שמות לתינוקות

מחפשים שמות לתינוקות? קבלו את מאגר השמות הגדול ביותר בישראל הכולל שמות לבנים, לבנות, יוניסקס, שמות בינלאומיים, שמות מהטבע, שמות מהמקורות, ועוד המון.

מאגר השמות הגדול

קבלו: דשבורד שמות לתינוקות הגדול בישראל!

קרדיט: Efrat Garber-Aran האלופה!

״… מאז שראיתי את הדאטה הזה של הלמ״ס על שמות לאורך שנים, דגדג לי לבנות לו דשבורד. סופ״ש פנוי + חצי יום עם הילדים הפיקו את התוצר הנחמד הזה…״ https://tabsoft.co/3peF3TT

 

מבחר השמות שלנו הוא המקום המושלם למצוא את השם הייחודי הזה עבור התינוק שלך, דמות בדיונית, או סתם כי אתה אוהב שמות! ניתן למצוא כאן משמעויות של שמות, מקורות, אטימולוגיות ועובדות מהנות עבור שמות פרטיים ושמות משפחה.

שמו של תינוק נקבע על ידי כל כך הרבה גורמים. המטרה שלך צריכה להיות למצוא משהו שתופס את מהות המשפחה שלך מגיל התינוקות ועד גיל ההתבגרות, כמו גם משהו שמייצג את זמן חייו של ילדך. סביר להניח שלא תבחר את השם של התינוקת שלך רק על סמך הפופולריות, אבל זה עשוי לשחק תפקיד כלשהו. תחשוב על ללכת עם הטרנד או לבחור שם נדיר ויוצא דופן. אנו למדים מפמלה רדמונד של Nameberry שבחירה בשם פופולרי מדי לתינוק היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לחרטה על השם.

תוכלו למצוא ברשימות שלנו לפחות 3,000 שמות לתינוקות הפופולריים ביותר. ביניהם: שמות לבנים, שמות לבנות, שמות יוניסקס, שמות בינלואמיים לבנים.

רוב השמות המובילים לתינוקות נשארו די יציבים כבר די הרבה זמן. בעשורים האחרונים, רק שמות בודדים שמרו על מעמדם כשמות התינוקות המובילים. עם זאת, אנו יכולים לראות מה יהיו המגמות בשמות התינוקות לשנת 2022 על ידי בחינה של הדשבורד שאפרת יצרה (הדשבורד שמופיע למעלה)

מתקשים למצוא שם לתינוקת שלכם? אנחנו כאן כדי להקל עליכם. 

איזה שמות לתינוקות בחרתם? שתפו אותנו בתגובות

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp
Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

ביקורות גולשים / תגובות