מקדחה נטענת: [מדריך קנייה] 17 דגמים מומלצים ב-2023 – Kicky

בחיפושים אחר מקדחה נטענת? סקרנו עבורכם 17 דגמים מובילים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת מקדחה נטענת המתאימה עבורכם. כנסו!

מקדחה נטענת

1. Skil 2461

Skil 2461

דגם Skil 2461 הוא מקדחה רב תכליתית ועוצמתית שנועדה להתמודד עם מגוון משימות. עם סוללת הליתיום V16 שלה, הוא מציע מקור כוח עמיד שיכול להתמודד עם תקופות ממושכות של שימוש. הכבל המצורף באורך 6 מ' מאפשר שימוש אלחוטי וחיבור כבל, מה שהופך אותו לאידיאלי הן לעבודה באתר והן לעבודה בחנות. המומנט המרבי של המקדחה של 38 ננומטר וטווח הילוכים דו-הילוכים של 0-400/1500 סל"ד הופכים אותו למתאים הן למשימות כבדות והן למשימות קלות.

אחד המאפיינים הבולטים של דגם Skil 2461 הוא 17 רמות המצמד שלו, המספקים שליטה מדויקת בעת הנעת ברגים וניתן לכוונן כך שיתאים למשימה שלפנינו. למקדחה יש גם מצב קידוח למתכת ועץ, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מגוון רחב של פרויקטים. בנוסף, תכונת התאורה המובנית היא תוספת שימושית לתנאי תאורה חלשה, המבטיחה שמשטח העבודה מואר היטב למען דיוק מוגבר.

מבחינת ביצועים, דגם Skil 2461 מסוגל לטפל בברגים בקוטר מרבי של 8 מ"מ ובקידוח במתכת בקוטר מרבי של 10 מ"מ ובעץ בקוטר מרבי של 30 מ"מ. זה הופך אותו לאידיאלי עבור מגוון יישומים, מעיבוד עץ ועד לייצור מתכת. העיצוב הקומפקטי והקל משקל של המקדחה, במשקל של 1.2 ק"ג בלבד, מקל על טיפול ותמרון במקומות צרים, והאחיזה הארגונומית שלו מספקת אחיזה נוחה ובטוחה.

לסיכום, דגם Skil 2461 הוא מקדחה בעלת ביצועים גבוהים המשלבת ורסטיליות, כוח ודיוק באריזה קומפקטית וקלה לשימוש. בין אם אתה סוחר מקצועי או חובב עשה זאת בעצמך, מקדחה זו היא בחירה מצוינת לכל צורכי הקידוח והנהיגה שלך. עם סוללה עמידה, טווח הילוכים של 2 הילוכים, 17 רמות מצמד ותאורה מובנית, זהו מקדחה שתספק תוצאות בכל פעם.

2. Bosch GSR120LI

Bosch 12V Bosch screwdriver/drill
GSR120LI

דגם Bosch 12V דגם GSR120LI הוא מברג/מקדחה ברמה מקצועית שנועדה לענות על הדרישות של אנשי מקצוע וחובבי עשה זאת בעצמך כאחד. עם עוצמת הליתיום של 12V, כלי זה יעיל ואמין כאחד, ומספק מקור כוח לאורך זמן למשימות תובעניות. בנוסף, הכללת שתי סוללות בתיק נשיאה הופכת אותו לבחירה אידיאלית עבור אלה שצריכים לעבוד על מספר פרויקטים במקומות שונים.

ה-GSR120LI עוצב תוך מחשבה על נוחות, וכולל ידית ארגונומית המסייעת להפחית את עייפות הידיים במהלך תקופות ממושכות של שימוש. הידית מאוזנת היטב ומספקת אחיזה בטוחה, המבטיחה שהמקדחה תישאר במקומה גם בעת עבודה במקומות צרים. תיבת ההילוכים הדו-הילוכים מספקת טווח של 0-380/1300 סל"ד, מה שהופך אותה למתאימה למגוון רחב של יישומים, החל מקדיחת חורי פיילוט ועד להפעלת ברגים.

למקדחה מומנט מרבי של 30 ננומטר, מה שהופך אותו למתאים למשימות כבדות. האוחז שלו בגודל 10 מ"מ מבטיח שהחלקים יוחזקו היטב במקומם, בעוד שהעיצוב הקומפקטי של המקדחה מקל על הטיפול והתמרון במקומות צרים. ה-GSR120LI מסוגל לקדוח בעץ בקוטר מרבי של 20 מ"מ ובמתכת בקוטר מרבי של 8 מ"מ, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור מגוון רחב של יישומי קידוח.

לסיכום, דגם Bosch 12V דגם GSR120LI הוא מברג/מקדחה ברמה מקצועית המשלבת כוח, צדדיות ונוחות באריזה קומפקטית וקלה לשימוש. בין אם אתה סוחר או חובב עשה זאת בעצמך, מקדחה זו היא בחירה מצוינת לכל צורכי הקידוח והנהיגה שלך. עם תיבת הילוכים דו-הילוכים, ידית ארגונומית וסוללה עמידה, זהו כלי שיספק תוצאות בכל פעם.

3. Suzuki SED20-2

מברגה/מקדחה Suzuki Energy 20V סוזוקי אנרג'י
SED20-2

סוזוקי אנרג'י 20V דגם SED20-2 הוא מברגה/מקדחה עוצמתית ורב-תכליתית שנועדה להתמודד עם מגוון משימות. עם המפרט הדו-כיווני שלו, הוא יכול לשמש כמברג או כמקדחה, מה שהופך אותו לכלי רב תכליתי עבור מגוון רחב של פרויקטים. למקדחה שתי מהירויות במצב קידוח ומצמד עם 18 מצבים, המספקים שליטה מדויקת בעת הנעת ברגים ומבטיחים שהכלי מתפקד בצורה הטובה ביותר בתנאים שונים.

מנורת ה-LED ב-SED20-2 היא תוספת שימושית, המספקת תאורה נוספת בתנאי תאורה חלשים. גוף הפחמן המצופה גומי עמיד ונוח לאחיזה, מספק אחיזה בטוחה גם בתנאים רטובים או חלקלקים. סוללת הליתיום בקיבולת 1.5 Ah ו-20 וולט מספקת מקור כוח לאורך זמן, ונורית חיווי מצב הסוללה מאפשרת לך לדעת מתי הגיע הזמן לטעון מחדש.

ה-SED20-2 מגיע עם מגוון אביזרים, לרבות מזוודה המכילה 13 מקדחים וביטים שונים, שתי סוללות ליתיום בהספק של 20V כל אחת, ומטען המיועד לטעינה מהירה של שעה בלבד. המזוודה הקשה הצבעונית עמידה ומסוגננת, מה שמקל על הובלה ואחסון של המקדחה והאביזרים שלך.

לסיכום, סוזוקי אנרג'י 20V דגם SED20-2 הוא מברגה/מקדחה עוצמתית ורב-תכליתית המשלבת כוח, צדדיות ונוחות בחבילה אחת. עם תיבת הילוכים דו-הילוכים, מצמד 18 מצבים, מנורת LED וגוף פחמן מצופה גומי, זהו כלי שיספק תוצאות בכל פעם. בין אם אתה סוחר או חובב עשה זאת בעצמך, מקדחה זו היא בחירה מצוינת לכל צורכי הקידוח והנהיגה שלך.

4. AEG BS 18G

מברגה/מקדחה AEG אאג פאוור טולס BS 18G LI

ה-AEG BS 18G LI הוא מברג/מקדחה רב-תכליתי ועוצמתי במיוחד, שנועד להתמודד עם מגוון רחב של משימות הברגה וקידוח. הגודל הקומפקטי שלו מקל על הטיפול והתמרון במקומות צרים, בעוד שהביצועים החזקים שלו מבטיחים שתוכל להתמודד גם עם העבודות הקשות ביותר בקלות.

אחת התכונות הבולטות של ה-BS 18G LI היא תיבת ההילוכים בעלת 2 הילוכים, המאפשרת לך לבחור את המהירות הטובה ביותר עבור המשימה הספציפית שלך. בנוסף, למקדחה יש 2 מצבי עבודה – הברגה וקידוח – כך שניתן להחליף בין השניים לפי הצורך. זה הופך את ה-BS 18G LI לכלי גמיש ביותר שהוא אידיאלי עבור מגוון יישומים.

תכונה מרכזית נוספת היא 24 מצבי כוח המצמד, המעניקים לך שליטה אופטימלית על המומנט שאתה מפעיל. זה שימושי במיוחד כאשר עובדים עם חומרים עדינים, מכיוון שהוא מאפשר לך להימנע מהנעת ברגים יתר על המידה או פגיעה בחומר. למקדחה יש גם מערכת בקרה דו כיוונית, המאפשרת לשנות את כיוון הסיבוב בלחיצת כפתור.

ה-BS 18G LI מצויד בסוללות הליתיום העדכניות ביותר, שהן גם חזקות וגם יעילות. לסוללות מערכת הגנה משולשת, המבטיחה את בטיחותן ואריכות החיים שלהן. המטען המהיר מבטיח שהסוללות שלכם יהיו מוכנות לשימוש תוך 30 דקות בלבד, כך שתוכלו לחזור לעבודה במהירות האפשרית. למקדחה יש גם מד חיי סוללה, שמציג את הטעינה שנותרה, כך שתדע מתי הגיע הזמן להטעין.

ל-BS 18G LI ציפוי מרקם מיקרו-גומי מודרני, המספק אחיזה נוחה ובטוחה. זה חשוב במיוחד כאשר עובדים בתנאים רטובים או חלקלקים, מכיוון שהוא מפחית את הסיכון להחלקת המקדחה מהיד שלך. למקדחה יש גם פוטר אוטומטי עם מנגנון FIX-TEC, המאפשר הידוק מהיר.

ה-BS 18G LI מגיע עם 2 סוללות ליתיום, מטען מהיר ותיק נשיאה קשיח, כך שיש לך את כל מה שאתה צריך כדי להתחיל. עם הגודל הקומפקטי, הביצועים החזקים והתכונות הרב-תכליתיות שלו, AEG BS 18G LI הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שצריך מברג/מקדחה אמין ויעיל.

5. Makita DHP484

q? encoding=UTF8&ASIN=B01LYXFYLB&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01LYXFYLB

מברג/מקדח מנוע ללא מברשות Makita DHP484Z 18V הוא כלי קומפקטי וחזק ליישומי הברגה וקידוח. מנוע BL נטול מברשות מספק כוח מבוקר, מותאם לדרישות המומנט והסל"ד של כל עבודה, וכתוצאה מכך חיי סוללה ארוכים. העיצוב בעל שני המהירויות מספק צדדיות, עם מהירויות מהירות למשימות קלות ומהירויות נמוכות ליישומים כבדים.

מברג/מקדח זה כולל גם טכנולוגיית XPT™, מה שהופך אותו לעמיד בפני אבק ומים, מה שהופך אותו למתאים לשימוש בסביבות עבודה מאתגרות. עם משקל של 1.8 ק"ג בלבד (ללא סוללה), ה-DHP484Z קל לטיפול ולתפעול. תאורת LED כפולה מסייעת להאיר את אזור העבודה, ומתג הנסיעה לאחור ממוקם בנוחות.

ידית האחיזה הרכה ושלושה מצבי עבודה מספקים נוחות ורב-גוניות בעוד מומנט ההפעלה של 30/54 ננומטר ויכולת קידוח של 13 מ"מ בבנייה ובפלדה, ו-36 מ"מ בעץ הופכים את הכלי הזה לבחירה אמינה עבור פרויקטים שונים. הפוטר האוטומטי יכול להגיע עד 13 מ"מ ומספר הרעידות בדקה מתכוונן בין 0-30,000, מה שהופך אותו מתאים למגוון רחב של יישומים.

6. Makita DHP482

https://s.click.aliexpress.com/e/_DCevjHP

המברג האלחוטי Makita DHP482 הוא כלי קומפקטי ורב-תכליתי, המיועד למגוון רחב של יישומי הברגה וקידוח. העיצוב הקומפקטי שלו, בשילוב ידית אחיזה רכה ארגונומית, הופך אותו לנוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים, בעוד שהעיצוב הקל שלו מקל על תמרון במקומות צרים. ה-DHP482 מצויד במספר תכונות שהופכות אותו לבחירה אמינה ויעילה עבור אנשי מקצוע וחובבי עשה זאת בעצמך כאחד.

אחד המאפיינים המרכזיים שלו הוא הבלם החשמלי, המאפשר עבודה מהירה ומדויקת, נותן לך את השליטה הדרושה לך כדי לבצע את העבודה כמו שצריך. בקרת 2 הילוכים המכנית מאפשרת לך להתאים את המהירות כדי להתאים לצרכים שלך, בעוד שהדק בקרת המהירות המשתנה נותן לך את הגמישות לכוונן עדין את המהירות תוך כדי עבודה. הסיבוב קדימה/אחורה מקל על המעבר בין הידוק ושחרור ברגים, ונורת העבודה הכפולה LED מספקת תאורה בתנאי תאורה חלשה.

ה-DHP482 מצויד בצ'אק ללא מפתח עם שרוול אחד, המאפשר להחליף ביטים במהירות ובקלות ללא צורך במפתח צ'אק. גלגלי השיניים המלאים ממתכת מספקים עמידות ואריכות ימים, ומבטיחים שה-DHP482 יהיה כלי אמין לשנים הבאות. בנוסף, מעגל ההגנה על הסוללה עוזר להאריך את חיי הסוללה ולהגן עליה מפני עומס יתר, התחממות יתר ופריקת יתר, מה שמעניק לך שקט נפשי בעת עבודה עם כלי זה.

לסיכום, המברג האלחוטי Makita DHP482 הוא בחירה אידיאלית עבור אנשי מקצוע וחובבי עשה זאת בעצמך שזקוקים לכלי קומפקטי ורב-תכליתי ליישומי הברגה וקידוח. העיצוב הקומפקטי, ידית האחיזה הרכה הארגונומית והתכונות האמינות שלו הופכים אותו לבחירה פופולרית עבור מגוון רחב של פרויקטים. בין אם אתה קבלן מקצועי או סתם מחפש כלי אמין עבור פרויקטי ה-DIY שלך, Makita DHP482 הוא אופציה מצוינת שבטוח תענה על הצרכים שלך.

7. Worx WX101.7

Worx WX101.7

מברג/מקדחה מסדרת WORX 20V מדור 1 הוא כלי קומפקטי ורב-תכליתי שהוא אידיאלי עבור מגוון רחב של יישומי הברגה וקידוח. למרות גודלו הקטן, מקדחה זו עמוסה בתכונות שהופכות אותו לתוספת חשובה לכל ערכת כלים. עם תאורת LED ומחוון מצב סוללה, אתה יכול לעבוד בכל סביבה, כולל אזורים חשוכים או מוארים גרועים. שתי אפשרויות המהירות (0-4000/0-1450 סל"ד) מספקות כוח ומהירות בשפע למגוון משימות, בעוד שהמומנט הפיתול של 30 ננומטר מאפשר לך להתמודד עם עבודות קשות בביטחון.

מערכת המצמד של מברג/מקדחה מסדרת WORX 20V מדור 1 כוללת 15+1 הגדרות, המספקות שליטה מיטבית על תהליך הקידוח. כך קל לקדוח חורים נקיים ומדויקים בעץ או במתכת. עם קוטר קידוח מרבי של 30 מ"מ בעץ ו-10 מ"מ במתכת, תוכל להתמודד עם רוב משימות הקידוח בקלות. הדחף האוטומטי של 10 מ"מ הוא בונוס נוסף, מכיוון שהוא מקל על חיזוק הברגים בדיוק.

מברג/מקדח מסדרת WORX 20V מדור 1 מגיע עם סוללת 20V 1.5Ah, המספקת כוח רב להתמודדות עם רוב המשימות. הסוללה נטענת ובעלת תוחלת חיים ארוכה, כך שתוכלו להשתמש במקדחה שוב ושוב מבלי שתצטרכו לדאוג שיגמר הכוח. כלי זה תואם לסוללות ומטענים מסוג WORX 20V דור 1, וניתן להשתמש בסוללות דור 2 עם מתאם נפרד. הסט כולל מטען סוללות ומשקל של 1.3 ק"ג, מה שמקל על הובלה ואחסון.

לסיכום, מברג/מקדחה מסדרת WORX 20V מדור 1 הוא כלי איכותי ורב-תכליתי המושלם הן למקצוענים והן לחובבי עשה זאת בעצמך. עם הגודל הקומפקטי, הביצועים החזקים והתכונות הקלות לשימוש, מקדחה זו מהווה תוספת חשובה לכל ערכת כלים. בין אם אתם עובדים על פרויקטים של שיפוץ בית או זקוקים למברג אמין לעבודה שלכם, מברג/מקדח WORX 20V סדרה דור 1 הוא בחירה מצוינת.

8. DeWALT DCD999

q? encoding=UTF8&ASIN=B08KS9XRMY&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08KS9XRMY

ה-DeWALT DCD999 הוא מקדחה אלחוטית ברמה מקצועית המיועדת ליישומים כבדים. המקדחה מצוידת בסוללת ליתיום-יון MAX 20V המספקת זמן ריצה ארוך יותר וזמן טעינה מהיר יותר בהשוואה לסוללות מסורתיות. הוא כולל גם מנוע חזק ללא מברשות המספק עד 82% יותר זמן ריצה בהשוואה למנועים מוברשים מסורתיים.

מקדחה זו כוללת תיבת הילוכים בעלת שלושה מהירויות המאפשרת לך להתאים את המהירות למשימה העומדת על הפרק, מה שהופך אותה למתאים למגוון רחב של יישומים. בקרת שתי ההילוכים מאפשרת לך להתאים את המהירות בהתאם למשימה, בעוד שתיבת ההילוכים הכוללת מתכת מספקת עמידות ואריכות ימים נוספים.

ה-DCD999 כולל גם עיצוב ארגונומי המספק נוחות ושליטה מקסימלית. ידית האחיזה הרכה נועדה להפחית את עייפות המשתמש ולהגביר את הנוחות, בעוד שמאורת העבודה LED מספקת נראות נוספת בתנאי חושך או תאורה חלשה. למקדחה יש גם ידית צד של 360 מעלות להגברת היציבות והשליטה במהלך יישומים כבדים.

מבחינת מפרט טכני, ל-DCD999 יש מומנט מרבי של 520 UWO, מהירות מרבית של 2,000 סל"ד ויכולת קידוח מקסימלית של 38 מ"מ בעץ, 13 מ"מ במתכת ו-13 מ"מ בבנייה. המקדחה מצוידת גם בצ'אק מחגר בגודל 3/8 אינץ' המספק אחיזה מעולה ועוזר במניעת החלקה.

בסך הכל, ה-DeWALT DCD999 הוא מקדחה אמין ועם ביצועים גבוהים, אידיאלי עבור קבלנים מקצועיים וחובבי עשה זאת בעצמך הדורשים כלי רב עוצמה ורב-תכליתי עבור יישומים כבדים.

9. Makita XPH12Z

q? encoding=UTF8&ASIN=B01M4HGFRS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01M4HGFRS

ה-Makita XPH12Z הוא מקדחה פטישית אלחוטית עוצמתית ורב-תכליתית המיועדת למשימות קידוח כבדות. כלי זה הוא חלק מסדרת 18V Lithium-Ion המתרחבת של Makita, המספקת למשתמשים ביצועים וזמן ריצה משופרים בהשוואה לכלים אלחוטיים מסורתיים.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-XPH12Z הוא המנוע חסר המברשות שלו, המספק יעילות ואריכות ימים מוגברת בהשוואה למנועים מוברשים. הכלי כולל גם בחירת הילוכים דו-הילוכים, המאפשרת למשתמשים להתאים את המהירות כך שתתאים למשימה שעל הפרק. עיצוב ה-XPT (טכנולוגיית הגנה קיצונית) מגן על הכלי מפני אבק ולחות, מה שהופך אותו למתאים לשימוש בתנאי עבודה קשים.

מבחינת ביצועים, ה-XPH12Z מתהדר ביכולת קידוח מרשימה של עד 1-1/2 אינץ' בעץ ו-1/2 אינץ' במתכת. הכלי כולל גם נורת LED כפולה להגברת הנראות באזורי עבודה חשוכים, וידית אחיזה רכה לתפעול נוח.

ה-XPH12Z נמכר ככלי חשוף, כלומר אינו מגיע עם סוללה או מטען. עם זאת, זה מאפשר למשתמשים לבחור את הסוללה והמטען המתאימים ביותר לצרכיהם, או להשתמש בסוללות ה-18V Lithium-Ion והמטענים הקיימים שלהם מבית Makita.

בסך הכל, ה-Makita XPH12Z הוא מקדח פטיש אלחוטי איכותי, אמין ורב-תכליתי המושלם למגוון רחב של משימות קידוח כבדות. בין אם אתה קבלן מקצועי או חובב עשה זאת בעצמך, ה-XPH12Z הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש כלי אלחוטי עם ביצועים ואמינות יוצאי דופן.

10. Bosch GSR 180 LI 18V 

q? encoding=UTF8&ASIN=B076SH7F1Q&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B076SH7F1Q

ה-Bosch GSR 180 LI 18V הוא מברג/מקדח רב תכליתי ורב עוצמה אשר תוכנן לשימוש מקצועי ביישומי מתכת ועץ כאחד. כלי זה מופעל על ידי סוללת ליתיום-יון 18V, המתאימה לשימוש עם כל שאר כלי בוש באותו מתח. הערכה כוללת שתי סוללות ומטען מהיר, כך שתמיד תוכל להחזיק סוללה אחת טעונה ומוכנה לשימוש בזמן העבודה.

אחת התכונות הבולטות של ה-GSR 180 LI 18V היא תיבת ההילוכים הפלנטרית בעלת 2 הילוכים, המספקת מומנט אופטימלי להברגה ולמהירויות קידוח מהירות. בנוסף, הכלי יכול להסתובב הן בכיוון קדימה והן בכיוון ההפוך, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מגוון יישומי הברגה. הצ'אק נפתח ונסגר בקלות, מה שמקל על החלפת אביזרים במהירות וביעילות.

ה-GSR 180 LI 18V מיועד לשימוש נוח, עם ידית אחיזה רכה המעניקה אחיזה בטוחה ונוחה, גם בשימוש ממושך. בקרת המהירות המשתנה מאפשרת התאמת מהירות קלה ומדויקת, כך שתוכל לבחור את המהירות המתאימה ביותר למשימה העומדת על הפרק.

הכלי כולל גם נורת לד בוהקת המאירה את אזור העבודה ומקלה על העבודה בתנאי תאורה חלשה. תכונה זו יכולה להיות שימושית במיוחד כאשר עובדים בפינות חשוכות או באזורים שבהם יש ראות מוגבלת.

עם מומנט מרבי של 54 ננומטר וטווח מהירות של 0-500/0-1900 סל"ד, ה-GSR 180 LI 18V מסוגל להתמודד עם עבודות קשות בקלות. הוא יכול לקדוח דרך עץ בקוטר מרבי של 35 מ"מ ובאמצעות פלדה בקוטר מרבי של 10 מ"מ, ויש לו קוטר הברגה מרבי של 10 מ"מ.

לסיכום, ה-Bosch GSR 180 LI 18V הוא מברג/מקדחה ברמה מקצועית המשלבת כוח, צדדיות ונוחות בחבילה אחת. בין אם אתה קבלן מקצועי, שיפוצניק או חובב עשה זאת בעצמך, כלי זה הוא בחירה מצוינת לכל צרכי ההברגה והקידוח שלך.

11. GardenJoy

q? encoding=UTF8&ASIN=B08Q7QW5H4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08Q7QW5H4

  המקדחה האלחוטית GardenJoy 12V כוללת מנוע חזק, 82 ק"ג (20 ננומטר) של מומנט מרבי, מושלם לקידוח עץ, מתכת, פלסטיק, ולמשימות הברגה בבית ופרויקטים רבים אחרים של עשו זאת בעצמכם ואומנות. אתם יכולים לתת אותו למשפחה ולחברים כמתנה נהדרת.

  מקדחה חשמלית מגיעה עם הגדרות מומנט של 24+1 ושתי מהירויות (0-450 ו-0-1500 סל"ד) להתאמת מומנט ומהירות מדויקים יותר בהתאם ליישום. זה מונע מכם להכניס בורג עמוק מדי, לפגוע בראש הבורג או אפילו לשבור את מוט הבורג.

  הסוללה הזו אידיאלית לפרויקטים גדולים, יש לה אורך חיים ארוך ולא תצטרכו לדאוג שיגמר החשמל באמצע העבודה. המטען המהיר בסט מקדחות זה גורם לטעינת הסוללה לארוך רק כשעתיים עד שעתיים, מה שמפחית במידה ניכרת את זמן העבודה שלכם.

  12. DEWALT 20V MAX Compact Cordless Drill

  q? encoding=UTF8&ASIN=B00ET5VMTU&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00ET5VMTU

  ערכת מקדחה/דרייבר כוח אלחוטית קומפקטית DCD771C2 מסוג ליתיום-יון היא קלת משקל וקומפקטית לפרקי זמן ארוכים בעבודה במקומות צרים. הוא מגיע עם סוללה ומטען כך שהמשתמשים יכולים לבחור את רמת הביצועים הדרושים ליישומים שונים בהתבסס על שתי ההילוכים.

  למרות העיצוב הקומפקטי והקל משקל שלו, מקדחה Dewalt מסוגלת לקדוח לתוך חללים צרים.

  בנוסף למנוע בעל הביצועים הגבוהים, מקדחה הכוח מספקת הספק של 300 וואט, המסוגל לבצע מגוון משימות.

  למקדחה 20V של Dewalt יש יכולת עבודה במהירות גבוהה המספקת שני סוגי מהירויות (0-450 ו-1,500 סל"ד) לעבודות הידוק וקידוח.

  13. CRAFTSMAN V20

  q? encoding=UTF8&ASIN=B07KKGXFF5&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07KKGXFF5

  יש שני  חורים ב-V20.גודל של 1.3 ס"מ מקדחה/נהג אלחוטי זה (1 סוללה) שמציעה לכם את הכוח שאתם צריכים לקידוח והידוק עם מנוע בעל ביצועים גבוהים. בכל פעם שאתם צריכים לעבוד בסביבה חשוכה, אתם יכולים לעשות זאת ללא בעיה. כולל נורת LED, מקדחה/נהג זה יעזור לכם לשפר את הראות באזורי עבודה חשוכים.

  הוא מציע הספק של 280 וואט עבור מגוון יישומים כאשר הוא משמש כמקדחה/נהג אלחוטי בגודל 1.3 ס"מ

  עם מהירות של 0350/01 ומהירות של 500 למהירות הידוק, לתיבת הילוכים זו שתי מהירויות

  צ'אק ללא מפתח בגודל 1.3 ס"מ מאפשר לבצע שינויי סיביות במהירות ובקלות.

  השימוש בנורות לד משפר את הנראות בסביבות עבודה חשוכות.

  14. Pink Power Pink Drill Set for Women 20V

  q? encoding=UTF8&ASIN=B09Q6H9TQS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09Q6H9TQS

  כולל (1) מקדחה אלחוטית 20 וולט, (2) סוללות ליתיום-יון 1.5Ah, (1) מטען מהיר, סט מקדחים של 16 חלקים, תיק כלי ניילון בגודל 33 ס"מ, ואחריות מלאה ל-3 שנים, כל סט כלים בעל מקדחות Pink Power מגיע עם מקדחה אלחוטית 20 וולט, (2) סוללות ליתיום-יון 1.5Ah ומטען מהיר.

  מקדחה חשמלית קלת משקל: המקדחה האלחוטית החשמלית 20V היא קלת משקל וקלה לתמרון, שוקלת פחות מקילו אחד עם הסוללה. בנוסף, היא מגיעה עם תפס חגורה כך שתוכלו לשמור את הידיים שלכם חופשיות.

  נטענת תוך פחות משעה: כל סוללה של 20V מגיעה עם מד מתח LED כך שלעולם לא תיתפס לא מוכנה עם סוללה נמוכה. ישנם מספר כלים המשתמשים ב-20V כגון PP204 Sander ו-PP201 Vacuum שניתן להפעיל באמצעות סוללה זו.

  15. מקדחה נטענת: Yougfin Cordless Drill Driver

  q? encoding=UTF8&ASIN=B0B1PH4FX9&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0B1PH4FX9

  עם סוללת ליתיום-יון ומטען, מתקן מקדחה חשמלי זה של Yougfin מציע ביצועים גבוהים ומגיע עם סוללת ליתיום-יון אחת של 20 וולט. עם תוחלת החיים הארוכה והכוח המספיק לחתוך מתכת וקרמיקה, סוללת 20 וולט 1.5 אמפר מציעה שפע של כוח.

  עם 20 הגדרות מצמד, מספר הגדרות מומנט של 25+1 ו-2 הגדרות מהירות, ניתן לכוונן את כוח ההברגה כך שיתאים לחיבורים גדולים או קטנים עם סיכון קטן לנזק. על ידי שילוב של שתי הגדרות המהירות עם הגדרות המומנט, אתם יכולים להתאים בקלות את המקדחה לצרכים המדויקים שלכם. מהירויות נמוכות יותר (0-350 סל"ד) / הגדרות מומנט גבוהות יותר טובות להנעת מחברים גדולים, ושילובי מהירות גבוהה (0-1300 סל"ד) / מומנט נמוך טובים עבור מחברים קטנים יותר וקידוח חורים קטנים.

  הצ'אק הגדול (1 ס"מ) ללא מפתח והידית הרכה מספקים שימור סיביות מעולה. הידית המעוצבת מספקת אחיזה קלה ובטוחה, והצ'אק הגדול (1 ס"מ) ללא מפתח בגודל מעולה לאיתור חתיכות. אתם תמיד בשליטה כשאתם משתמשים בו באופן זקוף, הפוך או בזווית, כך שאתם יכולים לבצע עבודות במהירות ובצורה נכונה לא משנה מה. אתם יכולים גם לעבוד בפינות חשוכות, מתחת לרהיטים או מאחורי מכשירי חשמל באמצעות נורית ה-LED הבהירה שעל בסיס המקדחה.

  16. TECCPO 

  q? encoding=UTF8&ASIN=B0829VHGKJ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0829VHGKJ

  מקדחה נטענת: ההבדל בינינו לבין המתחרים הוא היעילות, הביצועים והאמינות שלנו. יש מנוע ללא מברשות במקדחה שלנו, מנוע ללא מברשות עדיף בהרבה על מנוע מוברש. אין צורך להחליף מברשות פחמן במנועים ללא מברשות, מאחר והן הרבה יותר עמידות. השימוש במוצר זה אינו יוצר ניצוצות. מכיוון שאין לו רעש והוא בטוח יותר, הוא נוח יותר לשימוש. מנועים ללא מברשות מבית TECCPO מספקים 240 ק"ג של מומנט עם יציבות. יש 57% יותר זמן ריצה עם מתקן מקדחה ללא מברשות זה על פני מקדחות מוברשות, בעוד שהוא גם עמיד יותר ועם ביצועים גבוהים יותר.

  עם המומנט המקסימלי של 240 ק"ג ותיבת הילוכים 2 הילוכים ומצמד 21+1, מקדחה כוח זו עמוסה במנוע בעל ביצועים גבוהים. פעולת 2 הילוכים משתנה (0-400 סל"ד ו-1500 סל"ד) מבטיחה שליטה מדויקת עבור הדרישות השונות של היישום. המקדחה האלחוטית שלנו יכולה להגיע למומנט המקסימלי שלה בשימוש במהירויות איטיות. גודלם של חורי העיבוד בעץ גדול מ-25 מ"מ כאשר משתמשים בגדלים של ברגים M5-M6. מצמד ה-21+1 מספק שליטה מדויקת בעת הנעת ברגים פנימה/חוצה וקדיחה לתוך עץ, קרמיקה, פלסטיק, או אפילו מתכת.

  ערכת המקדחים ללא מברשות עם 2 יחידות סוללות ליתיום 2000mAh ומטען מהיר לשעה אחת יכולה לשמור על המקדחה פועלת ברציפות עד שעה אחת. עם סוללה נוספת, אתם יכולים להשתמש במברג החשמלי הקומפקטי ללא הגבלה בכל עת. בנוסף, מקדחה זה כוללת מחוון מתח המתריע כאשר הסוללה חלשה, מה שהופך את העבודה שלכם ליעילה ונוחה יותר.

  17. Bielmeier 

  q? encoding=UTF8&ASIN=B08MWBWCWC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08MWBWCWC

  המקדחה האלחוטית מגיעה עם סוללת 20V 1.5Ah ומטען המתאים לשימוש ביתי.

  עם מצמד אוטומטי בגודל 1 ס"מ, מצמד במצב 64+1 ומהירות משתנה, תוכלו להפעיל/לחצות ברגים עם שליטה מדויקת, ולקדוח לתוך עץ, קרמיקה, קיר גבס, פלסטיק ואפילו מתכת ללא הפשטה. צ'אק ללא מפתח בגודל 1 ס"מ מאפשר שינויים מהירים ותאימות מצוינת לאביזרים ללא צורך בכלים.

  עם עיצוב ארגונומי ומנועים מעולים, עיצובים קומפקטיים וקלים שיכולים לספק יעילות ובטיחות רבה יותר. בנוסף לאחיזה נוחה, הידיות המכוסות גומי מפחיתות את הרטט בזמן עבודה כבדה. אנא צפו בסרטון לקבלת הוראות כיצד להתאים ולהפעיל את הצ'אק, ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה נוספת.

  נורת ה-LED משרתת מספר רב של מטרות, ומאירה אזורי עבודה חשוכים. שינוי סיבוב הלחצן F/R יכול להיעשות בכיוון השעון או נגד כיוון השעון. ישנם מקומות שבהם קשה להגיע לחלקי דרייבר שיכולים להפיק תועלת מפיר גמיש. ניתן לכוונן את המהירות בין 0-700 סל"ד עם פונקציית בלם חשמלי כדי לספק פעולה מדויקת.

  18. [Professional Grade] Greenworks 24V Max

  q? encoding=UTF8&ASIN=B09J1WTS7M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09J1WTS7M

  ישנם למעלה מ-100 מוצרים פנימיים וחיצוניים המופעלים על ידי פלטפורמת הליתיום-יון של Greenworks 24V, כגון מכסחות דשא, מפוחים, גוזמי חוטים, מסורים חשמליים, כלי עבודה חשמליים ועוד! בנוסף לספק 20% יותר כוח ו-35% יותר זמן ריצה, סוללת הליתיום-יון V24 גם מעניקה לכם כוח ללא דהייה מבלי להשפיע על הזיכרון לאחר הטעינה שלו. עם מגוון רחב של כלים זמין, כלים חשמליים V24 מתאימים למגוון רחב של מצבים. זמינות סוללת 5Ah ,  סוללת 2Ah  וסוללת 4Ah. כדי להגן על ההשקעה שלכם, פלטפורמת Greenworks 24V מגיעה עם 3 שנות אחריות על סוללה וכלי עבודה.

  בהשוואה למתחרים של 20V   סוללות Greenworks 24V Lithium-Ion מספקות 20% יותר כוח ו-35% יותר זמן ריצה. הם גם מציעים כוח ללא דהייה ללא אובדן זיכרון לאחר טעינתם.

  גודל מוערך של כ- 1.3 ס"מ. ראש המקדחה הזה בעל עיצוב קומפקטי וקל משקל, תיבת הילוכים עם 2 מהירויות, מומנט של 35Nm ב-45 ס"מ ומצמד 18 פלוס 1 עם התאמה של 1.3 ס"מ. בעת קידוח חורים והנעת ברגים במגוון חומרים, צ'אק ללא מפתח מציע כוונון מומנט טוב יותר.

  19. Milwaukee 2801-22CT M18 18-Volt Lithium-Ion Brushless Cordless Compact 1/2 Inch

  q? encoding=UTF8&ASIN=B07NHQWPL9&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07NHQWPL9

  מקדחה נטענת: זהו המקדחה הטובה ביותר שמספקת את מירב הכוח תוך שמירה על גודלה הקומפקטי עם ערכת מקדחה/ראש קומפקטיים ללא מברשות. המנוע ללא מברשות של MILWAUKEE תוכנן במיוחד כדי להבטיח ביצועים מיטביים עבור כלי זה. מקדחה קומפקטית זו תואמת לטכנולוגיית הכלים החשמליים REDLINE KTM ולסוללות REDLITHIUM לאספקת חשמל יעילה. המשמעות היא פחות זמן השבתה לטעינת סוללות. למרות הגוף הקטן שלו, המקדחה הקומפקטית ללא מברשות מסוגלת להשיג ביצועים גבוהים. עם משקל של 1.5 ק"ג, הוא ארוך וקל משקל. מוצג קובץ מצורף לסוללת CP2.0. העיצוב הקטן והקל שלו הופך אותו למושלם לעבודה ולחללים צרים הודות השליטה המצוינת שלו. מונע על ידי מנוע קומפקטי, מקדחה/נהג זה מספק 1270 ס"מ של טווח הגעה. מקדחה/ראש קומפקטיים ללא מברשות אלחוטית עם העמידות הטובה ביותר בכיתה וצ'אק מלא מתכת מאפשר לכם להתמודד עם מגוון רחב של יישומי קידוח והידוק. כונן מקדחה קומפקטי 1.3 ס"מ מגיע עם (2) סוללות M18TM REDLITHIUM CP2.0 קומפקטיות, מטען M18TM/M12TM מולטי מתח ותיק נשיאה, בדיוק כמו כל מוצרי M18TM כך שתוכלו לעבוד קשה יותר זמן רב יותר. 

  20. Worx WX101L.9 20V Power Share Cordless Drill & Driver (Tool Only)

  q? encoding=UTF8&ASIN=B084TQJW3N&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B084TQJW3N

  מקדחות מושלמות לשימוש יומיומי. כולל 15 עמדות מצמד, מקדחה 20V זה מ-WORX מייצרת 28Nm של מומנט. כלומר, לא משנה באיזה שילוב של בורג, סיביות וחומרי פרויקט אתם משתמשים, המקדחה הזו תנה על הדרישות שלכם. כתוצאה מאחיזת הגומי, תהיה לכם יותר שליטה על כל הכוח הזה, ועם משקל של פחות מ-1.3 ק"ג, תוכלו לתמרן את המקדחה שלכם בקלות רבה יותר לפרקי זמן ארוכים יותר מבלי להתעייף. החלפה מהירה של ביטים מתאפשרת על ידי הצ'אק ללא מפתח בגודל 1 ס"מ. כלי זה מגיע עם תיבת הילוכים 2 הילוכים והדק בקרה המאפשר לשנות מהירויות בין 0-1450 סל"ד, בהתאם למה שאתה צריכים. במקרה של עץ, קיבולת הקידוח המקסימלית היא 2.5 ס"מ ובמקרה של פלדה, היא 1 ס"מ. במהלך הלילה, יש נורת LED כדי לעזור לכם לראות מה שאתם עושים. זה המקדחה המושלמת עבור כל סוגי הפרויקטים ברחבי הבית או הסדנה, לא משנה מה הגודל שלהם. גרסת הכלים החשופים היא הגרסה היחידה הזמינה. יש יחידת טעינה נפרדת וסוללה עבור PowerShare 20V.

  כולל קיבולת קידוח של 2.5 ס"מ לעץ ויכולת קידוח של 1 ס"מ לפלדה, גיר דו-הילוכים, מצבי מצמד של 15+1 ומומנט של 30Nm, מקדחה זו גמישה וחזקה מספיק כדי להתמודד עם כל קידוח נפוץ או עבודת נהיגה שתתקלו בהן.

  למרות גודלה הקומפקטי, המקדחה הזו חזקה וקלה לשימוש, במיוחד לפרקי זמן ארוכים יותר. הוא שוקל רק 1.3 ק"ג ללא הסוללה. בנוסף, העיצוב היעיל מקל על האחיזה, מה שנותן לכם שליטה טובה יותר.

  21. מקדחה נטענת: BLACK+DECKER 20V MAX

  q? encoding=UTF8&ASIN=B07K35V5CN&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07K35V5CN

  מקדחה אלחוטית זו מבית Black+Decker מציעה את הכוח והרבגוניות להתמודדות עם מגוון פרויקטים של עשו זאת בעצמכם בבית. מקדחה חשמלית אלחוטית זו מספקת מומנט, מהירות וזמן ריצה שאתם צריכים. מצמד עם 11 מצבים משפר את השליטה בעת נהיגה כדי למנוע הוצאת ברגים. כאשר תיבת ההילוכים במצב של תרגול, היא נפתחת כדי למקסם את המומנט. כאשר עובדים באזורים עם מעט תאורה, נורית LED משולבת מאירה את דרככם. בנוסף, מקדחה BLACK+DECKER מגיעה עם מערכת אחסון ביט הידוק מובנית, המאפשרת להיות מאורגן היטב וקלה לגישה.

  מערכת 20V MAX*. יש מתח סוללה ראשוני מקסימלי של 20V (נמדד ללא עומס עבודה). מבחינת מתח, יש לו ערך נומינלי של 18 וולט.

  22. Walensee 20V Cordless Drill Set

  q? encoding=UTF8&ASIN=B09J8PPY26&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09J8PPY26

  21+1 מצמד ומהירות משתנה: מקדחה אלחוטית של Walensee 20V מצוידת ב-21 הגדרות מומנט שונות ומצב מקדחה מיוחד אחד, ומספקת מומנט מרבי של 274 ב-Lbs (30N.M), זה יכול לעזור לכם להתמודד עם קושי ורכות כאחד. חומרים – הוא יכול לקדוח בעץ, קרמיקה, קיר גבס, פלסטיק ואפילו מתכת בקלות. 2 אפשרויות מהירות משיגות את המטרה של המרה מעבודה רכה לעבודה קשה על ידי הזזה פשוטה של מתג ההילוכים; המהירות המשתנה יכולה לעזור לכם בקלות לשנות את המהירות כך שתתאים לרוב העבודה.

  ביצועים גבוהים: סט מקדחי Walensee עם מומנט מרבי 274 in-LBS לקידוח ברגים, מתכת ועץ. לסט המקדחים 2 מהירויות משתנות (0-350 סל"ד ו-0-1300 סל"ד) לשימוש מרובה של קדיחה, הברגה והכאה. המהירות הנמוכה מיועדת להנעת ברגים, המהירות הגבוהה היא לקידוח חורים. בין אם מדובר בשיפוץ ביתי, פינוי רכב או רהיטים, תחזוקת גינה או חשמל, זה ייתן למתחילים דרך קלה לקדוח, הברגה בעץ, מתכת, קיר ופלסטיק.

  סוללה של 2000mAh ומטען מהיר של 1.5A: כונן מקדחה כוח Walensee עם סוללת ליתיום-יון בקיבולת גדולה של 2000mAh ומטען מהיר במיוחד של 1.5A להספק חזק ויציב וזמן ריצה נסבל. סוללת 1.5Ah Li-ion מחזיקה טעינה עד 18 חודשים. ניתן להשלים טעינה מלאה תוך שעה. הסוללה והמטען המהיר הופכים את המקדח האלחוטי תמיד מוכן לשימוש ללא הגבלה. מגיע עם תאורת LED לאבטחה ובטיחות נוספת כאשר אתם עובדים באזורים חשוכים.

  23. WORKSITE

  q? encoding=UTF8&ASIN=B08T2483LV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08T2483LV

  מקדחה נטענת: מנוע גיר נחושת מופיע במקדחי WORKSITE, המאפשר לו לספק מומנט מרבי של 140 ק"ג. 

  אתם יכולים לבנות גדר עם מקדחה אלחוטית זו, לתקן רהיטים, לבנות בית לחיות מחמד וכו', עם המהירות המשתנה שלו בין 0-700 סל"ד.

  הסוללה מצוידת במערכת הגנה לטעינה ופריקה, כך שתהליך הטעינה בטוח ביותר והסוללה עמידה יותר. מחווני קיבולת מאפשרים לכם לנהל טוב יותר את עומס העבודה שלכם בזמן אמת.

  LED מובנה – עם תאורת LED מובנית, מקדחה זו תהפוך את העבודה שלכם ליעילה יותר ותספק בטיחות מרבית בעבודה בתאורה עמומה.

  24. HOTO Cordless Brushless Drill 12V

  q? encoding=UTF8&ASIN=B09MR7KTPF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09MR7KTPF

  חוויה אינטראקטיבית חכמה חדשה הכוללת מסך תצוגת LED ומומנט גבוה של30Nm . דינמיקת העבודה מותאמת דיגיטלית באמצעות מומנט דיגיטלי. עם התצוגה החכמה, אתם יכולים לראות 30 הילוכים, כוח סוללה, מצבים כפולים, תזוזות של קדימה ואחורה. במצב בחירה עצמית, ניתן לכוונן את המקדחה האלחוטית למומנט של 30Nm; מצב דופק מאפשר התנעה ועצירה לסירוגין של המקדחה דרך השבב החכם, מה שמבטיח את בטיחות המשתמש. זה מתאים גם למתחילים וגם למקצוענים.

  למקדחה החשמלית HOTO עיצוב צורה חדשני שהוא מינימליסטי בהשוואה למקדחה החשמלית המסורתית. יש לו ידית ארגונומית שמתאימה לצורת היד שלכם, מה שהופך אותו נוח יותר לאחיזה. הגוף עשוי מחומר מט, בעל עיצוב משולב, חלק ועדין; יש לו גימור מט וגימור מט. צבע האפייה ממתכת מט משולב בציפוי הזרקת פלסטיק רך TPU מט, וכתוצאה מכך חפץ שופע יופי מכני. הישג חשוב יותר הוא שהעיצוב החיצוני זכה בפרס IF Design לשנת 2022.

  מטען חיבור USB-C כלול במקדחה האלחוטית הזו של HOTO, תכונה שלא נמצאת באף מקדחה אחרת. בניגוד לרוב תרגילי הסוללה, יש לו סוללה מובנית למעלה במקום סוללה נשלפת שצריך לחבר לבסיס, מה שמקל על האחיזה, כי הוא קל וקטן יותר. יציאת ה-USB-C מאפשרת להטעין אותו בכל עת באמצעות ספק חשמל או אלקטרוניקה אחרת תואמת USB-C. עם מקדחה חשמלית מסוגננת ומודרנית זו, תוכלו לעבוד על רוב פרויקטי "עשו זאת בעצמכם" ותוכלו לשפר הבית בקלות.

  25. INSPIRITECH 21V Cordless Drill

  q? encoding=UTF8&ASIN=B09MT5NXX5&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09MT5NXX5

  האם אתם מקבלים מספיק כוח? כדי למדוד כוח, צריך לדעת כמה מתח מופעל. כאשר מתח הסוללה גבוה יותר, חוזק הפיתול או המומנט גדול יותר. עם מומנט מרבי של 37Nm, מקדחה BPD9221 משיגה ביצועים גבוהים באריזה של 21 וולט. זוהי בחירה מצוינת אם אתם צריכים מקדחה אלחוטית שיכולה להתמודד עם פרויקטים קלים של שיפוץ בית ותיקונים בסיסיים ברחבי הבית.

  האם אתם מקבלים מספיק הגדרות מצמד? מצמדים מאפשרים לכם לשלוט בכוח המניע. אתם יכולים לכוונן את המצמד במקדחה BPD9221 זה כדי לשלוט בעומק שבו הברגים מונעים, מה שמועיל בעבודות פנים מכיוון שאינכם צריכים לדאוג להפשטת ברגים או להניע אותם יתר על המידה. יתר על כן, המצמד מונע התחממות יתר של המנוע כאשר מופעלת התנגדות מוגזמת.

  26. Anirona

  q? encoding=UTF8&ASIN=B09KX4W2M3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09KX4W2M3

  מקדחה נטענת: המקדחה האלחוטית של Anirona מופעלת על ידי 20 וולט ומגיעה עם סוללת קיבולת גדולה של 1.5Ah  שיכולה לשמש להרכבת מוצרים, תיקון רהיטים, עבודות "עשה זאת בעצמך" ופרויקטים אחרים של יצירה. ידית מכוסה גומי מספקת אחיזה נוחה וגודל קומפקטי לתפעול קל ביד אחת. יתרה מכך, יש לו מחוון מתח המראה כמה כוח נשאר בסוללה.

  ישנן 2 מהירויות משתנות (0-350 סל"ד ו-1350 סל"ד) המספקות שליטה מדויקת, מה שהופך את המוצר הזה למתאים למגוון יישומים. הנעת ברגים מתבצעת במהירות נמוכה, וקידוח חורים מתבצע במהירות גבוהה. מבטיח דיוק בעבודה בשימוש באזורים חשוכים יותר על ידי הארת סביבת העבודה עם נורות LED.

  למקדחה האלחוטית של Anirona יש מנוע בעל ביצועים גבוהים המספק מומנט מרבי של 40Nm, המתאים למגוון רחב של פרויקטים. מצמד זה מספק שליטה מדויקת לקידוח לתוך עץ, פלסטיק, קרמיקה ומתכת בקלות. כתוצאה מכך, לא תצטרכו לדאוג להנעת ברגים יתר על המידה, ובכך למנוע יציאות.

  27. מקדחה נטענת: BOSCH Power Tools Drill Kit

  q? encoding=UTF8&ASIN=B003BEE2LU&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B003BEE2LU

  ערכת המקדחה האלחוטית של Bosch PS31 12 וולט מקס 1 ס"מ מציעה כוח בדרגה מקצועית עבור 90 אחוז מהמשימות, אך משקלה של 0.9 ק"ג בלבד. פתרון הנשיאה המתאים ליישומים כמו התקנה ועבודות חשמל הדורשות קידוחים ושליטה מעליו, הכלי הוא עם 2 מהירויות והגדרות מומנט של 20+1, והוא אידיאלי לכל אתר עבודה. ישנו צ'אק עם שרוול בודד 3 לסתות לאחיזה מאובטחת של סיביות שקוטרו 1 ס"מ. בנוסף לנורת LED משולבת ומד דלק, הוא כולל מערכת מתח קלת משקל 12 וולט מקסימום שיכולה להפעיל אותו לפרקי זמן ארוכים יותר מבלי להוסיף משקל למכונה.

  אתם יכולים להתמודד עם עבודות מקצועיות בקלות עם מקדחה/מתקן 12-Volt max של Bosch, הודות לעיצוב הקומפקטי והקל משקל שלו. מציע מומנט גבוה ונוחות של שתי הגדרות מהירויות, כלי זה הוא חזק וידידותי למשתמש עבור קידוח מהיר ויעיל. מקדחה זו משלבת מהירות, כוח וביצועים, מה שהופך אותה לאידיאלי עבור אנשי מקצוע ואנשי פרויקטים של "עשה זאת בעצמך". היא מגיעה עם שתי סוללות, מטען ותיק נשיאה.

  שאלות ותשובות

  אילו מותגי מקדחה נטענת הכי טובים כיום?

  בין מותגי המקדחה הנטענת הטובים ביותר תמצאו את: Bosch, Makita ומטאבו.

  כמה אמור לעלות מקדחה אלחוטית חדשה?

  בהתאם לדגם, מקדחה אלחוטית חדשה עולה בין 299 ל-3190 ₪.

  מקדחה נטענת: [מדריך קנייה] 17 דגמים מומלצים ב-2022 - Kicky

  באילו מקדחים אלחוטיים מומלצים בחרת? שתפו אותנו בתגובות!

  אולי יעניין אתכם גם:

  מקורות נוספים:

  תוכן עניינים

  שתפו חברים!

  Facebook
  Twitter
  Email
  WhatsApp

  תגובות

  Picture of מערכת Kicky
  מערכת Kicky

  כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

  בעטו את השעמום!
  אולי זה יעניין אתכם גם: