מעבד מזון מומלץ: 22 מעבדי מזון מומלצים! [מדריך 2023] – Kicky

בחיפושים אחר מעבד מזון מומלץ? סקרנו עבורכם 22 מעבדי מזון מומלצים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת מעבד המזון הטוב ביותר עבורכם. קראו עוד!

מעבד מזון מומלץ

1. מעבד מזון Philips HR7530/00

מעבד מזון Philips HR7530/00

מעבד המזון של פיליפס HR7530 הוא מכשיר מטבח רב-תכליתי שניתן להשתמש בו לביצוע מגוון משימות, כולל לישה, הקצפה, גרירה, חיתוך, טחינה וסחיטה. הוא כולל טכנולוגיית PowerChop לשיפור ביצועי הקיצוץ ויש לו פתח רחב להכנסת מזון מהירה וקלה, וחוסך זמן בחיתוך מוקדם. מעבד המזון מגיע גם עם מגוון אביזרים רב תכליתיים, כולל סכין S לקיצוץ וערבוב ופומפייה 2 ב-1 לחיתוך ולחיתוך. כל האביזרים ניתנים למדיח כלים לניקוי קל. למעבד המזון קנקן עמיד בנפח 1.5 ליטר וכושר עבודה של 1 ליטר המאפשר להכין עד 5 מנות שייקים בו זמנית. הוא מיועד לאנשים עם לוחות זמנים עמוסים שרוצים להכין ארוחות בריאות ותוצרת בית ממגוון מרכיבים.

2. מעבד מזון Philips HR7778

מעבד-מזון-Philips-HR7778

מעבד המזון HR7778 של פיליפס הוא מכשיר מטבח רב עוצמה ורב-תכליתי שיכול לבצע מגוון רחב של משימות, כולל לישת בצק, הקצפת ביצים, קיצוץ, ריסוק, חיתוך, שפשוף ועוד. הוא כולל מנוע הנעה ישירה של 1,000 וואט ליעילות מירבית וכולל שלוש תוכניות ייעודיות להקצפה, לישה ולריסוק קרח. מעבד המזון מגיע גם עם מיכל גדול של 3.4 ליטר, בלנדר, ומסחטת מיצים קשיחה עם רשת פטנט לסחיטת מקסימום מיץ. יש לו פתח הזנה רחב, המאפשר לעבד פירות וירקות שלמים ללא צורך בחיתוך מוקדם, ומגיע עם רגליות גומי ליציבות בזמן השימוש. בנוסף לבלנדר ולמסחטה, כולל מעבד המזון גם מסחטת הדרים ומגוון דיסקים וסכינים למשימות חיתוך ועיבוד שונות. האביזרים, כולל הבלנדר והמסחטה, ניתנים לניקוי במדיח כלים לניקוי קל.

3. מעבד מזון Magimix CS5200JXL PREMIUM

מעבד מזון Magimix CS5200JXL PREMIUM

מעבד המזון Magimix CS-5200JCRXL הוא מכשיר ברמה מקצועית המיועד למטבח הביתי. הוא בעל הספק של 1100 וואט ומצויד במנוע אינדוקציה תעשייתי משופר המספק הנעה שקטה וישירה ללא הילוכים או רצועות, מה שמביא לתוצאות אידיאליות. מעבד המזון מגיע עם מגוון אביזרים, ביניהם מיקס בלנדר לערבוב מקצועי והגדלת כושר העבודה עם נוזלים, אביזר להכנת קוביות ומסחטת הדרים. הוא כולל גם מיכל מיני 1.2 ליטר עם סכין נירוסטה דו-פיפי לקיצוץ דק של מוצרי מזון שונים, כמו פטרוזיליה, בצל וטחינת חומוס, וכן הכנת כמויות קטנות של מזון כמו מוס וטונה. מעבד המזון בנפח כולל של 3.6 ליטר, עם מיכלים נוספים של 2.6 ליטר ו-1.2 ליטר. כמו כן מגיע עם דיסקית 10 מ"מ למריחה, אביזר מקצועי ללישה של בצק, מקצף ביצים, מרית וקופסה לאחסון אביזרים. מידות מעבד המזון הן 44.5 ס"מ גובה, 21 ס"מ רוחב, ו-26 ס"מ עומק.

4. מעבד מזון Magimix CS5200XL

מעבד מזון Magimix CS5200XL

מעבד המזון המקצועי מג'ימיקס הוא מכשיר מטבח רב-תכליתי ועוצמתי שניתן להשתמש בו לביצוע מגוון רחב של משימות, לרבות ערבוב, מיזוג, קיצוץ, טחינה ועוד. הוא כולל אביזר ייחודי בשם "בלנדר מיקס", המאפשר להשתמש במעבד המזון כבלנדר להכנת מרקים, סורבה, שייקים ועוד. הבלנדר מיקס מסייע לחיזוק והגברת יכולת הערבוב של מעבד המזון, ומאפשר חיתוך אחיד ומלא של התכולה. מעבד המזון מגיע גם עם אביזר COFFRET CUBES, פיתוח ייחודי של מג'ימיקס המאפשר ליצור קוביות XL נפתחות גדולות במיוחד לפריסת ירקות ופירות שלמים. למעבד המזון קערה גדולה בנפח 3.6 ליטר וכן מיכל מיני 2.6 ליטר ומיכל מיני 1.2 ליטר עם סכין להב כפול נירוסטה לקיצוץ דק. כמו כן יש לו מכסה עם פתח גדול, מה שהופך אותו מתאים במיוחד לפריסה וחיתוך ירקות ופירות שלמים. מעבד המזון מצויד בהנעה שקטה וישירה ללא הילוכים או רצועות, ומגיע עם מגוון אביזרים הכוללים סכין נירוסטה דו-פיפיות, דיסקיות גירוד, אביזר ללוש בצק מקצועי, מטרפה, מקצף ביצים, מרית , וקופסה לאחסון אביזרים. מעבד המזון זמין במגוון צבעים, כולל אדום, כחול, שחור, לבן, שמנת, ורוד ולימון, והספק של 1100 וואט. מידותיו הן 21 ס"מ רוחב, 26 ס"מ עומק ו-44.5 ס"מ גובה.

5. מעבד מזון Bosch MCM3100W

מעבד מזון Bosch MCM3100W

מעבד המזון Bosch MultiTalent 3 הוא מכשיר קומפקטי ורב-תכליתי שניתן להשתמש בו למגוון משימות, לרבות קיצוץ, חיתוך, טחינה ועוד. יש לו מנוע 800 וואט ומתג 2 הילוכים לתפעול אוטומטי והפעלה מתחלפת, המאפשרים להכין מגוון רחב של מנות בקלות. מעבד המזון מגיע עם סכין רב תכליתית עשויה נירוסטה איכותית וכן אביזרים נוספים כמו קערה גדולה של 2.3 ליטר המתאימה להכנת 500 גרם קמח ותוספות (עד 0.8 ק"ג בצק לכל היותר) , דיסקית להקצפה להקצפת שמנת וחלבונים ודיסקת נירוסטה דו צדדית לגירוד ולישה של בצק. למעבד המזון עיצוב חוסך מקום, עם אחסון חכם המאפשר לשמור את האביזרים בתוך הקערה לגישה נוחה. הוא כולל גם מנגנון נעילה בטיחותי ורגלי יניקה מגומי ליציבות מוגברת. כל חלקי הפלסטיק במגע עם מזון הם נטולי BPA, מה שמבטיח שמעבד המזון בטוח לשימוש. את האביזרים הנלווים ניתן לנקות במדיח כלים לנוחות נוספת.

6. מעבד מזון Bosch MCM3110

מעבד מזון Bosch MCM3110

מעבד המזון Bosch MultiTalent 3 הוא מכשיר מטבח קומפקטי ורב-תכליתי שיכול לשמש למגוון רחב של משימות, לרבות צלייה, חיתוך, חיתוך ועוד. יש לו מנוע עוצמתי של 800 וואט ומתג 2 הילוכים לפעולה אוטומטית לסירוגין, המאפשר להגיע לתוצאות מושלמות תוך זמן קצר. מעבד המזון מגיע עם קערה גדולה של 2.3 ליטר המתאימה להכנת 500 גרם קמח ותוספות (עד 0.8 ק"ג לכל היותר בצק), וכן דיסקית לפיזור וחיתוך בגדלים משתנים (עבים ודקיקים) ו- דיסק לגירוד בגדלים משתנים (גס ועדין). הדיסקים עשויים מפלדת אל חלד איכותית וכל חלקי הפלסטיק במגע עם מזון נטולי BPA. למעבד המזון יש גם מנגנון נעילה בטיחותי לקערה ולמכסה, רגליות יניקה מגומי ליציבות מוגברת ואחסון חכם המאפשר לשמור את האביזרים בתוך הקערה לגישה נוחה. את האביזרים הנלווים ניתן לנקות במדיח כלים לנוחות נוספת. למעבד המזון מידות של 37.5 ס"מ גובה, 22 ס"מ רוחב, ו-26 ס"מ עומק, והספק של 800 וואט.

7. Magimix Compact 3200 XL

Magimix-Compact-3200-XL

ה-Magimix Compact 3200 XL הוא כוכב בולט של מעבד מזון, המטפל בקלות בכל מבחני הקיצוץ, החיתוך והפירה שלנו. יש לו מספר גדלי קערה ולהבים, תא אחסון וכפתור דופק קלים ללחיצה.

מעבד המזון Magimix Compact 3200XL הוא תוספת נוחה לכל מטבח. הוא כולל שלוש קערות, הוא שקט במיוחד ובעל אחריות מנוע ל-30 שנה!

Magimix 3200XL כולל קערות ערבוב מקוננות, שני להבי Sabatier משוננים מתכת, להב בצק, שני להבי גרירה, שני להבי חיתוך וספר מתכונים.

8. מעבד מזון Magimix CS4200JXL PREMIUM

מעבד מזון מגימיקס לבן CS4200XL Magimix

עם קיבולת של 3 ליטר ו-950 כוחות סוס, מעבד המזון Magic Mix CS4200XL הלבן הזה הוא מכונה חזקה ורב-תכליתית שיכולה להכין כל סוג של מזון תוך דקות, ללא קשר למידת המורכבות של המתכון.

במידה ותרצו להעניק מעבד מזון מג'ימיקס במתנה למישהו בחייכם, דגם זה הוא מעבד מזון בנפח 3 ליטר ו-950 כוחות סוס, כך שזו מתנה נפלאה להעניק לו אם הוא מעוניין להכין אוכל בריא וטעים בקלות.

התכונה העיקרית של המכונה הזו היא שהיא מסוגלת לקצוץ דק פטרוזיליה, בצל וחומוס בצורה שאין כמותה. בנוסף להיותו אליפטי בצורתו וקומפקטי בגודלו, מוצר זה תוכנן כך שהוא מאפשר לפזר ירקות ופירות שלמים באופן שווה, שכן המכסה הראשי של המוצר מעוצב בצורה כזו שניתן יהיה לפזר אותו בצורה שווה.

דגם דלוקס זה מגיע עם 2 סכיני נירוסטה דו-פיפיים עם להבים משוננים, ויש לו כוח מנוע של W950. תקבלו חבילה המכילה שתי דסקיות גירוד שבאמצעותן ניתן לנקות את האח (קוטר 2 מ"מ + 4 מ"מ עובי), שתי דיסקות שניתן להשתמש בהן לפריסת ירקות ומקציף ביצים בקוטר 4 מ"מ וגם אביזר ללישת בצק ומרית.

9. מעבד מזון Bosch MCM68885

מעבד מזון Bosch MCM68885

נראה כי מעבד המזון Bosch MCM68885 Multi Talent הוא מכשיר איכותי ועוצמתי עם מגוון תכונות ואביזרים. הקערה השקופה בעלת נפח גדול ופתח הזנה רחב, וההכנסה הכפולה מאפשרת מדידה קלה והכנסת ירק אנכית. למכשיר הנעה ישירה ומתג אלקטרוני לשליטה מדויקת על המהירות והתפעול, ורגלי הוואקום מגומי מבטיחות יציבות בזמן השימוש. לבלנדר 1.5 ליטר סכינים מתפרקים ותוכנית דופק לתפעול יעיל והמכשיר מצויד במנוע 1250W ותאורת לד.

בנוסף לסכין הפלדה המשוננת המקצועית ודיסקות הגירוד, המכשיר מגיע עם מגוון אביזרים נוספים הכוללים דיסק ג'וליאן לחיתוך ירקות, פריסה ודיסק חיתוך בשני קוטר, שקית נוחה לאחסון אביזרים, לישה מפלסטיק להכנה. בצק כפול, ואביזר חיתוך לקוביות קצף. אביזרים אלו מספקים מגוון רחב של אפשרויות להכנה ועיבוד מזון, מה שהופך את מעבד המזון Bosch MCM68885 Multi Talent לבחירה רב-תכליתית ונוחה למטבח.

10. מעבד מזון משולב בלנדר FP490 SAUTER

מעבד מזון משולב בלנדר FP490 SAUTER

נראה כי מעבד המזון Sauter FP490 הוא מכשיר רב עוצמה ורב-תכליתי עם מגוון תכונות ואביזרים. קערת ה-XL בנפח 3.5 ליטר והמכשיר כולל גם בלנדר גדול בנפח 1.8 ליטר. למכשיר שתי מהירויות ומצב דופק לשליטה מדויקת על הפעולה, ורגלי הוואקום מספקות יציבות ואחיזה בטוחה בדלפק. מנגנון הבטיחות מסייע להבטיח הפעלה בטוחה, והמכשיר מצויד במנוע חזק של 1000 וואט.

מבחינת אביזרים, הסאוטר FP490 מגיע עם מטחנת קפה ותבלינים וחמישה דיסקים לחיתוך, חיתוך, גירוד, לישה וקיצוץ. אביזרים אלו מספקים מגוון אפשרויות להכנה ועיבוד מזון, מה שהופך את Sauter FP490 לבחירה יעילה ונוחה למטבח.

11. מעבד מזון נינג'ה Auto IQ 3 IN 1 דגם BL682

00012

מעבד מזון נינג'ה, בשילוב עם בלנדר ושייקר מקצועיים, מאפשר ליצור משקאות בריאים, שייקים, ממרחים, רטבים, מזון לתינוקות ועוד מזונות בריאים לכל המשפחה. ברגע שתשלבו מעבד מזון נינג'ה עם בלנדר ושייקר מקצועיים, תהיה לכם הזדמנות להכין משקאות ושייקים טעימים מאוד מהאוכל שלכם.

ישנם שלושה פריטים המרכיבים את נינג'ה נוטרי: נינג'ה נוטרי, מעבד מזון נינג'ה ובלנדר נינג'ה. זהו שילוב של שלושה מכשירים שונים שצריכים לשמש יחד כדי לעבוד כראוי: – מעבד מזון שמעבד, קוצץ וכותש מרכיבי מזון; – נוטרי נינג'ה שיכול לשמש להכנת משקאות בריאים.

מערכת ה-Auto IQ היא טכנולוגיה ייחודית אשר הופכת את התהליכים שלך לאוטומטיים. בשימוש פשוט בתוכנות תוכלו לבחור את תוצאות המרקמים שאתם מחפשים: שייקים, ממרחים ועוד.

נוטרי נינג'ה מסוגלת לפרק מזונות טבעיים: פירות וירקות, קרח וזרעים, תוך ניצול רכיבי התזונה והוויטמינים שהם מכילים בשילוב של טכנולוגיית Auto-IQ, הלהבים והכוח.
הסט מורכב מחלקים הניתנים לשטיפה במדיח כלים ובספר הבישול המצורף לסט זה יש גם מתכונים בעברית שיכולים לשמש גם כהשראה לאפשרויות אינסופיות!

דגם זה מצויד במנוע 1500W, מה שהופך אותו למעבד חזק מאוד היכול לקצוץ, לכתוש ולטחון מזון מכל הסוגים, כולל קרח ואפילו מזונות קשים ביותר, כולל פירות קפואים, גזר, כרוב וזרעים.

באריזה זו תמצאו: קערת מעבד מזון – 1.8 ליטר – בעלת להב כפול המאפשר חיתוך מהיר, להב בצק, דיסקית חיתוך וריסוק וכן דיסקית פריסה וגירוד.

באמצעות ה- Nutri Blender Blades – Total Crushing (פטנט של Ninja) הכולל 6 להבים, הוא מסוגל לכתוש מגוון רחב של מרכיבים שונים בעלי מבנה ייחודי המסתובב במהירות של 20,000 סל"ד. ניתן להכין ממנו מטבלים, חומוס, מרקים, שייקים ועוד הרבה סוגי מזון.

בלנדר Nutri מספק לכם 2.1 ליטר פלסטיק איכותי ללא BPA בעיצוב ארגונומי ורחב וקל מאוד לשימוש, מה שהופך אותו לבלנדר המושלם לכל בית.

12. Ninja BN601 Professional Plus Food Processor

q? encoding=UTF8&ASIN=B089TP3K77&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B089TP3K77

מעבד מזון מציאה זה החזיק מעמד מול דגמים יקרים משמעותית, והוא אופציה מצוינת עבור מטבחים קטנים.

מעבד המזון Ninja Professional Plus הוא בחירה טובה עבור רוב משקי הבית, מכיוון שהוא לא גדול או קטן מדי, והוא פשוט וקל לשימוש. אולם, אם אתה מרבה לעבד מנות גדולות של מזון, אולי כדאי לשקול את Cuisinart Custom 14 או Nutribullet 7-Cup Processor. כמו כן, מעבד המזון המתקדם Ninja Professional הוא קומפקטי אך חזק, וכולל אחסון עבור חיבורי הדיסק שלו.

13. מעבד מזון Ninja Professional דגם BN653

image 19

קל להכין ממרחים, רטבים, בצקים, סלטים, מזון לתינוקות, ומזון בריא לכל המשפחה עם מעבד המזון Ninja מכיוון שהוא מסוגל לערבב, לקצוץ ולמעוך את המרכיבים הללו בצורה אחידה.

ניתן להכין קילוגרם אחד של בצק בפחות מ-30 שניות עם מעבד המזון החזק הזה שמכיל עד 2.1 ליטר.
המארז כולל לא רק שני דיסקים באיכות מעולה, אלא גם אביזר המורכב מארבעה להבים שניתן להשתמש בהם לחיתוך ולישה של הבצק, וכן ספר מתכונים בעברית המסביר כיצד להשתמש בכל האמור לעיל. .

מנוע חזק עם הספק של 850 וואט הופך את המכונה הזו למתאימה לעיבוד, קיצוץ, ריסוק וטחינה של כל סוגי המזונות, גם הקשים שבהם, כולל פירות קפואים, גזר, כרוב וזרעים.

הפטנט של נינג'ה מאפשר לחתוך בצורה אחידה, מהירה ובריאה יותר, וכן להכין בצקים, בלילה, פיצות, לחמים ועוגות.

14. Cuisinart FP-8SV Elemental 8-Cup Food Processor

q? encoding=UTF8&ASIN=B00LBZOYAK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00LBZOYAK

מעבד המזון Cuisinart Elemental 8 Cup הוא מכונה במחיר חסכוני שמבצע כמעט את כל משימת הכנת מזון שמתכון דורש. גודלו הקטן והעיצוב הקל הופכים אותו לאופציה מעשית עבור טבחים רבים.

מעבד המזון Cuisinart Elemental 8 Cup כולל עיצוב קומפקטי, כפתורים מגומיים והגדרות עוצמה: נמוך, גבוה וכיבוי.

כמו כן, Cuisinart מייצרת המון דגמי מעבדי מזון שונים, ול-FP-8SV יש מנוע של 350 וואט. ל-FP-14DCN יש מנוע של 1300 וואט, אבל הוא עולה הרבה יותר.

15. BLACK+DECKER 8-Cup Food Processor, FP1600B

q? encoding=UTF8&ASIN=B0038KPRG6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0038KPRG6

מעבד המזון Black + Decker 8 Cup הוא מכונה במחיר חסכוני שיכולה לחתוך גזר בקלות ולערבב בצק.

הוא כולל עיצוב מודרני וקומפקטי ומשקלו רק 5.3 פאונד. דגם זה מגיע עם רגליות כוס יניקה, אבל הן לא נצמדו לדלפק.

העיצוב המעוגל של המכונה מקל על הניקוי. המכסה קל לחיבור ודורש חוזק מינימלי.

למעבד מזון Black & Decker 8 Cup יש יכולות עיבוד מוגבלות, אבל הוא עדיין יכול לטחון אגוזים במהירות.

למעבד המזון BLACK+DECKERFP1600B קיבולת של שמונה כוסות והספק של 450 וואט. הוא קל לניקוי ובעל להב חיתוך מנירוסטה ודיסק חיתוך/גריסה הפיך.

16. KitchenAid KFP0718ER 7-Cup Food Processor Chop

q? encoding=UTF8&ASIN=B07CB25BRK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07CB25BRK

קערת העבודה הניתנת להצמדה, קלה לניקוי, כוללת מכלול נטול פיתולים בלחיצה אחת ומכסה ננעל, והיא קלה לשימוש, ניקוי ואחסון. הוא כולל קערת עבודה של שבע כוסות, (1) מכסה, (1) להב רב תכליתי ו-(1) דיסקית חיתוך/גריסה בינונית הפיכה.

דגם זה כולל צינור הזנה יעיל המאפשר לך לעבד מזון בצורות וגדלים שונים.

17. KitchenAid 7-Cup Food Processor KFP0718WH

q? encoding=UTF8&ASIN=B07BVYHVQ7&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07BVYHVQ7

דגם זה קל לשימוש, קל לניקוי, קל לאחסון, העיצוב שלו קומפקטי וניתן לעטוף את הכבל שלו בנוחות.

דגם KFP0718 כולל קערת עבודה של שבע כוסות, מכסה, להב רב תכליתי ודיסק חיתוך/גריסה בינוני הפיך.

קערת העבודה הניתנת להצמדה, קלה לניקוי, כוללת מכלול ללא פיתולים, בלחיצה אחת ומכסה ננעל, וכל האביזרים מתמקמים בקלות בתוך קערת העבודה בת שבע הכוסות. הלהב הרב-תכליתי ודיסק החיתוך/גריסה בינוני הפיך מקלים על עיבוד מגוון מרכיבים.

18. Braun FP3020 12 Cup Food Processor

q? encoding=UTF8&ASIN=B00VF0RYK8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00VF0RYK8

ל-FP3020 יש מנוע בעל ביצועים גבוהים של 600W שמוציא רעש עדין. יש לו פתח הזנה רחב שיכול להכיל אפילו מלפפונים שלמים.

ה-FP3020 מגיע עם שבעה להבים, תוספות וקוצץ, וגם תוסף מסחטת הדרים. דגם זה יכול להתמודד עם כמעט כל דבר שתצטרכו בעת הכנת הארוחה שלכם.

בשל עיצוב הקערה הייחודי שלו, מעבד המזון הזה אינו דולף אפילו עם עד תשע כוסות נוזל בפנים, אם כי הוא לא ירסק קרח או ייצר מחית פירות.

דגם זה כולל מנוע חזק של 600 וואט, מערכת DualControl עם מהירות משתנה, והוא מיוצר באירופה עם הנדסה גרמנית.

19. קוצץ מזון חשמלי

q? encoding=UTF8&ASIN=B09132Y1TX&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09132Y1TX

    פשוט הרכיבו אותו ולחצו על הכפתור כדי לבצע את עבודת ההכנה תוך שניות. האוכל נקצץ במהירות ובאופן אחיד עם קוצץ המזון החשמלי של Homeleader. הכינו מתכונים טעימים תוך זמן קצר עבורכם או עבור המשפחה שלכם!
קערת זכוכית של מעבד מזון עם 8 כוסות מתאימה לרוב משקי הבית. אתם יכולים לקצוץ בקר וירקות בקלות כי הוא גדול מספיק. בנוסף, מנוע  300 וואט מספק ביצועים חזקים, מושלם לחיתוך מרכיבים קשים.

המהירות הראשונה מתאימה למרכיבים כמו בצל, שום, פטרוזיליה, שומשום, פלפל חריף ושייקים; המהירות השנייה מתאימה לבשר בקר, עוף, אגוזים ומזון תינוקות. אתם יכולים לגלות עד כמה הוא חזק במטבח שלכם.

המכסה, הלהבים וקערת הזכוכית ניתנים להסרה וניתנים לניקוי במדיח כלים (למעט המנוע). צריך רק מטלית לחה כדי לנגב את בסיס מעבד המזון לאחר שטיפתו במים. נועד להפוך את חייכם לקלים ומהנים יותר, אנו מציעים רק את המוצרים האיכותיים ביותר. אתם תמיד יכולים לסמוך על שירות הלקוחות המקצועי שלנו לכל עזרה שתצטרכו!

20. Braun FP3020 מעבד מזון 12 כוסות

q? encoding=UTF8&ASIN=B00VF0RYK8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00VF0RYK8

מלבד קיצוץ וחיתוך, הוא גם משמש להקצפה, לישה והכנת מיצים כדי להגביר את צריכת הויטמינים שלכם.מערכת DualControl (שליטה כפולה) עם מהירות משתנה מבטיחה תוצאות מיידיות ואחידות מאוד.
העיבוד מתחיל ישירות בכל אחת מ-11 מהירויות שתבחרו, לשליטה רבה עוד יותר.החלקים ניתנים לשטיפה במדיח כלים (למעט בסיס המנוע).המנועים מדורגים ב-600 וואט לעיבוד – 110 וולט עבור ארה"ב.

21. Cuisinart DFP-14BCNY מעבד מזון 14 כוסות

q? encoding=UTF8&ASIN=B01AXM4WV2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01AXM4WV2

למעבד מזון בעל קיבולת גדולה של 14 כוסות של Cuisinart יש מנוע של 720 וואט שיכול להתמודד עם כל דבר כמעט. עם מעבד המזון של 14 כוסות, אתם יכולים להכין כל סוג של מטבל, מרק פירה או רוטב, כולל חומוס, סלסה, מטבל אבוקדו. יש לו כפתור "ON" ו-"OFF/PULSE", קערה, צינור הזנה גדול במיוחד ושרוולי קערה קטנים וגדולים.

ניתן לנתק את בסיס הדיסק לניקוי ושימוש קלים. דיסק חיתוך סטנדרטי מנירוסטה (4 מ"מ), דיסק גריסה בינוני, ולהב חיתוך/ערבוב מנירוסטה. מרית, מדריך הוראות וחוברת מתכונים כלולים גם כן. לא ניתן לכוונן את להבי החיתוך והגריסה. יש לעיין במדריך לפני ההרכבה.

22. Hamilton Beach Stack & Snap מעבד מזון וקוצץ ירקות

q? encoding=UTF8&ASIN=B00KHLN7K2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00KHLN7K2

מנוע חזק של 450 וואט ו-2 מהירויות פלוס בקרת פעימות חוסכים לכם זמן וכסף. מדריך פונקציות קל לקריאה ולשימוש; קערה אטומה מונעת דליפות בעת ערבוב נוזלים; מידות: גובה 41 ס"מ על רוחב 24.25 על עומק 22.25 ; ללא BPA בכל אזורי המזון.

עם S-blade, דיסק פורס וגורס הפיך, הכל ניתן לקצוץ, לפרוס, לגרוס, ולערבב.
ניתן לעבד מזונות במהירות, בקלות, ועם פחות זמן הכנה עם פיית ההזנה הגדולה.

מדריך הפונקציות הפשוט מראה לכם באיזה להב להשתמש ועל איזה כפתור ללחוץ

הוא כולל: מעבד מזון, קערה, מכסה ולהב.

23. Ninja BL770 Mega מערכת מטבח

q? encoding=UTF8&ASIN=B00939I7EK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00939I7EK

מעבד מזון מומלץ: יש 2 ק"ג במארז. באמצעות מנוע רב עוצמה של 2 כוחות סוס, ה-Total Crushing Picher מרסק קרח תוך שניות עבור משקאות קפואים ושייקים. קיבולת הנוזל המקסימלית היא 1.90 ליטר.
קערת 8 הכוסות של מעבד המזון הזה מייצרת 1 ק"ג של בצק תוך דקות ומספקת חיתוך מושלם ואחיד.

כדי להתאים אישית את חווית הכנת המשקה שלכם, הבלנדר כולל ארבע פונקציות – ערבול, ערבוב, ריסוק ומנה אחת.
יש שני בקבוקים של 0.5 ליטר. כוסות Nutri Ninja עם מכסי To-Go מאפשרים לכם ליצור משקאות מותאמים אישית, עשירים בחומרים מזינים בדרכים.

יש מכלול להבים מוערמים לקנקן, להב בצק ולהב חיתוך לקערת המעבד, ולהבי Nutri Ninja עבור כוסות למנה אחת. מערבל בצק רב עוצמה זה מייצר עד 1 ק"ג של בצק במהירות ובאופן אחיד. ניתן לעשות זאת תוך 30 שניות בלבד.  

המארז כולל 31 מתכונים לשייקים, משקאות קפואים ועוד. 

24. VASTELLE קוצץ מזון חשמלי

q? encoding=UTF8&ASIN=B09BCHVG8P&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09BCHVG8P


קיבולת 8 הכוסות שלו עונה על רוב צורכי הבישול היומיומיים, והעיצוב הקומפקטי שלו מקל על אחסונו. יש שתי מהירויות חיתוך במעבד המזון. כדי להשיג את העקביות הנדרשת למתכונים שלכם, אתם יכולים לבחור בין אפשרות מהירות נמוכה או גבוהה.

בנוסף לערבוב מרכיבים לעקביות אחידה, למעבד המזון יש להבים חדים שיכולים להתמודד עם פירות, ירקות ואפילו בשר. ניתן להכין סלטים, מילויים, מחית פירות ועוד! בזמן שאתם מעבדים את המרכיבים שלכם, אתם יכולים לראות את עקביותם דרך הקערה השקופה, אותה ניתן לנקות בקלות במדיח הכלים.

25. מעבד מזון מומלץ: Vitamix מעבד מזון 12 כוסות

q? encoding=UTF8&ASIN=B08B28WKNM&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08B28WKNM

חיבור למעבד מזון מבטל את הצורך באחסון מכשיר עצמאי נוסף. קיבולת יבשה היא 12 כוסות; קיבולת רטובה היא 9 כוסות. הוא עשוי מפלסטיק. כולל קערה, מכסה ודוחפי מזון עשויים מפלסטיק שקוף. הרכבה ופירוק קלים. עם חלקים מינימליים, פתרון אחסון אינטואיטיבי.

רכיבים כלולים: בסיס לזיהוי עצמי, קערת עבודה 12 כוסות, מכסה לקערת עבודה, 2 להבי מזון (1 גדול, 1 קטן), להב רב תכליתי "S" אחד, 2 דיסקים הפיכים לפריסה/גריסה, מארז לאחסון דיסקים,  מדריך הוראות. זה לא כולל את בסיס המנוע. בסיס מנוע זה תואם לבסיסי מנוע Ascent ו-Venturist שנרכשו בארה"ב ובקנדה. לא ניתן להשתמש בבסיסי Explorian או Legacy עם פריט זה.

26. Kognita בלנדר ומעבד מזון

q? encoding=UTF8&ASIN=B091YQ776Y&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B091YQ776Y

מעבד המזון 8 ב-1 משלב פונקציות של קיצוץ, לישה, החלבה, חיתוך, גריסה, מיזוג וטחינה. על ידי הוספת עוזר קטן לבישול שלכם, אתם יכולים לחסוך כסף ולהנות יותר במטבח!

הניחו דיסקים ולהבים על המוט המרכזי של הקערה ותהנו מפונקציות חדשות לגמרי תוך שניות. Pusher for Food Chute – עוזר להנחות מזון לעבר דיסק החיתוך/הגריסה בזמן שהמעבד פועל, כך שמתקבלות תוצאות עקביות. היציבות מוגברת על ידי רגלי סיליקון נגד החלקה.

כדי לנקות את הקערה והלהבים במהירות, פשוט הוסיפו מעט מים חמימים ו-1-2 טיפות של סבון כלים. בטוח לשימוש במדיח כלים וללא BPA. הלהבים פועלים רק כאשר המכסה מחובר היטב לקערה.

27. מיני קוצץ שום חשמלי

q? encoding=UTF8&ASIN=B09T6VGKJ1&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09T6VGKJ1

 קוצץ השום הנטען USB מושלם לעבודות קטנות, כגון קיצוץ שום, ג'ינג'ר, פלפל, בשר, ירקות, בצל, אגוזים ועוד. אתם יכולים להשתמש בו כדי לקצוץ מזון לחתיכות קטנות יותר. ככל שזמן הקיצוץ מתארך, המזון ילך ויקטן.

אתם יכולים פשוט ללחוץ על הכפתור בחלק העליון כדי למחוץ אותו אוטומטית, כדי שתוכלו להיפרד לשלום ממשיכה ידנית. להבי נירוסטה 304 הם חדים ועוצמתיים במיוחד. לחצו והחזיקו את הכפתור העליון כדי להפעיל את המנוע, ולאחר מכן שחררו אותו כדי לעצור, מאפשר לכם לשלוט במידת הגריסה של המזון.

28. Proctor Silex קוצץ ירקות ומיני מעבד מזון חשמלי עמיד

q? encoding=UTF8&ASIN=B00006IUX0&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00006IUX0

מעבד מזון מומלץ: מבחינת קיבולת, קוצץ מזון זה מכיל 1.5 כוסות, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת למשימות יומיומיות. עם המכשיר הקטן הזה תוכלו לקצוץ בצל ושום, לטהר מזון לתינוקות, לעשות תחליב של הרטבים האהובים עליכם ועוד. מגזר, בצל, שום ועד אגוזים לקינוח האהוב עליכם, להבי הנירוסטה חותכים ביעילות את כל סוגי המרכיבים.

אתם יכולים להתאים אישית בקלות את מרקם האוכל שלכם עם בקרת מהירות הפעימות הפשוטה של המיני קוצץ. הקערה, המכסה והלהבים הניתנים להסרה ניתנים לשטיפה במדיח כלים.
ניתן לאחסן אותו בקלות בארון או להשאיר אותו בחוץ על השיש. כשיש לכם את המעבד מיני הזה, אתם לא צריכים להוציא את הציוד הגדול לעבודות הכנה קטנות. 

29. Acekool קוצץ מזון חשמלי קטן

q? encoding=UTF8&ASIN=B09FL8SQY6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09FL8SQY6


מנוע חזק של 300 וואט ו-4 להבי נירוסטה גורסים מרכיבים תוך 8 שניות במהירות של 4000RPM. כאשר אתם לוחצים על כפתור I, אתם יכולים לטחון מזון רך כגון ירקות או פירות, וכאשר אתם לוחצים על כפתור II, אתם יכולים לטחון מזונות קשים כגון בשר או מרכיבים קשים במהירות גבוהה יותר. קיצוץ, טחינה, פירה והקצפה יומיומיים במהירות ובקלות עם מעבדי מזון קטנים של Acekool!

הכינו מטבלים ורטבים על ידי קיצוץ פירות, ירקות, בשר, לחם, אגוזים, שום ובצל. טוחן תבלינים ודגנים להכנת חמאת אגוזים תוצרת בית.
הגנה מפני התחממות יתר וללא BPA. קוצץ ירקות חשמלי עם קערת זכוכית של 2.5 כוסות הוא עמיד יותר, בריא יותר ועמיד בפני זעזועים. ניתן להפחית ביעילות מנועים מהירים על ידי המיסב השתק המובנה, וליצור סביבת בישול שקטה.

30. CYETUS מעבדי מזון דיגיטליים גדולים 8 ב-1

q? encoding=UTF8&ASIN=B09KC2JM5C&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09KC2JM5C

    מופעל על ידי מנוע חזק של 500 וואט. CYETUS מספקת לכם גם מסחטת מיצים בנפח 1.4 ליטר (קיבולת 6 כוסות) ובקבוק מים של 600 מ"ל, מושלם לאירועים שונים.
אביזרים רב תכליתיים כלולים לקיצוץ, חיתוך, גריסה, לישת בצק, הקצפה ומיזוג. כמעט כל המרכיבים ניתנים לעיבוד מהיר ואחיד עם מעבד מזון זה למטבח. ניתן להשתמש בו להכנת כל ארוחה.

על ידי סיבוב הכפתור או לחיצה על כפתור הפעימות, תוכלו להגיע למהירות מעבד המזון האידיאלית שלכם במהרה.  לייעל את תהליך הכנת האוכל ולהעניק חוויה קולינרית שאין כמותה. להבים, קערה ומכסה בטוחים לשטיפה במדיח כלים. החלקים נטולי BPA.

בשל הגנת הנעילה הכפולה שלו, מעבד המזון יפעל רק כאשר הקערה והמכסה ננעלים יחד. ניתן להשתמש בפיית ההזנה הגדולה להוספת מזון בזמן העבודה.

31. מיני קוצץ מזון חשמלי

q? encoding=UTF8&ASIN=B096XZQ56P&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B096XZQ56P

מנוע במהירות גבוהה של 37 וואט מניע את קוצץ המזון המיני. קל לקצוץ ג'ינג'ר, שום, בצל, פלפל, בשר וירקות אחרים עם קוצץ מזון השום. מתאים לשימוש אישי ומשפחתי. מאוד פשוט וקל להשתמש במעבד המזון הזה. תוך שניות בודדות ניתן לקצוץ שום ובצל באמצעות הכפתור העליון. על ידי לחיצה ממושכת על הכפתור העליון, ניתן לשלוט במידת הגריסה.

קוצץ שום חשמלי מגיע עם כוס בלנדר PP באיכות מזון ולהב נירוסטה 304. עם עיצוב כיסוי המנוע, ניתן להפריד את כיסוי המנוע והמכסה וניתן לנקות בנפרד, ללא ריח מיוחד, נקי והיגייני. עיצוב מנעול בטיחות מגנטי, כאשר תסירו את מכסה המנוע, לא תוכלו להשתמש בו.

מיני קוצץ הירקות מופעל באמצעות USB, וניתן להטעין את קוצץ השום במגוון דרכים, כמו ממטען סלולרי, מחשבים ומחשבים ניידים. 

32. מעבד מזון מומלץ: Kocbelle Food Processor

q? encoding=UTF8&ASIN=B08D9W68QW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08D9W68QW

ייתכן שהסוללה לא תספיק לשימוש הראשון. אנא השתמשו במתאם אנדרואיד כדי לטעון אותו ליותר מ-4 שעות. זהו גאדג'ט מטבח חכם, מעבד מזון אלחוטי שניתן להעביר לכל מקום במטבח, עם קערה קטנה שיכולה להכיל 1.3 כוסות. הוא שוקל רק 0.9 ק"ג, מידותיו 10.6 ס"מ על 10.6 ס"מ על 20.3 ס"מ, אידיאלי לפיקניקים וארוחות משפחתיות.

קל לניקוי ובטוח יותר מקערות פלסטיק, הוא נשטף בצורה מושלמת במדיח הכלים שלכם. ללא BPA הופך אותו למושלם לשימוש משפחתי ולהכנת מזון לתינוקות.

המרכיבים מעובדים בדרך כלל תוך 5-30 שניות, נקבע על פי תכונות הרכיב, עיצוב מוצר בטיחותי כדי למנוע פגיעה בלהב הסכין והתחממות יתר. אין נהלים מסובכים, פשוט להפעלה לעיבוד בשרים, אגוזים, בצל וכן הלאה. 

33. מעבד Bamix

q? encoding=UTF8&ASIN=B07YYLY8GG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07YYLY8GG

   עם מנוע חזק של 300 וואט וארבעה להבים חדים מנירוסטה, בלנדר בשר זה יכול לקצוץ, לערבב או לטחון,   מרכיבים תוך שניות. אתם יכולים להשתמש בו כדי להפוך את חייכם לקלים ונוחים יותר וזוהי מתנה מושלמת.

1. שתי הגדרות מהירות לשימושים שונים 2. ניתן להגן על האצבעות שלכם מפני פציעה על ידי נרתיק המגן של הלהב. 3. בזמן שמעבד הבשר פועל, כרית הגומי למניעת החלקה שומרת על יציבותו. 4. טבעות איטום גומי מונעות התזה.

עם פונקציית ההגנה על התחממות יתר, הוא מפסיק לעבוד בטמפרטורות גבוהות ונמנעת האפשרות של מעבד המזון החשמלי להיפגע. עם קיבולת של 2 ליטר, קערות נירוסטה עמידות יותר, חזקות ובריאות יותר מקערות זכוכית.

34. מעבד מזון חשמלי וקוצץ ירקות

q? encoding=UTF8&ASIN=B09HBVN7C6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09HBVN7C6

   עם מנוע חזק של 300 וואט וארבעה להבים חדים מנירוסטה, בלנדר בשר זה יכול לקצוץ, לערבב או לטחון,   מרכיבים תוך שניות. אתם יכולים להשתמש בו כדי להפוך את חייכם לקלים ונוחים יותר וזוהי מתנה מושלמת.

1. שתי הגדרות מהירות לשימושים שונים 2. ניתן להגן על האצבעות שלכם מפני פציעה על ידי נרתיק המגן של הלהב. 3. בזמן שמעבד הבשר פועל, כרית הגומי למניעת החלקה שומרת על יציבותו. 4. טבעות איטום גומי מונעות התזה.

עם פונקציית ההגנה על התחממות יתר, הוא מפסיק לעבוד בטמפרטורות גבוהות ונמנעת האפשרות של מעבד המזון החשמלי להיפגע. עם קיבולת של 2 ליטר, קערות נירוסטה עמידות יותר, חזקות ובריאות יותר מקערות זכוכית.

35. Gaiety Day קוצץ מזון 350 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B09PTK53C6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09PTK53C6

מעבד מזון מומלץ: קוצץ מזון רב תכליתי עם 350 וואט, 4 להבים, 2 מהירויות טחינה כדי לענות על צורכי החיתוך שלכם, ניתן לחליף בחופשיות כרצונכם, מנוע חזק ולהבי נירוסטה. כאשר טמפרטורת המנוע מגיעה לרמה חריגה, הלהב הקטן יפסיק לפעול כדי למנוע את שריפת המנוע. ניתן להפעיל אותו מחדש לאחר הקירור, מתאים לפעולה רציפה של לא יותר מ-30 שניות.

על ידי חיתוך המזון לחתיכות קטנות לפני השימוש במטחנת המזון, האוכל ייחתך בצורה אחידה יותר ללא צורך בקיצוץ ידני של הירקות, ניתן לבצע את כל המשימות בשניות. כדי להבטיח שהמנוע יישאר בטמפרטורת החדר בעת עיבוד מרכיבים בקבוצות, מומלץ שהמרווח יהיה 2 דקות.

טבעת גומי מתחת לכיסוי חסין התזות אוטמת ביעילות את קערת הזכוכית מבלי לדאוג לשפיכה. קערת הזכוכית העבה בטוחה לשטיפה במדיח כלים, וקוצץ הבשר שלנו נוח מאוד לשימוש בבית. 

36. SHARDOR מעבד מזון 3.5 כוסות

q? encoding=UTF8&ASIN=B087M4QX7P&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B087M4QX7P

מעבד מזון קטן זה מבצע את כל אותן פונקציות כמו מעבד גדול עם פחות ניקוי. עם אותו מעבד מזון קטן אפשר לקצוץ שום, בצל, סלרי; פירה מזון לתינוקות; לערבב מגוון מרכיבים; לגרוס כרוב, תפוחי אדמה, גזר; ולפרוס מלפפונים, תפוחים, פטריות, גזר וכו'.

עם מנוע חזק של 350 וואט ו-2 מהירויות, הוא אידיאלי להכנת, חומוס, רטבים חלקים וטעימים.

בזמן השימוש, אתם יכולים לשלב בקלות מרכיבים נוזליים דרך הפתח, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור רטבים. בטוח לשימוש במדיח כלים וקל לניקוי, חלקים נשלפים ניתנים לניקוי במדיח כלים. 

37. Mueller Ultra Prep מעבד מזון

q? encoding=UTF8&ASIN=B08VC1LZ56&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08VC1LZ56

מעבד מזון מומלץ: מעבדי המזון של מולר UltraPrep מציעים אינסוף אפשרויות! מכשיר המטבח קל משקל אך רב עוצמה הופך את הקיצוץ, הטחינה, הפירה והקצפה היומיומיים לקלים! אתם יכולים לקצוץ פירות, ירקות, בשר, לחם, אגוזים, להכין תבשילים ולערבב מטבלים ורטבים. לטחון תבלינים ודגנים להכין חמאת אגוזים תוצרת בית. להקציף חלבונים, להקציף שמנת או חלב עם חיבור דיסק ההקצפה. אין סוף לרשימה!

כאשר מעבד המזון המיני הזה יכול לעשות הכל בשבילכם בפחות מ-30 שניות, לא תזדקקו למספר סכינים, קוצצים וציוד כבד. באמצעות להבי הנירוסטה המובחרים בצורת S, אתם יכולים לקצוץ גס או דק או להקציף מרכיבים עד שהם קלים ואווריריים עם טכנולוגיית הסיבוב הכפול.

הניקוי קל כמו החיתוך עם החלקים הקלים לניתוק אותם ניתן לשטוף ביד או להכניס למדיח הכלים. ניתן לאחסן ולשלוף את קוצץ המזון הקומפקטי להכנת מזון יומיומית. 

38. NutriChef NCFPG9 מנוע רב תכליתי ושקט במיוחד

q? encoding=UTF8&ASIN=B08LDTZK3R&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08LDTZK3R

עם ערכת מעבד המזון של 12 כוסות, תוכלו לרסק אגוזים, לגרוס ירקות, לקצוץ בשר, לערבב קמח ועוד עם מכונה אחת בלבד. עם המנוע החזק והשקט במיוחד שלו ותפוקת הספק של 600 וואט, מעבד מזון, קוצץ מזון זה עם להב בצק הוא חסכוני ביותר באנרגיה, ומפחית את זמן הכנת הארוחה בחצי.

מכונת החיתוך, הגריסה, הערבוב וההכנה של מעבד המזון של NutriChef מגיעה עם קערת אוכל גדולה שיכולה להכיל עד 12 כוסות מרכיבים יבשים ו-9 כוסות נוזלים. המזיגה קלה גם עם ידית הקערה.
בנוסף לתכונת הגנת עומס יתר אלקטרונית, מעבד מזון גורס זה מצויד בתחתית גומי סיליקון הנצמדת למשטחים עבור אחיזה חזקה. 

39. מעבד מזון מומלץ: VBENLEM מעבד מזון מסחרי 110 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B07Y34W8XN&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07Y34W8XN

מזון בקיבולת 10 ליטר, הספק 1100 וואט, מנוע 1400 סל"ד. חלקי נירוסטה (קוצץ, מעטפת, בסיס, להבים ומיכל) לשימוש ארוך טווח. כיסוי זכוכית מחוסמת מאפשר התבוננות ברורה במצב העבודה. ניתן להוסיף מים/שמן בכל עת עם מכסה הגומי.

קשיחות ועובי משופרים של להבים, וכתוצאה מכך תוצאות עדינות וחלקות. הנה כמה דוגמאות:  35 שניות עבור ג'ינג'ר/שום, 15 שניות עבור פלפל חריף/עגבנייה, 18 שניות עבור בוטנים.

מתגים קלים לשימוש, לחצני התחלה ועצירה הופכים את הפעולה לפשוטה. המכונה תפעל רק כאשר המכסה סגור מטעמי בטיחות. לחיבור יציב, ישנם שני חריצים בתחתית הקנה. שני הצדדים של הידיות עבים לנוחות התנועה. רגלית גומי שומרת על יציבות המכשיר בזמן השימוש. אטם גומי מונע נזילות. אבזם מהיר משפר את האיטום.

40. מטחנת בשר חשמלית, קוצץ מעבד מזון 400 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B09W8V8QVV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09W8V8QVV

  מטחנת הבשר החשמלית של Juissiart כוללת קערת נירוסטה של 2 ליטר, יכולה לטחון 1-2 ק"ג של בשר בכל פעם, ויכולה לטחון מספיק בשר לשישה המבורגרים בדקה אחת. זה לא מארז זכוכית, הוא חזק יותר, בריא יותר, עמיד בפני זעזועים. בנוסף להיותו עמיד בפני שחיקה ומונע נפילות, ניתן לשטוף אותו ביד או במדיח כלים, וכן ניתן לעקר אותו בטמפרטורות גבוהות.

מעבד המזון 400 וואט מצויד בארבעה להבי נירוסטה 4D 304, חדים, עמידים שיכולים לטחון מזון תוך 5-10 שניות, מתאים לבשר, ירקות ופירות. להב זה הוא להב דו-שכבתי מסוג ציקלון בעל ארבעה עמודים החותך דק מרכיבים מבלי להשאיר גרגרים גסים מאחור.

מטחנת בשר חשמלית זו פועלת כזוג ידיים נוסף במטבח, מה שהופך אותה למתנה המושלמת לחג המשפחה, או לכל מי שנהנה מבישול. החלפת אביזרים ותמיכה טכנית הינם ללא תשלום. צוות תמיכת הלקוחות שלנו 24/7 יכול לענות על כל שאלה שיש לכם.

שאלות ותשובות

מותגי מעבדי מזון: מהם הטובים ביותר?

The following are some of the best food processor brands on the market today: Bosch, Magimix, Benaton, Jimmy, Hemilton

כמה צריך לעלות מעבד מזון חדש?

עלות מעבד מזון חדש עשויה לנוע בין 200 ל-1700 ₪, תלוי בדגם שתבחרו.

מעבד מזון מומלץ: 22 מעבדי מזון מומלצים! [מדריך 2022] - Kicky

באיזה מעבד מזון מומלץ בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: