוחות להמשיך בסופו ומי יודע – אולי מחר בדיוק תתלבטו אם להוריד את הכלבה שלכם או להישאר בבית.
יוון סיפור אהבה - תמונה מתוך הסרט

פרסים

🥇 Hellenic Film Academy Award for Best Film Editing, Hellenic Film Academy Award for Best Sound

הקאסט הראשי

♦️ כריסטופר פפקליאטיס
♦️ Marina Kalogirou
♦️ Maro Kontou
♦️ Maria Solomou
♦️ יורגוס קונסטנטינו

רוצים עוד סרטים מומלצים? יש כאן רשימה של יותר מ-1,000 סרטים טובים, וגם חדשים שאתם חייבים לראות!

מצאתם מידע שגוי? אנא עדכנו אותנו במייל [email protected] אנא עדכנו אותנו. אנו משתדלים מאוד שהכל יהיה 100% מדויק אך לעתים קורה שיש בעיות טכניות שגורמות להצגת מידע שגוי. תודה!

ספרו לנו בתגובות מה דעתכם על הסרט 3DD פיראנה

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

ביקורות גולשים / תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: