מפזר חום מומלץ: 18 מפזרי חום מומלצים! [מדריך 2023] – Kicky

בחיפושים אחר מפזר חום מומלץ? סקרנו עבורכם 18 מפזרי חום מומלצים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת מפזר החום המושלם. קראו עוד!

מפזר חום מומלץ

1. תנור ומפזר חום Hemilton HEM-853

Hemilton HEM-853

המילטון HEM-853 הוא תנור משטח ותנור הסעה המציע מגוון אפשרויות בישול. יש לו פנים מרווח, עם קיבולת של 0.9 רגל מעוקב, שיכול להכיל פיצה בגודל 12 אינץ' או עוף במשקל 4 קילו. פנים התנור עשוי מפלדת אל חלד, קלה לניקוי ועמידה.

אחד המאפיינים המרכזיים של תנור זה הוא פונקציית חימום הסעה שלו, המשתמשת במאוורר כדי להזרים אוויר חם סביב האוכל, לבשל אותו מהר יותר ואחיד יותר. ניתן להשתמש בפונקציה זו בשילוב עם שיטות חימום מסורתיות, כגון גופי החימום העליונים והתחתונים, להשגת תוצאות מיטביות.

לתנור יש גם מספר פונקציות בישול מוגדרות מראש, כולל אפייה, צלייה, צלייה וחימום, שניתן לבחור בלחיצת כפתור. יש גם טיימר מובנה שניתן להגדיר עד 60 דקות, עם פונקציית כיבוי אוטומטי לבטיחות נוספת.

ניתן לכוון את טמפרטורת התנור בין 200-450 מעלות צלזיוס, מה שמאפשר מגוון רחב של אפשרויות בישול. בנוסף, דלת התנור בעלת זיגוג כפול ובעלת ידית עמידה בקרירה, מה שהופך אותה קלה ובטוחה לפתיחה וסגירה.

המילטון HEM-853 מגיע גם עם תבנית אפייה ומתלה פטם, כמו גם מגש פירורים שניתן להסיר בקלות לניקוי. זהו מוצר קומפקטי וקל לשימוש המתאים למטבחים קטנים או כתנור משני למטבחים גדולים יותר.

2. תנור ומפזר חום Hyundai HAH1915

תנור ומפזר חום Hyundai HAH1915

יונדאי HAH-1915 הוא מקרן חום קרמי שנועד לספק חימום חזק ויעיל. הוא בעל הספק של 1.1 קילוואט וכולל שני גופי חימום, המאפשרים לו להתחמם במהירות ובאופן שווה.
למקרן החום יש גם מנגנון כיבוי בטיחותי המופעל במקרה שהמקרן נפל בטעות, מה שמעניק רמת בטיחות נוספת.
יש לו גם הגנה מובנית מפני התחממות יתר, מה שמבטיח שהיחידה לא תתחמם מדי לטיפול.
בנוסף, למקרן יכולות קירור יציבות מאוד, שעוזרות לפזר חום ביעילות ולמנוע מהיחידה להתחמם מדי למגע.
מקרן חום זה מגיע בצבע לבן, והוא מוצר צריכה. זה יכול לשמש לחימום חללים פנימיים כגון חדרי מגורים, חדרי שינה ומשרדים.
זוהי יחידה ניידת שניתן להזיז אותה בקלות והיא פתרון חימום במחיר סביר עבור הבית או המשרד שלך.

3. תנור ומפזר חום Electro Hanan EL21

 Electro Hanan EL21

אלקטרו חנן EL21 הוא תנור חימום ותנור הסעה. הוא מאפשר לבשל מזון בשיטות חימום מסורתיות וכן בחימום הסעה, המזרים אוויר חם לבישול מהיר ואחיד יותר. לתנור מספר הגדרות ופונקציות, כולל טיימר מובנה ובקרת טמפרטורה. המוצר הוא של חברת אלקטרו חנן, שהיא חברה מקומית הידועה בייצור מוצרי חשמל למטבח. זה מוצר צריכה שיכול לתת תמורה טובה לכסף.
זהו תנור משטח ותנור הסעה המציע מגוון אפשרויות בישול ויש לו פנים מרווח, עם קיבולת של 0.9 רגל מעוקב, שיכול להכיל פיצה בגודל 12 אינץ' או עוף במשקל 4 קילו. פנים התנור עשוי מפלדת אל חלד, קלה לניקוי ועמידה.
יש לו גם מספר פונקציות בישול מוגדרות מראש, כולל אפייה, צלייה, צלייה וחימום, שניתן לבחור בלחיצת כפתור. יש גם טיימר מובנה שניתן להגדיר עד 60 דקות, עם פונקציית כיבוי אוטומטי לבטיחות נוספת.
זהו מוצר קומפקטי וקל לשימוש המתאים למטבחים קטנים או כתנור משני למטבחים גדולים יותר.

4. תנור ומפזר חום Semicom HAH-2010MC

תנור ומפזר חום Semicom HAH-2010MC

ה-Semicom HAH-2010MC הוא תנור משטח ותנור הסעה המציע חימום חזק ויעיל. יש לו הספק של 2000 וואט, מה שמאפשר חימום מהיר ויכולת להגיע לטמפרטורות גבוהות. התנור כולל גם תרמוסטט, נורית חיווי ומנגנון בטיחות, שיכול לכבות את התנור במקרה של נפילה בשוגג, מה שמבטיח בטיחות למשתמש.

התנור כולל גם 2 רמות חימום, המאפשרות גמישות בבישול סוגי מזון שונים. פונקציית חימום הסעה משתמשת במאוורר כדי להזרים אוויר חם סביב האוכל, לבשל אותו מהר יותר ואחיד יותר.

כמו כן, לתנור עיצוב קומפקטי וארגונומי, עם ידית נשיאה וגלגלים המקלים על התניידות. למכשיר יש גם תכונה לאחסון כבל החשמל, ששומר על השיש שלך מאורגן ומסודר. הוא קל יחסית, סביב 4 ק"ג ומידותיו 54.5X24.5X66 ס"מ, מה שמקל על אחסון ושינוע.

זהו מוצר צריכה שיכול לשמש לחימום חללים פנימיים כמו חדרי מגורים, חדרי שינה ומשרדים. זוהי יחידה ניידת שניתן להזיז אותה בקלות והיא פתרון חימום במחיר סביר עבור הבית או המשרד שלך.

5. תנור ומפזר חום Hyundai HAH1714

תנור ומפזר חום Hyundai HAH1714

יונדאי HAH1714 הוא תנור חימום חשמלי נייד אשר נועד לפזר חום באופן שווה בחדר. זהו מוצר רב תכליתי שניתן להשתמש בו גם בשכיבה וגם בעמידה והוא עשוי מפלסטיק איכותי חסין אש.

המוצר כולל תרמוסטט המאפשר בקרת טמפרטורה וחימום מהיר. המשתמש יכול לבחור בין שתי עוצמות חימום שונות כדי להתאים לצרכיו. ליחידה יש גם כפתור למצבי אוורור שניתן להשתמש בו כדי להזרים את האוויר החם בחדר.

המחמם מצויד בידית נשיאה, מה שמקל על הובלתו מחדר לחדר. הוא פועל בשקט, מבטיח שהוא לא יפריע לפעילויות שלך. העיצוב המודרני של המחמם עם נורית חיווי מבטיח שהוא ישלים כל עיצוב חדר.

למכשיר הספק של 1000/2000W ויש לו מספר דגם MK't וברקוד 7291044056013.

6. תנור ומפזר חום Hyundai HAH-4700

תנור מגדל 2.4KW עם שלט Hyundai יונדאי
HAH-4700W

יונדאי HAH-4700W הוא תנור מגדל עם גוף קרמי ופונקציית חימום טורבו. לכבשן הספק של 2.4 קילוואט ומגיע עם שלט רחוק המאפשר לשלוט על הגדרות הטמפרטורה, האוורור והטיימר מרחוק.

התנור מצויד במנגנון בטיחות המכבה אוטומטית את התנור במקרה של נפילה או נטייה רב שנתית. למחמם יכולות חימום ואוורור, המאפשרות לך לבחור את ההגדרה הטובה ביותר לחדר שלך.

השלט כולל כפתורי מגע ותצוגת LCD המציגה את טמפרטורת החדר, מה שמקל על ניטור הטמפרטורה והתאמתה לפי הצורך. למחמם גם ידית לנשיאה נוחה והוא זמין בצבע לבן.

מידות הכבשן הן: אורך: 23 ס"מ, רוחב: 23 ס"מ, וגובה: 80 ס"מ.

7. Universe NRI-405R בחירה מנצחת

מפזר חום דיגיטלי מסתובב כולל שלט Universe יוניברס
NRI-405R

ה-Universe NRI-405R הוא מפזר חום דיגיטלי מסתובב איכותי אשר נועד לפיזור שווה של חום בחדר. ליחידה שתי רמות חום, 1200/2000W, המאפשרות לך להתאים את הטמפרטורה לפי העדפתך. למחמם תצוגה דיגיטלית המראה את הטמפרטורה, מה שמקל על ניטור והתאמת הטמפרטורה לפי הצורך.

המפזר כולל פונקציית טיימר, המאפשרת להגדיר את היחידה לכיבוי אוטומטי לאחר פרק זמן מסוים, הנע בין שעה ל-12 שעות. תכונה זו מספקת נוחות ויעילות אנרגטית.

ה-Universe NRI-405R תוכנן מתוך מחשבה על בטיחות, יש לו הגנה מפני התחממות יתר, שתכבה את התנור באופן אוטומטי אם הטמפרטורה הפנימית תעלה על רמה מסוימת, הדבר ימנע סכנת שריפה או סכנות אחרות. למחמם גם ידית נשיאה משולבת המאפשרת הובלה קלה, מה שהופך אותו לנוח להעביר את היחידה מחדר לחדר.

8. מפזר חום Delonghi HVY1030 מחיר משתלם

q? encoding=UTF8&ASIN=B005KD9XKA&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B005KD9XKA

ה-De'Longhi HVY1030BL הוא תנור חימום חשמלי נייד שנועד לספק חמימות ונוחות בחללים קטנים. גודלו 9 אינץ' רוחב על 7 אינץ' עומק על 10 אינץ' גובה, מה שהופך אותו לאופציה קומפקטית ונוחה לשימוש אישי, כגון חימום חדר קטן או חלל משרדי. תנור החימום מתאפיין בעיצוב אלגנטי ומודרני שישלים כל עיצוב חדר.

ה-HVY1030BL מצויד בתרמוסטט המאפשר בקרת טמפרטורה מדויקת וחימום מהיר. המשתמש יכול לבחור בין שני מצבי חימום שונים שיתאימו לצרכיו, בין אם זה לחימום מהיר או לשמירה על טמפרטורה נוחה. ליחידה יש גם כפתור למצבי אוורור שניתן להשתמש בו כדי להזרים את האוויר החם בחדר, המספק פיזור שווה של החום.

המחמם מצויד בידית נשיאה, מה שמקל על הובלתו מחדר לחדר, קל משקל וניתן להזיז אותו בקלות ברחבי הבית. המחמם פועל בשקט, מבטיח שהוא לא יפריע לפעילויות שלך, והוא נועד לספק נוחות מבלי לגרום להפרעה כלשהי. העיצוב המודרני של המחמם עם נורית חיווי מבטיח שהוא ישלים כל עיצוב חדר.

De'Longhi הוא מותג איטלקי ידוע המתמחה במכשירי חשמל ביתיים, לרבות תנורי חימום, מזגנים ומכונות קפה, כך שתוכלו לצפות למוצר באיכות גבוהה, בעל מבנה טוב, ובטכנולוגיה העדכנית ביותר.

9. Gold Line- ATL-93 לחימום חללים גדולים

מפזר חום קרמי 2750W דגם Gold Line - ATL-93 - צבע כסוף

ה-Gold Line ATL-93 הוא מפזר חום קרמי איכותי המיועד לשימוש בחדרים גדולים כמו סלונים. זהו תנור חימום חזק שמתחמם במהירות ומפזר חום באופן שווה באמצעות גופי חימום עוצמתיים העשויים מקרמיקה איכותית. למחמם יש גם מפוח טורבו המייצר זרימת אוויר אדירה. למחמם בורר מצבים המאפשר לבחור את רמת החום הרצויה וכפתור צד המאפשר פיזור חום מיטבי. בנוסף, המחמם כולל רשת הגנה צפופה במיוחד לבטיחות מירבית ומנגנון אוטומטי שמנתק את פעולת המכשיר בעת נפילה. יש לו גם מנגנון הגנה מפני התחממות יתר המונע מהמכשיר להתחמם יתר על המידה. למחמם ידית נשיאה מבודדת חום המקלה על העברת המכשיר מחדר אחד לשני. הכבל החשמלי מגולגל לחלק האחורי של המכשיר להובלה קלה. המכשיר בנוי עם מבנה ורכיבים איכותיים המבטיחים אורך חיים ועמידות. עיצוב המחמם חדשני ואינו תופס הרבה מקום. המחמם מסוגל לספק הספק של 2750W, מה שהופך אותו לאידיאלי לחימום מהיר של חדרים גדולים.

10. UNIVERSE NRI-407R

UNIVERSE-NRI-407R

Universe NRI-407R הוא מפזר חום דיגיטלי איכותי שנועד לפיזור שווה של חום בחדר. ליחידה שתי רמות חום, 1200/2000W, המאפשרות לך להתאים את הטמפרטורה לפי העדפתך. למחמם תצוגה דיגיטלית המראה את הטמפרטורה, מה שמקל על ניטור והתאמת הטמפרטורה לפי הצורך. המפזר כולל פונקציית טיימר, המאפשרת להגדיר את היחידה לכיבוי אוטומטי לאחר פרק זמן מסוים, הנע בין שעה ל-12 שעות. תכונה זו מספקת נוחות ויעילות אנרגטית. ה-Universe NRI-407R תוכנן תוך מחשבה על בטיחות, יש לו הגנה מפני התחממות יתר, שתכבה את התנור באופן אוטומטי אם הטמפרטורה הפנימית תעלה על רמה מסוימת, הדבר ימנע סכנת שריפה או סכנות אחרות. למחמם גם ידית נשיאה משולבת המאפשרת הובלה קלה, מה שהופך אותו לנוח להעביר את היחידה מחדר לחדר. היחידה מגיעה גם עם שלט רחוק, המאפשר לשלוט על הטמפרטורה, הטיימר והגדרות נוספות מרחוק, מה שמקל על הפעלת המחמם ללא צורך לקום מהמושב. למחמם עיצוב אלגנטי ומודרני שישלים כל עיצוב חדר. זהו תנור חימום חזק ויעיל שיספק חמימות ונוחות בכל חדר.

11. Best Tower: Lasko FH500 Fan & Space Heater Combo Tower – המגדל הטוב ביותר: מפזר חום ומאוורר

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QHG97RZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07QHG97RZ

כשבדקנו את שילוב מפזר החום עם המאוורר אצלנו בבית, התרשמנו מעיצוב המגדל המלוטש ומזרימת האוויר המרשימה שלו. מכיוון שהמאוורר ברוחב קצת יותר מ-30 ס"מ בבסיסו, קל להכניס אותו לפינה, ובנוסף לארבע מהירויות מאוורר, יש לו גם שלוש הגדרות חימום המופעלות על ידי תנור חימום של 1,500 וואט. התרמוסטט האלקטרוני האוטומטי של המאוורר שומר על טמפרטורה עקבית תוך שימוש בפחות אנרגיה, והוא יכול להזרים אוויר במרחק של עד 20 רגל, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור חדרים בגודל בינוני. גילינו שכל המשפחה של הבוחן שלנו (כולל הכלב!) נהנתה מזרימת האוויר הקרירה והשקטה יחסית בזמן צפייה בטלוויזיה על הספה.

השילוב של מאוורר ותנור חימום מתנודד נועד לפזר אוויר על פני שטח גדול יותר, למרות שהבודק שלנו ציין שהוא מתנדנד רק קדימה ואחורה כ-15 ס"מ. המאוורר מגיע עם שלט שניתן לאחסן מאחור וכן טיימר כיבוי אוטומטי הפועל במשך שמונה שעות. בנוסף לידית קטנה שתסייע להזיז את המאוורר, הוא די מגושם ומסורבל לנשיאה בשל העובדה שיש לו מסנן קל לגישה מאחור. יתר על כן, כבל החשמל נראה קצר ממה שכתוב, והמאוורר היה צריך להיות ממוקם קרוב יחסית לשקע. ברגע שתמצאו את המקום המושלם למקם אותו, תוכלו להתרשם מהפעולה והעיצוב השקטים שלו, ולא תצטרכו לדאוג שזה יהיה כאב עיניים.

מימדים: 31.75 X 31.75 X 106 ס"מ | משקל: 5.67 ק"ג | CFM: לא כתוב | אורך כבל:  182.88 ס"מ | דציבלים: לא כתוב | תנודה: כן.


12. Best Budget: LifePlus 2-in-1 Heater Fan Combo – התקציב הטוב ביותר: לייף פלוס 2 ב-1 מפזר חום ומאוורר

q? encoding=UTF8&ASIN=B08BJ68TFW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08BJ68TFW

מפזר חום מומלץ: בעל עיצוב בסיסי אך זול ועובד היטב בחימום וקירור חללים קטנים. שוקל קצת יותר מק"ג אחד, מה שהופך אותו לקל לתזוזה בין חדרים, ויש לו מתג שליטה אחד. עבור ארבע הגדרות סה"כ, ניתן לעבור בין הגדרות חום גבוהות ונמוכות בצד האדום, לבין מהירויות מאוורר גבוהות ונמוכות בצד הכחול. למרות אי תנודה, ניתן לדחוף את האוויר בזווית אחרת על ידי הטיית הראש כלפי מעלה 18 או 45 מעלות.

מלבד כיסוי רשת המגן על אצבעות הילדים מפני הלהבים, המאוורר הקטן הזה כולל גם פונקציית כיבוי אוטומטית אם הוא מתחמם יתר על המידה. כאשר מפעילים את הגדרת החום, מנגנון חימום הסליל החשמלי שלו מתחמם במהירות, אך הוא אינו משתמש בכוח רב. אתם לא יכולים להתחרות במחיר המשתלם של יחידה ניידת זו, שהיא אידיאלית לשימוש במשרד ביתי או בחלל קטן אחר, למרות גודלה הקטן והתכונות המוגבלות שלה.

מימדים: 24 X 15 X 27 ס"מ | משקל: כ-1 ק"ג | CFM: לא כתוב | אורך כבל: 152 ס"מ | דציבלים: לא כתוב | תנודה: לא.

13. Best for Bathroom: Delta Breez Radiance Series Ceiling Bathroom Exhaust Fan

מושלם לחדר רחצה: מאוורר אמבטיה מהתקרה

q? encoding=UTF8&ASIN=B00HPZUR42&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00HPZUR42

כולל גוף חימום מובנה, מאוורר תקרת האמבטיה הזה ישמור על חום חדר האמבטיה בימים קרירים. התרמוסטט עוזר לווסת את הטמפרטורה וצורך רק 10.5 וואט של חשמל. בנוסף להסרת לחות וריחות מהחלל, המאוורר נע עד 80 CFM של אוויר.

בגלל הגודל הקומפקטי שלו, המאוורר הזה יכול בדרך כלל להחליף מאווררי אמבטיה ישנים יותר והוא נועד להיות מותקן על התקרה שלכם. התקנת המאוורר דורשת מעגל ייעודי של 15 אמפר, וברגע שהוא מותקן, הוא פועל בשקט מאוד ב-1.5 סונים בלבד, או 34 דציבלים. אתם יכולים להאיר את חדר האמבטיה עם נורת המאוורר, אבל היא משתמשת בנורות מסוג GU24 ואין להם בסיס רגיל.

מימדים: 35 X 21 X 14 ס"מ | משקל: כ-6 ק"ג | CFM: 80 | אורך כבל: לא כתוב | דציבלים: 34 | תנודה: לא.

14. Best for Small Rooms: PELONIS Portable 2-in-1 Vortex Heater

מושלם לחדרים קטנים: מפזר חום 2 ב-1

q? encoding=UTF8&ASIN=B08H5L371D&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08H5L371D

אופציה קומפקטית במחיר סביר אם אתם רק צריכים לחמם או לקרר חלק קטן. עם 2 הגדרות חום, הוא מספק חום של 900 ו-1,500 וואט, ושתי הגדרות קירור לפעולה באמצעות מאוורר בלבד. עם משקל של פחות מחמישה פאונד, המאוורר קל משקל במיוחד, והוא מצויד בידית נשיאה כך שניתן לשאת אותו בקלות.

ניתן להתאים את הגדרות המאוורר באמצעות לוח הבקרה הדיגיטלי בחלקו העליון, והוא יכול להתחמם עד 70 מעלות באמצעות טכנולוגיית חימום קרמי. ניתן להטות את הראש עד 90 מעלות, אבל הוא לא מתנודד, וזו סיבה נוספת שהוא הכי טוב לחדרים קטנים יותר. הוא מגיע גם עם שלט רחוק, המאפשר לכוון את המאוורר מרחבי החדר, והמארז שלו נשאר קריר למגע.

מימדים: 30 X 19.3 X 28 ס"מ | משקל: כ-2 ק"ג | CFM: לא כתוב | אורך כבל: לא כתוב | דציבלים: 56 | תנודה: לא.

15. Best for Large Rooms: Lasko FHV820 High Velocity Hybrid Fan and Space Heater

מושלם לחדרים קטנים: מאוורר חשמלי ומפזר חום

q? encoding=UTF8&ASIN=B097C4Y9L8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B097C4Y9L8

מפזר חום מומלץ: בשל צורתו הגדולה והתנודה הנרחבת, המאוורר המהיר הזה מסוגל לקרר (או לחמם) חדרים גדולים. ארבע מהירויות מאוורר, ממהירות נמוכה לגבוהה, כמו גם ארבע הגדרות חום זמינות. על ידי הפעלת חום טורבו, המאוורר מקרין חום נוסף ב-40 אחוז, מעלה את טמפרטורת החדר מהר יותר, והתרמוסטט AutoEco משתמש בפחות אנרגיה תוך שמירה על הטמפרטורה.

באמצעות השלט הרב-תכליתי, שניתן לאחסן גם בגב המאוורר, או עם לוח הבקרה הדיגיטלי על גבי היחידה, ניתן לשלוט במאוורר זה. המכשיר מצויד בטיימר של 8 שעות ומצויד בכל תכונות הבטיחות שהייתם מצפים בהן, כולל מתג התהפכות והגנה מפני התחממות יתר. ניתן להשתמש בוואקום פשוט כדי לנקות את שני המסננים הקלים לניקוי של המאוורר. פעולת המאוורר מעט חזקה יותר ממאווררים אחרים, כך שהיא אולי לא הבחירה האידיאלית עבור חדרי שינה או אזורים אחרים שזקוקים לאווירה שקטה, אבל הוא מעולה בחדרים גדולים יותר.

מימדים: 28 X 20 X 98 ס"מ | משקל: כ-7 ק"ג | CFM: לא כתוב | אורך כבל: 183 ס"מ | דציבלים: לא כתוב | תנודה: כן.

16. מפזר חום מומלץ: Best Portable: Vornado AVH10 Vortex Heater – מפזר החום הנייד הטוב ביותר

q? encoding=UTF8&ASIN=B00SVIOFNG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00SVIOFNG

למרות גודלו הקומפקטי, הוא חזק במיוחד, מסוגל לחמם חדרים גדולים בקלות, ונייד מאוד. העיצוב המיוחד שלו מזרים אוויר ביעילות בכל החדר, ומספק ביצועים יעילים יותר מאשר מאווררים דומים. עם הגדרות חום גבוהות ונמוכות ומצב מאוורר בלבד, התרמוסטט המתכוונן שלו מזהה אוטומטית כמה חום וסירקולציה נדרשים כדי לשמור על הטמפרטורה שנקבעה.

יש לו מסך LCD גדול וידידותי למשתמש עם לחצנים ושוקל בסביבות ה-2.5 ק"ג, מה שמקל על התנועה. דוד זה מגיע עם ארון מגע מגניב שנוח במיוחד לבתים עם חיות מחמד וילדים, ואם היחידה תתהפך או תתחמם יתר על המידה, היא תכבה אוטומטית. בתחתית המאוורר ישנה עיטוף כבל לאחסון בעונת החוץ, והמוצר באחריות לחמש שנים.

מימדים: 31 X 23.5 X 29.54 ס"מ | משקל: 2.5 ק"ג | CFM: לא כתוב | אורך כבל: 183 ס"מ | דציבלים: לא כתוב | תנודה: לא.

17. Vornado Velocity 3R Whole Room Space Heater – מפזר חום

q? encoding=UTF8&ASIN=B08B39WJMD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08B39WJMD

עם הסעה קרמית, הגנת התחממות יתר, מתג קצה, תרמוסטט מתכוונן וטיימר, מכשיר זה מדורג כ- UL.

מפזר החום הקומפקטי הזה מציע חימום רב עוצמה עם אסתטיקה מינימלית תמורת מעט יותר כסף מהבחירה הכוללת הטובה ביותר שלנו. ההמלצה שלנו מגיעה מבת'ני ליונס, מייסדת Lyons Den Power Yoga. לדבריה, מפזר החום מחזיק מעמד זמן רב יותר, שקט יותר, ואסתטי בהשוואה לאלה של מותגים אחרים. בעוד שחלק מהאנשים עושים יוגה חמה בבית עם כמה תנורי חימום קטנים בו זמנית, זה חזק מספיק כדי לחמם את כל החלל שלך.

18. Lasko Compact Heating Space Heater – מפזר חום קומפקטי

q? encoding=UTF8&ASIN=B0058V9SB8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0058V9SB8

תנור חימום קרמי בהספק של 200 וואט המופיע ב-ETL, קל למגע ומוגן מפני התחממות יתר. מיני מפזר חום זה הוא בעצם גרסה קטנה וצבעונית יותר של הבחירה הכוללת הטובה ביותר שלנו. אתם יכולים לשמור על כפות הרגליים או הידיים שלכם חמימות, למרות שזה לא יחמם את החדר.

19. TRUSTTECH Portable Space Heater and Cooling Fan  – מפזר חום נייד ומאוורר קירור

q? encoding=UTF8&ASIN=B07G33V3K9&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07G33V3K9

אפשרות ידידותית יותר לתקציב זמינה עם דגם זה, שאינו חוסך בביצועים במחיר נמוך יותר. למרות שהוא קטן מספיק כדי להתאים לשולחן העבודה, מערכת החימום שלו בהספק של 1500 וואט ומאוורר הקירור של 24 וואט שלו חזקים מספיק כדי לחמם אתכם בחורף, או לקרר אתכם בקיץ. אתם יכולים לקחת אותו לכל מקום שתרצו הודות לגודלו הקטן.

אמנם מאוורר זה אינו מתנודד, אך ניתן לסובב אותו לשלוש זוויות מתכווננות כדי לסייע בהפצת אוויר חם או קר. בנוסף, הוא מבצע עבודה שקטה.

20. Best Portable: GiveBest Portable Electric Space Heater with Thermostat
מפזר חום חשמלי נייד עם תרמוסטט

q? encoding=UTF8&ASIN=B07W4SN7N7&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07W4SN7N7

מפזר חום מומלץ: באמצעות טכנולוגיית חימום קרמי ומאוורר מהיר, דוד GiveBest יכול לחמם את החדר תוך דקות. בדגם זה יש ידית עליונה, מה שמקל על נשיאתו. זה שוקל קצת פחות מק"ג אחד. הוא עוצב כדי להתאים כמעט לכל מקום בביתכם, ובגודל 21 X 16 X 10 ס"מ. כאשר מזג האוויר מתחמם, הוא יכול לשמש כמאוורר, בנוסף הוא מספק שתי רמות חום (1,500 ו-750 וואט). ישנו שלט כפתור לכוונון הטמפרטורה. מכיוון שהוא מיועד לחדרים בגודל של עד 200 רגל מרובע, יש לו שטח כיסוי קטן יחסית.

אחת התכונות הנהדרות של דוד GiveBest היא הכיבוי האוטומטי שלו והגנת התחממות יתר. כדי למנוע סכנות אש, הוא עשוי מחומר מעכב בעירה. יש כמה תכונות מתקדמות שלא תמצאו בדגמים יקרים יותר, כולל שלט רחוק ומשטח מגע דיגיטלי. למרות זאת, הוא עדיין מספק חום חזק ונייד במחיר סביר.חומר: קרמיקה | מתח: לא כתוב | מתח: 1500 או 750 וואט | מקור כוח: חשמלי | מימדים: 21 X 16 X 10 ס"מ | משקל: פחות מק"ג אחד.

21. Dr. Infrared Heater Salamander Construction 10000-Watt, Single Phase, 240-Volt Portable Fan Forced Electric Heater, DR-PS11024

מחמר אינפרא אדום, חד פאזי, מאוורר נייד

q? encoding=UTF8&ASIN=B01MCVVBLL&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B01MCVVBLL

מפרטים:

 • מתחמם במהירות, נקי וללא ריח.
 • חד פאזי, 240 וולט, ספק כוח של 10,000 וואט.
 • המסגרת עשויה פלדה חזקה.
 • קצוות היניקה והיציאה מוגנים על ידי מגני בטיחות.
 • טרמוסטט ניתן לכיוון עם טווח טמפרטורות של 40-100 מעלות צלסיוס.
 • דורש חיווט קשיח.
 • מצורפת עגלה נוחה לניידות.

במשך שנים רבות, ד"ר מחמם אינפרא אדום שומר על החום של מיליוני אמריקאים. מחממי סלמנדרה כבדים מושלמים לחימום אתרי בנייה, מפעלים, בתי מלאכה, מחסנים, מוסכים, סככות, אסמים ואזורים אחרים. המחמם כולל תרמוסטט מתכוונן, גופי חימום עם סנפירים, איפוס אוטומטי, פונקציית מאוורר בלבד, מתג ניתוק תרמי וגלגלי 10 אינץ' לניידות קלה. מחממי סלמנדר זמינים גם בשתי גרסאות נוספות: 240V/Single Phase/15000W (DR-PS11524), ו-208V/Triple Phase/15000W (DR-PS31520). יש צורך בחיווט קשיח, ונדרש כבל מסוג 6/2 SO. זה מוסמך CSA

22. מפזר חום מומלץ: PELONIS Cooling & Heating Space Heater – מפזר חום ומאוורר

q? encoding=UTF8&ASIN=B08HQ279JK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08HQ279JK

המסגרת בגודל 23 על 18 ס"מ ומשקל של 1.2 ק"ג של מפזר החום הנייד הזה מאפשרים לשאת אותו כמעט לכל מקום. למרות שהוא עולה 30 דולר בלבד, יש לו מצב מאוורר לאוויר קר והגדרה מקסימלית של 1500 וואט לחום. מפזר החום מתחמם מהר מאוד – תוך שלוש שניות. בחירה מצוינת עבור חללים קטנים יותר כמו משרדים ביתיים וחדרי שינה, או בכל מקום שדרוש רק חימום קל.

 • הספק מקסימלי: 1500

המבקר כתב: "בבית שלי אין חום, אבל לא הייתי בטוח לגבי קניית מחמם חלל גדול. אני אוהב את עוצמת המכשיר ביחס לגודל שלו! המכשיר הזה נכבה אם הוא לא על משטח, אז זה יתרון. הוא כל כך קל, שאני יכול להעביר אותו מחדר לחדר."

23. Honeywell Turbo Force Power Heater + Fan – מפזר חום ומאוורר

q? encoding=UTF8&ASIN=B082G36YHQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B082G36YHQ

בין אם הוא על שולחן או בחדר, יש יתרון על פני המתחרים כשהוא מתנודד עד 45 מעלות, והוא מפיץ אוויר בתבנית תנודה רחבה. למרות גודלו הקטן, הוא מגיע עם שתי הגדרות חום ומצב מאוורר אחד, טיימר למשך 1, 2, 4 או 6 שעות, חומר עמיד בפני להבות והגנה מפני התחממות יתר והתהפכות. משום שאתם יכולים לכוון אותו בדיוק לכיוון שלך, זוהי האפשרות הניידת הטובה ביותר לנסיעות, מעבר מחדר לחדר ועבודה במשרד.

 • הספק מקסימלי: 1500

בין התכונות שהסוקר ציין היו מספר הגדרות לחימום כיווני אנכי ואופקי, כיבוי אוטומטי, חימום גבוה או נמוך, והגדרות להגיע ולטמפרטורות ספציפיות בחדר. "הדבר הכי חשוב לי היה הגמישות של כל ההגדרות האלה, כך שניתן היה לשלוט ביחידה באופן ידני"

24. Teioe Small Space Heater and Fan

The Most Stylish Heater & Cooling Fan Combo

מפזר חום קטן בשילוב עם מאוורר

q? encoding=UTF8&ASIN=B08DNYLJRS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08DNYLJRS

עם העיצוב הקטן, האדיר והמקסים שלו, מחמם החום הזה כמעט נראה כמו טלוויזיה ישנה. הוא כולל שני מצבי אוויר חם, מצב רוח טבעי אחד, הגנה מפני התחממות יתר והתהפכות, וכיבוי אוטומטי לאחר שמונה שעות. המכשיר מתחמם עד 70 מעלות בשלוש שניות. בגלל המסגרת הקטנה שלו (21 X 14 X 7.8 ס"מ) ומשקלו כ- 0.7 ק"ג. אתם יכולים לשאת אותו בקלות ולהניח אותו על הרצפה, השולחן או שולחן ליד המיטה.

 • הספק מקסימלי: 800

אחת המבקרות כתבה: "אני מאיידהו ועובד במשרד במרתף שנשאר די קר כל השנה. השתמשתי בתנור חימום גדול שבעלי שמר במחסן הכלים. המטרה שלי הייתה למצוא משהו חמוד שיהיה גם חזק… המכשיר כל כך חמוד שכולם חושבים שזה רמקול בלוטות' או מכשיר אחר. החלק הכי טוב בתנור הזה הוא שיש לו את אותו הכוח ומחמם את החדר כולו כמו התנור הישן והמכוער הישן שלי, אבל עם פחות מקום וללא צורך להתעלם ממנו. האפשרות המגניבה היא גם מדהימה."

25. Vornado – Vortex AVH10

q? encoding=UTF8&ASIN=B00SVIOFNG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00SVIOFNG

מפזר חום מומלץ: בהתחלה הטלנו ספק בעובדה שיש רק שתי הגדרות חום בתנור הזה. המחמם מוציא הרבה חום. עם זאת, כשהמאוורר גדול יותר, אפילו הגדרת החום הנמוך מייצרת יותר חום. מערכת חימום זו מושלמת לחדרי שינה או לסלון. המכשיר משתמש במסך דיגיטלי יחד עם כמה כפתורים להצגת המידע. ניתן להתאים את הטמפרטורה, להגדיר טיימר ולשלוט בתרמוסטט בעזרת לחיצה על כפתור. הבעיה היחידה שלנו הייתה שמתג ההיפוך בתחתית לא נלחץ פנימה, מה שמנע מאיתנו אפילו להשתמש בו. אם אתם שמים את זה על משטח, עליכם לוודא שהוא שטוח לחלוטין. איכות הבנייה של מכשיר זה מצוינת, במיוחד כשמדובר בתכונות הבטיחות שלו. עם מנגנון התהפכות בטיחותי ומנגנון כיבוי המופעל במקרה של התחממות יתר. מערכת החימום החזקה שלו, כמו גם ממשק המשתמש האינטואיטיבי שלו, הם דוגמאות לחידוש שהכניסה וורנאדו לתנורי החימום שלה.

מפרטים:

 • הספקי חום:
  • חום גבוה – 1500 וואט.
  • חום נמוך – 750 וואט.
 • שימוש: תצוגה דיגיטלית המאפשרת הגדרת טיימר, שינוי תרמוסטט ורמת החום.
 • סוג חומר: פלסטיק.

גודל: 31 ס"מ גובה X 30 ס"מ X 24 ס"מ.

26. Dreo Space Heater

q? encoding=UTF8&ASIN=B096M85BSH&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B096M85BSH

פאנל מסך המגע הקל לשימוש מאפשר תפוקת חום רבת עוצמה ותכונות שלט רחוק, וואן טוויל המליץ ​​על מפזר החום הנייד הזה מבית Dreo מכיוון שהוא מגיע עם תפוקת חום גבוהה מאוד וקל לשימוש. בהשוואה לדגמים אחרים, זה כולל תרמוסטט דיגיטלי שניתן לכוונן בין 5 מעלות ל-35 מעלות צלסיוס, ויש לו שלושה מצבי חימום. לדברי היצרן, הוא מצויד גם בטיימר שיכבה אותו אוטומטית לאחר עד 12 שעות, והשלט יאפשר לשלוט ביחידה ממרחק של עד 8 מטר, מה שעוזר לחסוך באנרגיה.

27. Vornado MVH Vortex Heater

q? encoding=UTF8&ASIN=B00MB4BQ0G&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00MB4BQ0G

מפזר החום הזה הזה דומה ל-AVH10 עם פחות תכונות אבל יכולות חימום דומות במחיר של 40 דולרים פחות מהדגם Just Get This שלנו. בנוסף לשלוש מהירויות מאוורר, יש גם שבע הגדרות על חוגת התרמוסטט. ישנם אנשים שהשתמשו ב-MVH וממליצים לפוצץ את המכשיר במהירות גבוהה עם הגדרת החום הגבוהה ביותר ולאחר מכן להוריד את מהירות התרמוסטט והמאוורר כך שאתה ברמת הנוחות הרצויה לך. המאוורר השקט של מפזר החום הזה הופך אותו לבחירה מצוינת עבור כאלה שמרבים להתעורר בשנתם, ואם החדר שלך קטן מספיק, תוכל לישון כל הלילה בזמן שהוא פועל.

28. מפזר חום מומלץ: Vornado VMH500

q? encoding=UTF8&ASIN=B074T89PCW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B074T89PCW

מפזר החום הזה תוכנן כדי לחמם חדרים קטנים וגדולים ביעילות. מפזר החום הוא חזק, אך מה שעשוי להרשים אתכם זה עד כמה מגניב לשלוט בו בעזרת שלט וגם שיש עליו שני מסכים.

מפרטים:

 • בעזרת מערבולת של זרימת אוויר, אתם יכולים לחמם את האוויר בעדינות בחדר קטן/בינוני ללא שימוש בחום עז או אנרגיה רבה. דומה מאוד לתנור, אך בקנה מידה קטן יותר.
 • בקרת הטמפרטורה החכמה שלו מזהה מתי יש צורך בחום ובסירקולציה, ומבצעת התאמות אוטומטית כדי לשמור על הטמפרטורה שנקבעה מראש כך שלא תצטרך להתאים אותה בעצמך.
 • עם הפקדים הרגישים למגע, ניתן לבחור בין שתי הגדרות החום (נמוכה/750W, גבוהה/1500W), לבחור באפשרות המאוורר בלבד, וכן להתאים את תפוקת החום וצריכת האנרגיה בהתאם להעדפתכם האישית.
 • למפזר החום תכונות בטיחות מתקדמות כגון מגע חיצוני מגניב, הגנה מפני התהפכות וכיבוי בטיחותי דו-שלבי, המאפשר לכם ליהנות מהחום של התנור שלכם מבלי לדאוג לגבי אלו.

אחריות של 5 שנים וצוות שירות לקוחות שבאנדובר, קנזס, Type-3-Pin Grounded מגובה ברמת התמיכה הגבוהה ביותר.

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של מפזרי חום?

מומלץ מאוד לבדוק כמה מהמותגים הידועים ביותר כגון: Midea, יונדאי, Formula, Gold Line, Matrix, Selmor.

בממוצע, כמה צריך לעלות מפזר חום חדש?

העלות של מפזר חום חדש בדרך כלל תהיה בין 134 – 636 ₪, תלוי בדגם.

מפזר חום מומלץ: 18 מפזרי חום מומלצים! [מדריך 2022] - Kicky

באיזה מפזר חום מומלץ בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: