מערכת סטריאו מיני מומלצת: 13 דגמים מובילים [2023] – Kicky

עם מערכת הסטריאו הטובה ביותר, אתם יכולים לשמוע שירים בכל דרך, אם זה ברדיו או בדיסקים. המערכת הטובה ביותר צריכה להיות קומפקטית, קלה לשימוש וקלה לחיבור למחשב. היא צריכה לכלול רמקולים מעולים ולהיות יכולה לנגן מגוון פורמטים. אם אתם מחפשים את מערכת הסטריאו המיני הטובה ביותר, אנחנו כאן כדי לעזור.

בחיפושים אחר מערכת סטריאו מיני מומלצת? סקרנו עבורכם 13 דגמים מובילים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם. כנסו למידע נוסף!

מערכת סטריאו מיני מומלצת

1. LG CM2460

LG CM2460

ה-LG CM2460 היא מערכת שמע עוצמתית ורב-תכליתית המספקת איכות צליל ופונקציונליות יוצאות דופן. מערכת קומפקטית ומסוגננת זו מתהדרת במגוון מרשים של תכונות, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור מגוון רחב של חובבי מוזיקה.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-LG CM2460 הוא ההספק העוצמתי שלו של 100 וואט. זה מאפשר שחזור צליל ברור ומפורט בעוצמות גבוהות, מה שהופך אותו מושלם למסיבות או התכנסויות. בנוסף, המערכת מצוידת בתכונת Bass Blast, אשר משפרת את התדרים הנמוכים לחוויית האזנה סוחפת ודינמית יותר.

ה-CM2460 הוא גם רב תכליתי, ומציע מגוון אפשרויות קישוריות שיתאימו לכל העדפת האזנה. קישוריות בלוטות' מאפשרת הזרמה אלחוטית ממכשירים תואמים, בעוד שנגן התקליטורים המובנה ורדיו ה-FM מספקים אפשרויות השמעה נוספות. המערכת כוללת גם יציאת USB, המאפשרת השמעת קבצי מוזיקה מכונני USB או התקנים חיצוניים אחרים.

מבחינת עיצוב, ה-LG CM2460 הוא מלוטש ומודרני, עם מבנה קומפקטי וקל משקל המקל על ההזזה והמיקום שלו. תצוגת ה-LED הקדמית מספקת מידע ברור על מידע על המסלול, רמות עוצמת הקול והגדרות אחרות, בעוד שהפקדים האינטואיטיביים מקלים על הניווט והתאמת ההגדרות.

תכונה מרכזית נוספת של LG CM2460 היא פונקציית ה- Party Thruster שלו. תכונה חדשנית זו מאפשרת למשתמשים לבנות את אווירת המסיבה על ידי לחיצה פשוטה על כפתור, מה שמגביר את הווליום ומוסיף אפקט תאורה לקצב המוזיקה.

בסך הכל, ה-LG CM2460 היא מערכת שמע רב-תכליתית וחזקה המציעה איכות צליל ופונקציונליות יוצאות דופן. בין אם אתם מחפשים לארח מסיבה או פשוט ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם באיכות גבוהה, מערכת זו בטוח תרשים.

2. Panasonic SC-PM250

Panasonic SC-PM250

מערכת הסטריאו של Panasonic דגם SC-PM250 היא מערכת שמע מתקדמת ועתירת תכונות המספקת איכות צליל יוצאת דופן ופונקציונליות. מערכת קומפקטית ומסוגננת זו מתהדרת במגוון מרשים של תכונות, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור מגוון רחב של חובבי מוזיקה.

אחד המאפיינים הבולטים של Panasonic SC-PM250 הוא המגבר הדיגיטלי שלו. מגבר אודיו דיגיטלי סטריאופוני מודרני זה מאפשר למשתמשים לקבל אודיו איכותי בעוצמה מרבית ללא עיוותים. המשמעות היא שמשתמשים יכולים ליהנות מהמוזיקה שלהם בעוצמות גבוהות מבלי לוותר על איכות הסאונד.

תכונה מרכזית נוספת של SC-PM250 היא קישוריות בלוטות'. זה מאפשר למשתמשים לנגן קבצי מוזיקה ממקורות שונים, כגון הטלפון הסלולרי או המחשב שלהם, ישירות דרך המערכת. המערכת כוללת גם התאמות בס וטרבל ידניות, המאפשרות למשתמשים להתאים אישית את חווית ההאזנה שלהם להעדפות האישיות שלהם.

ה-SC-PM250 כולל גם ממשק USB 2.0 Full Speed דיגיטלי לחיבור התקנים תואמים, כמו גם את היכולת לנגן מוזיקה בהדמיית סאונד סראונד. בנוסף, המערכת כוללת כפתור D.Bass, המאפשר למשתמשים לשלוט בעוצמת הקול של צליל הבס לחוויית האזנה סוחפת עוד יותר.

מבחינת מפרטים, ל-SC-PM250 הספק הגברה מוזיקלי כולל של 20W (RMS), וכולל אקולייזר דיגיטלי עם 5 מצבים קבועים. המערכת כוללת גם יציאת USB וכניסת אנטנת FM לאפשרויות קישוריות נוספות.

בסך הכל, מערכת הסטריאו של Panasonic מדגם SC-PM250 היא מערכת שמע רב-תכליתית וחזקה המציעה איכות צליל ופונקציונליות יוצאות דופן. בין אם אתם מחפשים ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם בבית או לערוך מסיבה, מערכת זו בטוח תרשים. עם התכונות המתקדמות והעיצוב המלוטש שלו, ה-SC-PM250 הוא התוספת המושלמת למערך הבידור הביתי של כל חובב מוזיקה.

3. Yamaha MCR042

q? encoding=UTF8&ASIN=B00B2IRI3G&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00B2IRI3G

ה-Yamaha MCR042 היא מערכת שמע קומפקטית ורב-תכליתית המספקת איכות צליל יוצאת דופן ופונקציונליות. מערכת מסוגננת ומודרנית זו מתהדרת במגוון מרשים של תכונות, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור מגוון רחב של חובבי מוזיקה.

אחד המאפיינים הבולטים של ימאהה MCR042 הוא פלט הצליל העוצמתי והדינמי שלו. המערכת מצוידת במערכת רמקולים דו כיוונית, הכוללת וופר וטוויטר לשחזור צליל ברור ומאוזן. בנוסף, המערכת כוללת את טכנולוגיית המגבר הדיגיטלי הקניינית של Yamaha, המספקת הספק מוצא מקסימלי עם צריכת אנרגיה מינימלית.

ה-MCR042 כולל גם קישוריות בלוטות', המאפשרת למשתמשים להזרים מוזיקה באופן אלחוטי מהמכשירים הניידים או המחשבים שלהם. המערכת כוללת גם יציאת USB לחיבור והשמעת מוזיקה ממכשירים חיצוניים.

מבחינת עיצוב, ימאהה MCR042 הוא מלוטש ומודרני, עם מבנה קומפקטי וקל משקל המקל על ההזזה והמיקום שלו. המערכת זמינה במגוון צבעים, המאפשרת למשתמשים לבחור את האפשרות המתאימה ביותר לסגנון ולעיצוב האישי שלהם.

תכונה מרכזית נוספת של ימאהה MCR042 היא היכולת שלו להתחבר למערכת השמע האלחוטית MusicCast הקניינית של ימאהה. זה מאפשר למשתמשים להזרים מוזיקה בצורה חלקה בכל ביתם ממקור יחיד, מה שמספק חווית האזנה נוחה וסוחפת.

בסך הכל, ימאהה MCR042 היא מערכת שמע רב-תכליתית ועוצמתית המציעה איכות צליל ופונקציונליות יוצאות דופן. בין אם אתם מחפשים ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם בבית או להזרים מוזיקה באופן אלחוטי, מערכת זו בטוח תרשים. עם התכונות המתקדמות והעיצוב המלוטש שלו, ה-MCR042 הוא התוספת המושלמת למערך הבידור הביתי של כל חובב מוזיקה.

4. Sherwood MC660

Sherwood MC660

שרווד MC660 היא מערכת שמע עוצמתית ורב-תכליתית המספקת איכות צליל יוצאת דופן ופונקציונליות. מערכת מסוגננת ומודרנית זו מתהדרת במגוון מרשים של תכונות, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור מגוון רחב של חובבי מוזיקה.

אחד המאפיינים הבולטים של שרווד MC660 הוא ההספק העוצמתי שלו של 100 וואט לערוץ. זה מאפשר שחזור צליל ברור ומפורט בעוצמות גבוהות, מה שהופך אותו מושלם למסיבות או התכנסויות. בנוסף, המערכת מצוידת ב- Bass and Treble EQ, המאפשר למשתמשים להתאים אישית את הסאונד להעדפותיהם האישיות.

ה-MC660 הוא גם רב תכליתי, ומציע מגוון אפשרויות קישוריות שיתאימו לכל העדפת האזנה. קישוריות בלוטות' מאפשרת הזרמה אלחוטית ממכשירים תואמים, בעוד נגן התקליטורים המובנה ומקלט AM/FM מספקים אפשרויות השמעה נוספות. המערכת כוללת גם יציאת USB, המאפשרת השמעת קבצי מוזיקה מכונני USB או התקנים חיצוניים אחרים.

מבחינת עיצוב, ה-Serwood MC660 הוא אלגנטי ומודרני, עם מבנה קומפקטי וקל משקל המקל על ההזזה והמיקום שלו. תצוגת ה-LED הקדמית מספקת מידע ברור על מידע על המסלול, רמות עוצמת הקול והגדרות אחרות, בעוד שהפקדים האינטואיטיביים מקלים על הניווט והתאמת ההגדרות.

תכונה מרכזית נוספת של שרווד MC660 היא היכולת שלו להתחבר להתקני שמע חיצוניים, כמו פטיפון או נגן קלטות, דרך שקעי ה-RCA שלו. זה מאפשר למשתמשים ליהנות מהמוזיקה האהובה עליהם ממגוון מקורות בקלות.

בסך הכל, Sherwood MC660 היא מערכת שמע רב-תכליתית ועוצמתית המציעה איכות צליל ופונקציונליות יוצאות דופן. בין אם אתם מחפשים לארח מסיבה או פשוט ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם באיכות גבוהה, מערכת זו בטוח תרשים. עם התכונות המתקדמות והעיצוב המלוטש שלו, ה-MC660 הוא התוספת המושלמת למערך הבידור הביתי של כל חובב מוזיקה.

5. SAFA Bluetooth MCD-35

SAFA Bluetooth MCD-35

SAFA Bluetooth MCD-35 היא מערכת שמע עוצמתית ועתירת תכונות המספקת איכות צליל יוצאת דופן ורבגוניות. מערכת קומפקטית וקלת משקל זו נועדה לספק פתרון שמע שלם לכל סביבה, מחדר שינה ועד סלון או משרד.

אחד המאפיינים הבולטים של SAFA Bluetooth MCD-35 הוא פלט השמע העוצמתי שלו ב-2.1 ערוצים, הכולל שני רמקולים לוויין וסאב וופר ייעודי לשחזור צליל עשיר ודינמי. המערכת מצוידת גם בקישוריות בלוטות', המאפשרת הזרמה אלחוטית קלה ממכשירים תואמים כמו סמארטפונים, טאבלטים או מחשבים.

בנוסף ל-Bluetooth, SAFA Bluetooth MCD-35 מציע מגוון אפשרויות קישוריות נוספות, כולל יציאת USB להשמעת מוזיקה ממכשירים חיצוניים, חריץ לכרטיס SD וכניסת AUX לחיבור להתקני שמע שאין להם Bluetooth יכולות. המערכת כוללת גם מקלט רדיו FM, המאפשר גישה נוחה לתחנות רדיו מקומיות.

SAFA Bluetooth MCD-35 תוכנן להיות גם קל לשימוש וגם אסתטי. המערכת מציגה עיצוב מלוטש ומודרני עם לוח בקרה פשוט ואינטואיטיבי, המקל על הניווט והתאמת ההגדרות. תצוגת ה-LED מספקת מידע ברור על מידע על המסלול, רמות עוצמת הקול והגדרות אחרות, בעוד שהשלט מאפשר שליטה קלה מרחוק.

תכונה מרכזית נוספת של SAFA Bluetooth MCD-35 היא הניידות שלו. העיצוב הקל והקומפקטי של המערכת מקל על תנועה ומיקום, והסוללה הנטענת המובנית מספקת עד 4 שעות של השמעה רציפה, מה שהופך אותה למושלמת להתכנסויות בחוץ או לנסיעות.

בסך הכל, SAFA Bluetooth MCD-35 היא מערכת שמע רב-תכליתית ועוצמתית המציעה איכות צליל ופונקציונליות יוצאות דופן. בין אם אתם מחפשים ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם בבית, בדרכים או במסיבה, מערכת זו בטוח תרשים. עם התכונות המתקדמות והעיצוב המלוטש שלו, SAFA Bluetooth MCD-35 הוא התוספת המושלמת לאוסף של כל חובב מוזיקה.

6. Panasonic Stereo System SC-PM250GS-S

Panasonic Stereo System SC-PM250GS-S

Panasonic SC-PM250GS-S היא מערכת סטריאו מסוגננת וקומפקטית המציעה מגוון רחב של תכונות ויכולות לאוהבי מוזיקה. עם הספק של 20 וואט (RMS), מערכת זו מספקת חווית שמע עשירה וסוחפת המושלמת לחדרים קטנים עד בינוניים.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-SC-PM250GS-S הוא נגן התקליטורים שלו, התומך במגוון פורמטים כולל CD, CD-R/RW ותקליטורי MP3. זה אומר שאתה יכול ליהנות מכל המוזיקה האהובה עליך באודיו באיכות גבוהה ללא צורך בציוד או התקנים נוספים. המערכת כוללת גם מקלט רדיו FM שיכול לאחסן עד 30 קביעות מוגדרות מראש, המאפשר לך לגשת במהירות לתחנות המועדפות עליך בקלות.

בנוסף לנגן התקליטורים והרדיו המובנה שלו, ה-SC-PM250GS-S מציע גם קישוריות בלוטות', המאפשרת הזרמה אלחוטית מהסמארטפון שלך או מכשיר תואם אחר. תכונה זו מאפשרת לך להאזין בקלות למוזיקה מהספרייה הדיגיטלית שלך או משירותי סטרימינג מקוונים כמו Spotify או Apple Music, והכל ללא צורך בכבלים או הגדרה נוספת.

תכונה נוחה נוספת של מערכת סטריאו זו היא יציאת ה-USB שלה, המאפשרת לנגן קבצי MP3 ישירות מכונן הבזק מסוג USB. זה אומר שאתה יכול להביא את המוזיקה שלך איתך בקלות לכל מקום שאתה הולך, וליהנות ממנה ב-SC-PM250GS-S ללא צורך בהתקנים נוספים.

בסך הכל, ה- Panasonic SC-PM250GS-S היא מערכת סטריאו רבת עוצמה ומגוונת המציעה מגוון תכונות ויכולות עבור חובבי מוזיקה מכל הסוגים. עם העיצוב המלוטש, הפקדים הקלים לשימוש והתכונות המתקדמות, מערכת זו היא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש ליהנות משמע באיכות גבוהה בבית או במשרד.

7. מערכת סטריאו דינאמית Aiwa 120W איווה

מערכת סטריאו דינאמית Aiwa 120W איווה

Panasonic SC-PM250GS-S היא מערכת סטריאו מסוגננת וקומפקטית המציעה מגוון רחב של תכונות ויכולות לאוהבי מוזיקה. עם הספק של 20 וואט (RMS), מערכת זו מספקת חווית שמע עשירה וסוחפת המושלמת לחדרים קטנים עד בינוניים.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-SC-PM250GS-S הוא נגן התקליטורים שלו, התומך במגוון פורמטים כולל CD, CD-R/RW ותקליטורי MP3. זה אומר שאתה יכול ליהנות מכל המוזיקה האהובה עליך באודיו באיכות גבוהה ללא צורך בציוד או התקנים נוספים. המערכת כוללת גם מקלט רדיו FM שיכול לאחסן עד 30 קביעות מוגדרות מראש, המאפשר לך לגשת במהירות לתחנות המועדפות עליך בקלות.

בנוסף לנגן התקליטורים והרדיו המובנה שלו, ה-SC-PM250GS-S מציע גם קישוריות בלוטות', המאפשרת הזרמה אלחוטית מהסמארטפון שלך או מכשיר תואם אחר. תכונה זו מאפשרת לך להאזין בקלות למוזיקה מהספרייה הדיגיטלית שלך או משירותי סטרימינג מקוונים כמו Spotify או Apple Music, והכל ללא צורך בכבלים או הגדרה נוספת.

תכונה נוחה נוספת של מערכת סטריאו זו היא יציאת ה-USB שלה, המאפשרת לנגן קבצי MP3 ישירות מכונן הבזק מסוג USB. זה אומר שאתה יכול להביא את המוזיקה שלך איתך בקלות לכל מקום שאתה הולך, וליהנות ממנה ב-SC-PM250GS-S ללא צורך בהתקנים נוספים.

בסך הכל, ה- Panasonic SC-PM250GS-S היא מערכת סטריאו רבת עוצמה ומגוונת המציעה מגוון תכונות ויכולות עבור חובבי מוזיקה מכל הסוגים. עם העיצוב המלוטש, הפקדים הקלים לשימוש והתכונות המתקדמות, מערכת זו היא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש ליהנות משמע באיכות גבוהה בבית או במשרד.

8. Sony CMTMX500i Desktop Micro System

q? encoding=UTF8&ASIN=B00438MWAG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00438MWAG

Sony CMTMX500i Desktop Micro System היא פתרון מוזיקה מלוטש ומסוגנן שמציע ביצועים רבי עוצמה בחבילה קומפקטית. עם הספק של 100 וואט, מערכת מיקרו זו מספקת חווית שמע דינמית וסוחפת המושלמת לחדרים קטנים עד בינוניים.

אחת התכונות הבולטות של CMTMX500i היא תחנת העגינה המשולבת שלו ל-iPod, המאפשרת לך לנגן ולשלוט במוזיקה האהובה עליך ישירות מה-iPod או האייפון שלך. המערכת כוללת גם נגן תקליטורים התומך במגוון פורמטים כולל תקליטורים, CD-R/RW ותקליטורי MP3, מה שנותן לך שפע של אפשרויות להשמעת אוסף המוזיקה שלך.

בנוסף לתחנת העגינה המובנית של ה-iPod ונגן התקליטורים, ה-CMTMX500i מציע גם מגוון אפשרויות קישוריות אחרות, כולל יציאת USB המאפשרת לך לנגן מוזיקה ישירות מכונן הבזק מסוג USB או התקן תואם אחר. המערכת כוללת גם מקלט רדיו AM/FM שיכול לאחסן עד 30 הגדרות קבועות מראש, מה שמקל על גישה לתחנות המועדפות עליך בלחיצת כפתור.

ה-CMTMX500i תוכנן לנוחות וקלות שימוש, עם עיצוב מלוטש ומודרני המתאים בצורה חלקה לכל סביבת בית או משרד. המערכת כוללת שלט רחוק בתפקוד מלא המאפשר לשלוט על כל תכונותיו מרחוק, וכן תצוגה בהירה וקלה לקריאה המראה לך את כל המידע הדרוש לך במבט חטוף.

בסך הכל, Sony CMTMX500i Desktop Micro System היא מערכת מוזיקה רבת עוצמה ומגוונת המספקת ביצועי שמע באיכות גבוהה באריזה קומפקטית ומסוגננת. בין אם אתה מאזין למוזיקה מה-iPod, אוסף התקליטורים, כונן הבזק מסוג USB או תחנות רדיו מועדפות, מערכת המיקרו הזו מציעה מגוון של תכונות ויכולות שבטוח יספקו אפילו את חובב המוזיקה הנבון ביותר.

9. Sharp XLHF102B HI Fi

q? encoding=UTF8&ASIN=B00XWIVTXY&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00XWIVTXY

Sharp XLHF102B Hi-Fi היא מערכת שמע אלגנטית ועוצמתית המציעה סאונד באיכות גבוהה באריזה קומפקטית ומסוגננת. עם הספק כולל של 50 וואט, מערכת Hi-Fi זו אידיאלית עבור חדרים קטנים עד בינוניים ומספקת אודיו חד וברור שמחייה את המוזיקה שלך.

אחת התכונות הבולטות של ה-XLHF102B היא קישוריות ה-Bluetooth המובנית שלו, המאפשרת לך להזרים מוזיקה בקלות מהסמארטפון, הטאבלט או מכשיר אחר התומך ב-Bluetooth. אתה יכול גם להשתמש ביציאת ה-USB של המערכת כדי לנגן מוזיקה ישירות מכונן הבזק מסוג USB או לחבר את המכשיר שלך דרך כניסת העזר של 3.5 מ"מ.

בנוסף לאפשרויות הקישוריות שלו, ה-XLHF102B כולל גם נגן תקליטורים שיכול לנגן תקליטורים סטנדרטיים וקבצי MP3 ו-WMA, מה שנותן לך שפע של אפשרויות להשמעת אוסף המוזיקה שלך. המערכת כוללת גם מקלט רדיו AM/FM שיכול לאחסן עד 40 קביעות מוגדרות מראש, מה שמקל על הגישה לתחנות המועדפות עליך.

ה-XLHF102B תוכנן לנוחות שימוש, עם תצוגה בהירה וברורה המציגה לכם את כל המידע הדרוש לכם במבט חטוף ושלט רחוק עם תפקוד מלא המאפשר לכם לשלוט בכל התכונות שלו מרחוק. המערכת כוללת גם פונקציית שעון וטיימר, כך שתוכל להתעורר למוזיקה האהובה עליך או להגדיר טיימר לכיבוי אוטומטי של המערכת.

בסך הכל, Sharp XLHF102B Hi-Fi היא מערכת שמע עוצמתית ורב-תכליתית המספקת סאונד באיכות גבוהה ומגוון תכונות שישביעו את רצונם של חובבי מוזיקה מכל הסוגים. בין אם אתה מזרים מוזיקה מהסמארטפון שלך, מנגן תקליטורים או האזנה לרדיו, מערכת זו מספקת את הביצועים והנוחות הדרושים לך כדי ליהנות מהמוזיקה שלך במלואה.

10. Pioneer X-CM56B Home Audio Mini Stereo System with Bluetooth

q? encoding=UTF8&ASIN=B01KU4AJ06&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01KU4AJ06

Pioneer X-CM56B Home Audio Mini Stereo System היא מערכת שמע רב-תכליתית וקומפקטית המציעה צליל באיכות גבוהה ומגוון תכונות נוחות. עם הספק כולל של 30 וואט, מערכת סטריאו מיני זו מספקת צליל עשיר וברור הממלא את החדר שלך במוזיקה האהובה עליך.

אחת התכונות הבולטות של ה-X-CM56B היא קישוריות ה-Bluetooth המובנית שלו, המאפשרת לך להזרים בקלות מוזיקה מהסמארטפון, הטאבלט או מכשיר אחר התומך ב-Bluetooth. המערכת כוללת גם יציאת USB המאפשרת לך לנגן מוזיקה ישירות מכונן הבזק מסוג USB, או לחבר את המכשיר שלך דרך כניסת העזר של 3.5 מ"מ.

בנוסף לאפשרויות הקישוריות שלו, ה-X-CM56B כולל גם נגן תקליטורים שיכול לנגן תקליטורים סטנדרטיים כמו גם קבצי MP3 ו-WMA, מה שנותן לך שפע של אפשרויות להשמעת אוסף המוזיקה שלך. המערכת כוללת גם מקלט רדיו FM שיכול לאחסן עד 30 קביעות מוגדרות מראש, מה שמקל על הגישה לתחנות המועדפות עליך.

ה-X-CM56B תוכנן לנוחות וקלות שימוש, עם עיצוב מלוטש ומודרני המתאים בצורה חלקה לכל סביבת בית או משרד. המערכת כוללת תצוגה בהירה וקלה לקריאה המציגה לכם את כל המידע הדרוש לכם במבט חטוף, כמו גם שלט רחוק בעל תפקוד מלא המאפשר לכם לשלוט בכל התכונות שלו מרחוק.

בסך הכל, Pioneer X-CM56B Home Audio מערכת סטריאו מיני עם בלוטות' היא מערכת שמע עוצמתית ורב-תכליתית המספקת סאונד באיכות גבוהה ומגוון תכונות שבטוח יספקו חובבי מוזיקה מכל הסוגים. בין אם אתה מזרים מוזיקה מהסמארטפון שלך, מנגן תקליטורים או מאזין לרדיו, מערכת זו מספקת את הביצועים והנוחות הדרושים לך כדי ליהנות מהמוזיקה שלך במלואה.

11. PHILIPS FX10 Bluetooth Stereo System for Home with CD Player , MP3, USB, FM Radio, Bass Reflex Speaker

q? encoding=UTF8&ASIN=B084GB9YB4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B084GB9YB4

טכנולוגיית ה-Bluetooth מאפשרת לכם להזרים מוזיקה באופן אלחוטי מהסמארטפון שלכם הישר אל המערכת – טכנולוגיית תקשורת אלחוטית עוצמתית עם טווח קצר ועיצוב חסכוני באנרגיה. אל הרמקול הזה אתם יכולים לחבר בקלות את האייפד, אייפון או מכשירים אחרים כגון סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים, כך שתוכלו ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם באופן אלחוטי.

בשל העובדה שכל מתמר מופעל על ידי מגבר ייעודי משלו, מגברים כפולים מבטיחים ביצועי שמע משופרים על ידי הפחתת האינטרמודולציה בין הוופר והטוויטר. דבר זה מוביל לצלילי בס עוצמתיים בעלי השפעה גבוהה מבלי להפריע יותר מדי לתדרים הגבוהים יותר, כך שהם נשארים טהורים ומפורטים. כל זאת בנוסף לעיצוב האקטיבי והמדויק של הרמקול שמאפשר בקרת פאזה ותדר טובה יותר.

MAX Sound להגברת עוצמה מיידית – טכנולוגיית MAX Sound מגבירה את הבס באופן מיידי, ממקסמת את ביצועי הווליום ויוצרת חווית האזנה מרשימה ביותר בלחיצת כפתור בלבד. בעצם, מעגלים אלקטרוניים מכיילים הגדרות צליל ועוצמת קול קיימות באופן מיידי, ומגבירים את הבס והווליום לרמות מקסימליות ללא עיוותים. כתוצאה מכך, ספקטרום השמע ועוצמת הקול מוגברים במידה משמעותית, ומספקים חיזוק שמע חזק.

אפשר גם להשמיע מוזיקה ישירות מנגני מדיה ניידים דרך חיבור האודיו. תכונה זו מאפשרת לכם ליהנות מהמוזיקה האהובה עליכם באיכות צליל מעולה. יתר על כן, תכונה זו נוחה במיוחד מפני שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחבר את נגן ה-MP3 הנייד שלכם למערכת השמע.

לנוחות נוספת, ישנו כוונון דיגיטלי מציע תחנות מוגדרות מראש. פשוט בחרו את התחנה ולחצו והחזיקו את הלחצן כדי לשנן את התדר. אתם יכולים לגשת בקלות לתחנת הרדיו המועדפת עליכים על ידי שמירת תחנות רדיו מוגדרות מראש, כך שלא תצטרכו לכוון אותן באופן ידני.

12. Magnavox MM442 3-Piece Top Loading CD Shelf System with Digital PLL FM Stereo Radio

q? encoding=UTF8&ASIN=B07X7GFNS5&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07X7GFNS5

מערכת סטריאו מיני מומלצת: מערכת זו מגיעה עם טכנולוגיית טעינה עליונה, תפוקת RMS כוללת של 10 וואט (2X5), רדיו FM סטריאו דיגיטלי, נורות דקורטיביות בצבע כחול, תצוגת LED, יציאת USB מובנית להשמעת שמע, פונקציית EQ, טכנולוגיית Bluetooth אלחוטית, מתאם AC/DC ושלט רחוק (שמשתמש בסוללת CR2025 x 1, כלולה). היא גם מתחברת לכל מכשיר שמע באמצעות קבל aux של 3.5 מ"מ.

אתם יכולים ליהנות מחוויית שמע איכותית במשרד, בחדר השינה, באזור המגורים או במטבח שלכם עם רמקולים אלו. הם מקפיצים את המסיבה גם בגשם או בסופות. רק חברו את הטלפון החכם, הטאבלט או כל מכשיר אחר באמצעות Bluetooth או Aux כדי להאזין למוזיקה, לסרטונים או למשחקים שלכם בכל מקום!  המערכת הזו תעניק חווית שמע יוקרתית שתאהבו.

לאחר כל השנים הללו, אנו עדיין מחויבים לייצר מוצרים איכותיים במחירים הנמוכים ביותר כדי לענות על צרכי הלקוחות שלנו. המוצרים שלנו בנויים מחומרים איכותיים שיחזיקו לאורך זמן.

13. מערכת סטריאו מיני מומלצת: Magnavox MM435M-SL Compact CD Shelf System with FM, Bluetooth & Remote Control in Silver

q? encoding=UTF8&ASIN=B07X7GFNS5&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07X7GFNS5

שורשיו של Magnavox מתחילום בשנת 1917, כאשר במעבדה בנאפה, קליפורניה, הומצא רמקול הסליל הנע הראשון בעולם. בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית, עיר שלמה יכלה לשמוע קול אנושי אחד.

המוצר הזה נקרא Magnavox, שפירושו בלטינית 'קול גדול'.

במשך כמעט מאה שנה היא שימשה בסיס למותג מהימן, והיא תרמה לשוק עשרות הישגים בולטים, כולל קונסולת המשחקים הראשונה (Magnavox Odyssey) ופאנל מחשב הפלזמה הראשון בעולם. המראה החזותי של ה-Magnavox השתנה במהלך השנים בהתבסס על התקופה. מהקול האיקוני הגדול עם ראש האריה ועד למגן שמייצג את ההיסטוריה וההשפעה של המותג על הבידור, הוא עבר שינויים רבים עד שהגיע להופעתו הנוכחית בשנת 1982. מאז, ה-Magnavox מושך מעריצים רבים וארגונים ללא מטרות רווח לעבר ההיסטוריה המדהימה שלו.

תכונות עיקריות כוללות:

 • טכנולוגיית Bluetooth אלחוטית
 • נגן דיסקים בטעינה עליונה, ניתן לתכנות
 • מתאם CD-R/CD-RW
 • סה"כ תפוקת RMS של 4 וואט (2X2)
 • רדיו FM סטריאו עם קריאה דיגיטלית
 • תצוגת אל סי די
 • יציאת aux של 3.5 מ"מ
 • פעילות AC (יש מתאם AC כלול)
 • שלט רחוק שמשתמש בסוללת CR2025 x 1 (כלולה)

מימדי האריזה:

 • אורך: 18.20
 • רוחב: 9.80
 • גובה: 5.60

14. Wireless BT Streaming Stereo System PHSKR12

q? encoding=UTF8&ASIN=B09XZG5Y5F&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09XZG5Y5F

מאפיינים:

 • השמעת מוזיקה באופן אלחוטי באמצעות Bluetooth
 • מגבר כפול לביצועי סאונד טובים יותר
 • כניסת אודיו להשמעת מוזיקה ניידת
 • טכנולוגיית מקסימום סאונד להגברת כוח מיידית
 • שמע באיכות גבוהה, בס חזק
 • עיצוב מלוטש וקומפקטי
 • תצוגת לד
 • רדיו FM
 • כניסת מיקרופון בגודל 0.6 ס"מ
 • מצב EQ (ג'אז, קלאס, רוק, שטוח, POP)
 • כוונון טרבל ובס
 • אור כחול על הידית והרמקולים
 • מתאם יציאת AUX
 • רדיו FM/USB/AUX/קריוקי
 • מגבר דיגיטלי לסאונד עוצמתי
 • התאמה ללא טרחה, השמעת מוזיקה פשוטה
 • מתאים לכל מכשירי ה-Bluetooth העדכניים ביותר של היום (סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים, מחשבים וכו')
 • גרסת בלוטות': 5.0V
 • שם רשת בלוטות': 'PHSKR12'
 • טווח אלחוטי: עד 9 מטרים.

15. PHILIPS FX10 Bluetooth Micro Stereo System

q? encoding=UTF8&ASIN=B084GB9YB4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B084GB9YB4

מערכת סטריאו מיני מומלצת: מבחינה אסתטית, לדגם המסוים הזה יש עיצוב מינימלי מאוד. עם זאת, בעינינו, יש לו מראה מלוטש ומושך במיוחד. המחיר שלו זה יושב איפשהו בסביבות 440 ש"ח, וזה מחיר מצוין. הרמקולים וחזית המכשיר שניהם שחורים, אבל הבסיס בגוון אחר והוא קטנטן, אם כי אנחנו אוהבים את זה. ישנה גם יציאת AUX ממש על החלק קדמי, וגם חיבור בלוטות'. כבלי הרמקולים קצת קצרים, אבל אם זו לא בעיה עבורכם, אז זו אופציה מצוינת. לשמוע מוזיקה ברמקול הזה זאת חוויה חדשה לגמרי. הוא עוצמתי, עמוס בס, ורועש מספיק כדי למלא סלון גדול! בטווח מחירים זה, מדובר באחת ממערכות ה-Hi-Fi החזקות ביותר בשוק עם הספק של 238 וואט.

16. מערכת סטריאו מיני מומלצת: Sharp XL-BH250 Micro HiFi System

q? encoding=UTF8&ASIN=B0719462ZV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0719462ZV

ה-Sharp XL-BH250 הוא אחד הדגמים המושכים ביותר מבחינה ויזואלית בשוק. הוא פשוט לשימוש, גמיש ונשמע פנטסטי. שארפ ידועה בזכות הטלוויזיות שלהם, אבל ההיא גם מייצרת מערכות מוזיקה ביתיות טובות. הרמקול הזה מורכב ממבנה בסיס (XL-BH250) ורמקולים פסיביים כפולים (CP-BH250). הוא עולה איפשהו בסביבותה-680 ש"ח וכולל שלט רחוק עם כל התכונות, אנטנת לולאה AM ומשדר FM. הוא לא קטן, אבל הוא גם לא גדול. לא אמורה להיות לכם בעיה למצוא לו מיקום מתאים ממפני שהרמקולים מבודדים מהיחידה המרכזית. ישנם שני דרייברים בשני הרמקולים: סאבוופר 4 אינץ' וטוויטר 2 אינץ', ויש להם הספק RMS של 25 וואט ליחידה. ישנן גם מספר תוספות יקרות ערך הכלולות במערכת, כולל אזעקת שינה, הגברת בס, הגדרות בס וטרבל וטיימר. בנוסף, הם די עוצמתיים, אבל אל תצפו לבס מרשים. לא יהיו את תווי הבס האינטנסיביים ומרעידי האדמה שאתם רגילים אליהם, אבל תקבלו הרבה יותר ממה שאתם מצפים. עם זאת, יש קצת חוסר הגדרה ובהירות בטרבל, אבל זה לא נורא.

17. Phillips Bluetooth Audio System BTM2180/37

q? encoding=UTF8&ASIN=B00CAJOTNI&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00CAJOTNI

פיליפס מפתחת ומייצרת מערכות שמע איכותיות כבר עשרות שנים. המוצרים שלהם נוחים ואיכותיים במיוחד.

מלבד כניסת aux 1/8TH אינץ' ויציאת USB, לדגם זה יש חיבור בלוטות' ויכולת להזרים תחנות AM/FM.

למרות תמיכה במדיה מסוג CD-R ו-CD-RW, הוא תומך רק ב- MP3 ו-WAV. למרות תפוקת ההספק הנמוכה שלו, הרמקול מפיק שמע נעים ויכול להיות חזק כשצריך. יש לו הספק של 15 וואט, אבל הספק נמוך יותר לא אומר איכות שמע ירודה. מחירו 580 ש"ח לערך.

18. LG CM4590 XBOOM XBOOM Bluetooth Audio System with 700 Watts Total Power

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QCW1J2Q&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07QCW1J2Q

מערכת סטריאו מיני מומלצת: היא מגיעה עם שתי יציאות USB ותקליטור, מה שהופך אותה למערכת מושכת. יש לה את כל התכונות שאתם צריכים ממערכת מיקרו Hi-Fi, בתוספת נוסטלגיה של פטיפון. מערכת השמע של LG מפיקה עוצמה של 700 וואט של מוזיקה שתמלא את חדר השינה שלכם. אם אתם מאלו שאוהבים דיסקים קומפקטיים ישנים, מערכת זו כוללת נגן CD כך שתוכל להאזין לדיסקים האהובים עליכם. ניתן גם להזרים אליה מוזיקה אלחוטית מהטלפון או ממכשירים חכמים אחרים. בנוסף, יש לה יציאת aux למי שלא אוהב כבלים, ולמרות היותה קצת יקרה, היא מציעה איכות מעולה במחיר סביר.

19. מערכת סטריאו מיני מומלצת: Best Multi-CD Home Stereo System – Sharp XL-BH250

q? encoding=UTF8&ASIN=B0719462ZV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0719462ZV

ה-XL-BH250 היא אחת ממערכות הסטריאו הביתיות האסטטיות ביותר של שארפ, והיא די תכליתית, קלה לשימוש ונשמעת נהדר. שארפ כנראה ידועה יותר בזכות הטלוויזיות שלה, אבל היא גם מייצרת כמה מערכות סטריאו ביתיות די טובות. כלולים במערכת הזו, שעולה פחות מ-680 ש"ח, יחידה אחת (XL-BH250) ושני רמקולים דו-כיווניים פסיביים (CP-BH250). בנוסף, היא מגיעה עם אנטנת AM, אנטנת FM חיצונית ושלט רחוק, יחד עם כבל חשמל. בגלל שהרמקולים מופרדים מהיחידה הראשית, המערכת לא כל כך קטנה, אבל היא גם לא גדולה מדי, אז אתם אמורים למצוא לה מקום בקלות.

ביחידה ישנם חמישה מגשי דיסקים שמתאימים גם ל- CD-RW ו- MP3. רוב הכניסות נמצאות בפאנל הקדמי. ישנה גם כניסת USB, כניסת AUX ויציאת אוזניות. מתחת למגשי הדיסקים יש תצוגה גדולה המציגה מידע על השיר שמתנגן והשעה. מתחת לתצוגה זו נמצאים כל הפקדים (פקדי השמעה, פקדי כוונון, פקדי עוצמת הקול, בוררי קלט וכו'). כניסות לאנטנות AM ו-FM ומסופי רמקולים ומתח נמצאים מאחור.

כמו כן, הרמקולים שחורים ומתאימים ליחידה הראשית (מבחינת גודל וצבע). הם מגיעים עם סורגים נשלפים, שלדעתנו עדיף בלעדיהם. כל רמקול מכיל שני דרייברים – וופר 4 אינץ' וטוויטר 2 אינץ'.

מלבד חמשת מגשי הדיסקים, למערכת הסטריאו הביתית הזו יש קישוריות בלוטות' (עם תמיכת NFC) וכניסת שמע אנלוגית אחת (3.5 מ"מ). חיבור הבלוטות' מספק ביצועים ממוצעים. הטווח נמוך מהממוצע, אבל זה בסדר לטווח של 4.5 מטרים. גם קליטת ה-AM וה- FM מצוינות, וניתן לשנן עד 40 תחנות ביחידה הראשית.

יתר על כן, ישנן כמה תכונות נחמדות הכלולות במערכת, כגון טיימר שינה, הגברת בס, כוונון בס וטרבל ושעון.

ישנה תפוקת הספק RMS של 25 וואט לכל ערוץ. יש גם כמות טובה של פאנץ', אבל אל תצפו לבאס מרשים. לא תקבלו את הצלילים הנמוכים והמטורפים האלה מוופר של 4 אינץ', כמו שיש ברמקולים אלו, אבל כן תקבלו יותר ממה שאתם מצפים. טווח הביניים דינמי ומדויק, אם כי מעט בהירות ופרטים חסרים בטרבל, אבל לא נורא. המערכת עובדת עם מכשירי אפל ואנדרואיד כאחד.

20. KEiiD Compact CD/MP3 Player

q? encoding=UTF8&ASIN=B07CQLQ7JZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07CQLQ7JZ

ה-KEiiD Compact היא מערכת סטריאו ביתית, קומפקטית, דקה ואידיאלית לחדרים קטנים, כפי ששמה מרמז. בנוסף לחלק העץ האטרקטיבי שלה, היא מאוד תכליתית ועולה פחות מ-855 ש"ח. היא מגיעה עם כבל חשמל, כבל RCA ל-AUX ושלט רחוק. בנוסף, המארז עשוי עץ וכל המראה מושך מאוד את העין. ישנם ארבעה דרייברים מסודרים בחזית (שני וופרים של ארבעה אינץ' ושני טוויטרים בגודל שני אינץ'). ללוח הבקרה יש תצוגת LCD ובקרות עוצמת הקול, ההשמעה והקלט, כמו גם חריץ CD, כניסת AUX, חריץ לכרטיס מיקרו SD ויציאת USB באמצע. הרמקולים כוללים גם אנטנת FM, כניסות RCA, כניסת חשמל ומתג הדלקה / כיבוי.

כמו כן, מערכת הסטריאו הזו יכולה להשמיע קבצי שמע מכונן USB או כרטיס מיקרו SD בנוסף ליכולות ניגון דיסקים. היא גם תומכת בבלוטות' וכך מאפשרת לכם להזרים מוזיקה באופן אלחוטי ולענות לשיחות ללא שימוש בידיים. יתרה מזאת, זו אחת ממערכות הסטריאו הבודדות עם מיקרופון מובנה.

מערכת זו משחזרת סאונד די יפה עם באס חזק וטרבל מדויק. ניתן גם להתאים את הגדרות ה-EQ (התאמות נפרדות של בס, אמצע וטרבל). ישנן חמישה הגדרות קבועות מראש – פופ, רוק, ג'אז, קלאסי ודיבור.

21. Best Bang for The Buck – Sony MHC-EC619iP

q? encoding=UTF8&ASIN=B00EZGB4GO&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00EZGB4GO

מערכות סטריאו ביתיות אינן יוצאות דופן מהמותג הנפוץ של סוני. יש לו מוצרים כמעט בכל חלק של תעשיית האודיו, ודגם ה-MHC-EC619iP שלו הוא הבא ברשימת 7 מערכות הסטריאו הביתיות הטובות ביותר שלנו. הוא לא קומפקטי כמו המערכות הקודמות, אבל הוא גם חזקה ועוצמתי יותר. יש לו את כל התכונות הסטנדרטיות שהייתם מצפים שתהיה למערכת סטריאו, בתוספת כמה תכונות מתקדמות (חיבור בלוטות', יציאת USB, תחנת עגינה לאייפון). היא עולה פחות מ-855 ש"ח ויש לה עיצוב שחור, ייחודי ומוכר. היחידה הראשית מושכת את העין במיוחד, כמו כל שאר היחידות. כל הפקדים נמצאים בפאנל הקדמי, כמו מגש הדיסקים ויציאת ה-USB (לטעינה והשמעת מוזיקה). הפאנל העליון של היחידה הראשית מכיל תחנת עגינה של מחבר Lightning עם 8 פינים עבור מכשירי אייפון ואייפוד. בפאנל האחורי יש מסופי רמקולים, כניסת אנטנת FM וכניסת חשמל.

כמו כן, מערכת זו מנגנת דיסקים רגילים ו-mp3. יציאת ה-USB מאפשרת השמעת מוזיקה (mp3 ו-WMA) וטעינת מכשירים אחרים. אתם יכולים גם לחבר אליה את הטלפון שלכם באמצעות כבל ה-USB, ולהשמיע מוזיקה מהטלפון או להקליט כל תוכן שמע. היא כוללת כולל מקלט FM מובנה ואנטנת FM, ויש לה קליטה טובה.

בסופו של יום, המערכת מורכבת משעון, טיימר שינה ואזעקה.

ישנם שני רמקולים דו-כיוונים המצורפים ליחידה הראשית, כל אחד עם וופר בגודל 5.25 אינץ' וטוויטר צופר בגודל 1.5 אינץ' (בדומה לרמקולי Klipsch). לכל אחד מהרמקולים תפוקת RMS של 60 וואט (סה"כ 120 וואט). אין ספק שהסאונד של המערכת הזו עוצמתי וחזק יותר מכל המערכות הקודמות שסקרנו, וגם יש לו בס עמוק יותר. עם המערכת הזו אתם יכולים לשלוט בחתימת הקול בכמה דרכים. לשם כך יש לכם 8 הגדרות קבועות מראש של EQ לבחירה, ואתם יכולים גם להגדיל את הקצה הנמוך על ידי לחיצה על כפתור הגברת הבס. בנוסף, אתם יכולים לכוונן את עקומת ה-EQ באופן ידני.

22. LG Electronics CM4360 230W Hi-Fi Entertainment System

q? encoding=UTF8&ASIN=B01E57NAC8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01E57NAC8

הורים היזהרו… אל תבחרו באופציה הזו אם אתם קונים מערכת סטריאו לילד שאוהב לנגן מוזיקה בקול רם! מערכת LG זו מספקת רמה מדהימה של נפח, במיוחד בקצה התחתון. למרות שהיא רק 61x 20 x 28 ס"מ, הצליל שהיא מפיקה מרשים מאוד.

זוהי אופציה מצוינת אם אתם מחפשים מערכת סטריאו שתוכלו להשתמש בה גם למסיבות בית או לקחת לחוף הים או לפארק. קל להגדיר אותה תחילה ויש לה גם את תכונת ה-Auto DJ, שמסירה את הפערים בין השירים, מה שנחשב יתרון גדול. היא עושה שימוש בסוללות AAA ולכן גם קלת משקל, יציבה וניתנת לשימוש במשך שעות, בכל מקום שאתם נמצאים בו.

עם הרמקול הזה בהחלט תקבלו איכות צליל טובה במחיר סביר, אם כי הוא לא יהיה האיכותי ביותר בשוק. הצליל שלו באיכות נמוכה יותר בטווח האמצעי והגבוה.

בנוסף, יש לו מראה חכם שיעבוד היטב ברוב החדרים, למרות היותו קצת יותר גדול מהאפשרויות האחרות ברשימה הזו. ניתן לחבר אותו לטלוויזית LG, בדומה לרמקולים רבים מהרשימה שלנו.

23. HDi Audio Modern Premium CD-526 Compact Micro Digital CD Player Stereo Home Music System

q? encoding=UTF8&ASIN=B07JWFJ9XY&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07JWFJ9XY

מערכת סטריאו מיני מומלצת: זוהי מערכת סטריאו ביתית עם מקלט AM/FM, שקע aux ושקע אוזניות (שחור/כסוף) שמנגן דיסקים קנויים וכאלה שנצרבו בבית. היא מצוידת בתצוגת LCD עם תאורה אחורית כחולה, ועם עיצוב מודרני ורגיל המשתלב בצורה חלקה עם בכל בית או משרד. 

 • נגן דיסקים קומפקטי מיקרו דיגיטלי
 • מקלט סטריאו AM/FM עם רדיו עם כוונון דיגיטלי
 • חיבור aux ישיר למוזיקה וחיבור אוזניות
 • אופציות דילוג/חיפוש, קדימה ואחורה, חזרה על 1 או הכל, שניתנים להתאמה אישית
 • שני רמקולים גדולים עם סאונד Hi-Fi

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של מערכות סטריאו מיני?

להלן כמה מהמותגים הטובים ביותר של מערכות סטריאו מיני בשוק כיום: Panasonic, LG, Philips, Sherwood, Blaupunkt.

בממוצע, כמה אמורות לעלות מערכות מיני סטריאו חדשות?

בהתאם לדגם, מערכת סטריאו מיני יכולה לעלות בין 344 ל-4290 ₪.

מערכת סטריאו מיני מומלצת: 13 דגמים מובילים [2022] - Kicky

באיזה מערכת סטריאו מיני מומלצת בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: