האם אי פעם תסלחי לי

Can You Ever Forgive Me - 2018

107 דקות
צפו בטריילר לסרט האם אי פעם תסלחי לי
האם אי פעם תסלחי לי כרזת הסרט
תוכן עניינים
• ז'אנר: פשע, דרמה
• בימוי: מריאל הלר
• שפת הסרט: אנגלית
• הקרנת בכורה: 1 בפברואר 2019 (בריטניה)

תקציר

"האם אי פעם תסלחי לי" הוא סרט דרמה שיצא בשנת 2018. הסרט מבוסס על סיפורה האמיתי של לי ישראל, סופרת בתחום הספרות האוטוביוגרפית שחלף זמנה והחלה למכור ממצאים ביוגרפיים מזויפים בינהם מכתבים שהכינה. הסרט עוקב אחרי תחושותיה באותה התקופה, הקשיים שלה להיכנס לזוגיות, האופי המחוספס שלה והרגע שבו דברים התחילו להסתבך. איך זה התחיל? איך זה ייגמר? בשביל זה תצטרכו לצפות בסרט.

סקירה

אנקדוטה היסטורית

הסרט עוקב אחרי אנקדוטה היסטורית מיוחדת ומאפשר לצופה לחוות רצף אירועים מטלטל שלא הכיר מקרוב. פרשת הזיופים של לי ישראל עוררה סערה בתקופתה וכך גם היחס הציניקני וחסר הרגישות בו נהגה לאחר שנחשפו מעשיה. הסרט מאפשר לצופה להכיר את דמותה של לי ישראל מקרוב ולהבין את הרציונל של המעשים שלה קצת יותר לעומק.

מצבים נואשים מביאים לאמצעים נואשים

שילוב של אגו של סופרת פגועה, מצוקה כלכלית וכישרון מיוחד גורמים ללי ישראל להגיע לעולם הזיופים. המשחק של מליסה מקארתי מצליח להמחיש את המצוקה של לי ישראל אבל בו זמנית ליצור דמות שהיא לא באמת מעוררת אמפתיה. ישראל היא דמות קשה ומחוספסת, חסרת רגישות שלמרות קשייה מאוד לא קל לאהוב.

משחק מרהיב

המשחק של מקארתי מצליח להוסיף נופח מציאותי של ממש לסרט ולהפוך אותו מסרט מעורר הזדהות ליצירת מופת שמוציאה את הצופה דווקא מאזור הנוחות שלו. השילוב של התסריט עם המשחק הגאוני שלה יוצר סיטואציות ביזריות ומשונות שגורמות לצופה לעיתים לגחך מעצם האבסורד – וזה כנראה חלק משמעותי מהקסם של הסרט הזה.

לסיכום

"האם אי פעם תסלחי לי" הוא סרט מקסים שמתאר אנקדוטה היסטורית שלא רבים מאיתנו מכירים. הסרט מומלץ לאנשים שאוהבים לצפות בדמויות שלא קל להתחבר אליהן, לחובבי היסטוריה וספרות ולמי מאיתנו שיכול להזדהות עם הסיטואציות שאליהן אפשר להגיע ממקום של מצוקה כלכלית. הנאה וצחוק מובטחים וגם הרבה חוסר נוחות.

צפו עכשיו

הקאסט הראשי

♦️ מליסה מקארתי
♦️ ריצ'רד אי. גרנט
♦️ דולי וולס
♦️ כריסטיאן נבארו
♦️ בן פלקונה

סרטוני ביקורות מהרשת:

רוצים עוד סרטים מומלצים? יש כאן רשימה של יותר מ-1,000 סרטים טובים, וגם חדשים שאתם חייבים לראות!

מצאתם מידע שגוי? אנא עדכנו אותנו במייל [email protected] אנא עדכנו אותנו. אנו משתדלים מאוד שהכל יהיה 100% מדויק אך לעתים קורה שיש בעיות טכניות שגורמות להצגת מידע שגוי. תודה!

ספרו לנו בתגובות מה דעתכם על הסרט האם אי פעם תסלחי לי

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

ביקורות גולשים / תגובות

מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: