כיסא גיימינג מומלץ: 16 כסאות גיימינג מומלצים! 2023 – Kicky

בחיפושים אחר כיסא גיימינג מומלץ? סקרנו עבורכם 16 כסאות גיימינג מומלצים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת הכיסא המושלם. קראו עוד!

כיסא גיימינג מומלץ

1. כסא גיימינג SparkFox GC65E

כסא גיימינג SparkFox GC65E

SparkFox RGB-GT Elite GC65E הוא כיסא גיימינג ברמה גבוהה שנועד לספק נוחות ותמיכה לגיימרים מקצועיים. תכונת תאורת RGB היא בונוס נוסף המאפשר למשתמשים להתאים אישית את התאורה בהתאם להעדפותיהם, והשלט מאפשר להם להתאים בקלות את התאורה.

הכסא עשוי מחומרים איכותיים ונועד להתאים את עצמו למבנה הגוף הטבעי של המשתמש על מנת להבטיח תנוחת ישיבה מושלמת בזמן המשחק. יש לו מסגרת מתכת איכותית והוא מסוגל לשאת עד 120 ק"ג.
כמו כן, יש לו מנגנון מתכוונן לגובה ולנדנדה, משענות מתכווננות וזוג כריות לתמיכה בראש ובגב התחתון, המאפשרות למשתמשים להתאים את הכיסא לצרכיהם.
הוא מרופד בחומר דמוי עור המקל על הניקוי והתחזוקה. הבסיס והגלגלים עשויים מפלסטיק איכותי ועמיד.

מידות הכסא הן: גובה משענת 83 ס"מ, רוחב משענת 56 ס"מ, רוחב כיסא מלא 66 ס"מ, בסיס 56 ס"מ, וגובה מהבסיס לרצפה: 46-56 ס"מ.
חשוב לציין כי תזדקק לכבל מאריך USB כדי להשתמש בכסא זה שאינו כלול בחבילה.
אנא זכור שהמידע שלי עשוי להיות לא מעודכן שכן תאריך הפסקת הידע שלי הוא 2021. לפני הרכישה חשוב לבדוק את המפרט והתכונות מהספק כדי לוודא שיש לו את התכונות שאתה מחפש.

2. כסא גיימינג Razer Enki X

Razer Enki X

ה-Razer ENKI X Gaming Chair הוא כיסא גיימינג ברמה גבוהה אשר נועד לספק נוחות ותמיכה לגיימרים. הוא נועד לספק חלוקת משקל אופטימלית ונוחות במהלך הפעלות משחק ארוכות.

הכסא כולל קשת לתמיכה בגב התחתון אשר נועדה לתמוך בגב התחתון ומעודדת תנוחת ישיבה ניטרלית, המסייעת להפחית עייפות במהלך הפעלות משחק ארוכות. יש לו גם צפיפות כרית אופטימלית, בסיס המושב רך יותר לתחושת ריפוד, בעוד שגב המושב מוצק יותר כדי לספק תמיכה.

הכסא מרופד בחומר דמוי עור שהוא גם נוח וגם עמיד. הכסא מאפשר הטיה עד לזווית של 152 מעלות, הוא נועד להגיב למשקל המשתמש בצורה אופטימלית, כך המשתמש יכול להישען אחורה ללא מאמץ ולהטיל את משקלו על הכסא.

הכסא כולל משענות יד דו מימדיות הניתנות לכיוון גובה ולסיבוב על מנת לאפשר לזרועות המשתמש להיות במצב טבעי בזמן המשחק. לכיסא יש גם גלגלים מצופים PU 60 מ"מ המאפשרים תנועה חלקה ובסיס ומסגרת פלדה שיכולים לתמוך עד 136 ק"ג.

הכסא זמין בצבע שחור-ירוק ועשוי מעור סינתטי EPU.
אנא זכור שהמידע שלי עשוי להיות לא מעודכן מכיוון שתאריך הפסקת הידע שלי הוא 2021, לפני הרכישה חשוב לבדוק את המפרט והתכונות מהספק כדי לוודא שיש לו את התכונות שאתה מחפש.

3. כסא גיימינג Dragon Olympus GPDRC-OLY

Dragon Olympus GPDRC-OLY

כסא המשחקים Dragon Olympus הוא כסא המיועד לגיימרים, בעיצוב ייחודי המתאים לגיימרים בעלי גוף קטן עד גדול.
הוא כולל מספר תכונות כדי להבטיח נוחות ותמיכה מרבית במהלך הפעלות משחק ארוכות. הוא מגיע עם כריות גב וראש נשלפות, ציפוי דמוי עור (PU) המקל על הניקוי והתחזוקה.

הכסא מצויד במשענות מתכווננות 2D המאפשרות למשתמש להתאים את גובה משענות הידיים ולהטותן לצדדים. זה עוזר לשמור על הזרועות במצב טבעי, ומפחית עייפות במהלך הפעלות משחק ארוכות.
לכסא יש גם פונקציית הטיה המאפשרת לו להטות לאחור עד לזווית של 165 מעלות, מה שמאפשר למשתמש להישען ולהירגע תוך כדי משחק.

לכיסא מנגנון בוכנת גז, המסייע בהתאמת גובה הכסא. ובסיס 5 כוכבים עמיד ויציב במיוחד. לכסא משקל נשיאה מרבי של 140 ק"ג, גובה בין 130-141 ס"מ, רוחב 53 ס"מ ומשקל ישיבה מומלץ של עד 120 ק"ג.

אנא זכור שהמידע שלי עשוי להיות לא מעודכן מכיוון שתאריך הפסקת הידע שלי הוא 2021, לפני הרכישה חשוב לבדוק את המפרט והתכונות מהספק כדי לוודא שיש לו את התכונות שאתה מחפש ושהוא מתאים לצרכים שלך.

4. כסא גיימינג Corsair T3 Rush

כיסא גיימינג מקצועי Corsair קורסייר
T3 RUSH Charcoal

ה-Corsair T3 RUSH Charcoal הוא כסא גיימינג מקצועי המיוצר על ידי חברת Corsair הידועה בציוד ההיקפי והאביזרים שלה למשחקים בעלי ביצועים גבוהים. ה-T3 RUSH Charcoal נועד לספק נוחות ותמיכה מקסימלית במהלך הפעלות משחק ארוכות.

אחד המאפיינים המרכזיים של ה-T3 RUSH Charcoal הוא העיצוב הארגונומי שלו, שנועד לספק תמיכה ונוחות מיטבית לגב, לצוואר ולכתפיים של המשתמש. יש לו גם תכונת שכיבה המאפשרת למשתמש לשכב עד 155 מעלות.

הכסא מרופד בעור PU עמיד וקל לניקוי וכולל משענת ראש מתכווננת ותמיכת מותניים למתן תמיכה נוספת לצוואר ולגב התחתון.

לכיסא מסגרת פלדה מוצקה, הבנויה להחזיק מעמד, ובסיס 5 כוכבים עם גלגלים מתגלגלים חלקים. ניתן לכוון את גובה הכיסא, וגם משענות היד מתכווננות.

ל-T3 RUSH Charcoal קיבולת משקל מקסימלית של 136 ק"ג.
יש לו צבע פחם ייחודי שגורם לו להיראות שונה מכיסאות משחקים אחרים.
אנא זכור שהמידע שלי עשוי להיות לא מעודכן מכיוון שתאריך הפסקת הידע שלי הוא 2021, לפני הרכישה חשוב לבדוק את המפרט והתכונות מהספק כדי לוודא שיש לו את התכונות שאתה מחפש ושהוא מתאים לצרכים שלך.

5. כסא גיימינג Dragon GT DLX GPDRC-GT

כיסא לגיימרים Dragon GT SPORT DELUX - צבע לבן

ה-Dragon GT DLX GPDRC-GT הוא כיסא גיימינג יוקרתי שנועד לספק נוחות ותמיכה לגיימרים. הכסא עשוי כולו מספוג מוזרק השומר על צורת הכיסא לאורך זמן. הוא כולל ציפוי דמוי עור Finish Ultra PU עמיד וקל לניקוי. כמו כן, מוטבע עליו לוגו דרקון, המעניק לו מראה ייחודי ומסוגנן.

הכסא מצויד ב-2 כריות ענקיות מקצף זיכרון לנוחות מירבית וישיבה ממושכת. הוא מגיע גם עם משענות 4D המאפשרות לכוונן את גובה הידיות, להטות אותן ב-45 מעלות לצדדים ולהזיז את בסיסי משענת היד קרוב ורחוק יותר זה מזה כדי למצוא את המיקום המושלם.

הכסא כולל גב קרבון קשיח ואלגנטי והוא בנוי בעזרת מנגנון FROG המאפשר לשאת משקלים כבדים. יש לו גם בסיס אלומיניום עם 5 כוכבים, שהוא יציב במיוחד.

לכסא משקל נשיאה מרבי של 200 ק"ג, גובה של 133-140 ס"מ (ניתן להגביה ולהנמיך), רוחב 58 ס"מ ומשקל ישיבה מומלץ של עד 160 ק"ג.
אנא זכור שהמידע שלי עשוי להיות לא מעודכן מכיוון שתאריך הפסקת הידע שלי הוא 2021, לפני הרכישה חשוב לבדוק את המפרט והתכונות מהספק כדי לוודא שיש לו את התכונות שאתה מחפש ושהוא מתאים לצרכים שלך.

6. כסא גיימינג Corsair T1 Race 2018

כיסא גיימינג מקצועי Corsair קורסייר
T1 RACE Black

כיסא המשחקים מדגם T1 RACE הוא אפשרות ישיבה איכותית שתוכננה במיוחד עבור גיימרים. הוא כולל עיצוב בסגנון מירוצים בהשראת מושבי ספורט מוטורי מקצועיים שהוא גם מסוגנן וגם פונקציונלי. המושב הרחב והגבוה של הכסא מספק נוחות ותמיכה מיטבית לישיבה ממושכת במהלך הפעלות משחק ארוכות.

ה-T1 RACE בנוי להחזיק מעמד, עם מסגרת שלד פלדה מוצק העוברת דרך בסיס הכיסא והגב, ומספקת חוזק ועמידות לאורך זמן. לכסא יש גם יכולת הטיה של 180 מעלות, המאפשרת התאמות קלות והפסקות לפני המשחק הבא. גם את גובה המושב ניתן לכוונן ללא מאמץ בטווח תנועה של 85 מ"מ, וניתן לנעול את זווית המושב לנוחות המשתמש באמצעות מעלית גז Class 4.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-T1 RACE הוא משענות היד ה-4D שלו, המאפשרות התאמה אישית מלאה. ניתן לכוונן ולהזיז את משענות הידיים לכל כיוון, כולל למעלה/למטה, שמאלה/ימינה, קדמי/אחורי, או לסובב למצב הרצוי. זה מאפשר למשתמש להבטיח שמשענות היד נמצאות בדיוק היכן שהוא רוצה אותן. ה-T1 RACE כולל גם כריות צוואר ומותניים עטופות בבד מיקרופייבר, המציעות תמיכה מצוינת למשתמש.

ל-T1 RACE משקל נשיאה מרבי של 120 ק"ג, ומגיע עם גלגלי PU בסגנון רולרבליידס המחליקים בקלות על רוב המשטחים מבלי לפגוע בריצוף. הוא מצויד גם בעור PU עם לוחות צבע מותאמים אישית ותפרים בסגנון אופנוע, דגם ה-T1 מגיע במגוון צבעים והצבע השחור הוא הנפוץ ביותר.

מידות הכיסא הן:
גובה מושב מקסימלי: 48 ס"מ
גובה מושב מינימלי: 41.5 ס"מ
גובה זרוע מקסימלי: 36.5 ס"מ
גובה זרוע מינימלי: 28.5 ס"מ
גובה משענת גב: 85 ס"מ
גודל אריזה: 80x69x35 ס"מ
משקל: 22 ק"ג

7. כסא גיימינג Dragon Black Mamba

כיסא לגיימרים Dragon Black Mamba - צבע שחור

ה-Dragon Black Mamba הוא כיסא עבודה ומשחקים יוקרתי אשר נועד להיות נוח במיוחד לשעות ארוכות של עבודה ומשחק. הכסא בעל עיצוב חדשני וייחודי המשלב הדפס ראש נחש בגב הכסא.

ה-Dragon Black Mamba מגיעה עם כריות ראש וגב המעוצבות בצורה ארגונומית וניתנת להתאמה והסרה לנוחות. הכסא מרופד בחומר PU יוקרתי דמוי עור איכותי ועמיד. משענות היד ניתנות להתאמה מלאה בגובה, זווית, מרחק ורוחב, משענות 4D כי.

אחד המאפיינים המרכזיים של כיסא זה הוא היכולת שלו להטות את גב המושב עד לזווית של 135 מעלות. יש לו גם אפשרות הטיה כולל מצבי קיבוע ונעילה, יש לו מנגנון FROG ובוכנת גז. הכיסא מותקן על בסיס 5 כוכבים שהוא יציב וחזק במיוחד.

משקל הישיבה המומלץ לכיסא זה הוא עד 140 ק"ג וניתן להעלות ולהוריד את גובה הכיסא בין 129-135 ס"מ.

8. כסא גיימינג SparkFox GC60ST

כסא גיימינג SparkFox GC60ST

כיסא גיימר Sparfox דגם GC60ST הוא מושב גיימינג שנועד לספק נוחות וניתנות התאמה מירבית בזמן משחק. הוא כולל בסיס גדול עם כושר נשיאה של עד 120 ק"ג, מנגנון כיוונון משענת גב המאפשר זוויות בין 90 ל-150 מעלות, התאמת גובה המושב, משענות יד קבועות וכריות תמיכה לראש ולגב התחתון. הכסא עשוי עם מסגרת מתכת איכותית המיועדת להתאים למבנה הגוף הטבעי ולקדם תנוחת ישיבה מושלמת. המושב מרופד בחומר דמוי עור עמיד בפני כתמים ויש לו גלגלי פלסטיק עמידים. הכסא מגיע בצבע שחור ואדום ובעל מידות, גובה משענת: 83 ס"מ, רוחב משענת: 54 ס"מ, רוחב כסא מלא: 49 ס"מ, בסיס: 52 ס"מ, גובה מהבסיס לרצפה: 43-50 ס"מ.

9. כסא גיימינג HP Omen Citadel

כיסא גיימינג HP Omen Citadel - צבע שחור

HP Omen Citadel הוא מחשב נייד למשחקים מקו מכשירי המשחקים Omen של HP. זהו מחשב נייד בעל ביצועים גבוהים המיועד לגיימרים, המציע חומרה רבת עוצמה וחווית משחק סוחפת. סביר להניח שהוא כולל מעבד מתקדם כגון Intel i7 או i9, כרטיס גרפי חזק, כמות גבוהה של זיכרון RAM ואחסון מהיר כגון SSD. בנוסף, הוא עשוי לכלול תכונות כגון תצוגת קצב רענון גבוה, מקלדת עם תאורה אחורית וכפתורי גיימינג ייעודיים. תכונות אחרות עשויות לכלול מערכת ניהול תרמית, מערכת שמע ותוכנה מוכוונת משחקים. שים לב שזה רק מידע כללי, מכיוון שיכול להיות דגם שונה בשם Omen Citadel שיכול להיות בעל תכונות ומפרטים שונים.

10. כסא גיימינג Cougar Armor Titan Pro

כיסא גיימינג מפואר Cougar קוגאר
Titan PRO

Cougar Titan PRO הוא כיסא גיימינג יוקרתי המיוצר על ידי Cougar Gaming. זהו כיסא גיימינג יוקרתי, שנועד לספק נוחות ותמיכה אולטימטיביים בזמן המשחק. הכסא בנוי עם מסגרת מתכת כבדה, וסביר להניח שיהיו לו אפשרויות כוונון מרובות כגון כוונון גובה, כוונון הטיה, כוונון משענת יד ותמיכה במותניים. הכיסא מעוצב גם עם צורה ארגונומית כדי לעקוב אחר הקימור הטבעי של הגוף. כיסוי הכסא עשוי מעור PU איכותי, קל לניקוי והוא גם עמיד בפני שחיקה. הכסא עשוי גם לכלול משענת ראש מובנית וכריות תמיכה מותני לנוחות נוספת. ותכונות נוספות כגון מחזיק כוסות, ממשק שמע ותאורת RGB. עם זאת, ייתכנו שינויים קלים בתכונות בהתאם לדגם.

11. כיסא גיימינג ארגונומי בטיחותי Spider X אדום

כיסא גיימינג ארגונומי בטיחותי Spider X אדום

כסא המשחקים Spider X מגיע עם מושב ארגונומי, ציפוי PU יוקרתי נושם ועיצוב המעניק נוחות מירבית. בנוסף ליכולת להעלות או להוריד את המושב, כסא המשחקים Spider X מגיע עם ציר סיבובי של 360 מעלות, ידיות ארגונומיות, מנגנון בוכנה להגבהה או הורדה של המושב וגלגלים שקטים המקלים על התמרון.

הכסא הזה מושלם לגיימרים/מנהלים בגלל המושב העמוק והרחב, ציפוי ה-PU היוקרתי והעיצוב הארגוני. כמו כן, דגם זה כולל שני פתחי אוורור מאחור, שלדה איתנה, רפידות מרפק בידיות, בוכנות למעלה/הטיה והוא יכול להכיל עומס של עד 150 קילוגרם.

כאמור, הכסא מצויד ברכיב ומערכת בטיחות חזקה, שיסייעו לו לעמוד בעומס משקל מרבי של 150 קילוגרם. בנוסף, עיצוב גיימר ספיידר יכול לשמש גם כדי להביא מראה חדש לכל סביבה משרדית. המשטחים הרחבים והעמוקים של משענת הגב והמושב של הכיסא הזה נועדו להבטיח שכל חלקי הגוף שלך יהיו מוקפים ואוחזים בצורה מושלמת.

12. כיסא גיימרים ארגונומי בטיחותי לילדים SPIDER-M

כיסא גיימרים ארגונומי בטיחותי לילדים SPIDER-M

כיסא הגיימרים המיועד לילדים נועד להיות בטוח, ארגונומי ונוח לשימוש. כסא זה מגיע עם מושב רחב ועמוק, ציפוי PU יוקרתי ונושם, חור אוורור אחורי, שלדה עמידה ובטוחה, סט ידיות מוצקות ויציבות, מנגנון בוכנה, אפשרות לבצע סיבוב של 360 מעלות, וגלגלים שקטים.

לעיצוב הארגונומי הייחודי של כסא זה יתרונות רבים, ביניהם העובדה שהוא מאפשר לגיימרים לשבת בנוחות לאורך זמן מבלי לחוות כל כאב.

13. טי 3 של קורסייר

q? encoding=UTF8&ASIN=B07Y9C1NZ3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07Y9C1NZ3

דגם זה משלב עיצוב עם פשטות

סוג מושב: מרוצים 

זווית גב מתכווננת: 90-170 מעלות

יכולת נשיאה: 120 ק"ג 

משקל: 23 ק"ג 

אחריות לשנתיים

כיסא גיימינג מומלץ: דגם כיסא הגיימינג טי3 ראש של קורסייר עוצב מחדש על מנת לשפר ביצועים ויעילות המשתמש. לדגם תומך מותני מחומר MEMORY FOAM אשר תורם לנוחות מקסימלית. בד הכיסא עשוי מבד נושם השומר על חום מינימלי ולכן תשמרו על נוחות ורעננות בשונה מכיסא העשוי מחומר סינטטי. משום שמעולם לא ניסיתי כסאות גיימינג מבד, דאגתי העיקרית הינה לגבי ניקיון הכסא. אם אתם מסוג האנשים הנוטים לשפוך נוזלים ולאכול בזמן העבודה או משחק, כדאי לקחת בחשבון. 

לגבי המראה, דגם זה יותר שיק משרדי מאשר גיימר מקצועי. הכיסא מגיע בצבעים שחור ואפור בלבד. ללא עיצובים שיכולים להיראות מגוחכים בעת שיחת עבודה רצינית. המראה יותר יוקרתי ממה שהוא בפועל. אם נמאס לכם משחור ואפור, לדי.אקס.רייסר וסיקרט לאב יש הרבה עיצובים וצבעים שניתן לבחור מהם. הדגם מתאים למנוחה טובה אחרי סשן ממושך של אפקס לג'נדס או קאונטר סטרייק עם זווית גב מתכווננת עד 180 מעלות.החסרון היחיד של דגם זה הוא הגודל שלו. ייתכן ותמצא שהוא לא מרווח מספיק. אם אתה מעל 1.80 מטר או מעל 90 ק"ג, תצטרך למצוא כיסא אחר. אלא אם כן אתה קונה את זה עבור ילד. למרות שייתכן שלא יתחבר לחוסר מבחר בצבעים.

14. טי.סי 60 של קורסייר

q? encoding=UTF8&ASIN=B08ML7G8K3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08ML7G8K3

הדגם עם הבד הטוב ביותר

גובה מושב: 42.6-51.8 ס"מ

רוחב מושב: 57.4 ס"מ

עומק מושב: 43 ס"מ

גובה משענת גב: 85 ס"מ

רוחב משענת גב: 56 ס"מ

זווית גב מתכווננת: עד 105 מעלות

ארגונומיה: הטיה מסונכרנת, משענות יד מתכווננות, כרית תמיכה לגב תחתון מובנת

יכולת נשיאה: 120 ק"ג

אמנם מרקם העור המלאכותי נראה טוב וקל לתחזוקה, אבל לא בהכרח נעים במגע עם עור הגוף. יהיה לך הרבה יותר נוח בכיסא גיימינג מבד אם אתה לבוש גופיה או מכנס קצר. דגם ה-טי.סי 60 של קורסייר זה הכיסא שאותו תרצו לסשן גיימינג ארוך. בעלות של 270 דולר, מחיר הנחשב נמוך בשוק כסאות הגיימינג אך עדיין הצעה סולידית. לדגם טווח גובה מכובד ומושב מרווח ורחב. בנוסף, הכיסא מחזיק עד 120 ק"ג ולכן מתאים לכל גיימר עד המשקל הנ"ל. הגב המתכוונן וההטיה המסונכרנת מונע מגופכם להחליק החוצה כאשר נוטים לגמרי אחורה. בנוסף יש משענות יד המתכווננות וכרית תמיכה לגב תחתון ולכן מקבלים הרבה בתמורה למחיר.

 15. רייזר אנקי

q? encoding=UTF8&ASIN=B09CLLYMH6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09CLLYMH6

כיסא הגיימינג בסגנון מרוצים הטוב ביותר

הטיה: 90-152 מעלות

ארגונומיה: משענות יד 4D מתכווננות, כרית תמיכה לגב תחתון מובנת, כרית צוואר

יכולת נשיאה: 135 ק"ג

הדבר הראשון שעולה לראש כאשר חושבים על כסאות גיימינג זה המושבים בסגנון מרוצים. יש מעט מאוד מתקנים שמתקרבים לרמת נוחות, רבגוניות ועיצוב של דגם הרייזר אנקי. נועד למשתמשים בגובה 1.67-2.07 ומשקל עד 135 ק"ג, ולכן לרובנו הדגם הנ"ל יתאים. בנוסף לכך שניתן להתאים את הכיסא למשתמש עבור סשן ארוך בנוחות מירבית, הכיסא יכול להיות מסודר בצורה אופטימלית להשמדת האויב במשחק.

אחרי שמתאימים אלינו את דגם הרייזר אנקי, נוכל לשבת בנוחות לשעות ארוכות בעזרת המושב הרך והכריות התומכות בגב תחתון.  כריות הצד של הכיסא הינן נמוכות יותר מדגמים קודמים, ולכן תוכלו לשלב רגליים או לשבת בכל תנוחה המתאימה לכם. שילוב הבד והעור מונעים מהכיסא לאגור חום ובנוסף הופכים את הכיסא לססגוני. החסרון היחיד של הכיסא זה שלא ניתן לסדר ולהתאים אלינו את כרית הגב התחתון מפני שמובנית בכיסא. חוץ מזה, אין אי נוחיות שקשורות לישיבה מרובה על כיסא.

רספן 16.400

q? encoding=UTF8&ASIN=B07F2G1CQY&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07F2G1CQY

כיסא גיימינג מומלץ: כיסא הגיימרים הטוב ביותר לאנשים גבוהים ורחבים בתקציב נמוך

גובה מושב: 42.5-50 ס"מ

רוחב מושב: 60 ס"מ

עומק מושב: 62 ס"מ

הטייה: 90-180 מעלות

ארגונומיה: משענות יד מתכווננות, כרית תמיכה בגב התחתון, כרית צוואר

יכולת נשיאה: 180 ק"ג

קשה למצוא כיסא גיימינג במחיר טוב וגם מתאים לאנשים גבוהים ורחבים, אבל דגם הרספן 400 הוא בדיוק עבורם. הכיסא בעל מושב רחב במיוחד שאפילו כריות הצד שקצת חותכות את המושב לא מפריע למרווחות.

עבור גיימרים גבוהים, מומלץ להשוות את גובה מושב הכיסא , 50 ס"מ, עם גובה הכיסא שיש אצלכם כעת.

הארגונומיה של הרספן 400 מרשימה ביותר, במיוחד כשמסתכלים על המחיר. משענת הכיסא בעלת שכבת ריפוד עבה הודות לכריות לגב תחתון ולצוואר.  משענות היד הינן מתכוונות ולכן ניתן לסדר אותם לתנוחה האידיאלית עבורנו. משענת הגב ובסיס המושב נוטים לאחור ועוזרים לתחושת רוגע בסשן גיימינג.

17. רייזר איסכור פבריכ

q? encoding=UTF8&ASIN=B09CLMYLWN&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09CLMYLWN

תכירו את דגם ה"רייזר איסכור פבריכ", וריאציה מחודשת של ה"רייזר איסכור" שהחברה הוציאו ב2020 וכבר אז כינו אותו אחד הכיסאות גיימינג הטובים ביותר הקיימים בשוק.  דגם הפבריכ עולה על קודמו בכמעט כל הרבדים, כולל הריפוד שמכוסה בבד נושם שעוזר לתחושת רעננות בסשן ממושך. סיקרנו את הרייזר איסכור בשנה שעברה וממה שראינו לדגם האיסכור פבריכ יש את רוב הפיצ'רים והעיצוב שיש לקודמו. אם אתה חושב שעור סינתטי מעיד על איכות, אז ייתכן ותחשוב שבלתי סביר לשלם את אותו המחיר עבור כיסא המכוסה בד. אך חשוב להבין כי לא מדובר בעור אמיתי, אלא עור סינתטי שבתכלית מהותו עשוי פלסטיק. ולכן אנחנו חושבים שהבד בהחלט שיפור ושמחים לראות שהמחיר לא עלה.  נועד לגיימרים עד 1.80 גובה. לגיימרים גבוהים יותר יש את האיסכור פבריס XL שמחירו רב יותר אך מתאים לאדם עד 2.08 גובה. פרטי העיצוב באיסכור פבריכ פחות בולטים משהיה על קודמו. הבד האפור הכהה מוסיף קלאסיות לכיסא גיימינג, דבר שיותר קשה למצוא משנדמה. האיסכור פבריכ זה הדגם המושלם עבור גיימרים שרוצים נוחות מקסימלית בשילוב מראה קלאסי ובוגר. 

דגם האיסכור פבריכ בעלת כל אותם הפיצ'רים המעולים שהיה לקדמותו. כולל כרית תמיכה לגב תחתון, ומשענות יד 4D. הדגם בעל מושב רחב יותר מקודמו, רחב מספיק שניתן לשבת ברגליים שלובות. המושב רך ומספק נוחות מירבית עבור ישיבה ממושכת. הבד נושם יותר טוב מהעור הסינתטי שהיה מעל הדגם הקודם, דבר ששומר על רעננות במהלך העבודה או סשן אונליין. הרייזר איסכור פבריכ מומלץ לכל אחד שרוצה כיסא בעל נוחות מיריבית משולבת עם מראה קלאסי שנדיר למצוא בשוק מוצרי הגיימינג.

18. כיסא גיימינג מומלץ: רייזר אנקי

q? encoding=UTF8&ASIN=B09CLLYMH6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09CLLYMH6

חומר: EPU faux leather (עור סינתטי) | משקל מירבי: 135.62 ק"ג | מקסימום גובה מושב: 2.04 מ' | אורך משענת גב: 85 ס"מ | רוחב משענת גב (גובה כתפיים): 56 ס"מ | רוחב מושב: 53 ס"מ

הרייזר אנקי מחבר בין סטייל ונוחות בצורה מקסימלית. לדגם הרייזר אנקי אפשרויות התאמה רבות שיעזרו לנוחות מקסימלית כמו כרית תמיכה בגב התחתון , יחד עם זאת הם לא מורידים ברמה של הסטייל בעזרת בדים רכים מעור וקטיפה. הרייזר אנקי יחסית יקר בשוק אבל העיצוב והמבנה מצדיקים את המחיר ובהחלט שווה להשקיע בכיסא מסוגו שיחזיק לכם שנים ארוכות וגם ששומר על בריאות הגב. האנקי זה הדגם השני של רייזר בעולם כיסאות הגיימינג. העיצוב שלו השתנה על מנת שלכל אחד יהיה את הנישה שלו ויספק מטרות אחרות. מעבר לעיצוב, האנקי זה השקעה בשביל תמיכה בגב התחתון שלכם.  אם תשוו את האיסכור לנ"ל , הוא לא נחשב אטרקטיבי לכיסא גיימינג – המשענת מקושטת עם כרית תמיכה תלויה. בעזרת מנגנון פנימי מחודש והעיצוב השונה, האנקי בעל מראה קונבנציונלי תוך כדי היותו כיסא עם תמיכה לגב תחתון. כלומר הוא לא רק נוח, הוא יפהפה. יש כמה דברים שמפרידים בין האנקי למתחרים שלו בשוק. לדוגמא, יש הרבה כסאות שמגיעים עם כרית שאפשר לחבר או להשאיר אותה ומטרתה להוות תמיכה לגב שכולנו יודעים שעם הזמן זה גורם לאי נוחות וכאבי גב. באנקי הכרית מובנית לתוך קשת לתמיכה מיטבית בגב התחתון. אם נחזור להשוותו לאיסכור, ששם גם היה כרית מובנית אך בכל זאת תלויה, באנקי הכרית פחות מודגשת ולכן העיצוב יותר סטנדרטי.

19. רייזר אנקי איקס

q? encoding=UTF8&ASIN=B09CLMBFQZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09CLMBFQZ

עבור כיסא גיימינג עם מראה יוקרתי , הרייזר אנקי איקס במחיר מעולה יחסית למתחריו בקטגוריה זו. כל עוד לא מפריע לכם שלא ניתן להשען לאחור או לנעול את משענות היד במקומן, זה כיסא מעולה עבורכם. 

רייזר נכנסו לשוק כיסאות הגיימינג עם האיסכור במחיר של 499 דולר שמטרתו היה לספק כיסא לאנשים שצריכים תמיכה מיטבית לגב. האנקי איקס לעומתו זול יותר ומרווח יותר. עלותו 299.99 דולר , יותר זול במעל 100 דולר מהאיסכור והטיטאן איבו של סיקראט לאב שמומלץ מאוד. אמנם חסרים לאנקי איקס מנגנונים פופולריים שיש בכסאות יקרים יותר כמו הטייה במשענת גב ומשענות יד 4D, אבל בקטגוריה של המחיר שלו הוא איכותי ונוח ובהחלט שווה גם בלי המנגנונים הללו.

20. כיסא גיימינג איי.קיי.רייסינג סדרת קור אקס

q? encoding=UTF8&ASIN=B07B448Q6T&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07B448Q6T

לאיי.קיי.רייסינג יש את סדרת הקור עם כיסאות בפחות מ-300 דולר עם חמש אופציות לעיצוב: שחור, שחור וכחול, שחור ואדום, כחול ושחור או אדום ושחור. הבסיס עשוי פלדה עם יכולת נשיאה של עד 150 ק"ג. ברוב כסאות הגיימינג זווית ההטייה היא עד כ130 מעלות , ובסדרת הקור הכיסאות נשענים לאחור עד לזווית של 180 מעלות. בנוסף, הכיסא מכוסה בד במקום עור סינתטי, דבר שאולי יתאים לכם ואולי לא. כשמדובר על כיסוי הכיסא, יש פלוסים ומינוסים לכל סוג, אך סדרת הקור בהחלט רכישה טובה לכיסא מבד בפחות מ-300 דולר.

21. איקס רוקר Mammouth pedestal

q? encoding=UTF8&ASIN=B0899P3DLC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0899P3DLC

בשוק כיסאות הגיימינג, איקס רוקר זה דגם מוכר ומסיבות טובות. בדגם הנ"ל, ההרכבה פשוטה ביותר, צריך רק לחבר בין הכיסא למעמד. הכיסא מעור שנותן תחושת רכות , מושב מרופד וקשת תמיכה במשענת הגב מה שהופך את הכיסא למעולה למי שמחפש נוחות לאורך כל הסשן. מעבר לנוחות הכיסא, יש מערכת השמעה איכותית שמחוברת לכיסא דרך הרמקולים הנמצאים במשענת גב.

22. כיסא גיימינג מומלץ: כיסא הגיימינג האולטימטיבי של מותג אוברסטיל

q? encoding=UTF8&ASIN=B09CL43Y9W&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09CL43Y9W

המטרה העיקרית של הכיסא הנ"ל הינה לספק תמיכה מיטבית בגב. הוא מגיע עם כריות מובנות לגב ולצוואר המונעות כאבי גב עליון.  הכיסא עשוי כך שהוא מתאים את עצמו לגופך כאשר מתיישבים בו, מה שגורם לשילוב המושלם בין נוחות ותמיכה. בנוגע למחיר, הוא לא הכי יקר אבל גם לא זול במיוחד. בעזרת מבחר צבעים רחב שתוכלו לבחור מהם, תוכלו להתאים אותו בקלות לכל משחק שקיים אצלכם.

23. כיסא הגיימינג הורוד הארגונומי ממותג אוטופיל

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QHW64BD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07QHW64BD

כיסא גיימינג מומלץ: לכיסא גיימינג הזה יש אלפי ביקורות טובות באמזון. אחד מהכסאות הטובים בשוק לפי הביקורות. דגם הפינק יכול להתאים בחדר שינה, בחדר משחק ואפילו בתור כיסא למשרד אם תרצו. הדגם עוצב להתאים לצורת הגב הטבעי והבריא על מנת להפחית כאבי גב מישיבה מרובה. משענת הגב הגבוה במיוחד, משענות היד מתכווננות והתאמת הגובה – הכל על מנת לספק נוחות ובריאות הגב. הכיסא מגיע עם אוזני ארנבת וזנב פרוותי שניתן לחבר ולקבל מראה "קוואי".

רספן 24.110

q? encoding=UTF8&ASIN=B076HT2RFQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B076HT2RFQ

הכיסא הנ"ל הנו שילוב בין מראה יוקרתי ונוחות מקסימלית. מתאים למשרד לימים ארוכים וגם לסשן גיימינגכיסא ממושך. הריפוד מעוצב באופן שמעניק תמיכה מותאמת למשתמש ובנוסף יש הדום רגליים נשלף. כרית לתמיכה בגב תחתון, משענת הראש המתכווננת, ומשענות יד מרופדות מעניקות נוחות מקסימלית. אפשר לסדר את הכיסא בצורה האידיאלית עבורך בעזרת הטיית משענת הגב לזווית בין 90-155 מעלות וידיות היד הזזות. בנוסף לנוחות הישיבה , המושב מסתובב 360 מעלות מה שתורם לתנועה מרחבית. הכיסא מעוצב להתאים בתור כיסא משרדי או לגיימר. הוא עם יכולת נשיאה של עד 124.7 ק״ג. ניתן לרכוש אותו באמזון במחיר עלות של 164.98 דולר.

25. קולקציית הכיסאות אי.אס.אס ממותג או.אף.אם

q? encoding=UTF8&ASIN=B07JBB8FFZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07JBB8FFZ

 כיסא גיימינג המעוצב בסגנון מרוצים , משלב בין מראה יוקרתי לבין נוחות , מתאים לישיבה ממושכת במשרד או לסשן גיימינג ארוך. כיסא מרופד דמוי עור בעיצוב המבטיח נוחות לאורך כל הסשן. עם מספר רב של אפשרויות התאמה לגובה ומשענות, והיכולת להסתובב 360 מעלות. הכיסא מחזיק לטווח הארוך בעזרת יכולת נשיאה של עד 124.7 ק"ג. תוכלו לקבל את הכיסא עד לפתח ביתכם במחיר של 176.63 דולר.

רספן 26.200

q? encoding=UTF8&ASIN=B076HMWRZT&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B076HMWRZT

כמה מפרטי המוצר:

 •  139.7 x 71.1 x 69.8 (עומק x רוחב x גובה)
 • משקל: 21.3 ק"ג 
 • יכולת נשיאה עד 124.7 ק"ג
 • הטייה לאחור עד לזווית של 130 מעלות 
 • משענות יד מתכווננות 2D
 • חומר: דמוי עור

כיסא גיימינג מומלץ: יחסית למחירו של הרספן 200 יש לו כמות מכובדת של אפשרויות התאמה. הוא מגיע עם כרית לראש שניתן להזיז ויכולת הטייה לאחור עד לזווית של 130 מעלות. המושב עשוי עור ויכול להתחמם מעט אך המשענת מבד משי מה שעוזר לשמור על קור. מגיע עם אחריות לכל החיים של חברת רספן.

27. Nouhaus Ergo3D Ergonomic Office Chair

כיסא משרדי ארגונומי ארגו 3D ממותג נאוהוס

q? encoding=UTF8&ASIN=B07SD9H4WP&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07SD9H4WP

פרטי המוצר:

 • מימדים: 41.4 x 71 x 112
 • משקל: 21 ק"ג
 • יכולת נשיאה: 124.7 ק"ג
 • עד 135 מעלות זווית הטייה לאחור
 • משענות יד מתכווננות 4D
 • חומר: משי וזמש

למרות שמעוצב לשימוש משרדי, הארגו 3D מעולה לגיימרים המשחקים מהמחשב ומחפשים כיסא שיהיה להם נוח בשולחן. יש הרבה אפשרויות התאמה כגון משענת הראש, משענות הידיים, הטייה אחורית ועוד. יחד עם בד המשי שהוא בד נושם, ברגע שמסדרים אותו מותאם אליכם אתם תשבו בשיא הנוחות. למרות שהוא יקר יותר מכיסאות גיימינג אחרים בשוק, אתם מקבלים תמורה יפה למחיר.

28. כיסא גיימינג מומלץ: כיסא גיימינג של הבאדה

q? encoding=UTF8&ASIN=B07WNT5GMZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07WNT5GMZ

כיסא בעל מבנה ארגונומי ואפשרויות התאמה רבות אשר הופכים את הדגם הנ"ל לאחד מכסאות הגיימינג שיש בשוק. בעל משענת גב עם הטייה עם פיצ'ר אנטי קריסה. מגיע עם הלום לרגליים מחובר למתי שתרצו. 

מימדי הכיסא  55 x 70 x 128ס"מ ובעל יכולת נשיאה של עד 149.6 ק"ג.

פרטי המוצר:

 • משענת גב עם יכולת הטייה לזווית עד 155 מעלות
 • סידור הגובה לטעמכם על יד צילינדר המאודר על יד האס.ג'י.אס
 • כריות תמיכה לראש ולגב תחתון מתכווננות
 • יכולת נדנוד בזווית של 20 מעלות

מדריך ההרכבה מגיע עם ארבע תמונות קלות להבנה מה שהופך את תהליך ההרכבה לפשוט ביותר. המבנה האגורנומי של הכיסא מספק תמיכה מלאה בגב ובצוואר. הגלגלים עשויים עמידין ועשויים ניילון מה שגורם לתזוזה חלקה. 

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של כסאות גיימינג?

הנה כמה ממותגי כיסאות המשחקים הטובים ביותר הקיימים בשוק: Asus, Bestway, SpeedLink, Dragon.

בממוצע, כמה צריך לעלות כיסא גיימינג חדש?

כיסא גיימינג חדש בדרך כלל יעלה בין: 749 – 1799 ₪, תלוי בדגם.

כיסא גיימינג מומלץ: 16 כסאות גיימינג מומלצים! 2022 - Kicky

באיזה כיסא גיימינג מומלץ בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: