נס בתא מספר 7

Miracle in Cell No. 7 - 2019

132 דקות
צפו בטריילר לסרט נס בתא מספר 7
נס בתא מספר 7 כרזת הסרט
תוכן עניינים
• ז'אנר: דרמה
• בימוי: מהמט אדה אוזטקין
• שפת הסרט: טורקית

תקציר

"נס בתא מספר 7" הוא סרט דרמה טורקי שיצא בשנת 2020. הסרט עוקב אחרי ממו, גבר הלוקה בפיגור שכלי קשה ואחרי הקשר שלו עם ביתו אווה וסבתו פאטמה שמטפלת בשניהם. חיי השלושה רגועים למדיי עד היום בו ממו עושה טעות גורלית שמסבכת אותו ומביאה להסגרתו והכנסתו לכלא חרף חפותו. איזה דרך יעבור? האם דברים לבסוף יסתדרו?

סקירה

המורכבות בחייו של ממו

חייו של ממו הם לא רגילים – למרות שהוא חי בסביבה נורמטיבית למדיי, ממו לא מצליח ממש להשתלב. משפחתו של ממו ואנשים שמבינים את מצבו ומעריכים את טוב ליבו מתייחסים אליו יפה ומנגד, יש את אלה שלא מעניקים לו את הכבוד שראוי לו. טוב הלב של ממו והתמימות שנובעת ממגבלותיו מונעים ממנו לראות את העוול שנעשה לו, ולנו הצופים נותר לשאול דבר אחד – מאיפה כל הרוע הזה נובע?

מרגש ונוגע ללב

הסרט נותן לצופה הזדמנות לבחון מקרוב את הקשר התמים של ממו עם ביתו אווה. למרות מגבלותיו הקשות של ממו, אהבתו הטהורה לביתו נראית עוד בתחילת הסרט ונוגעת ללב. אווה מודעת לשוני של אביה ממו, ובתמיכתה של פאטמה אוהבת אותו כמו שהוא ומחוברת אליו מאוד. לאורך הסרט רצף האירועים מפרידים בינהם והרגשות החזקים שמלווים לריחוק של השניים מרגשים ולא קלים. הסרט מוכיח מה שכולם כבר ידעו – אהבה של אב היא אהבה טהורה ללא כל קשר לנסיבות.

משחק מקסים

הסרט לא היה מרגש באותה המידה בהיעדר המשחק המיוחד והמופתי של הדמויות הראשיות. השחקנים בסרט מצליחים להביע את התמימות של ממו, את הרגישות של אווה, את טוב הלב של פאטמה ואת התהליך של האסירים בבית הכלא של ממו, שזוכים להכיר אותו מקרוב.

לסיכום

"נס בתא מספר 7" הוא לא סרט קל. הוא בוחן את הטוב האנושי ואת היכולת של הצופים להתמודד עם עוולות על פני המסך. מדובר באחד מהסרטים הכי טובים שיצאו באולפני נטפליקס וייתכן שגם מטובים שתראו. תכינו טישיו, קל זה לא הולך להיות. תהנו!
נס בתא מספר 7 כרזת הסרט

הקאסט הראשי

♦️ אראס בולוט אינמלי
♦️ Nisa Sofiya Aksongur
♦️ Deniz Baysal
♦️ הייאל קסאולו
♦️ İlker Aksum

סרטוני ביקורות מהרשת:

רוצים עוד סרטים מומלצים? יש כאן רשימה של יותר מ-1,000 סרטים טובים, וגם חדשים שאתם חייבים לראות!

מצאתם מידע שגוי? אנא עדכנו אותנו במייל [email protected] אנא עדכנו אותנו. אנו משתדלים מאוד שהכל יהיה 100% מדויק אך לעתים קורה שיש בעיות טכניות שגורמות להצגת מידע שגוי. תודה!

ספרו לנו בתגובות מה דעתכם על הסרט נס בתא מספר 7

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

ביקורות גולשים / תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: