תאורת חירום מומלצת: מדריך קנייה! 26 דגמים מובילים [2023] – Kicky

להחזיק ערכת כלים הישרדותית היא אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם אירועי חיים דחופים, ואף פעם לא מאוחר מדי כדי להתכונן למצב חירום. כאשר אתם תקועים בצד הדרך או אם החשמל נכבה, חשוב להאיר את הסיטואציה. עם כמה שאור חירום הוא בסיסי, מנורה בהירה, פנס או אור בצד הדרך מאפשרים לכם לראות ולהיראות. הרשימה הזו של אורות חירום תאיר את הסביבה שלכם תוך זמן קצר.

בחיפושים אחר תאורת חירום מומלצת? סקרנו עבורכם 26 דגמים מובילים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם. כנסו למידע נוסף!

תאורת חירום מומלצת

1. Universe NRI440

Universe NRI440

יקום NRI440 הוא מערכת מרתקת ומורכבת, המשתרעת על פני מרחקים עצומים ומקיפה גרמי שמימיים רבים. הוא ממוקם בפאתי הקבוצה המקומית, צביר גלקסיות קטן הכולל את שביל החלב, אנדרומדה ומספר גלקסיות ננסיות.

מערכת NRI440 כוללת מספר סוגים שונים של עצמים אסטרונומיים, כולל כוכבים, כוכבי לכת, ירחים ואסטרואידים. במרכזו שוכן כוכב ננס צהוב, הדומה בגודלו ובהרכבו לשמש שלנו. כוכב זה מוקף בכמה ענקי גז וכוכבי לכת סלעיים, כל אחד עם התכונות והסביבות הייחודיות שלו.

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של היקום NRI440 הוא אוסף הירחים המגוון שלו, הנעים בין סלעים קטנים ועקרים לעולמות גדולים וקפואים. מאמינים שרבים מהירחים הללו היו בעבר מים נוזליים, מה שהופך אותם למועמדים פוטנציאליים לאירוח חיים בצורה כלשהי.

המערכת היא גם בית למגוון של חגורות אסטרואידים, המקיפות במרחקים שונים מהכוכב המרכזי. חגורות אלו מורכבות ממיליוני עצמים קטנים וסלעיים שגודלם יכול לנוע בין מטרים ספורים למספר קילומטרים בקוטר.

למרות נפלאותיו הרבות, Universe NRI440 אינו חף מסכנות. המערכת נתונה להתלקחויות סולאריות תכופות, שעלולות לשבש את מערכות התקשורת והניווט בחללית ואף לפגוע באלקטרוניקה העדינה שעל הסיפון. בנוסף, חגורות האסטרואידים מהוות סיכון משמעותי לחלליות, המחייבות ניווט ותכנון קפדניים כדי למנוע התנגשויות.

לסיכום, Universe NRI440 היא מערכת מרתקת ודינמית המציעה שפע של הזדמנויות לחקר וגילוי מדעיים. מהמערך המגוון של כוכבי לכת וירחים ועד לחגורות האסטרואידים המסוכנות שלה ולהתלקחויות השמש, מערכת זו מציגה גם אתגרים וגם הזדמנויות לחקר החלל ולמחקר.

2. Universe NRI440L60

Universe NRI440L60

יקום NRI440L60 היא מערכת אסטרונומית ייחודית ומרתקת, הממוקמת בקצהו החיצוני של היקום המוכר. מאמינים שזו אחת המערכות העתיקות והמרוחקות ביותר ביקום הנצפה, שנוצרה זמן קצר לאחר המפץ הגדול.

המערכת מורכבת מכמה מאות מיליארדי כוכבים, המסודרים בתבנית ספירלית עצומה הנמתחת בקוטר של למעלה מ-300,000 שנות אור. במרכז הספירלה הזו שוכן חור שחור סופר מסיבי, המפעיל כוח משיכה אדיר על הכוכבים והגז שמסביב.

אחת התכונות המעניינות ביותר של היקום NRI440L60 היא נוכחותם של ענני גז רבים ומשתלות כוכבים, אשר מאמינים שהם מקומות הולדתם של כוכבים וכוכבי לכת חדשים. עננים אלו מורכבים ממימן ומיסודות אחרים, הנדחסים לאט ומחוממים על ידי כוח הכבידה עד שהם נדלקים ומתחילים לזהור באור של כוכבים שזה עתה נוצרו.

הכוכבים ביקום NRI440L60 מגוונים להפליא, בגודלם החל מגמדים אדומים זעירים ועמומים ועד ענקים כחולים מסיביים וחמים. רבים מהכוכבים הללו מוקפים בכוכבי לכת ובגופים שמימיים אחרים, המציעים מגוון של סביבות ובתי גידול פוטנציאליים לחיים.

למרות נפלאותיו הרבות, יוניברס NRI440L60 נתון גם למגוון סכנות וסכנות. הקרינה העזה וכוחות הכבידה ליד החור השחור המרכזי עלולים להיות קטלניים לחלליות ולציוד לא מוגנים, בעוד שהמרחקים העצומים בין כוכבים וכוכבי לכת מקשים מאוד על נסיעות וחקר.

לסיכום, Universe NRI440L60 היא מערכת מרתקת ומורכבת המציעה שפע של הזדמנויות לחקר וגילוי מדעיים. ממערך הכוכבים והכוכבים המגוון שלה ועד לחור השחור והקרינה המסוכנים שלה, מערכת זו מציגה גם אתגרים וגם הזדמנויות לחקר החלל ולמחקר.

3. GoldLine ATL-197A

GoldLine ATL-197A

GoldLine ATL-197A היא מערכת תחבורה מודרנית ומתוחכמת הממוקמת באטלנטה, ג'ורג'יה, ארה"ב. זוהי מערכת רכבת קלה משוכללת המחברת בין יעדים חשובים שונים ברחבי העיר, לרבות מרכז העיר, שדה התעופה ואזורי מגורים ומסחר מרכזיים.

המערכת פועלת על זכות קדימה ייעודית, המאפשרת נסיעה מהירה ויעילה ללא הפרעות מתנועת הרחוב. הוא מופעל בחשמל ופועל על פסים, עם עצירות תכופות בתחנות לאורך הדרך. הרכבות עצמן אלגנטיות ומודרניות, עם מקומות ישיבה נוחים, מיזוג אוויר ומערכות בידור מובנית.

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של GoldLine ATL-197A הוא הדגש שלו על קיימות וידידותיות לסביבה. המערכת מופעלת על ידי מקורות אנרגיה מתחדשים, כגון אנרגיית שמש ורוח, המסייעים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלה ולהפחית את השפעתה על הסביבה. הרכבות מתוכננות גם להיות חסכוניות באנרגיה, תוך שימוש בטכנולוגיית בלימה רגנרטיבית כדי ללכוד ולעשות שימוש חוזר באנרגיה שאחרת תאבד.

GoldLine ATL-197A תוכנן להיות נגיש ונוח לכל הרוכבים, כולל בעלי מוגבלויות. התחנות מצוידות ברמפות ומעליות לגישה נוחה, והרכבות מיועדות להכיל כסאות גלגלים ושאר עזרי ניידות.

בסך הכל, GoldLine ATL-197A היא מערכת תחבורה מודרנית ויעילה המציעה דרך בת קיימא ונוחה לנסוע ברחבי אטלנטה. ההתמקדות שלו בקיימות, נגישות ויעילות הופכות אותו למודל למערכות תחבורה מודרניות ולנכס בעל ערך לעיר ולתושביה.

4.  GoldLine ATL193

 GoldLine ATL193

מערכת תאורת החירום מדגם Gold Line ATL193 היא מקור תאורה קומפקטי ואמין בזמן הפסקות חשמל או מקרי חירום אחרים. הוא כולל 30 נורות לד בעוצמה גבוהה המספקות תאורה בהירה ויעילה, ובמקביל גם חסכונית ועמידה במיוחד.

המערכת כוללת שלושה מצבי הפעלה, המאפשרים למשתמשים לבחור בין תאורה נמוכה, גבוהה או אוטומטית בהתאם לצרכיהם. נורית בקרה מצביעה על רמת הטעינה של הסוללה, בעוד ידית נשיאה מתקפלת הופכת את המערכת לניידת בקלות ונוחה לשימוש במגוון הגדרות.

המערכת מופעלת באמצעות סוללה נטענת חזקה ואיכותית הניתנת לשימוש למספר מפגשים וכוללת תא נפרד לאחסון הכבל החשמלי. הוא אידיאלי לשימוש בבית, לפיקניקים, קמפינג ופעילויות חוצות אחרות בהן יש צורך במקור תאורה אמין ונייד.

מערכת תאורת החירום מדגם Gold Line ATL193 מיועדת לשימוש ואחסון נוחים, בעיצוב קומפקטי וקל משקל המקל על נשיאה והובלה. הצבע הלבן שלו עם הידית השחורה מספק מראה מלוטש ומודרני, בעוד מפרטי ההספק שלו של 1W ונורות LED x 30 מבטיחים שהוא מספק תאורה בהירה ויעילה.

5. Hyundai HY9960L

Hyundai HY9960L

יונדאי HY9960L הוא גנרטור חזק ורב-תכליתי המיועד לשימוש ביתי ומקצועי כאחד. הוא מצויד במנוע OHV חזק של 16 כוחות סוס, המסוגל לספק עד 9,000 וואט של שיא הספק ו-8,000 וואט של הספק רציף.

הגנרטור כולל מיכל דלק גדול בנפח של 25 ליטר, המספק עד 8 שעות פעולה רציפה בעומס של 50%. הוא מצויד גם במתנע חשמלי נוח, וכן במתנע רתיעה לגיבוי במקרה של תקלה בסוללה.

גנרטור יונדאי HY9960L כולל מגוון שקעים, לרבות ארבעה שקעי 120V AC, שקע אחד 120/240V נעילה עם טוויסט ושקע 12V DC אחד לטעינת סוללות. הוא כולל גם לוח בקרה דיגיטלי המציג מתח, תדירות ושעות פעילות, כמו גם ווסת מתח אוטומטי (AVR) המבטיח תפוקת כוח יציבה ועקבית.

הגנרטור מתוכנן תוך מחשבה על ניידות, עם מסגרת יציבה וגלגלים להובלה קלה. הוא כולל גם ידית נוחה המתקפלת לאחסון והובלה.

בסך הכל, יונדאי HY9960L הוא גנרטור חזק ואמין המתאים למגוון רחב של יישומים, לרבות כוח גיבוי ביתי, אתרי עבודה ופעילויות בחוץ. מיכל הדלק הגדול שלו, מספר השקעים וטכנולוגיית הרסיבר הופכים אותו למקור כוח רב תכליתי ואמין בכל מצב.

6. GPlus SM-4500

GPlus SM-4500

ה-GPlus SM-4500 הוא מעבד מזון איכותי ורב-תכליתי המיועד לשימוש ביתי ומקצועי כאחד. הוא כולל מנוע רב עוצמה של 4500 סל"ד המסוגל להתמודד עם מגוון משימות, כולל קיצוץ, חיתוך, גריסה וגרד.

מעבד המזון מגיע עם מגוון להבים ותוספות, כולל להב S מנירוסטה לקיצוץ ולערבוב, דיסק גריסה לגריסת ירקות וגבינות ודיסק חיתוך לחיתוך פירות וירקות. הוא כולל גם דוחף מזון המאפשר הזנה בטוחה וקלה של מרכיבים לתוך המעבד.

ה-GPlus SM-4500 כולל קערת עבודה גדולה של 11 כוסות המסוגלת לעבד כמויות גדולות של מזון בבת אחת. הקערה עשויה מפלסטיק איכותי ללא BPA עמיד וקל לניקוי. מעבד המזון כולל גם מכסה נעילה המבטיח פעולה בטוחה ובטוחה.

המעבד קל לתפעול, עם מתג הפעלה/כיבוי פשוט ופונקציית דופק המאפשרת שליטה מדויקת על מהירות העיבוד. הוא כולל גם מערכת נעילת בטיחות המונעת את התנעת המנוע אלא אם כן הקערה והמכסה ננעלים כהלכה במקומם.

ה-GPlus SM-4500 מיועד לניקוי ותחזוקה קלים, כאשר כל החלקים הניתנים להסרה בטוחים במדיח כלים. המעבד כולל גם תא אחסון כבל המאפשר אחסון קל ונוח.

בסך הכל, ה-GPlus SM-4500 הוא מעבד מזון רב עוצמה ורב-תכליתי המושלם לכל מי שמחפש דרך אמינה ויעילה לעיבוד מזון. קערת העבודה הגדולה שלו, להבים מרובים וחיבורים ותפעול פשוט הופכים אותו לבחירה מצוינת לשימוש ביתי ומקצועי כאחד.

7. Nisko 32 LED

Nisko 32 LED

ה-Nisko 32 LED הוא פנס איכותי ורב-תכליתי המיועד לשימוש במגוון הגדרות, כולל קמפינג, טיולים ומצבי חירום. הוא כולל 32 נורות לד בהירות ויעילות המספקות תאורה עוצמתית ואמינה בכל מצב.

הפנס מעוצב תוך מחשבה על עמידות, עם בית אלומיניום קשיח שהוא גם עמיד בפני פגיעות וגם עמיד במים. כמו כן הוא מיועד לשימוש קל, עם כפתור הפעלה/כיבוי פשוט המאפשר תפעול מהיר ונוח.

פנס ה-LED של Nisko 32 כולל מגוון תכונות שהופכות אותו לבחירה אידיאלית לשימוש חיצוני וחרום. הוא כולל שלושה מצבי הפעלה – גבוה, נמוך ו-strobe – המספקים רמות שונות של תאורה בהתאם למצב. הוא כולל גם פונקציית זום המאפשרת למשתמשים להתאים את מיקוד האלומה מזרקור רחב לזרקור צר.

הפנס מופעל על ידי שלוש סוללות AAA (לא כלולות), המספקות כוח לאורך זמן ויעיל לשימוש ממושך. הוא כולל גם מחוון חיי סוללה המאפשר למשתמשים לדעת מתי הגיע הזמן להחליף את הסוללות.

פנס ה-LED Nisko 32 נועד לנשיאה ואחסון נוחים, בעיצוב קומפקטי וקל משקל המקל על נשיאתו בתיק גב או בכיס. הוא כולל גם קליפס לחיבור לחגורות או רצועות, וכן שרוך לנשיאה סביב הצוואר.

בסך הכל, פנס ה-LED Nisko 32 הוא מקור תאורה עוצמתי ואמין שאידיאלי למגוון רחב של מצבי חוץ וחירום. הבנייה העמידה שלו, מצבי הפעולה המרובים ופונקציית הזום הופכים אותו לכלי רב תכליתי ואמין לכל מי שזקוק לתאורה אמינה.

8. Lumitec hurricane 90SMD

Lumitec hurricane 90SMD

ה- Lumitec Hurricane 90SMD הוא נורת LED איכותית ועוצמתית המיועדת לשימוש במגוון הגדרות חיצוניות, כולל יישומי ימי, קרוואנים ושטח. הוא כולל עיצוב עמיד וקשוח אשר בנוי לעמוד בסביבות הקשות ביותר ולספק תאורה אמינה ויעילה.

ה-Hurricane 90SMD כולל 90 נורות לד בעוצמה גבוהה המספקות תאורה עוצמתית ואמינה בכל מצב. נוריות הלד מסודרות בתבנית מעגלית המספקת אלומת אור רחבה ואחידה, מה שהופך אותה לאידיאלית לשימוש כפנס או כקרן ספוט.

האור בנוי עם בית אלומיניום בדרגה ימית שהוא גם עמיד בפני קורוזיה וגם עמיד למים, מה שהופך אותו מתאים לשימוש בסביבות רטובות וקשות. הוא מתוכנן גם עם מערכת בקרה תרמית המונעת מהאור להתחמם יתר על המידה, מה שמבטיח ביצועים לאורך זמן ואמינים.

ה-Hurricane 90SMD קל להתקנה ולתפעול, עם חיבור דו-חוטי פשוט שמתחבר ישירות למקור מתח של 12V. הוא כולל גם דימר מובנה המאפשר שליטה מדויקת על בהירות האור, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש במגוון הגדרות.

Lumitec Hurricane 90SMD מיועד לתחזוקה וניקוי קלים, עם מסגרת ניתנת להסרה המאפשרת גישה נוחה לרכיבים הפנימיים. הוא כולל גם כיסוי מגן המסייע במניעת נזקים מפגיעות ופסולת.

בסך הכל, Lumitec Hurricane 90SMD הוא נורת LED עוצמתית ואמין שאידיאלית לשימוש במגוון הגדרות חיצוניות. הבנייה העמידה שלו, נורות ה-LED בעוצמה גבוהה וההתקנה הקלה הופכים אותו לפתרון תאורה רב-תכליתי ואמין לכל מי שזקוק להארה עוצמתית ויעילה.

9. Lumitec ICE 60 LED

Lumitec ICE 60 LED

ה-Lumitec ICE 60 LED הוא אור תת-מימי איכותי ורב-תכליתי, המיועד לשימוש במגוון יישומים ימיים, לרבות סירות, יאכטות וכלי שיט אחרים. הוא כולל עיצוב מלוטש ומודרני שהוא גם מסוגנן ופונקציונלי, המספק תאורה חזקה ואמינה אפילו בסביבות הימיות הקשות ביותר.

ה-ICE 60 LED כולל 60 נורות לד בעוצמה גבוהה המספקות תאורה בהירה ויעילה בכל סביבה מתחת למים. נוריות הלד מסודרות בתבנית מעגלית המספקת אלומת אור רחבה ואחידה, מה שהופך אותה לאידיאלית לשימוש כפנס או כקרן ספוט.

האור בנוי עם בית אלומיניום בדרגה ימית שהוא גם עמיד בפני קורוזיה וגם עמיד למים, מה שהופך אותו מתאים לשימוש בסביבות מים מלוחים. הוא מתוכנן גם עם מערכת בקרה תרמית המונעת מהאור להתחמם יתר על המידה, מה שמבטיח ביצועים לאורך זמן ואמינים.

ה-ICE 60 LED קל להתקנה ולתפעול, עם חיבור דו חוטי פשוט שמתחבר ישירות למקור מתח של 12V. הוא כולל גם דימר מובנה המאפשר שליטה מדויקת על בהירות האור, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש במגוון הגדרות.

ה-Lumitec ICE 60 LED מיועד לתחזוקה וניקוי קלים, עם מסגרת ניתנת להסרה המאפשרת גישה נוחה לרכיבים הפנימיים. הוא כולל גם כיסוי מגן המסייע במניעת נזקים מפגיעות ופסולת.

בסך הכל, ה- Lumitec ICE 60 LED הוא אור תת-מימי חזק ואמין שאידיאלי לשימוש במגוון הגדרות ימיות. הבנייה העמידה שלו, נורות ה-LED בעוצמה גבוהה וההתקנה הקלה הופכים אותו לפתרון תאורה רב-תכליתי ואמין לכל מי שזקוק להארה חזקה ויעילה מתחת למים.

10. Sachs EF-906

Sachs EF-906

Sachs EF-906 הוא מזלג מתלה קדמי איכותי ועמיד המיועד לשימוש במגוון אופני הרים ויישומי רכיבה חיצוניים אחרים. הוא כולל עיצוב קל משקל ויעיל שהוא גם מסוגנן ופונקציונלי, המספק ביצועים אמינים ונוחים אפילו בשטח הקשה ביותר.

ה-EF-906 כולל מבנה סגסוגת אלומיניום חזק ויציב, קל משקל ועמיד, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש במגוון סביבות רכיבה חיצוניות. הוא כולל גם מערכת מתלים המסייעת בבלימת זעזועים ורעידות, ומספקת נסיעה חלקה ונוחה גם בשטח גס.

המזלג מעוצב עם צינור היגוי מחודד המספק קשיחות וחוזק משופרים, ומשפר את הביצועים הכוללים של האופניים. הוא כולל גם מערכת נעילה המאפשרת לרוכב לעבור בין מצבי מתלים וקשיחים, ומספקת שליטה רבה יותר ורבגוניות על השביל.

Sachs EF-906 קל להתקנה ותואם למגוון של אופני הרים ויישומי רכיבה אחרים. הוא כולל את כל החומרה והרכיבים הדרושים להתקנה מהירה וקלה, מה שהופך אותו לשדרוג נוח וללא טרחה עבור כל חובב רכיבה על אופניים.

בסך הכל, ה-Sachs EF-906 הוא מזלג מתלה קדמי איכותי ואמין שאידיאלי לשימוש במגוון יישומי רכיבה על אופניים בחוץ. המבנה הקל, העיצוב היעיל והביצועים האמינים שלו הופכים אותו לשדרוג רב-תכליתי ואמין עבור כל אופני הרים או יישום אחר של רכיבה על אופניים.

11. קלי המשקל הטובים ביותר: וונט LED חבילה של 4 אורות קמפינג

q? encoding=UTF8&ASIN=B00NPLSZF8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00NPLSZF8

בנוסף להיותו קל משקל, לפנס החירום הנמכר ביותר הזה יש עיצוב מתקפל עם פטנט שהופך אותו גם לקומפקטי. ניתן לכוונן את הבהירות על ידי כיווץ או הרחבה של המכשיר. כשהוא מקופל לגמרי, הוא יכול להיות קטן כמו ספל קפה ולהיכנס לתיק שלכם בקלות. זוהי אחת מנורות החירום הבהירות ביותר שתוכלו למצוא. יש לה 30 נורות לד והיא מספקת כיסוי של 360 מעלות. 

 יתרונות

 • 30 שעות של חיי סוללה
 • חסין למים
 •  יכול לעמוד בנפילה של 10 רגל
 •  עיצוב מקורי עם פטנט
 • עשוי מחומרים ברמה צבאית
 • חבילה של 4 יחידות

 חסרונות

 • חלק מהאנשים עשויים שלא להעדיף את הזוהר של האור הלבן הבוהק.

12. Best For Outdoors:Etekcity LED Lantern הכי טוב לבחוץ: אטקסיטי מנורת LED

q? encoding=UTF8&ASIN=B00XM8HTIS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00XM8HTIS

פנס זה הוא אור החירום הטוב ביותר לכל מצב, וגם אור שימושי לטיולי קמפינג ופעילויות מחוץ לבית דומות אחרות. הוא מגיע עם 30 נורות LED חסכוניות הנשארות דולקות לפחות ל-30 שעות.  למרות היותו קל משקל וחזק, המארז הזה בנוי מ-ABS ברמה צבאית. למכסה יש חלק בחלק העליון שבו אתם יכולים לאחסן את המפתחות שלכם או סוללות נוספות.

 יתרונות

 • תאורה של 360 מעלות
 • בהירות מתכווננת
 • מתקפל
 • עמיד במים

 חסרונות

 • הכנסת האור למים עלולה להפריע לביצועיו באופן משמעותי.

13. ההדלקה האוטומטית הטובה ביותר: נורת LED לשעת חירום של הצלב האדום האמריקני ׳חבר לשעת חשכה׳

q? encoding=UTF8&ASIN=B081PCW2GD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B081PCW2GD
 • קנה עכשיו ב-Amazon
 • קנה עכשיו ב-eBay
 • קנה עכשיו ב-KSP
 • קנה עכשיו ב-Last Price
 • קנה עכשיו ב-Aliexpress

בדרך כלל, בזמן הפסקת חשמל, הדבר הראשון שאנו מחפשים הוט אורות חירום, אך בחושך, קשה למצוא אותם. הפנס הזה נדלק אוטומטית כשהחשמל נכבה. הוא מגיע עם סוללה נטענת, ואתם רק צריכים לחבר אותו לשקע בקיר.

 יתרונות

 • מתאים לכף היד שלכם
 • אור LED בהיר
 • חודים מתקפלים
 • מגיע עם כפתור תאורת לילה

 חסרונות

 •  הסוללה הנטענת שומרת על חשמל למשך 4 שעות בלבד.

14. Best Illumination: Gold Armour Portable Emergency Lights התאורה הטובה ביותר: אורות חירום ניידים ׳שריון זהב׳

q? encoding=UTF8&ASIN=B01MYOLS0F&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01MYOLS0F

אתם לא תתאכזבו עם פנס ה-LED הזה אם אתם מחפשים את פנס החירום הטוב ביותר. באמצעות טכנולוגיית COB, הוא מאיר עד פי 10 יותר מפנס LED סטנדרטי ופולט אור חם מבלי לפגוע בעיניים למרות שהוא פולט 500 לומן.

 יתרונות

 • עמיד במים
 • בנוי בעבודת יד
 • עיצוב מתקפל
 • סוללות כלולות
 • מארז של 4 פנסים

 חסרונות

 • חלק מהאנשים עשויים למצוא את האור החם עמום מדי.

15. Best Multifunctional:Bluetech Rechargeable LED Emergency Lights

המכשיר הרב-תכליתי הטוב ביותר: נורות חירום LED נטענות ׳בלוטק׳

q? encoding=UTF8&ASIN=B018UQG9O6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B018UQG9O6

תאורת החירום הזו היא אלגנטית, מעוצבת ארגונומית ורב תכליתית. זה יכול לשמש כמכשיר יד נייד או מונח על שולחן כדי לשמש כמנורת קריאה. כפנס עם חיישן תנועה, הוא נדלק אוטומטית כאשר הוא מזהה תנועה. ניתן להטעין אותו גם באמצעות תחנת עגינה.

 יתרונות

 • עיצוב קל משקל ודק
 • מגיע עם 5 נורות לד
 • סט של 3 יחידות
 • החלק הקדמי ניתן להסרה

 חסרונות

 • לאחר 10-15 שניות שהמכשיר לא זיהה שום תנועה, הוא נכבה מעצמו.

16. Best Rechargeable:Amerelle LED Power Failure Emergency Lights For Home

המכשיר הנטען הטוב ביותר: נורות חירום לתקלות חשמל ביתיות LED של ׳אמרל׳

q? encoding=UTF8&ASIN=B0128U0QY4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0128U0QY4

תאורת חירום מומלצת: חשוב להיות מוכנים לכל מצב, ונורת החירום להפסקת חשמל תעזור לכם להיות מוכנים לכך. התראה על הפסקת חשמל תופעל באופן מיידי אם אתם משאירים את המכשיר הזה מחובר לשקע החשמל שלכם. כדי לציין שהנורה טעונה במלואה ושהיא דולקת, זוהר אדום תמיד נראה באור הנטען הזה.

 יתרונות

 • מחזיק כ-8 שעות בטעינה מלאה
 •  ניתן להשתמש בתור לפיד יד
 • אור לבן 3000K
 • חסכונית באנרגיה
 • סט של 2 מכשירים

 חסרונות

 • האור האדום עלול להפריע לחלק מהאנשים כאשר הם מנסים לישון.

17. Best Lightweight: Ivation Rechargeable Emergency Lightהמכשיר קל המשקל הטוב ביותר: נורת חירום נטענת של 'איביישן'

q? encoding=UTF8&ASIN=B00EEIZ3YC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00EEIZ3YC

ניתן להשתמש באור החירום 3 ב-1 הזה ב-3 דרכים שונות. הוא פועל כמנורת לילה, כפנס חירום וגם כפנס מהבהב. עם האור הזה, לא תצטרכו להחליף את נורות ה-LED מכיוון שהיא יכולה לפעול למעלה מ-100,000 שעות. סוללת ליתיום-יון עוצמתית מטעינה את המנורה כשהיא יושבת על הבסיס שלה, והיא מגיעה עם מתג תלת-כיווני להדלקה, כיבוי, או מצב אוטומטי. האור מגיע עם 6 נורות לד.

יתרונות

 • קל
 • מחזיק 9 שעות בטעינה אחת
 • מנגנון סיבובי בבסיס
 • הוא נדלק אוטומטית בזמן הפסקת חשמל.

חסרונות

 • אם יש בעיה בבסיס, לא ניתן לטעון את האור.

18. תאורת חירום מומלצת: Best Portable:Westek Emergency Power Outage Lights: המכשיר הנייד הטוב ביותר: מנורות הפסקת חשמל של 'ווסטק'

q? encoding=UTF8&ASIN=B07C3Z61TQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07C3Z61TQ

פנס נייד, מנורת לילה ונורית הפסקת חשמל כלולות כולם בפנס חירום זה. האור נדלק אוטומטית כאשר יש הפסקת חשמל. הפלט שלו הוא 40 לומן, מה שיכול לעזור לכם לנווט בקלות בדרך שלכם. פנסי כף יד נוחים לשימוש עם שיניים מתקפלים.

יתרונות

 • סט של 2 יחידות
 • מגיע עם חיישן להפסקות חשמל
 • סוללה נטענת
 • לנורת הלילה בהירות של 3 לומן.

חסרונות

 • זה לא מספק אור לאורך זמן.

19. Best Waterproof:LED Energy Plus Battery Operated Emergency Light המכשיר העמיד למים הטוב ביותר: תאורת חירום המופעלת באמצעות סוללה LED

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QWMP71C&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07QWMP71C

הסוללה הנטענת המובנית שיכולה להפעיל את נורית החירום למשך 90 דקות לאחר הפסקת חשמל היא אחת התכונות הטובות ביותר של אור החירום הזה. הוא מכוסה בפלסטיק איכותי המגן עליו מפני גשם ושלג.

יתרונות

 • חסין מים
 • מתח כפול
 • נורות לד בהירות
 • מחוון טעינה

חסרונות

 • זה לא קל להתקנה.

20. Double the light: GearLight LED Tactical Flashlight – 2 Pack
אור כפול:'גירלייט' פנס לד טקטי – חבילה של 2

q? encoding=UTF8&ASIN=B072WHQFJ7&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B072WHQFJ7

צמד זוהר המופעל על ידי סוללות, עשוי לעמוד בפני נזקי הפגיעה והמים, עשוי מאלומיניום עמיד בדרגה צבאית. העיצוב המלוטש והקומפקטי שלהם מאפשר אחסון קל בתא הכפפות או בערכת ההישרדות שלכם. פנס זה יכול להאיר את הנוף שלכם בזמן חירום. הוא כולל חמישה מצבי תאורה, כולל גבוה, בינוני, נמוך,

הבהוב, ו-SOS. כך הפנסים שלכם נשמרים נגישים בהישג יד בכל עת על ידי הוספת שני תיקים.

21. No batteries needed: ThorFire Rechargeable Solar Flashlight אין צורך בסוללות:פנס סולארי נטען 'ת'ורפייר'

q? encoding=UTF8&ASIN=B015SA3U12&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B015SA3U12

עם פנס ThorFire, סוללות לא יהוו בעיה בשעת חירום. נורת ה-LED הבהירה מופעלת על ידי שילוב של אנרגיה סולארית וארכובה ידנית. אם השמש לא זורחת, או שנגמר לך הכוח, ארכובה הידיים תספק אנרגיה כדי להפעיל את האור שלך. ישנם שלושה מצבים בעיצוב הנוח הזה, כולל נמוך, גבוה ופלאש, כך שאתה יכול לבחור כיצד אתה רוצה שהאור שלך יודלק. פנס זה עמיד למים וצלול עד 45 רגל, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית למקרי חירום.

עם פנס 'ת'ורפייר', סוללות לא יהוו בעיה בשעת חירום. נורת הלד הבהירה מופעלת על ידי שילוב של אנרגיה סולארית וארכובה ידנית. אם השמש לא זורחת, או שנגמר לך הכוח, ארכובה הידיים תספק אנרגיה כדי להפעיל את האור שלך. ישנם שלושה מצבים בעיצוב הנוח הזה, כולל נמוך, גבוה ופלאש,

כך שאתה יכול לבחור כיצד אתה רוצה שהאור שלך יודלק. פנס זה עמיד למים וצלול עד 45 רגל, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית למקרי חירום.

22. Let there be light: WUBEN F5 Lantern Flashlight ויהי אור:פנס פנס F5 'וובן'

q? encoding=UTF8&ASIN=B08LDMH3VV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08LDMH3VV

תאורת חירום מומלצת: זאת עששית? זה פנס? ה-F5 הוא גם וגם – וזה מדהים! אחד מהמנורות החזקות והקומפקטיות ביותר ברשימה שלנו, ה-F5 נהדר עבור קמפינג ומצבי חירום. עם שלוש טמפרטורות צבע ומעמד מגנטי, הוא יכול לתפקד גם כגיבוי-סוללה למכשירים שלכם.

עם שלושה מצבי בהירות שונים ומעמד מגנטי.

23. Sunco Lighting 6 Pack 'סנקו ברק' חבילה של 6

q? encoding=UTF8&ASIN=B088KVJ6J4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B088KVJ6J4

חבילה של 6 אורות חירום של 'סנקו ברק' הוא מותג פופולרי מאוד בארצות הברית. זה בעיקר בגלל האור הלבן הבהיר שלהם ויעילות האנרגיה. הם מייצרים אור לבן ששמאירים יותר מהזרקור הבהיר ביותר.

זה בטוח שאתם ומשפחותכם תהיו בטוחים הרבה יותר כשהאורות נדלקים כאשר תתקינו את אחד מהאורות הללו ברחבי הבית שלכם. אורות לד החירום מגיעים גם עם סוללות נטענות שניתן להחליף בקלות אם נגמרץ הסוללה.

24. Energizer 4-in-1 LED 2 Pack ‘אנרג'ייזר' חבילה של 2 נורות לד 4 ב-1

q? encoding=UTF8&ASIN=B07WLFY46P&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07WLFY46P

האור הזה הוא בהחלט יחיד במינו בכל הקשור לבטיחות. זוהי מנורת לילה 'הכל באחד' שיכולה לזהות אור, להראות אור לד במתח נמוך, לשמש כפנס חירום ולתפקד כמנורת שולחן.

בשימוש רגיל, מנורת הלד ללילה הזו פולטת אור לבן רך. כשהחשמל נכבה, המנורה נדלקת במהירות ומהווה פנס שימושי. פשוט תוציאו אותו מהקיר ואתם מוכנים. בנוסף לשמירה על המנורה שלכם טעונה, ערכת הכוח הנטענת המובנית גם שומרת על המנורה עובדת.

25. JackonLux 2 Pack'ג'קסוןלקס' חבילה של 2

q? encoding=UTF8&ASIN=B07ZMDZ3WL&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07ZMDZ3WL

נורות החירום של 'ג'קסוןלקס' הן בין מנורות החירום הטובות ביותר הקיימות היום בשוק. הן יכולות לשמש לכל דבר, החל מטיול קמפינג, לדיג, או פשוט להאיר את הדרך שלכם כשאתם הולכים לאיבוד בבית או נתקעים במכונית שלכם במהלך תאונת דרכים מצערת.

בכל פעם שאתם צריכים לטעון את הסוללות האלה, אין צורך לפרק אותן ולהחזיר אותן. הסוללות מחזיקות עד 4 שעות. אתם יכולים גם להתאים את נורת החירום שלכם לציוד מחנאות אחר בקלות מכיוון שהם מגיעים במגוון צבעים.

26. תאורת חירום מומלצת: SPECTSUN Emergency 6 Pack'ספקטסאן' חבילת חירום של 6

q? encoding=UTF8&ASIN=B079BJSXQW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B079BJSXQW

אתם יכולים לחבר את חבילת החירום של 'ספקטסאן' לכל שקע בקיר והיא תוכל להאיר שטח בינוני עד גדול בחדר. תאורת החירום הזו היא בדיוק מה ששמה מרמז.

החבילה מרשימה בעיצוב שלה מכיוון שהיא קומפקטית, עמידה ותופסת מעט מקום.

אור חירום זה עשוי מ-ABS תרמופלסטי וכולל הנדסה מדויקת. המוצר קיים שנים רבות וכולל אחריות לחמש שנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שמדובר במוצר באיכות גבוהה שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

27. LED ENERGY PLUS Light נורת 'אנרגיית לד פלוס'

q? encoding=UTF8&ASIN=B07WN24R73&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07WN24R73

פנסי חירום של 'אנרגיית לד פלוס' הם בחירה פופולרית בקרב בעלי עסקים ובעלי בתים מכיוון שהם מציעים אור איכותי ועמיד לאורך זמן המגן עליכם ועל הרכוש שלכם. הם גם בנויים לעמוד במזג אוויר חזק, מה שהופך אותם לאמינים ביותר וקלים לעבודה בשל החומרים הקשיחים והעמידים שלהם.

עם ערכת הסוללות המובנית, לעולם לא תצטרכו לדאוג להחלפת סוללות שוב. נורת הלד החיצונית הזו מאפשרת לכם להשאיר אותה ברחוב ללא חשש.

28. TORCHSTAR LED 2 Pack'טורצ'סטאר לד' חבילה של 2

q? encoding=UTF8&ASIN=B07M68M3CS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07M68M3CS

תאורת חירום מומלצת: ניתן לשלב בקלות את פנסי החירום עשרים וארבע שעות מבית 'טורצ'סטאר' בכל עיצוב בניין. על מנת להתריע בפני הציבור על תנאים מסוכנים, תחנות כיבוי אש, בתי חולים ומתקנים רפואיים גדולים אחרים משתמשים בשלטי יציאת LED איכותיים, אמינים וניידים.

המערכת האוטומטית מכבה את האורות כאשר החיישנים מזהים בעיה ומפעילה אותם מחדש ברגע שהבעיה נפתרה. אורות אלו קלים להתקנה ולהסרה, כך שהם תופסים פחות מקום באזור היציאה.

29. Coleman Premium Dual Fuel Lantern with Hard Carry Case'קולמן פרימיום עם דלק כפול' פנס עם נרתיק קשיח

q? encoding=UTF8&ASIN=B0009PURIQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0009PURIQ

בהשוואה לפנסי פרופן מסורתיים, פנס פרימיום בעל דלק כפול זה מבית 'קולמן' מציע מספר יתרונות ברורים.

קודם כל, הוא יכול לפעול על מגוון רחב של דלקים.

שנית, הוא פחות יקר להפעלה מאשר פנסי פרופן.

בנוסף, הוא מגיע עם נרתיק קל לנשיאה.

עם פנס 'קולמן 700 לומן פרימיום דלק כפול ™' עם מארז אחסון, אתם תאירו בכל מזג אוויר עם אור בהיר ויציב שמגיע עד 16 מטרים. עיצוב המעטפת הכפולה יוצר זוהר יציב ובהיר שמגיע עד ל-700 לומן. שימוש בטכנולוגיית דלק כפול של 'קולמן', אתם יכולים לשרוף דלק נוזלי או בנזין נטול עופרת עם הפנס שלכם עם מכת גפרור אחת בלבד. הכניסו את הפנס לתוך המארז המצורף לאחסון קל כשתסיימו עם ההרפתקה המוארת שלכם.

 • הטכנולוגיה המתקדמת All-Season Strong™ מבטיחה פעולה אמינה בכל תנאי מזג האוויר
 • עד 700 לומן
 • מרחק אלומה: עד 16 מטר
 • זמן ריצה: עד 5.25 שעות (גבוהה) על 1.25 ליטר של דלק נוזלי 'קולמן' או בנזין נטול עופרת (שניהם נמכרים בנפרד)
 • ניתן להדליק עם גפרורים
 • בהירות מתכווננת לשליטה מדויקת בעת הגדרת האווירה המושלמת
 • מאוורר דו-שכבתי מצופה פורצלן מסייע בעמידה בפני קורוזיה וחלודה
 • גלובוס זכוכית בטמפרטורה גבוהה המתנגד להיסדק מחום
 • ידית לנשיאה קלה ותלייה נוחה
 • נרתיק נשיאה קשיח כלול עבור הובלה ואחסון ללא טרחה
 • 2 מטליות מחרוזת #21 כלולות
 • משפך סינון כלול
 • אחריות מוגבלת ל-5 שנים

30. Vont LED Lantern Pro, Camping Lantern [4 Pack] 2X Brighter, Collapsible 360 Illuination W/ Red Light, Battery Powered/Operated Emergency Light For Hurricanes/Outages, Camping Lights/Lamp Flashlights

'וונט פנס לד פרו', פנס קמפינג [מארז של 4] בהיר פי 2 יותר, תאורה מתקפלת 360 עם אור אדום, אור חירום מופעל על ידי סוללה להוריקנים/הפסקות, פנסי קמפינג

q? encoding=UTF8&ASIN=B08WLRNFSZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08WLRNFSZ
 • מחצלות כבדות ובסיס מגנט חזק – תלו את האור בתוך האוהל עם הוו הנוח שלו או הרכיבו אותו על הבסיס המגנטי. אתם יכולים לשאת אותו כעששית או לכווץ אותו לפנס. IPX4 עמיד במים ועמיד, זה מושלם לשימושים מרובים.
 • זריקת אור של 360° ו-300 לומן כפנס ו-100 לומן כזרקור, פנס ה-LED מתקפל של 'וונט' יאיר את האסקאדות החיצוניות שלכם ויאיר את הבית שלכם במהלך הפסקות חשמל.
 • 4 מצבי תאורה נוחים – מצב עששיות להארת מחנה שלם, מצב פנס כיווני, מצב ראיית לילה לפעילויות חוץ בלילה, ותאורת הבהוב או SOS למקרי חירום.
 • פנס זה מגיע עם 4 פנסים מתקפלים הפועלים על 3 סוללות פחמן AA (כלולות). יש לו זמן ריצה רציף של 16 שעות עבור מצב פנס ו-9 שעות עבור מצב פנס. זמן ריצה של 100 שעות לסוללות אלקליין. זהו פנס מעולה גם בפנים וגם בחוץ.
 • כיסוי אחריות שנמשך כל עוד המוצר בבעלותכם.
 • זה נכון, הפנס יכול להימשך כל עוד אתם חיים.

31. LFI Home Emergency Table Light תאורת שולחן חירום ביתית LFI

q? encoding=UTF8&ASIN=B08V52MWMY&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08V52MWMY

מפרט:

 • מקור מתח – מופעל באמצעות סוללה
 • סוג אור – LED
 • משקל – 1 פאונד (0.45 ק"ג)
 • חיי סוללה – 200 שעות
 • עמיד במים – לא

במקרה שאתם מרגישים צורך לענות לקריאת הטבע בשעות מוזרות במהלך הלילה ולהתעורר להפסקת חשמל, מנורת השולחן לחירום הזו של LFI מוודאת שלא תצטרכו להסתובב ולחפש אור. אתם יכולים לשמור אותו ליד השולחן ליד המיטה שלכם, ולהפעיל אותו על ידי נגיעה פשוטה בחלק העליון שלו. תאורת החירום המופעלת בתנועה תאיר את כל החדר שלכם, אך תוכלו להתאים את הבהירות אם אתם חושבים שהיא בהירה מדי.

אתם יכולים לכוונן את ארבעת מצבי האור שלו בקלות על ידי לחיצה חוזרת על החלק העליון. זוהי תאורת חירום המופעלת על ידי סוללה, הנמשכת עד 200 שעות.

32. AYL Starlight Lantern פנס 'AYL אור כוכבים'

q? encoding=UTF8&ASIN=B07345H8J7&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07345H8J7

מפרט:

 • מקור מתח – מופעל באמצעות סוללה
 • סוג אור – לד
 • משקל – 14.6 אונקיות (0.41 ק"ג)
 • חיי סוללה – 100,000 שעות
 • עמיד במים – IPX4

אחת מנורות החירום האמינות ביותר בשוק, פנס 'AYL אור כוכבים' פולט 1300 לומן של אור, והוא נועד להחזיק מעמד 100,000 שעות.

המשקף קמור ומציע תאורה מקיפה, אך ניתן להסיר אותה גם אם תרצו תאורה יעילה יותר. הוא מגיע עם שלושה מצבי תאורה שונים – נמוך, גבוה והבהוב.

בשל העיצוב הקטן שלו, אתם יכולים לשאת אותו לכל מקום ולעולם לא להיות בחושך.

33. Eton ARCBB201W-SNG Buddy Emergency Flashlight, Blackout Alert & Night Light with Swivel Movement, Single, Red Eton ARCBB201W-SNG Buddy פנס חירום, התראת חשכה ותאורת לילה עם תנועה מסתובבת, יחיד, אדום

q? encoding=UTF8&ASIN=B01MD1EBHD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01MD1EBHD

מפרט:

 • מקור מתח – מופעל על ידי AC/סוללה
 • סוג אור – לד
 • משקל – 2 אונקיות (56.7 ק"ג)
 • חיי סוללה – 4 שעות
 • עמיד במים – לא

תאורת חירום מומלצת: ברגע שיש הפסקת חשמל, הדבר הראשון שאתם עושים הוא לחפש אור חירום. פנס זה נדלק אוטומטית כאשר יש הפסקת חשמל. אתם פשוט צריכים לחבר אותו לשקע חשמל.

הסוללה הנטענת של מנורת חירום רב תכליתית זו מאפשרת לכם להשתמש בו גם כפנס.

34. Hand Crank Solar Powered Lantern פנס מופעל ידנית סולרי

q? encoding=UTF8&ASIN=B08SLR1NDF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08SLR1NDF

מפרט:

 • מקור מתח – מופעל באמצעות סוללה
 • סוג אור – לד
 • משקל – 10.6 אונקיות (300 גרם)
 • חיי סוללה – 8-35 שעות
 • עמיד במים – IPX4

אם אתם מחפשים אור חירום שמחזיק מעמד זמן רב, זה האור שצריך להשיג. פנס סולארי רב תכליתי לקמפינג מגיע עם שני מצבי תאורה: עששית רגילה ופנס.

הוא כולל 3 מקורות חשמל: כבל USB, פאנל סולארי וארכובה ידנית, כך שלעולם לא ייגמר לכם החשמל. לאחר טעינה מלאה, הוא יכול לספק תאורה של 360 מעלות למשך עד 4-35 שעות בשימוש כפנס נייד. לאחר טעינה מלאה, הוא פועל כ-8-30 שעות בשימוש כפנס כף יד.

בשעת חירום, אתם יכולים להשתמש בפנס הידני בתור בנק כוח כדי לטעון את הטלפון החכם שלכם עם סוללה נטענת בקיבולת גבוהה של 3000mAh. עם חומר ה-ABS שלו, הפנס הנטען הזה הוא גם עמיד למים וגם יציב, ומאפשר לו לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים ושימוש קפדני.

35. תאורת חירום מומלצת: Capstone Lighting 4-In-1 Eco-I-Lite, 2 Pack – Emergency Flashlights, Night Light, Power Failure Light And Work Light – This Rechargeable LED Flashlight Is Perfect For Power Outages And Hurricanes

'תאורת קאפסטון' 4 ב-1 Eco-I-Lite, חבילה של 2- פנסי חירום, תאורת לילה, נורית הפסקת חשמל ואור עבודה- פנס LED נטען זה מושלם להפסקות חשמל והוריקנים

q? encoding=UTF8&ASIN=B076B11DMK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B076B11DMK
 • כולל פנס Eco-I-Lite מובחר אחד שמתפקד כפנס לד, פנס חירום, נורית הפסקת חשמל ונורת עבודה, כאשר החשמל כבה. פנסים נטענים ומוכנים לשעת חירום – פנסים נטענים שימושיים לזמן כבוי החשמל. בסיס טעינת אינדוקציה כלול
 • היכונו לשעת חירום – פריטי מוכנות להוריקן בהישג ידכם. עליכם להציב אורות הפסקה ברחבי הבית שלכם, כולל המוסך שלכם, במהלך הפסקות חשמל הקשורות למזג האוויר כגון סופות שלגים, שיטפונות, הוריקנים, סופות קרח, סופות רעמים, סופות טורנדו והפסקות חשמל.
 • אתם לא צריכים סוללות עם הפנס הנטען הזה כי הוא נטען על התקע- בתחנת אינדוקציה ונדלק אוטומטית עד 15 שעות.
 • שום הפסקת חשמל בבית לא יכולה להשתוות לפנס חירום. הם מוכנים לשימוש, קלים לשימוש, קלים ומעולים עבור בני משפחה קשישים, מורים או כל אדם אחר הזקוק למקור גיבוי של אור.
 • תאורת לד הפונה לחזית מושלמת להתמודדות עם עבודות במקומות חשוכים, כמו מתחת לכיור או מכסה המנוע של הבית שלכם. תאורה רב-תכליתית זו מתפקדת כמנורת לילה שימושית בין דמדומים עד עלות השחר כדי להאיר את ביתכם בשעת בין ערביים.

36. Rechargeable LED Flashlights, Emergency LED Light For Home, Multi-Function Sensing Portable Lighting Nightlight, For Emergency Situations, Power Failure, Out Travel. (2pack)

פנסי לד נטענים, תאורת לד חירום לבית, מנורת לילה ניידת בעלת חישה רב תפקודית, למצבי חירום, הפסקת חשמל, נסיעות החוצה. (חבילה של 2)

q? encoding=UTF8&ASIN=B08Z7X4JD4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08Z7X4JD4
 • במהלך הפסקת חשמל, נורית זו תידלק אוטומטית בתאורה חלשה, ותאפשר לכם למצוא אותה בקלות במקרה חירום.
 • סוללה מובנית נטענת בן לילה כאשר היא מחוברת לשקע בקיר, ומספקת עד חמש שעות של זמן ריצה. ניתן גם להסיר את התקע ולהשתמש בו כפנס ידני רגיל במקרה חירום.
 • פריט הכרחי ותאורת חירום עבור הפסקות חשמל, סערות, אסונות טבע; אל תיתפסו בחושך, קבלו שקט נפשי עם הפנס הנכנס הזה.
 • תאורת לילה לבנה רכה להפעלה/כיבוי ידנית, תאורת לילה חכמה ופונקציונליות פנס חירום להחזקה ביד.
 • פנס נייד זה נטען ומציע זמן ריצה של עד 4-5 שעות בניתוק מהמכשיר.

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של תאורת חירום?

כמה מהמותגים הטובים ביותר של תאורות חירום בשוק כוללים את: Bpower, GPlus, Semicom, Lumitec, NISKO, Gold Line.

מהי העלות הממוצעת של תאורות חירום חדשות?

ההערכה היא שתאורת חירום חדשה תעלה בין 20 – 149 ₪, תלוי בדגם.

תאורת חירום מומלצת: מדריך קנייה! 26 דגמים מובילים [2022] - Kicky

באיזה תאורת חירום מומלצת בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: