מחיקת חשבון אינסטגרם – איך עושים זאת – מדריך צעד אחרי צעד

מתי נבצע מחיקת חשבון אינסטגרם?

לשאלה הזאת אין תשובה נכונה אחת. חשבון האינסטגרם שלנו נותן לנו אפשרות נוספת לתקשר עם החברים שלנו ולמעשה עם העולם כולו. דרך האינסטגרם נוכל לשמוע קצת יותר על ההתפתחויות השגרתיות או המרעישות של האנשים שמעניינים אותנו ולהתחבר לעולם שלהם. אם אתם משתמשים יותר מידי באינסטגרם ומוצאים את עצמכם מבלים שעות ארוכות מול המסך, אם אתם מוצאים את עצמכם משווים את עצמכם למשתמשים אחרים באפליקצייה או אם אתם פשוט לא משתמשים בחשבון שלכם – אולי הגיע הזמן למחוק אותו.

צפו בסרטון הדרכה:

אז מה אפשר לעשות?

אדם שרוצה למחוק את חשבון האינסטגרם שלו, עומד מול שתי אפשרויות – מחיקה זמנית של החשבון, או מחיקה של החשבון לצמיתות. האפשרות העדיפה במרבית המקרים היא מחיקה זמנית אבל לכל אחד יש את השיקולים שמניעים אותו.

מחיקת חשבון אינסטגרם מדריך צעד אחרי צעד

מה זה אומר מחיקת חשבון אינסטגרם באופן זמני?

מחיקה זמנית משביתה את החשבון באופן זמני ומסתירה ממשתמשי האינסטגרם את הפעילות שלכם באפליקציה בכל אופניה: את התמונות, הסרטונים התגובות והלייקים שלכם. אין הגבלה של זמן למחיקה הזמנית של החשבון – אם תרצו מתישהו להפעיל אותו מחדש, תוכלו תמיד.

מה זה אומר מחיקת חשבון לצמיתות?

מחיקה לצמיתות של חשבון האינסטגרם שלכם היא בלתי הפיכה. כלומר, את הפעילות שלכם באפליקצייה שתוכלו להחזיר במחיקה זמנית, לא תוכלו להשיב במחיקת חשבון לצמיתות. עובדה מעניינת נוספת אגב היא שלא להירשם תחת אותו שם המשתמש שנית. במקרים חריגים במיוחד תוכלו לבקש מאינסטגרם שיחזירו לכם את המשתמש אבל במרבית המקרים תיענו בתשובה שלילית. כל עוד לא מדובר באקט הכרחי, כנראה שמחיקה לצמיתות היא אפשרות פחות עדיפה.

אז איך מוחקים חשבון באופן זמני?

את חשבון האינסטגרם שלכם לא תוכלו למחוק דרך האפליקצייה, אלא רק באמצעות האתר של אינסטגרם (בקישור הבא ע"י פתיחה בדפדפן בפלאפון או במחשב). באתר נזין את הפרטים שלנו ונתחבר. בעת ההתחברות נראה בדיוק את אותו העמוד כמו באפליקצייה, רק שלעומתה – בהגדרות המשתמש שלנו נוכל לדאוג למחיקת החשבון. לאחר שהתחברנו נבחר בהגדרות החשבון (מסומן באדום):

פרופיל-אינסטגרם

לאחר מכן, יש ללחוץ על "Edit profile" (או בחשבונות בעברית – ערוך פרופיל). באפשרויות, יש לגלול למטה עד שתמצאו את האפשרות להשבית את החשבון באופן זמני:

הגדרות-חשבון-אינסטגרם

לאחר מכן, תצטרכו לענות על מספר אפשרויות – וזהו! החשבון שלכם מושבת.
השבה של פעילות החשבון שהושבת באופן זמני היא פשוטה – היכנסו לחשבון כרגיל והוא יחזור לפעילות.

אז איך מוחקים חשבון לצמיתות?

על מנת למחוק את החשבון שלכם לצמיתות, היכנסו לקישור הבא. שם, תינתן לכם האפשרות למחוק אותו לאחר מילוי מספר פרטים. לאחר שתענו על מספר שאלות, סיימתם – והחשבון נמחק.

כדאי לי למחוק את החשבון?

לא בטוח. חשבון האינסטגרם שלכם, גם אם הוא לא פעיל יכול להיות שימושי ואפילו ריווחי אם תשתמשו בו נכון. השבתה זמנית של החשבון היא תמיד הפיכה ואם אתם קצת מתלבטים לגביי סגירת החשבון או חושבים שעוד יש סיכוי שתחזרו אליו – אין שום סיבה למחוק אותו לצמיתות!

מאחלים לכם בהצלחה!

מחיקת חשבון אינסטגרם יכולה להיות עבורכם צעד משמעותי. יכול להיות מדובר בדבר הראשון שתעשו בדרך שלכם להתנתק מהרשתות החברתיות או בדרככם לאהבה עצמית. אפשר להיות מאושרים בלי אינסטגרם ויש שיגידו שאפילו יותר קל כשאנחנו לא מחוברים לעולם בכזאת קלות. מאחלים לכם בהצלחה בדרך החדשה שלכם ומאמינים בכם!

שאלות נפוצות

איך מוחקים חשבון באינסטגרם?

קודם חשוב להבין שיש 2 סוגי מחיקה – "מחיקה זמנית" ו-"מחיקה לצמיתות", תוכלו לבצע אותם מהקישורים המצויינים בפוסט, או דרך ההגדרות של החשבון.

למה הכוונה מחיקת חשבון אינסטגרם באופן זמני?

תוכלו למחוק את חשבון האינסטגרם באופן זמני ובעצם להשהות הפעילות של זה. המשמעות של זה היא שתוכלו להשיב את החשבון מתי שתרצו. למידע מעמיק היכנסו לפוסט

מה זה אומר מחיקת חשבון לצמיתות באינסטגרם?

אז כן כפי שזה נשמע, יש אפשרות למחוק את חשבון האינסטגרם לצמיתות! באופציה הזאת לא תוכלו להשיב את חשבונכם וכל המידע ימחק לעד. למידע נוסף היכנסו לפוסט.

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: