כיריים חשמליות מומלצות: 19 הדגמים המובילים ביותר! 2023 – Kicky

בחיפושים אחר כיריים חשמליות מומלצות? סקרנו עבורכם 19 כיריים חשמליות מומלצות. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת הכיריים המושלמות. קראו עוד!

כיריים חשמליות מומלצות

1. Gold Line ATL104

Gold Line ATL104

דגם Gold line דגם ATL104 הוא פלטה חשמלית כפולה הכוללת שני גופי חימום איכותיים. ראשי החימום של הצלחת ניתנים להפעלה בנפרד, מה שמאפשר גמישות בבישול מנות שונות בו זמנית או בטמפרטורות שונות. הוא כולל גם שתי נורות בקרה המעידות מתי גופי החימום דולקים ותרמוסטט המאפשר לבחור בין 6 דרגות חום להתאמה לצרכי בישול שונים.

המכשיר עשוי מנירוסטה איכותית, מה שהופך אותו לעמיד וקל לניקוי. יש לו הספק של 2450W, שמתאים לרוב צורכי הבישול. עם עיצוב הנירוסטה המלוטש שלו, זהו מכשיר נוח ופרקטי שישפר כל מטבח.

שימו לב שחשוב לקרוא את ההוראות והנחיות הבטיחות לפני השימוש בלוח החשמלי הכפול ולוודא שהמכשיר מותקן ומוארק כהלכה לפני השימוש.

2. Gold Line ATL802

Gold Line ATL802

ה-Gold line דגם ATL80 הינו כיריים חשמליות כפולות הכוללות משטח בישול קרמי, גוף חימום עוצמתי של 3000 וואט, משטח עבודה רחב וגוף זכוכית קריסטל עמיד וקל לניקוי. לכיריים יש תרמוסטט שיכול לווסת את החום לרמה הרצויה. לכיריים משטח זכוכית שחור על בסיס מוכסף. מידות הכיריים הן רוחב: 63 ס"מ, אורך: 32 ס"מ, גובה: 8 ס"מ, אורך כבל חשמל: 110 ס"מ, והוא יכול לשאת משקל מרבי של 16 ק"ג על משטח הזכוכית.

3. Universe NRI-3101N

Universe NRI-3101N

תנורי אינדוקציה של היקום הם כיריים חשמליות המיועדות לשימוש בטכנולוגיית בישול אינדוקציה. מספר דגם NRI-3101N מבית Universe הוא סיר אינדוקציה עם תכונת בישול אינדוקציה. ישנו תצוגת LCD על הכיריים המציגה את ההגדרות הנוכחיות, כפתור הפעלה/כיבוי שמדליק או מכבה את הכיריים, כפתור FUNCTION לבחירת אפשרויות שימוש שונות וכפתור ויסות שניתן להשתמש בו לכוון את העוצמה, הטמפרטורה והגדרות טיימר. מלבד צריכת חשמל של 2000W, תנור זה פועל במתח של 220-240V/50H.

4. Morphy Richards 44714

כירה חשמלית Morphy Richards מורפי ריצ'ארדס
44714

מדובר בתנור חשמלי דגם 44714 מבית Morphy Richards הכולל גימור נירוסטה ועיצוב מודרני מסוגנן עם גימור מודרני מסוגנן. עם גימור נירוסטה ועיצוב מודרני מסוגנן, הכיריים החשמליות דגם 44714 הן תנור בעיצוב מודרני. מספר מאפיינים נוספים כלולים בתנור זה, כולל פלטת חימום בקוטר 18.5 ס"מ, תרמוסטט, נורות בקרה ותכונות הגנה מפני התחממות יתר. 1500 וואט משמשים להנעת תנור זה וצלחת חימום בקוטר 18.5 ס"מ.

5. Duxtop 8100MC/BT-180G3

q? encoding=UTF8&ASIN=B0045QEPYM&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0045QEPYM

מבער Duxtop 1800W נייד אינדוקציה על השיש הוא מכשיר בישול נייד וקומפקטי המשתמש בטכנולוגיית אינדוקציה לחימום כלי בישול. הוא נועד לשמש כמבער נוסף במטבח או לבישול בחוץ.

הכיריים משתמשים בשדה אלקטרומגנטי ליצירת חום ישירות בכלי הבישול, מה שמאפשר חימום מהיר ובקרת טמפרטורה מדויקת. הכיריים כוללים 10 רמות טמפרטורה ו-10 רמות עוצמה, הניתנות לכיוון באמצעות בקרות מגע, כדי לתת לך מגוון רחב של אפשרויות חימום לסוגי בישול שונים. טווח הטמפרטורות נע בין 140°F ל-460°F.

הכיריים כוללים גם תצוגת LED דיגיטלית המציגה את הגדרות הטמפרטורה ורמת ההספק, טיימר למטבח ומנעול בטיחות לילדים.

בנוסף, למען הבטיחות, יש לו מספר תכונות כגון הגנה מפני התחממות יתר, מערכת התרעה על מתח נמוך וגבוה, המגנות על המכשיר מפני בעיות באספקת חשמל, ואזהרה כאשר כלי בישול נשארים על הכיריים לאחר הבישול, מה שמונע בישול יתר.

הוא תואם לרוב כלי הבישול מפלדת אל חלד וברזל עם תחתית מגנטית, כמו גם ברזל ופלדה יציקת אלומיניום אמייל, נירוסטה עם תחתית מגנטית ומחבתות אלומיניום או נחושת שטוחות.

יש לו עיצוב מלוטש ומודרני שיכול להשתלב היטב עם סגנונות מטבח שונים. והוא קל משקל, קל לניקוי ובעל ידית מובנית להובלה קלה.

6. כיריים Sauter SHG8500

כיריים-Sauter-SHG8500

סאוטר SHG8500B הוא תנור גז המיוצר על ידי סאוטר. מדובר בכיריים גז יוקרתיות המציעות מגוון תכונות ופונקציות לבישול.

תנור גז זה מגיע עם 5 מבערי גז, 4 מהם בעוצמה שונה. המבער המרכזי הוא החזק ביותר ומצויד בטבעת ווק על מנת לאפשר חום גבוה ובישול מהיר. המבערים מתוכננים להיות יעילים מאוד ומספקים להבה מדויקת, המאפשרת בקרת טמפרטורה מדויקת וחימום עקבי.

הסאוטר SHG8500B כולל גם מחבת תומכת ברזל יצוק ליציבות כלי הבישול וידיות בקרה חזקות.

הכיריים כוללים גם הצתה אלקטרונית אוטומטית שיכולה להפעיל את המבער בלחיצה פשוטה וללא צורך בגפרורים או מציתים.

הכיריים מגיעות גם עם תכונות בטיחות כמו צמדים תרמיים המזהים אם להבה כבתה, ומנתקים את אספקת הגז למבער כדי למנוע דליפות גז. וגם מכשיר כשל להבה.

תנור הגז הזה של Sauter מיועד להיות מובנה, הוא מוצר של איכות, עמידות וביצועים עם מראה מודרני מלוטש וניתן לשלב אותו בקלות בכל עיצוב מטבח.

זכור שמכיוון שמדובר בתנור גז, התקנה ושימוש נכון של הכיריים מחייבות הקפדה על כל חוקי הבנייה והתקנות המקומיות ויש לבצע על ידי איש מקצוע מוסמך.

7. כיריים Gorenje GCW951B

כיריים Gorenje GCW951B

Gorenje HY-GCW951B הוא תנור גז המיוצר על ידי Gorenje, יצרנית מכשירי חשמל ביתיים סלובנית. זהו כיריים גז 5 מבערים המציע מגוון תכונות ופונקציות לבישול.

תנור גז זה מגיע עם 5 מבערי גז, 3 מהם בעוצמה שונה: 2 מבערים בעוצמה בינונית ומבער חזק אחד. המבערים מתוכננים להיות יעילים ומספקים להבות מדויקות, המאפשרות בקרת טמפרטורה מדויקת וחימום עקבי.

הכיריים כוללים גם הצתה אלקטרונית אוטומטית שיכולה להפעיל את המבער בלחיצה פשוטה וללא צורך בגפרורים או מציתים.

הכיריים עשויות מפלדה מצופה אמייל, קלה לניקוי ותחזוקה, מגיעה גם עם תומכי מחבת מברזל יצוק המציעים יציבות לכלי בישול.

ידיות השליטה ממוקמות בקדמת הכיריים, מה שמקל על כוונון החום והלהבה.

הכיריים מגיעות גם עם תכונות בטיחות כמו צמדים תרמיים המזהים אם להבה כבתה, ומנתקים את אספקת הגז למבער כדי למנוע דליפות גז. וגם מכשיר כשל להבה.

תנור גז זה נועד להיות מובנה, הוא תוצר של איכות, עמידות וביצועים עם מראה מודרני מלוטש, ניתן לשילוב עם כל עיצוב מטבח.

זכור שמכיוון שמדובר בתנור גז, התקנה ושימוש נכון של הכיריים מחייבות הקפדה על כל חוקי הבנייה והתקנות המקומיות ויש לבצע על ידי איש מקצוע מוסמך.

8. כיריים Fujicom FJGHG640BK

כיריים גז Fujicom פוג'יקום
FJ-GHG750W

ה-Fujicom FJ-GHG750W הוא תנור גז המיוצר על ידי Fujicom, יצרנית כיריים גז. מדובר בכיריים גז 60 ס"מ עם משטח זכוכית ומבער טורבו.

מערכת הגז של כיריים זו כוללת 4 מבערים חדישים בעלי הספקים שונים, ביניהם מבער טורבו אחד מתוצרת חברת SABAF האיטלקית. המבערים הם: מבער טורבו KW3600, מבער בינוני KW1750 ומבער קטן KW1000. לכל המבערים יש לחצני הפעלה צדדיים לשימוש קל.

משטח הכיריים עשוי זכוכית מחוסמת עמידה לחום גבוה וקל לניקוי, הוא מתוצרת Schott Germany. מחזיקי הסירים וכיפת המעברים מצופים ברזל יצוק לעמידות ועמידות בחום.

אמצעי בטיחות והצתה כוללים חיישני בטיחות בכל המבערים שעוצרים אוטומטית את זרימת הגז בעת כיבוי האש למניעת דליפת גז ולבטיחות מירבית, והצתה אלקטרונית מובנית בכפתורי הגז.

מידות חיתוך השיש של הכיריים הן רוחב 56 ס"מ, אורך 49 ס"מ והמידות החיצוניות הן רוחב: 58 ס"מ ואורך 51 ס"מ.

אנא שימו לב כי התקנה ושימוש נכונים בתנור דורשים הקפדה על כל חוקי הבנייה והתקנות המקומיים ויש לבצע אותם על ידי איש מקצוע מוסמך.
זהו מוצר המציע ביצועים גבוהים, עיצוב ועמידות למטבחים מודרניים

9. כיריים Bosch PXV851FC1E

כיריים Bosch PXV851FC1E

ה- Bosch PXV851FC1E הוא כיריים אינדוקציה מתקדמים המציע מגוון תכונות מתקדמות לבישול מדויק וגמיש.

-אזור בישול גמיש: אחד המאפיינים העיקריים של כיריים זה הוא אזור הבישול הגמיש שלו, שרוחבו 80 ס"מ. זה מאפשר לך למקם את כלי הבישול שלך בכל מקום על הכיריים ואלמנטי האינדוקציה יכוונו את החום בהתאם. תכונה זו שימושית במיוחד לבישול עם סירים ומחבתות גדולים או לשימוש במספר כלי בישול בו זמנית.

-טכנולוגיית אינדוקציה: כמו כל כיריים אינדוקציה, ה-PXV851FC1E משתמש בשדות מגנטיים כדי לחמם את כלי הבישול ישירות, מה שהופך אותו ליעיל יותר באנרגיה ובטוח יותר לשימוש מאשר כיריים גז או חשמליות מסורתיות. כיריים אינדוקציה מתחממים במהירות ומאפשרים לך לשלוט במדויק על הטמפרטורה, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור בשלנים מקצועיים.

-בקרת מגע דיגיטלית: דגם זה נשלט על ידי בקרת מגע דיגיטלית, המספקת ממשק ידידותי למשתמש עם תצוגה קלה לקריאה. זה מאפשר לך להתאים בקלות את הטמפרטורה וההגדרות בלחיצת כפתור.

-פונקציית PowerBoost: הכיריים כוללים גם פונקציית PowerBoost, המספקת פרץ חום נוסף להרתחה מהירה של מים או זירוז תהליך הבישול.

-טיימר ותכונות בטיחות: הכיריים מגיעים עם פונקציית טיימר המאפשרת לך להגדיר זמן בישול ספציפי, ותכבה אוטומטית את האש לאחר שהזמן חלף. הכיריים כוללים גם מאפייני בטיחות שונים כגון נעילת ילדים, מחוון חום שיורי וכיבוי אוטומטי אם לא מזוהים כלי בישול.

בסך הכל, ה- Bosch PXV851FC1E הוא כיריים אינדוקציה רב תכליתי ועוצמתי המציע מגוון תכונות מתקדמות לבישול מדויק וגמיש, מושלם עבור שף מקצועי או כל מי שאוהב בישול.

10. כיריים Bosch PUE611BF1B

ה-Bosch PUE611BF1B הוא תנור חשמלי כפול מובנה המיועד להתקנה בתוך ארון מטבח או יחידת קיר, ומאפשר לו להשתלב בצורה חלקה עם הארונות שמסביב. תנור כפול זה כולל תנור ראשי בנפח 69 ליטר ותנור משני בנפח 31 ליטר. זה מספק מקום בישול בשפע, ומאפשר לך לבשל מספר מנות בבת אחת, או להשתמש בתנור הראשי לארוחות גדולות ובתנור הקטן יותר לתוספות או חטיפים.

אחד המאפיינים המרכזיים של תנור זה הוא פונקציית הניקוי העצמי שלו, המאפשרת לשמור על ניקיון התנור ולשמור על מראהו בקלות. פונקציית הניקוי העצמי מופעלת על ידי בחירת ההגדרה המתאימה בלוח הבקרה המגע של התנור, והיא משתמשת בטמפרטורות גבוהות כדי לפרק ולהסיר כל פסולת מזון וכתמים מבפנים התנור.

לוח בקרת המגע הוא ידידותי למשתמש וקל לניווט. יש לו תצוגת LED המאפשרת לקרוא ולבקר את תהליך הבישול בקלות. התנור מגיע גם עם מגוון פונקציות בישול כמו פונקציית פיצה ופונקציית הפשרה שעוזרת לבשל את האוכל בצורה מושלמת.

לתנור יש גם מספר תכונות בטיחות מובנות, כולל מתג בטיחות אוטומטי שמכבה את התנור אם הוא נשאר דולק יותר מדי זמן. הדלת הקרירה היא מאפיין בטיחות נוסף אשר שומר על הדלת קרירה למגע, מונע כוויות ופציעות.

התנור הוא בעל דירוג חסכוני באנרגיה המסייע לך לחסוך בחשבונות האנרגיה. יש לו עיצוב מסוגנן עם גימור שחור ונירוסטה שיכול להשלים את רוב עיצובי המטבח.

בסך הכל, ה- Bosch PUE611BF1B הוא תנור חשמלי כפול איכותי, רב תכליתי ואמין המציע מגוון אפשרויות ותכונות בישול כדי להפוך את הבישול לקל ויעיל. פונקציית הניקוי העצמי ותכונות הבטיחות הופכות אותו לבחירה נוחה ופרקטית לכל מטבח.

11. כיריים חשמליות 60 ס"מ AEG HK654070XB

כיריים חשמליות 60 ס"מ AEG HK654070XB

תנור בעל ביצועים מצוינים הכולל ציוד מסוגנן, יוקרתי ויפה מאוד. דגם זה יעיל ביותר מתפקד בצורה יוצאת דופן והוא כולל אפשרות להשתמש בבקרת מגע והוא קל לשימוש.

דגם זה כולל ארבעה אזורי בישול שונים עם כיריים קרמיות חשמליות והוא בעל פאנל מגע קל ונוח לשימוש. כמו כן, לכיריים אלו יש גם תצוגת LED המציגה את עוצמת כוח הבישול.

12. Best Budget, Cooktop: Empava EMPV-IDC24 24 in. 4 Elements Black Induction Cooktop

בתקציב הכי טוב: כיריים אינדוקציה של EMPAVA 24IDC-EMPV 24 אינצ' 4 מקומות בשחור

q? encoding=UTF8&ASIN=B0746CLZMF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0746CLZMF

כיריים חשמליות מומלצות: אם תרצו להוסיף כיריים למטבח שלכם, תצטרכו להחליט אם ההוספה הכרחית או מפנקת. בשני המקרים, לא תצטרכו לבזבז הרבה כס, על משטח כיריים חלק. עם כיריי האינדוקציה מבית אמפאבה, תוכלו לקבל את כל המאפיינים של הדגמים הכי יקרים- במחיר סביר ונוח לכיס. מרחב המונע ע"י אינדוקציה ברוחב של 24 אינצ' דרוש בשביל להפעיל את ארבעת המבערים.

הדגם הזה אינו מאפשר לכם לסנכרן מבערים מרובים בשביל להגדיל את מרחב הבישול. תשע רמות חום יכולות להבחר, והן מדויקות ויעילות. יותר מכך- לכל מבער יש עוצמת "בוסט כור" ייחודית, בכדי שתוכלו להאיץ את הליך הבישול.

אם תרצו לשמור מרחב או לשדרג את הכיריים שכבר ברשותכם, היחידה הזו יכולה להיות מותקנת מעל תנור קיר. הכיריים האלו יכולות לחסוך לכם כסף וזמן בקנייה שלה כשתחפשו לקנות כיריים בעלות משטח שטוח.

13. Duxtop LCD 1800-Watt Portable Induction Cooktop Countertop Burner 9600LSכיריים אינדוקציה ניידות 9600LS מבית Duxtop Watt 1800LCD

q? encoding=UTF8&ASIN=B01FLR0ET8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01FLR0ET8

לקוח שהשאיר ביקורת באתר כתב: "אם השתמשת אי פעם בכירת אינדוקציה בעבר, אתם יודעים כמה מהר מים רותחים עליהם. בנוסף, להפעיל אותם על טמפרוטרה קבועה, גבוהה או נמוכה כ"כ מסייע בבישולים, בכיריים הישנות שלי הייתי מוציא ומחזיר את המחבת כל הזמן מגז." המבער שלנו גם שקט יותר מדגמי אינדוקציה אחרים, בנוסף לעמידות החזקה שלו. אין הרבה כמו הכירה שלנו, עם העיצוב החדשני והמושך. השליטה בכירה אינטואיטיבית וקלה לשימוש, רמת הרעש נמוכה מאוד.

14. Cusimax Portable Electric Stove, 1800W Infrared Double Burnerכירה חשמלית ניידת עם 2 מבערים, 1800 וואט מבית Cusimax

q? encoding=UTF8&ASIN=B07HFC741Q&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07HFC741Q


לקוח נלהב שהשאיר ביקורת כותב: "אני מתפלא מהכירה הזו כל פעם מחדש. עיצוב מגניב. בדקתי אותה בהרתחת מים והיא עשתה זאת מהיר מאוד. קליה לניקוי, מעולה בשביל ארוחות חג גדולות שלפעמים צריך בהן מבער הנוסף שיספיק לארוחה לכל המשפחה." הכירה קיבלה הרבה ביקורות חיוביות מסטודנטים באוניברסיטה. "אני סטודנטית בוגרת שגרה עם 3 שותפות נוספות. בדירה שלנו, יש לנו רק כירת גז אחת. 2 אנשים מקסימום יכולים לעבוד במטבח שלנו בו- זמנית. במטבח עמוס- הכירה הזו באמת באה לידי שימוש.
הכירה גם יכולה לפתור גם בעיות במקום העבודה, שכן עוד לקוח נוסף כתב לנו: "קניתי את הכירה הזו למטבח שלנו במשרד והיא הייתה נהדרת. העובדים אוהבים אותה, היא בגודל מצוין ולא תופסת יותר מדי מקום. המראה מחמיא לעיצוב המודרני של המשרד שלנו." אפילו אנשים עם מטבח גדול ומגוון נהנים מהיכולות של הכירה הזו. אישה כותבת לנו: "אפילו שיש לי מטבח מלא, קניתי את הכירה הזו כי אני לא אוהבת בכלל ריח של טיגון ועשן וקיויתי לטגן קצת בחצר האחורית. מאז שקניתי אותה הבית שלי מריח נהדר וסוף סוף אני יכולה לבשל את המנות שאני אוהבת בלי הריחות של הטיגון והעשן.

15. Best Budget: Imusa GAU-80305 Electric Single Burner

התקציב הכי טוב: הכירה החשמלית של Imusa 80305-GAU

q? encoding=UTF8&ASIN=B005T0SN0K&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B005T0SN0K

כיריים חשמליות מומלצות: המבער הקטן הזה הוא כל מה שתצטרכו כשעלות היא חלק מהדאגות. מחיר נמוך, עיצוב פשוט ומסגרת קומפקטית שיהפכו כל הכנה של ארוחה מהירה במגורים לאידיאלית ועדיין מצויין בשביל ארוחות יום-יומיות.
היחידה הניידת מגיעה עם כל מה שתצטרכו: מבער סלילים, מיכל טפטוף (לשמן ולכלוכים), ונורת הדלקה. ידית הטמרטורה מדליקה את המבער ומראה 3 הגדרות (נמוך, בינוני וגבוה), איתן תוכלו לשנות את גובה החום לכל מעלה שיש בין לבין.  עם צריכת חשמל של עד 1,100 וואט, היא חזקה מאוד יחסית לגודלה. עם זאת, היא לא מעוצבת לבישול לזמן ארוך בטמפרטורה נמוכה. כל שעתיים, עדיף שלא להשתמש במכונה יותר מ60 דקות בבת אחת, וכשהמבער הופך להיות חם מדי, היא מכבה את עצמה.

סוג המשטח: סליל | מידות: 9.45 X 9.06 X 3.54 אינצ' | צריכת חשמל מקסימלית: 1,100 וואט | מספר מבערים: 1 | קוטר המבער: 5.5 אינצ' | יכולת נשיאה: 5 ק"ג

16. כיריים חשמליות מומלצות: Best High-Power: Broil King PCR-1B Professional Cast Iron Range

הכי עוצמתי: הכירה החשמלית המקצועית מבית Broil King B1-PCR

q? encoding=UTF8&ASIN=B00006WNLQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00006WNLQ

כירה חשמלית עוצמתית שיכולה לעמוד במשימות הכי קשות כשמדובר בבישול. צריכת החשמל של 1,500 וואט למבער חזק מספקת המון חום, וסרגל הטמפרטורות קל להתאמה עם ידית הסיבוב, מטיגון קל עד להרתחת מים. התרמוסטט הבנוי בתוכו דרוש להתרגל לטמפרטורות נבחרות; נורת ההדלקה נדלקת כאשר הכירה הגיעה לטמפרטורה הרצויה.

המבער בקוטר של 7 אינצ' ויכול להחזיק סירים בנפח של עד 7 וחצי ליטר. סירים שקטנים יותר מקוטר המבער כנראה שלא יתחממו ביעילות, על פי מדריך ההוראות. משטח המבער השטוח הרבה יותר יציב וקל לניקיון מאשר מבערי סליל. בית פורצלן חלק מאפשר ניקיון קל למבער.

סוג המשטח: ברזל יצוק | מידות: 14X11.5X3.25 אינצ' | צריכת חשמל מירבית: 1,500 וואט | מספר מבערים: 1 | קוטר המבער: 7.125 אינצ' | משקל נשיאה מירבי: 5 ק"ג

17. Best Overall: Cuisinart Cast-Iron Single Burner

הטוב מכולם: הכירה החשמלית מבית Cuisinart

q? encoding=UTF8&ASIN=B01IA3H8QM&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01IA3H8QM

המבער הנייד של קוויזיארט קל לשימוש ועם זאת עובד מעולה עם מגוון של מטרות- מארוחות משפחתיות עד בופה. ישנן 6 אפשרויות טמפרטורה על ידית היחידה, שמדליקה ומכבה אותה. המבער נדלק כשהוא מוכן לשימוש, בדיוק כמו מכין וואפלים. הבוחנת שלנו מצאה שהכירה החשמלית שלנו יעילה מאוד בפיזור החום בתחתית של מחבת או סיר, ויכולה גם לשמור על אוכל חם לאחר הכיבוי. בכל ארוחה היא טיגנה, הרתיחה ובישלה לאט- והכל הלך מצוין. המסת חמאה או השחמה של עוף עבדו מעולה גם. בכל המבחנים שלה, הטמפרטורה של המבער נשארה יציבה וקבועה כך שלא היו מקומות חמים או קרים. החום התפשט באופן שווה לצדי המחבת אפילו כשהיא השתמשה במחבת יותר גדול מקוטר 7 וחצי האינצ' שלנו. המבער השטוח קל לניקוי לאחר שתסיימו לבשל עליו.

סוג המשטח: ברזל יצוק | מידות: 11.5X11X2.5 אינצ' | צריכת חשמל מקסימלית: 1,300 וואט | מספרים מבערים: 1 | קוטר המבער: 7.5 אינצ' | משקל נשיאה מירבי: 4 ק"ג

18. Elite Gourmet ESB-301BF Countertop Single Cast Iron Burner, 1000 Watts Electric Hot Plate, Temperature Controls, Power Indicator Lights, Easy To Clean, Black

כירה חשמלית עם מבער אחד עד 1000 וואט עם שליטה בטמפרטורה, קלה לניקוי, שחורה Elit Gourmet ESB-301BF

q? encoding=UTF8&ASIN=B00C8C5I7I&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00C8C5I7I

כירות חשמליות הן עשויות מחומר שאינו דביק וקל לניקוי עם מטלית פשוטה או ספוג מטבח. בעת שימוש בידית הטמפרטורה תוכלו לבחור בין דרגות חום נמוך, בינוני או גבוה בשביל לשמור על האוכל חם או להרתיח מים. כשהכירה מופעלת, נורה ייחודית תאיר. רגליים שאינן מחליקות ישמרו על הכירה יציבה במהלך הבישול. בגלל הגודל הקומפקטי שלה, תוכלו לקחת את הכירה לכל מקום שתרצו בשביל מבער נוסף בין אם זה בבית הספר, במשרד או בטיול מחנאות. נוכל לספק לכם צרכי חום לכל צרכי הבישול שלכם עם הכירה החשמלית המופלאה הזו. צריכת חשמל עד 1000 וואט.

19. Ovente Electric Double Infrared Burner 7.75 & 6.75 Inch Ceramic Glass Hot Plates Cooktop, 5 Level Temperature Control & Easy Clean Stainless Steel Base, Portable Stove Dorm & Office, Silver BGI102S

כירה חשמלית כפולה 7.75 ו6.75 אינצ' מזכוכית קרמית, 5 רמות טמפרטורות וניקוי קל עם בסיס מפלדה, בצבע כסף מבית Ovente דגם BGI102S

q? encoding=UTF8&ASIN=B0746RGSVK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0746RGSVK
  • חוויית בישול ללא בלאגן- מונעת עד 1700 וואט ומשתמשת בטכנולוגיה, הכירה הזו מחממת אוכל במהירות ובאופן שווה.
  • מתחרה עם כל שאר הכירות- המבערים שלנו עובדים מעולה עם כל סוג של בישול. מומלץ שציוד בישול שבגודל קרוב למבער (קוטר של 7.75 ו6.75 אינצ') יונח עליה. המבערים יכולים לעמוד ב3 ק"ג של משקל כל אחד.
  • מאופיינת במעמד העשוי מפלדת אל-חלד וזכוכית כרמית, הכירה נראית מעולה בכל מטבח. היא רזה וקלה (רק 2 ק"ג) ואידיאלית לסטודיו קטן, מחסנים או מטבחונים.
  • קלה לניקיון- לא תצטרכו זמן רב בשביל לנקות את הזכוכית הקרמית או משטח הפלדת אל-חלד. הרטיבו סמרטוט ונקו את המשטח. עד כדי כך פשוט! 
  • עם שירות לקוחות המבוסס בארה"ב- תוכלו לקנות עם ביטחון. תחת שימוש רגיל ותנאים רגילים, האחריות שלנו תקפה לשנה מתאריך הקנייה.

20. VBGK Electric Cooktop 24 Inch,Cooktop ,Electric Burner ,Stove Burner,Built-In And Countertop Electric Stove Top, 110V 2200W Double Electric Cooktop,LED Touch Screen,9 Heating Level, Timer & Kid Safety Lock, Touch Control Double Induction Cooktop

כירה חשמלית 24 אינצ' מבית VBGK 110V 2200W מבער כפול עם LED ומסך מגע,9 רמות חום, טיימר ומנעול ילדים.

q? encoding=UTF8&ASIN=B09WTPVXG3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09WTPVXG3

כיריים חשמליות מומלצות: הכירה החשמלית הכפולה הזו מספקת 2 איזורי חימום מופרדים עם תצוגת LED. כשכל מבער צורך 1200W, 2 ארוחות יכולות להתבשל במהירות בו זמנית. כיריים חשמליות עובדות על 110-120 וולט, שזוהי רמה סטנדרטית לבתים ממוצעים. הכיריים שלנו יכולות לטגן במהירות.
הלוחיות החמות יכולות להיות מובנות או לעמוד בצורה עצמאית. הן קלות להתקנה, הקצוות המעוקלים ללא הפינות החדות הופכות את הכיריים לנוחות ובטוחות. עם זכוכית שחורה קירמית, הכיריים חסינות לשריטות ועמיד לטמפרטורות גבוהות בטווח של 176 ועד 518 מעלות פרנהייט. עם הלוחיות החמות תוכלו לטגן קלות, לטגן עמוק, להרתיח, להשרות, לאדות, לבשל בישול ארוך ולצלות בקלות. הכיריים מכילות שלל מאפייני בטיחות כמו הגנה מחימום יתר, כיבוי אוטומטי ונעילת ילדים. שימוש במשטח קריסטלי כמו בכיריים שלנו, מספק עמידות כנגד טמפרטורות גבוהות יותר. הכיריים החשמליות יכולות להשתמש למגוון סירים מברזל, אלומיניום, קרמיקה, פלדת אל-חלד, נחושת, זכוכית חסינת חום- כל עוד שהוא מחבת, נוכל לעמוד בו. אחריות של שנה כלולה. הרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר אם תחוו כל בעיה.

21. Hot Plate, Techwood 1800W Portable Electric Stove For Cooking Countertop Dual Burner With Adjustable Temperature & Stay Cool Handles, 7.5” Cooktop For Home/RV/Camp, Compatible For All Cookwares, Silver

כיריים חשמליות מבית Techwood 1800W ניידות לבישול על שיש המטבח, מבערים כפולים עם טמפרטורה המותאמת אישית וידיות נגד חום. כיריים 7 וחצי אינצ' לבית/ קארוואן/ מחנה בצבע כסף.

q? encoding=UTF8&ASIN=B08GCDTTPD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08GCDTTPD

מושלם לכל סוגי המעונות, סטודיואים, קאראוונים, מחנות, משרדים, שימוש יומיומי במטבח עמוס תודות למשקל הקל שלהן וידיות הנשיאה. הלוחיות הכפולות קומפקטיות וקלות מאוד. מבערים כפולים 1800W הופכים את השימוש לפשוט וקל, עם התרמוסטט הנשלט. ניתן לבשל איתן מגוון מנות כמו רטבים שונים, חביתה מקושקשת, טוסטים, מרקים, פסטה, ירקות ועוד. הכיריים יכולות להיות משומשות גם בכדי להשאיר אוכל חם.

חזקות ובעלות שימוש מרובה- כל הכיריים הכפולים שלנו עושיים ממתכת עמידה עם תקן מירבי של פלדת אל-חלד. היא יכולה לעמוד בטמפרטורה עוצמתית, פגיעות ישירות ושריטות. בין אם תהיו במחנה או בקרוואן או שתעשו "על האש" בחצר עם המשפחה, אל תתפשרו על להכנס למטבח ולצאת בכל פעם בשביל להוציא מנות וקנו את הכיריים הכפולות שלנו.

הכיריים שלנו מבית Techwood יכולות להיות משומשות לכל סוג כלי הבישול בביתכם. ממחבתות אלומיניום, נחושת ועד פלדת אל-חלד שאינה ממוגנטת- תוכלו לבשל ביעילות עם בריחת חום מינימלית. גוף הכיריים עשוי פלדת אל-חלד ויכול להיות משומש תכופות. תוכלו לנקות את הכיריים בקלות עם סמרטוט לאחר שיתקררו.

עם הלוחיות החמות שלנו, אנחנו מבטיחים לכם אחריות של שנה וחצי ושירות לקוחות לכל אורך חייכם. מוצרי Techwood מכוסים בידי US Product Liability Insurance. קראו את מדריך ההוראות לפרטים נוספים.

22. כיריים חשמליות מומלצות: Ovente Electric Double Coil Burner 6 & 5.75 Inch Hot Plate Cooktop With Dual 5 Level Temperature Control & Easy Clean Stainless Steel Base, 1700W Portable Stove For Home Dorm Office, Black BGC102B

כיריים חשמליות סליל 6 ו5.75 אינצ' מבית Ovente עם 5 רמות טמפרטורה קלות ופשוטות לניקוי ושימוש 1700W לבית, מגורים ומשרד שחורות BGC102B

q? encoding=UTF8&ASIN=B07HJQCSXH&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07HJQCSXH

המבער מתחמם במהירות ומבשל אוכל באופן שווה בקוטר של 6 ו5.75 אינצ' עם תעלת חימום מפלדת אל-חלדת. תושבת המתכת עמידה לטמפרטורות גבוהות ולא תתעקם או תתעוות בקלות לאחר שנים של שימוש. הטמפרטורות יישארו קבועות כל עוד הידית מסובבת להגדרה הרצויה. נורת אינדיקציה תידלק כשהטמפרטורה תהיה בחום הרצוי. הכירה קלה וקומפקטית, מושלמת בשביל דירות סטודיו, משרדים וקראוונים. אפילו ניתן לטייל איתן! תושבת הפלדת אל-חלד מאפשרת ניקיון פשוט וקל של שאריות ולכלוכים.

23. CUSIMAX 1800W Ceramic Electric Hot Plate For Cooking, Dual Control Infrared Cooktop, Portable Countertop Burner, Glass Plate Electric Cooktop, Silver, Stainless Steel-Upgraded Version

כירה חשמלית ניידת מפלדת אל-חלד בצבע כסף הגרסא המשודרגת מבית CUSIMAX 1800W

q? encoding=UTF8&ASIN=B07L4J1P7M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07L4J1P7M

הלוחיות הקירמיות הכפולות של CUSIMAX מתאימות לכל סוגי הבשלנים. הסירים והמחבתות שתוכלו להתאים עליהן מגיעים עד קוטר של 7.1 אינצ'. ניתן להשתמש בכירה לשימוש יומיומי או למבער נוסף במטבח עמוס. אין צורך לכיסוי הכירה, המוצר הזה מתאים לשלל מקומות, כולל המטבח בבית שלכם, בדירה, בקרוואן, ביציאה למחנה, במשרד או בחצר האחורית. היחידה הזו מתאימה למקומות קטנים. היא מבשלת אוכל מרטבים חמים, סטייקים טעימים, טוסטים, מרקים חמים, פסטה ועוד. מנגנון כיבוי אוטומטי ישמור על סביבת העבודה בטוחה. הטמפרטורה נשלטת ע"י תרמוסטט. הכירה קלה לניקוי, ועם מדיניות של 30 יום החזרה, CUSIMAX מציעים לכם תושבת פלדת אל-חלד שמאפשרת שימוש לעתים תכופות. מוצרים שמיוצרים עי CUSIMAX מגובים בידי US Product Liability Insurance. בבקשה פנו אל מדריך ההפעלה לפרטים נוספים. (הערה: זה נורמלי לכירה להתמם במהלך ההפעלה. אור החימום ידלק ויכבה במהלך ההפעלה.) אנחנו מציעים שירות החלפה חינמי למשך שנה וחצי מיום רכישת המוצר.

24. KITCHEN BASICS 101 WB31T10010 And WB31T10011 Replacement Chrome Drip Pans For GE/Hotpoint Electric Range With Locking Slot – Includes 2 6-Inch And 2 8-Inch Pans, 4 Pack

צלחות החלפה כרום לge/HOTPOINT עם חריצי נעילה כולל צלחות 6 ו8 חבילה של 4 מבית KITCHEN BASICS 101 WB31T10010 WB31T10011

q? encoding=UTF8&ASIN=B07BN7KGJC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07BN7KGJC

סט של 2 צלחות 6 אינצ' ו2 צלחות 8 אינצ' כלולות. עם WB31T10010, תוכלו להחליף 164D3423P001, 65974, 770169, AP2028056, WB31T100-100PK, WB32T10009  וגם WB32X10015. ניתן גם להחליף את 65975, 770170, AP2028057, WB32T10009, WB32X10014. ריינג'ים חשמליים הניתנים לחיבול כולל CAMCO, GE, HOTPOINT, KENMORE (1995-2003), MOFFAT, MONOGRAM (GE), PROFILE (GE), RCE (GE) וROPER מלפני 1996. צלחות 6 בקוטר של 7.6 אינצ' וצלחות 8 בקוטר של 9.75 אינצ'. מיוצרים בשיטות שאינן פוגעות בסביבה, הצלחות האלו עמידות וניתנות לשטיפה במדיח.

25. Cheftek CT1010 Portable 2 Burner Electric Cooktop Hot Plates 6’’ And 7.5’’ For Stove Top Cooking Home, Travel, 1700W Black Enamel Coated Iron Standard

כירה חשמלית ניידת 2 מבערים עם צלחות 6 ו7.5 מבית Cheftek CT1010 לבית וטיולים, 1700W

q? encoding=UTF8&ASIN=B08CY9BCS6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08CY9BCS6

כיריים חשמליות מומלצות: הכירה החשמלית הזו נועדה להיות ניידת, עם 2 מבערים שיכולים להיות משומשים במטבח או בטבע בחופשה. הכירה החשמלית הזו בכיסוי הברזל עם 2 לוחיות חימום בקוטר של 6 ו7 אינצ' עם 1700W וטמפרטורה שמגיעה עד 482 מעלות פרנהייט, יכולה להגיע לטמפרטורה הרצויה תוך שניות ספורות. מאופיינת עם מבערים כפולים ומנגנון כיבוי אוטומטי שימנע חימום יתר ויספק בטיחות. הכירה בטוחה מאוד ונקייה מקרינה. תוכלו להשתמש בכירה הניידת הזו בשביל לחמם, להרתיח, לטגן או לאדות אוכל בזמן שהיא יושבת על השיש במטבח שלכם.

26. Techwood Electric Stove Double Infrared Ceramic Hot Plate for Cooking, Two Control Cooktop Burner

כירה חשמלית כפולה לבישול מבית Teckwood

q? encoding=UTF8&ASIN=B08JGBWCNP&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08JGBWCNP

הכירה החשמלית הכפולה הזו מבית Techwood בעלת 2 ידיות נשיאה מבודדות חום. עם כוח של 1800W, 2 ידיות טמפרטורה, רגליים מונעות החלקה, הגדרות חום נמוכות וגבוהות. הדגם הזה יכול להיות משומש גם כפלטת שבת.

27. כיריים חשמליות מומלצות: Cuisinart ICT-60

q? encoding=UTF8&ASIN=B01JCECBPQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01JCECBPQ

הבחירה של אמאזון לכירה החשמלית הכי טובה. העיצוב המינימלי עם טכנולוגיית האינדוקציה המספקת 13 הגדרות חום וטיימר של 30 שניות, מספקת חימום מהיר ויעיל.

28. Duxtop 1800W Portable Induction Cooktop 

כירת אינדוקציה ניידת 1800W מבית Duxtop

q? encoding=UTF8&ASIN=B0045QEPYM&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0045QEPYM

אם אתם מחפשים כירה קטנה לאדם אחד לטיולים, או למבער נוסף בבישולים גדולים- אינכם יכולים לטעות עם הכירה שלנו, בעלת 1800W של כוח. שוקלת פחות מ3 ק"ג, עם 10 רמות חום, טווח טמפרטורות רחב, טיימר, תצוגה קלה לקריאה ולוח אינטואיטיבי, אין ספק שזו בחירת אמאזון לכירת האינדוקציה הכי טובה.

29. Maxi-Matic ESB-300X Single Countertop Portableכירה חשמלית בודדת ניידת מבית Maxi-Matic דגם ESB-300X

q? encoding=UTF8&ASIN=B0006A2ZTS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0006A2ZTS

לא תוכלו למצוא מכונה מקצועית וזולה עד כדי כך בשום מקום אחר, בנוסף לדירוג הגבוה שלה. היא גם זו בעלת הכי הרבה ביקורות באינטרנט. הכירה הזו נרכשה ע"י יותר מ20,000 משפחות ודורגה באינטרנט בידי יותר מ20,000 אנשים!

איך לא? היא נבחרה כבחירה הכי טובה לבשלני דרכים שלא רוצים לפספס ארוחות בבישול ביתי. אילו עוד מאפיינים יש לכירה הזו? 

  • היא לא רק חמה, היא גם חזקה! העמידות שלה מצוינת מספר פעמים בידי הקונים השונים.
  • היא הוכרזה כ"מצילת חיים" בידי לקוחות מסוימים. אחרים שיבחו על כמה קל להשתמש ולנקות אותה, וכמה קל לאחסן אותה כשלא בשימוש.
  • לאנשים הרבים שקנו אותה היו מעט מאוד תלונות. היא נהדרת לבישול, מופלאה לקפה ומצוינת לשמירת אוכל חם כמו בפלטת שבת.
  • העיצוב הקומפקטי הוא גם נתון שלא ניתן להתעלם ממנו, כיוון שהיא לא רק חזקה אלא גם קלת משקל.

30. Electric Cooktop 2 Burner, AMZCHEF 12 Inch Built-in Electric Ceramic Cooktop with Dual Zone

כירה חשמלית בעלת מבער כפול עם זכוכית קרמית ו2 איזורי בישול AMZCHEF 12

q? encoding=UTF8&ASIN=B07R4XT8LQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07R4XT8LQ

הכירה החשמלית הכפולה הזו מבית Amzchef מתאימה למטבח שלכם ותתפוס את העין שלכם. גוף רזה שאינו תופס יותר מדי מקום, קל לאחסון, מאובזרת עם 2 איזורי חימום. הכירה מאפשרת לכם לבשל 2 ארוחות נפרדות בטמפרטורות שונות, או להשתמש בשתיהן בשביל להאיץ את זמן ההכנה בכדי שתוכלו לבלות עם משפחתכם יותר זמן. הכירה גם מתאימה לבישולים בסוף השבוע, פסטיבלים, טיולים ועוד. המבערים בעלי 10 הגדרות טמפרטורות שונות, מ140 ועד 464 מעלות פרנהייט. 9 הגדרות כוח מ200 ועד 1800W. טיימר דיגיטלי מאפשר הכנת ארוחות בוקר, צהריים או ערב טעימות למשפחה ולחברים. תוכלו לבחור הגדרת זמן מדקה אחת ועד 3 שעות. בנוסף, 2 ידיות מספקות מנעול בטיחות, נורת אינדיקציה של טמפ' גבוהה ומנגנון כיבוי אוטומטי שיאפשר לכם שקט נפשי. 

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של כיריים חשמליות בשוק כיום?

בשוק של היום, ישנם מספר מותגים מובילים של כיריים חשמליות לבחירה. מותגים אלה כוללים את Selmore, Hamilton, Benaton, Sol Exclusive ו-Normande.

בממוצע, כמה צריך לעלות תנור חשמלי חדש?

ככלל, תנורים חשמליים חדשים צפויים לעלות לכם בין 73 ₪ ל- 199 ₪, תלוי בדגם שתבחרו.

כיריים חשמליות מומלצות: 19 הדגמים המובילים ביותר! 2022 - Kicky

באיזה כיריים חשמליות מומלצות בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: