כיריים אינדוקציה מומלצות: 20 הדגמים הטובים ביותר! 2023 – Kicky

בחיפושים אחר כיריים אינדוקציה מומלצות? סקרנו עבורכם 20 הדגמים הטובים ביותר. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת הכיריים המושלמים. קראו עוד!

כיריים אינדוקציה מומלצות

1. כיריים Bosch PIE611BB1E

כיריים Bosch PIE611BB1E

סיר האינדוקציה של בוש מדגם PIE611BB1E הוא סוג של כיריים חשמליות המשתמשות בטכנולוגיית אינדוקציה לחימום כלי הבישול. יש לו משטח זכוכית-קרמי עם עיצוב ללא מסגרת וארבעה אזורי בישול אינדוקציה עם הספקים שונים. יש לו לוח בקרה TouchSelect המאפשר לבחור בקלות את אזור הבישול ורמת החום, כמו גם פונקציית PowerBoost המספקת עד 50% יותר כוח לבישול מהיר יותר. לכיריים יש גם טיימר כיבוי, לחצן Restart, חיישן זיהוי פאן ופונקציית ניהול צריכת חשמל. הוא דורש חשמל תלת פאזי ויש לו כבל חיבור של 1.1 מטר. יש לו רוחב של 60 ס"מ וגובה משטח עבודה מינימלי של 30 ס"מ. יש לו מנעול לפיקוד ואינדיקציה דיגיטלית לחום שיורי בשני שלבים.

2. Bosch PVS651FB5E

כיריים Bosch PVS651FB5E

בוש PVS651FB5E הוא כיריים אינדוקציה עם תכונת combiZone המאפשרת לשלב שני משטחי בישול לשטח מלבני גדול אחד. יש לו לוח בקרה אינטואיטיבי עם פונקציית DirectSelect המאפשרת לבחור בקלות את אזורי הבישול ולקבוע את רמת העוצמה הרצויה. יש לו גם פונקציית PowerBoost המספקת כוח נוסף לבישול מהיר יותר, ופונקציית QuickStart שמזהה את הסיר ומציגה את אזור הבישול המתאים בממשק הבקרה. לכיריים תשע עוצמות חום לאינדוקציה וטיימר עם כיבוי לכל אזור בישול. יש לו גם חיישן Pan Recognition, פונקציית ניהול צריכת חשמל ופונקציית הפעלה מחדש השומרת את ההגדרות הקודמות שלך. יש לו מתג הפעלה ראשי לבטיחות, מנעול לפקודה וכפתור QuickStart. לכיריים משטח זכוכית-קרמי עם שיפוע פאזה בחזית ובצדדים ורוחב 59.2 ס"מ, אורך 52.2 ס"מ וגובה 5.1 ס"מ.

3. כיריים Siemens EX875LVC1E

כיריים Siemens EX875LVC1E

סיר האינדוקציה של סימנס EX875LVC1E הוא מכשיר איכותי ועשיר בתכונות אשר תוכנן לנוחות ובטיחות מירבית. פונקציית ניהול החשמל עוזרת לך לעקוב אחר צריכת החשמל המרבית ומונעת ממך לחרוג ממגבלה זו, בעוד שחיישן fryingSensor Plus מציע חמש הגדרות טמפרטורה שונות לכל סוגי הטיגון. תכונת זיהוי המחבת היא חיישן אוטומטי המזהה סירים ומחבתות, מה שמבטיח בטיחות מרבית בעת הבישול. פונקציית powerMove Plus מאפשרת לך לשלוט באופן אינטואיטיבי בעוצמת החום על ידי נגיעה פשוטה במשטח העבודה, בעוד כפתור ההפעלה מחדש מאפשר לך לשמור את הגדרות החימום למשך מספר שניות לאחר כיבוי המבערים. תכונת LightSlider בקרת מגע כפולה מאפשרת לך לשלוט בקלות ובנוחות בכל אזורי הבישול, ומשטח הזכוכית הקרמי המהיר מציע מוליכות חום גבוהה. לכיריים יש גם פונקציית בוסטר לחימום מהיר במיוחד, טיימר כיבוי לכל אזורי הבישול ושעון ספירה לאחור שיכול לשמש כשעון עצר עצמאי. מתג ההפעלה הראשי ומנעול המפתח מספקים בטיחות נוספת, בעוד לחיווי החום השיורי הדיגיטלי יש שני שלבים. חשוב לציין שהוראות היצרן ממליצות להשתמש בחשמל תלת פאזי למכשיר זה, והוא בעל דירוג הספק כללי של 7400 וואט. הכיריים מיוצרים בספרד ובעל מידות של 78-75 ס"מ על 49-50 ס"מ להתקנה.

4. כיריים Electrolux EIV835

כיריים Electrolux EIV835 -

Electrolux EIV835 הוא כיריים אינדוקציה עם חמישה אזורי בישול. יש לו מסגרת משופעת בחזית והוא מצויד בחיישני מגע והחלקה לבחירת עוצמת הבישול הרצויה. לכיריים פונקציית טורבו לחימום מהיר ופונקציית גישור לשילוב שני אזורי חימום נפרדים לאזור אחד גדול יותר. יש לו גם מערכת זיהוי סירים ומנגנון ניתוק אוטומטי לבטיחות. לכיריים חיווי קול עם אפשרות השתקה, מונה זמני בישול וטיימר כיבוי אוטומטי לחיסכון בחשמל. יש לו גם מחווני חום שנותרו חכמים ומערכת התקנה קלה עם כוונון קליקים. לכיריים עומס חשמלי מרבי של 7350 וואט ודורש נתיך עם שקע חד פאזי מסוג Sikon של 25 או 32 אמפר או שקע שוקולד תלת פאזי או אדום. הוא מיוצר בגרמניה ובעל מידות של 780 מ"מ ברוחב ו-520 מ"מ לעומק. מידות הגומחה המומלצות להתקנה הן 750 מ"מ רוחב, 490 מ"מ עומק ו-55 מ"מ גובה.

5. כיריים Electrolux EIV644

כיריים Electrolux EIV644

Electrolux EIV644 הוא כיריים אינדוקציה עם ארבעה אזורי בישול. הוא בעל עיצוב ללא מסגרת ומצויד בחיישני מגע והחלקה לבחירת עוצמת הבישול הרצויה. לכיריים מערכת זיהוי סירים ופונקציית גישור לשילוב שני אזורי חימום נפרדים לאזור אחד גדול יותר. יש לו גם פונקציית טורבו לחימום מהיר וטיימר כיבוי אוטומטי לחיסכון בחשמל. לכיריים יש פונקציית טיימר לכל להבה עד 99 דקות, מחווני חום שנותרו חכמים ומערכת התקנה קלה עם כוונון לחצן. יש לו גם פונקציית התחלה/השהייה להפסקת בישול זמנית, חיווי צליל עם אפשרות השתקה וחימום אוטומטי מהיר. לכיריים פונקציית נעילת כפתורים, פונקציית נעילת ילדים ומנגנון ניתוק אוטומטי. יש לו גם מונה זמני בישול. הכיריים מיוצרים בגרמניה ובעל מידות של 590 מ"מ רוחב ו-520 מ"מ לעומק. מידות הכוך המומלצות להתקנה הן 55 מ"מ גובה, 560 מ"מ רוחב ו-490 מ"מ עומק. יש לו הספק חשמלי מרבי של 7350 וואט ודורש נתיך עם שקע חד פאזי מסוג Sikon של 25 או 32 אמפר או שקע שוקולד תלת פאזי או אדום.

6. כיריים Electrolux EIV63440BW

כיריים Electrolux EIV63440BW

Electrolux EIV63440BW הוא כיריים אינדוקציה עם ארבעה אזורי בישול. הוא בעל עיצוב ללא מסגרת ומצויד בחיישני מגע והחלקה לבחירת עוצמת הבישול הרצויה. לכיריים יש פונקציית גישור לשילוב שני אזורי חימום נפרדים לאזור אחד גדול יותר ומערכת זיהוי סירים. יש לו גם פונקציית טורבו לחימום מהיר וטיימר כיבוי אוטומטי לחיסכון בחשמל. לכיריים יש פונקציית טיימר לכל להבה עד 99 דקות, מחווני חום שנותרו חכמים ומערכת התקנה קלה עם כוונון קליקים. יש לו גם פונקציית התחלה/השהייה להפסקת בישול זמנית, חיווי צליל עם אפשרות השתקה וחימום אוטומטי מהיר. לכיריים פונקציית נעילת כפתורים ופונקציית נעילת ילדים, כמו גם מנגנון כיבוי אוטומטי. יש לו גם מונה זמני בישול. הכיריים זמינים בצבע לבן ומיוצרים בגרמניה. יש לו עומס חשמלי מרבי של 7350 וואט ודורש נתיך עם שקע חד פאזי מסוג Sikon של 25 או 32 אמפר או שקע שוקולד תלת פאזי או אדום. לכיריים מידות של 59 ס"מ רוחב ו-52 ס"מ עומק. מידות הכוך המומלצות להתקנה הן 56 ס"מ רוחב, 49 ס"מ עומק ו-5.5 ס"מ גובה.

7. MIELE KM7201FR

MIELE KM7201FR

ה-Miele KM7201FR הוא כיריים אינדוקציה עם ארבעה אזורי בישול עגולים. יש לו משטח זכוכית קרמי עם צבע שחור ועיצוב LightPrint, כמו גם מסגרת נירוסטה. לכיריים פונקציית מאיץ כפול הנקראת TwinBooster, המאפשרת זמני חימום מהירים. יש לו גם מערכת בחירה קלה בשם EasySelect לתפעול קל. לכיריים ארבעה אזורי בישול עגולים בגדלים שונים, כולל אזור בישול ימני קדמי בהספק נקוב של 1850 וואט והספק מגבר חימום של 2500 וואט, אזור בישול אחורי ימני בהספק נקוב של 1850 וואט והספק מגבר חימום של 2500 וואט, פינת בישול קדמית שמאלית בהספק נקוב של 2300 וואט והספק מאיץ חימום של 3000 וואט, ופינת בישול שמאל אחורי בהספק נקוב של 1400 וואט והספק מאיץ חימום של 1700 וואט. לכיריים מערכת זיהוי סיר רציפה, צג כוח דיגיטלי ותצוגת זיהוי סיר וגודל סיר. יש לו גם פעולת עצירה וסע, טיימר ותזכורת לפעולות המטבח. יש לו פונקציית חימום אוטומטית ואפשרויות הגדרה לפי העדפות אישיות, וכן כיבוי בטיחותי אוטומטי ופעולת שימור חום. לכיריים משטח זכוכית קרמי קל לניקוי ותכונות בטיחות כגון כיבוי בטיחותי, פעולת נעילה, נעילת מערכת וחיווי תקלה. יש לו גם מאוורר קירור משולב והגנה מפני התחממות יתר. לכיריים יש חיווי חום שיורי ודורש מתח רשת של 400-440V (תלת פאזי) עם צריכת חשמל כוללת של 7.3KW. יש לו מידות של 57.4 ס"מ ברוחב ו-50.4 ס"מ לעומק, וגובה מארז כולל קופסת חיבורים של 5.1 ס"מ. מידות החיתוך המומלצות להתקנה מעל משטח הן 56 ס"מ רוחב ו-49 ס"מ לעומק. לכיריים משקל של 10 ק"ג ואורך כבל חשמל של 1.4 מטר.

8. BOSCH PUE611BF1B

BOSCH PUE611BF1B
  • קנה עכשיו ב-eBay

עם פונקציית PowerBoost המשופרת, תוכלו לשפר עוד יותר את הבישול שלכם. לוח הבקרה החדש מאפשר להגדיל בקלות את אזור הבישול. כיריים אלו יכולים להרתיח מים במהירות רבה אך הם מוסיפים חום רק היכן שצריך כדי לשמור על הידיים שלכם מאובטחות.

9. כיריים אינדוקציה מוקד בישול אחד Midea C16-SKY1608 – צבע שחור

Midea C16-SKY1608

Midea C16-SKY1608 הוא כיריים אינדוקציה עם אזור יחיד עם משטח בישול מזכוכית קרמית. יש לו מרכז בישול בהספק של 1600 וואט ומציע שבע תוכניות בישול עם שמונה רמות חום שונות לבחירה. לכיריים לוח בקרה עם כפתורי מגע רכים ותצוגת LED דיגיטלית, וכן טיימר עד 3 שעות. יש לו גם מנגנון בטיחות לכיבוי אוטומטי של התחממות יתר לשימוש בטוח ומאובטח. לכיריים מידות של 270 מ"מ אורך, 355 מ"מ רוחב ו-65 מ"מ גובה. משקלו 1.95 ק"ג ודירוג ההספק שלו הוא 1600 וואט.

10. כיריים אינדוקציה חד פאזי PUE611BB1E Bosch

כיריים אינדוקציה ח0ד פאזי PUE611BB1E Bosch

כיריים חשמליות אינדוקציה של בוש הם אחד מסוגי האינדוקציה החשמליים הפופולריים ביותר בשוק כיום.

בוש מציעה מספר דגמים שונים של כיריים אינדוקציה חשמליות, כולל כיריים אינדוקציה, כיריים אינדוקציה חשמליות וכיריים אינדוקציה חשמליות המצוידות בארבע צלחות בישול.

עם דגם זה תקבלו תנור אינדוקציה המופעל במגע, ברוחב 60 סנטימטרים ובעל מאפיין בטיחות לילדים.

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שקל לתפעל את הכיריים האלו

11. MIELE KM7201FR

MIELE KM7201FR

מבנה הפקודה הפשוט מאוד של Chef's Microwave של Miele וכל היקפי הנירוסטה שלו הופכים כל משימת בישול למהירה במיוחד. עם זאת, אין לו אזורי Flexi או אפשרויות בישול אוטומטיות כמו בשאר המכשירים הללו.

אזורי הבישול העגולים של ה-KM7201FR מפזרים את החום באופן שווה יחסית, אך המחבתות נוטות להתחמם מבחוץ.

לכיריים אלה של Miele יש סביבה מפלדת אל חלד, הגדרת ארבע ארבע עגולות, פונקציית זיהוי אוטומטי, 9 רמות הספק, פונקציית שמירה על חום וחימום אוטומטי, כך שלא תצטרכו לחכות עד שהמחבתות יתחממו.

12. כיריים אינדוקציה CHEF COOKER MS061‏

כיריים אינדוקציה CHEF COOKER MS061

תנור האינדוקציה Chef Cooker MS061 מגיע עם ארבעה מבערים, יחד עם ספק כוח 16 אמפר חד פאזי, כבל ותקע כחלק מהחבילה. שילוב זה של טכנולוגיה מתקדמת יאפשר להפעיל את כל ארבעת המבערים בו זמנית.

13. GE Profile PHS930YPFS

GE Profile PHS930YPFS

עם ארבעה מבערי אינדוקציה וטיגון אוויר, דגם זה של GE Profile PHS930YPFS יכול להכין את הארוחות המשפחתיות האהובות עליכם כל הצהריים.

הטווח האינדוקטיבי של GE Profile PHS930YPFS מגיע עם מבער מסונכרן שממזג שני מבערים לאלמנט אחד משמעותי ומשאיר לך מרחב בישול גדול יותר.

טווח האינדוקציה של GE Profile PHS930YPFS כולל שלושה מתלים לקיבולת גדולה יותר וגם הוא כולל אחד לטיגון כנפי עוף באוויר.

14. כיריים אינדוקציה EHH6240ISK electrolux

כיריים אינדוקציה EHH6240ISK electrolu

לדגם זה יש צריכת חשמל כוללת של 6600 וואט, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל מטבח. מכשיר זה כולל ארבעה ראשי בישול וחימום והוא מגיע עם מסך מגע, ארבעה אזורי אינדוקציה בעוצמה גבוהה ומערכת זיהוי סירים שנכבת אוטומטית כאשר הוא מופעל.

בנוסף לכך, מכשיר זה תוכנן להיות גם קומפקטי וגם קל משקל, ובגלל שהוא כל כך קל הוא אמור לתפקד כהלכה והוא דורש רק מקורות מתח תלת פאזיים. המשקל הקל והעיצוב הקומפקטי של מוצר זה מקלים מאוד על ההתקנה, ובשל כך הוא גם קל מאוד לשימוש.

15. Samsung NE63B8211SG

Samsung NE63B8211SG

למרות המחיר הזול יותר, טווח אינדוקציה של סמסונג מציע כיריים מתחממות מהיר ומראה יוקרתי. טווח האינדוקציה של Samsung NE63B8211SG מספק בישול בטוח למשפחות עם ילדים, וכולל פונקציות ניקוי עצמי וניקוי בקיטור.

16. Frigidaire Gallery FGIH3047VF

Frigidaire Gallery FGIH3047VF

כדוגמה לסל אינדוקציה עצמאי פופולרי, גלריית Frigidaire ה-FGIH3047VF מציעה דפנות מוגמרות וגימור נירוסטה. יש לו ארבעה מבערי אינדוקציה בגודל של 5 עד 9 אינץ', ותנור חשמלי עם טכנולוגיית בישול מתקדמת.

ה-Frigidaire בעל טווח האינדוקציה בגודל 30 אינץ' כולל מצב טיגון אוויר שיכול לבשל חתיכת עוף במשקל 2 קילו או פיצה מוקרמת טעימה במיוחד.

17. Bertazzoni Professional Series PROF304INMXE 30-inch Induction Range

Bertazzoni Professional Series PROF304INMXE 30 inch Induction Range

דגם זה מגיע עם מראה מנירוסטה חיצוני, ידיות שליטה ידניות ומד מחוג המציג את טמפרטורת התנור. טבחי מסעדות גורמה יעריכו את אלמנטי האינדוקציה שלו.

תנור זה מציע ביצועים יוצאי דופן כמו גם קווים כפולים ליצירת תוצאה עקבית. בנוסף, הוא מצויד גם במתלים לתנור בשני גלגלים וצירים ליציבות נהדרת.

18. LG LSE4616ST

q? encoding=UTF8&ASIN=B083CP6K3Q&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B083CP6K3Q

טווח האינדוקציה של LG LSE4616ST כולל חמישה מבערים והוא יכול להתמודד עם צריבה בחום גבוה ופונקציות רתיחה בטמפרטורה נמוכה. עיצוב ההחלקה שלו ידידותי למשתמש ונותן לו מראה מובנה.

הטכנולוגיה הבלעדית של ProBake ואפשרות Easy Clean המאפשרת לך לנקות את התנור בתוך דקות. כמו כן, לדגם זה לדגם זה שלושה מתלים מתכווננים.

19. Aobosi מבער אינדוקציה נייד משטח בישול מהיר יעיל 1800 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B09536DNBS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09536DNBS


מבער אינדוקציה נייד Aobosi וואט 1800 מתאים לבישול במטבח, משרדים, מעונות סטודנטים, קרוואנים וכדומה. קומפקטי וקל משקל לניידות קלה. לוח זכוכית קרמי, קל לאחסון ולניקוי, פשוט נגבו עם מגבת לחה. ניתן לאחסן מבערי אינדוקציה בעמידה.

ברזל יצוק, פלדה עם אמייל וכלי בישול מנירוסטה מגנטיים תואמים למבער הכיריים החשמליות. מתאים לכלי בישול בקוטר של 10-26 ס"מ. חוץ מזה, כיריים אינדוקציה מוגנים על ידי מאוורר חזק שמפזר את החום.  55dB בעל רעש נמוך, אז אל תדאגו לגבי רעשים חזקים.

ניתן להגדיר את ההספק והטמפרטורה של מבער האינדוקציה על ידי נגיעה באינדוקציה, ויש לו 9 רמות הספק הנעות בין 200 וואט ל-1800 וואט. ישנן 10 הגדרות טמפרטורה: 60°C – 240°C. ניתן לספק איתו צרכים קולינריים שונים. טיימר דיגיטלי עם הגדרה של שלוש שעות. בעת בישול או טיגון מזון, עליכם להשתמש בפונקציית הטמפרטורה.

20. NUWAVE Flex Precision כיריים אינדוקציה

q? encoding=UTF8&ASIN=B08YJ6ZPFJ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08YJ6ZPFJ


כיריים אינדוקציה מומלצות: קל לתפעל את הצגים הדיגיטליים והתגובה היא מיידית. בחרו מתוך 6 הגדרות טמפרטורה מוגדרות מראש או כווננו את שלכם בין 37.7°C ל-260°C.
עם 45 טמפרטורות מדויקות, אתם יכולים לשמור על רטבים עדינים חמים ב- 37.7°C או לצלות סטייק עסיסי ב-260°C  היצירות הקולינריות שלכם תמיד יהיו מושלמות בטמפרטורה הנכונה.

מבלי לחמם את גופי הבישול תחילה, Flex מחמם את הסיר ישירות. להבות פתוחות עלולות להיות מסוכנות על כיריים גז. הטמפרטורה של מבערים חשמליים משתנה עקב סלילים חשופים. אין כמעט בזבוז חום בעת בישול על Flex, מה שהופך אותו לבטוח יותר מכל כיריים מסורתיות.

קל משקל ונייד, Flex הוא אידיאלי לנסיעות. לחימום מהיר ואחיד יותר, טכנולוגיית הבידוד המוגנת בפטנט מקרבת את סלילי החימום לכלי הבישול שלכם יותר מכל כיריים אינדוקציה אחרות. הגדרת הספק של 600, 900 ו-1300 וואט זמינה.

21. Duxtop Professional כירת אינדוקציה ניידת

q? encoding=UTF8&ASIN=B07G9YKPQC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07G9YKPQC

מבער משטח מקצועי של Duxtop דורש שקע חשמל 120V 15 אמפר, נבנה לפי תקני חשמל בצפון אמריקה ורשום ב-ETL. כירת האינדוקציה היא קלה וניידת, מה שהופך אותה קלה לטיפול ואחסון.

ישנן 20 רמות הספק מוגדרות מראש (100 וואט עד 1800 וואט) ו-20 רמות טמפרטורה מוגדרות מראש ( 37.7°C עד 240°C). כיריים אינדוקציה מספקים חימום מהיר יותר וזמני בישול מהירים יותר למרות שדירוג יעילות האנרגיה שלהם נמוך ב-83%.

הכירה רגישה למגע וקלה לתפעול, לוח המגע של החיישן קל לשימוש. למרות מסך ה-LCD הגדול שלה, לוח הבקרה הזוויתי קל לקריאה, אפילו מרחוק.

עמידות ואמינות מובטחות על ידי בניית נירוסטה. החום מתפזר במהירות על ידי מאוורר בעל 7 להבים וחום אחורי. קל לנקות אותה מכיוון שלכירה מזכוכית אין להבה פתוחה או גוף חימום, כך שהאוכל לא יישרף. 

22. ChangBERT כירת אינדוקציה

q? encoding=UTF8&ASIN=B07Y7WXQMQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07Y7WXQMQ

מקסימום 3200 וואט (240V~15A) קצב גבוה, מתחממת מהר יותר מאשר מבער חשמלי, פלטה, תנור או כיריים. כיריים אינדוקציה חסכוניים באנרגיה ב-83% מכיריים גז או חשמליות מסורתיות, אך מספקים חימום מהיר וזמני בישול מהירים יותר.

NSF International בדקה ואישרה יחידה זו. משטח הזכוכית הגרמני Schott עומד בתקני העמידות בתעשייה, ועובר מבחן נפילה עם השפעה של 45 ס"מק. מבשלים בביטחון בידיעה שהמשטח לא ישבר, ייסדק או יתנפץ. חומר הנירוסטה מבטיח ביצועים אמינים ועמידים במסגרות מסחריות ומקצועיות, כגון מסעדות, מטבחים תעשייתיים ושירותי קייטרינג אחרים.

זכוכית Schott בעלת שטח פנים גדול. מבנה הנירוסטה 18/10 הופכת אותה ליותר עמידה ואמינה. Key-Press-Control מאפשרת לכם לשלוט ביתר קלות גם אם אתם לובשים כפפות או הידיים שלכם רטובות. מכיוון שאין להבה פתוחה או גוף חימום, האוכל אינו נשרף על כירת הזכוכית. 

23. Empava כיריים חשמליות אינדוקציה 91 ס"מ

q? encoding=UTF8&ASIN=B07VVYN2PV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07VVYN2PV

כיריים אינדוקציה מומלצות: משטח זכוכית קרמי מבחנה חלקה של Empava מאפשר ניקוי ללא מאמץ, הוא מיוצר ללא שחרור מתכות מסוכנות לאדמה, ויכול לעמוד בחום עז מבלי להיסדק או להישבר. ניתן להתקין אותו מעל כל 61/76.2 ס"מ Empava תנור קיר יחיד שמתאים מתחת לשיש. רוב כלי הבישול מנירוסטה וברזל יצוק תואמים לאינדוקציה.

תצוגת אזור הבישול על פני השטח תציג "H" כאשר האלמנטים חמים למגע. כאשר אין מחבת, חיישן גודל המחבת מכבה את האלמנט לבטיחות ובישול יעיל יותר. בישול אינדוקציה מייצר חום ישירות בכלי הבישול, כך שהכיריים נשארות קרירות יותר למגע, ומנעול בקרת ילדים מונע הפעלה מקרית.

זכוכית משטח קרמיקה ויטרו קלה לניקוי תספק לכם משטח בישול אמין במשך שנים רבות, עם המשטח העמיד בפני כתמים ושינויי חום.

24. VBGK כירת אינדוקציה ניידת

q? encoding=UTF8&ASIN=B0936KCWJ9&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0936KCWJ9

כירת אינדוקציה VBGK. מאושרת על ידי CE ו-FCC. היא קלת משקל וקומפקטית, מה שהופך אותה קלה לנשיאה ואחסון. כריים אינדוקציה ניידות הן אידיאליות עבור מעונות סטודנטים, מטבחים משפחתיים, קרוואנים, סירות וכו'.

ישנן 9 רמות הספק מוגדרות מראש (100 וואט עד 2000 וואט) ו-9 רמות טמפרטורה מוגדרות מראש (80°C עד 265.C). היעילות האנרגטית של מבער אינדוקציה גבוהה ב-83% מזו של תנור גז או חשמלי מסורתי. עבור כל צרכי הבישול שלכם, הכירת הניידת מושלמת להבאת מים לרתיחה מהירה.

לוחות קריסטל שחורים מכסים את פני השטח של פלטת האינדוקציה. כאשר נעילת הבטיחות לילדים מוגדרת, לא ניתן לשנות בטעות את הגדרות הבישול והטיימר, וכפתור הטיימר מוגדר לשלוש שעות.

במקרה שלא זוהה כלי בישול, פונקציית זיהוי הסירים האוטומטית תכבה את המכשיר לאחר 60 שניות, מה שבטוח עבורכם ועבור ילדיכם. מנעולי ילדים וקצוות מעוגלים הופכים את המכשיר לבטיחותי עוד יותר.

25. כיריים אינדוקציה מומלצות: COMFEE' דיגיטלי חשמלי נייד אינדוקציה מבער דלפק 1800 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B08R5BZ3Q3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08R5BZ3Q3

ישנם שמונה מצבי כוח וטמפרטורה כדי לענות על צורכי הבישול שלכם: רתיחה, אדים, תבשיל, מוקפץ, בישול איטי וטיגון. טיימר כיבוי אוטומטי מובנה ביחידה.

כלי בישול עם תחתית מגנטית, בקוטר של 14 עד 21.6 ס"מ, הוא כלי הבישול היחיד המתאים למבערי אינדוקציה. אם לא אותר כלי בישול מתאים, הוא יציג "U" וייסגר אוטומטית לאחר 60 שניות.

כיריים גז או חשמליות עם מבער אינדוקציה יעילות יותר מכיריים עם מבער מסורתי. הבאת מים לרתיחה במהירות ולכל צורכי הבישול שלכם קלה עם הכיריים הניידות שלנו. חוסך לכם זמן וכסף.

ניקוי קל של לוח זכוכית נון-סטיק עם תצוגת LED עמיד במים עם מגבת לחה. לפני ניקוי פלטת האינדוקציה, הניחו לה להתקרר. 

26. LKZAIY כירת אינדוקציה ניידת מסחרית

q? encoding=UTF8&ASIN=B08FM1CZMK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08FM1CZMK

פלדת אל-חלד משמשת לייצור הגוף של כירת אינדוקציה זו, בעוד שזכוכית מחוסמת קריסטל שחורה משמשת לייצור הפאנל, מה שהופך את הפלטה החשמלית הזו לעמידה בפני פגיעות, לא מחלידה, קלה לניקוי ומסוגלת להתמודד עם משקל רב יותר מאשר כיריים אינדוקציה רגילות.

באמצעות לוח בקרה עמיד למים, ניתן להגן באופן מלא על הרכיבים החשמליים הפנימיים של מבער האינדוקציה, מה שמפחית את האפשרות של תקלות; גוף מבער האינדוקציה בנוי מפלדת אל חלד מוטבעת מקשה אחת, מה שמבטיח שהמים לא חודרים לתוך משטח הבישול.

טווח של 400 וואט עד 3500 וואט זמין לבחירה מהירה. כירה חזקה זו בעוצמה של 3500 וואט עונה על מגוון רחב של צרכי בישול, לרבות רתיחה, טיגון עמוק, הקפצה, צריבה, אידוי, בישול איטי וצלייה.

טווח טמפרטורות של  60°C עד 240°C; כפתורי מגע רגישים גדולים, הגנה מפני התחממות יתר, כיבוי אוטומטי.

27. Karinear כירת אינדוקציה ניידת

q? encoding=UTF8&ASIN=B098F4YDG1&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B098F4YDG1

הכירה הניידת של Karinear משתמשת בשקע חשמל 110V/120V 15 אמפר (מתאים ל-110V/120V). פלטת אינדוקציה דורשת כלי בישול עם תחתית שטוחה מגנטית, כגון ברזל יצוק, נירוסטה, ברזל יצוק עם אמייל וניקל. משטחי אינדוקציה מחייבים להניח תחילה את הסיר, ולא ניתן להפוך את הסדר.

מבער אינדוקציה 1800 וואט בעל יעילות גבוהה וחימום מהיר. מבערי אינדוקציה שעובדים בגלגלי שיניים P5-P11 אינם מפסיקים להתחמם במשך זמן העבודה, מה שהופך אותם ליעילים יותר. הם מושלמים עבור מסעדות, בתי ספר, בתים ושירותי קייטרינג אחרים מכיוון שהם עשויים מפלדת אל חלד עמידה, שיכולה לשאת כלי בישול כבדים יותר.

מבער שיש מסחרי עם כפתור סיבוב קל לשליטה. אתם יכולים לכוונן במהירות את 12 רמות העוצמה של פלטת האינדוקציה על ידי סיבוב כפתור הסיבוב כאשר אתם עסוקים בבישול. ניתן לכוונן את כירת האינדוקציה גם על ידי נגיעה בלחצנים. עם זאת, סיבוב ידיות נוח יותר וחוסך זמן.

28. כיריים גז 61 ס"מ

q? encoding=UTF8&ASIN=B09LC896SM&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09LC896SM

עם שני רשתות תמיכה כבדות למחבת ברזל יצוק, ארבעת המבערים האטומים ביעילות גבוהה עשויים מאלומיניום.

המבערים האטומים מונעים כניסת מזון והם קלים לניקוי ועמידים בפני כתמים.

ישנם ארבעה מבערים לגז טבעי, וערכת הסבה לפרופאן. שתי אפשרויות אספקת גז (מתג NG/LPG), מספקות נוחות.

אורך 60 ס"מ. מידות: 51 ס"מ רוחב על 51 ס"מ גובה. הקוטר 12 ס"מ. גודל החתך הוא בגובה 56 ס"מ. מידות: 47 ס"מ רוחב על 47 ס"מ עומק.

יש ארבעה מבערים על הכיריים גז. עם הכיריים המובנים, ניתן להשתמש בהן עבור קרוואנים, מטבחים גדולים, משפחות חובבות בישול ושימושים רב-תכליתיים אחרים.

29. Techw Hot Plateood כירה חשמלית ניידת

q? encoding=UTF8&ASIN=B07M99CWZG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07M99CWZG

כיריים אינדוקציה מומלצות: בגלל העיצוב הקומפקטי והשטוח שלה, ה-Techwood Hot Plate אידיאלית עבור מעונות סטודנטים, דירות סטודיו, קרוואנים, משרדים, קמפינג, שימוש יומיומי או כמכשיר בישול נוסף. קטנה וקלה, קלה לשימוש בחללים סגורים ובכל מקום.

אתם יכולים לבשל מגוון מאכלים באמצעות הכירה החשמלית של Techwood, כולל רטבים חמים, ביצים מקושקשות, גבינה בגריל, מרק, פסטה, ירקות ועוד הרבה יותר. אתם יכולים גם להשתמש בה כדי לשמור על מזון חם בתור מבער נוסף.

ניתן להשתמש במבער היחיד של Techwood עם כל סוג של כלי בישול בבית שלכם, כולל סירי אלומיניום, סירי נחושת, מחבתות ברזל יצוק ומחבתות נירוסטה לא מגנטיות. כדי לעמוד בשימוש תכוף, הגוף עשוי מפלדת אל חלד. נגבו עם מטלית נקייה, כאשר הוא מתקרר.

30. CUSIMAX פלטה חשמלית קרמית 1800 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B07L4J1P7M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07L4J1P7M

הפלטה הכפולה הקרמית CUSIMAX מתאימה לכל סוגי הכיריים. כלי בישול עד 18 ס"מ על 18 ס"מ, כולל זכוכית ואלומיניום,מחממים ביעילות עם איבוד חום מינימלי.

מתאימה לשימוש יומיומי או כמכשיר בישול נוסף במטבח עמוס. אין צורך בכיריים. המטבח הביתי, הדירה, הקרוואן, המשרד או הגינה האחורית שלכם יכולים להפיק מכך תועלת.

משמשת לבישול אוכל כולל רטבים חמים, בישול סטייק וגבינה בגריל, הרתחת מים, הכנת מרק, בישול פסטה וירקות ועוד!

ישנה פונקציית כיבוי בטיחותי אוטומטית ותרמוסטט שולט בטמפרטורה. כיריים קרמיות קלות לניקוי ועמידות. גוף נירוסטה מיועד לעמוד בשימוש תכוף.

31. כיריים אינדוקציה מומלצות: Mueller RapidTherm כירה ניידת אינדוקציה 

q? encoding=UTF8&ASIN=B08QMP7VD3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08QMP7VD3

עם עוצמת בישול של  1800 וואט ותכונות חכמות רבות, משטח החימום הרב-תכליתי של RapidTherm אינדוקציה נועד לענות על צורכי הבישול שלכם. כירה חשמלית קלת משקל המאושרת ב-ETL ופועלת ב-120V סטנדרטי, כירה זו אידיאלית עבור רכבי פנאי, דירות קטנות, או כל מקום בו אתם צריכים כיריים נוספים. אתם יכולים לבשל מנות מפוארות ללא הטרחה של סלילים חמים או להבות פתוחות.

אין אנרגיה מבוזבזת מכיוון שמבער האינדוקציה החזק מחמם רק את קוטר המחבת. היא מבשלת את האוכל שלכם מהר יותר ב-50% מכיריים גז או כיריים חשמליות רגילים מכיוון שהחום מיידי ומפוזר באופן שווה. כלי בישול מוכנים לאינדוקציה עם בסיס ברזל שטוח (בדיקה עם מגנט) כגון ברזל יצוק, פלדה מצופה אמייל או נירוסטה מגנטית בקוטר שבין 12-26 ס"מ.

ניתן לבחור מבין 4 תוכניות מוגדרות מראש: סיר חם, בישול איטי, רתיחה ושמירה על חום, אשר יכבו אוטומטית לאחר הבישול. לחלופין, לגמישות מרבית, השתמשו ב-8 רמות הספק (200-1800 וואט), טווח טמפרטורות רחב (140-460 מעלות צלזיוס), ובטיימר דיגיטלי לזמן ארוך במיוחד למשך 4 שעות. הגנת התחממות יתר מסופקת על ידי מאוורר להבים עמיד. 

32. Tenavo משטח אינדוקציה נייד 1800 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B09DYJG6WK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09DYJG6WK

  אתם יכולים לבשל מה שתרצו עם משטח אינדוקציה נייד זה בעוצמה של 1800 וואט שיש לו מערכת בקרת טמפרטורה וכוח חכמה (10 רמות הספק וטמפרטורה). ניתן לבחור טווח טמפרטורות של 80° עד 232°C במרווחים של 4°C. יש טווח הספק מתכוונן של 1-10=300-1800 וואט. אתם יכולים לבשל סטייק, תבשיל, מרק, פסטה, ריזוטו, פאייה, ביצים מטוגנות וסלמון!

ישנה פונקציית טיימר של 2.5 שעות במשטח אינדוקציה זה בעוצמה של 1800 וואט, כך שתוכלו להתאים אישית את זמן הבישול עד 2.5 שעות. למכשיר פונקציות כיבוי אוטומטי ונעילת ילדים, וספירה אוטומטית לאחור של עד 2.5 שעות למניעת תאונות לא מכוונות הנגרמות משימוש לרעה על ידי ילדים. מספק לכם הגנה כפולה.

ניתן להשתמש במחבתות 10 ס"מ בקוטר של עד 25 ס"מ וסירי ציר על פלטת האינדוקציה. כרטיס מגנטי כלול בחבילה שלנו כדי שתוכלו לבדוק אם כלי הבישול שלכם מגנטיים, נוחים וללא דאגות.

33. כיריים גז 30.5 ס"מ כיריים גז 2 מבערים 

q? encoding=UTF8&ASIN=B08N4KTK1G&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08N4KTK1G

 משטח כיריים מפלדת אל חלד נבנה להחזיק מעמד עם משטח בדרגת 201 SS, עמיד בפני קורוזיה וקל לניקוי. מבער אטום מונע נפילת מזון לתוכו, וכתוצאה מכך ניקיון מינימלי. מעוצב בגימור מודרני ומסוגנן, הוא מושלם עבור רכבי פנאי, דירות, שימוש חיצוני וכו'

כיריים גז דו-דלקים אלו מיועדות לגז טבעי ופרופאן נוזלי, וניתן להשתמש בהן עם כל דלק. בתחילה, היחידה מוגדרת לגז טבעי, אך יש ערכת הסבה גם לפרופאן. הצתות פעימה חשמליות פועלות על מתח חשמלי של 110V. עם שתי אפשרויות שונות לאספקת גז והצתה חשמלית, החיים שלכם יהיו נוחים יותר.

מידות: 31 ס"מ אורך על 50.8 ס"מ רוחב על 12 ס"מ גובה, מידות חיתוך: 27.4 ס"מ אורך על 47.5 ס"מ רוחב – 2 מבערים כיריים להמרה LPG/NG.

34. Ovente מבער אינפרא אדום חשמלי

q? encoding=UTF8&ASIN=B07456SPMF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07456SPMF

  מבער חשמלי 120V (1000 וואט) משתמש בטכנולוגיית אינפרא אדום, מערכת מתקדמת לטווחים חשמליים חלקים המחממת מזון במהירות ובאופן שווה. כמעט כל סוגי כלי הבישול עובדים היטב עם מבער השיש הזה. עם זאת, עדיף להשתמש בכלי בישול שטוחים הקרובים ככל האפשר לקוטר המבער (17.7 ס"מ).

מבער זה נראה נהדר על כל משטח הודות לבית הנירוסטה שלו ולחלק העליון של זכוכית קרמית קריסטלית. בנוסף, הוא דק וקל (1 ק"ג), מה שהופך אותו לאידיאלי עבור דירות סטודיו, מטבחונים ורכבי פנאי.  בית זכוכית קריסטלית ונירוסטה ניתן לנקות במהירות ובקלות תוך פחות מדקה. ניתן להשתמש במטלית נקייה ולחה כדי לנגב את הכירה.

35. Tasty by Cuisinart 

q? encoding=UTF8&ASIN=B07RRRCXMD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07RRRCXMD

כיריים אינדוקציה מומלצות: בישול מעולם לא היה קל יותר עם משטח אינדוקציה חכם שמתחבר לסמארטפון שלכם. אפליקציה שמנחה אתכם צעד אחר צעד במאות מתכונים טעימים המטבח שלכם יאהב את זה והעדכונים שלכם במדיה החברתית יאהבו את זה.

מדי חום משמשים לבדיקת הטמפרטורה של נוזלים, בשר ודגים לפני בישולם. אתם יכולים לעקוב אחר טמפרטורת פני השטח של הסירים והמחבתות שלכם עם חיישן משטח משולב.

36. Sunmaki כירה ניידת אינדוקציה

q? encoding=UTF8&ASIN=B08HJ6RHC3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08HJ6RHC3

  הכירה החשמלית הקלילה והקטנה של Sunmaki אינדוקציה יכולה לספק את הכיף של בישול בחוץ. קלה לאחסון, קומפקטית להכנסה ללוקר ולשאת אותה איתכם. עם שקע 15A 110V/120V שלה. היא מגיעה עם לוח בקרה משטח מראה, אשר לא רק עמיד למים, אלא גם גורם למטבח להיראות יפה ומסודר שכן יש לה משטח מראה חלק.

עם יעילות תרמית של עד 93%,  כירת אינדוקציה יחידה של Sunmaki משתמשת בהספק גבוה של 1800 וואט. אנרגיית חום גבוהה מבטיחה בישול מהיר. כלולה גם פונקציית מים רותחים שמרתיחה 1 ליטר מים בחמש דקות. זה לא רק חוסך לכם זמן, אלא גם אנרגיה וכסף.

עם חיישן LCD דיגיטלי מתקדם ומסך כחול, כירת אינדוקציה מספקת תחושה של יוקרה. מצב בישול כוח (200 וואט-1800 וואט/9 רמות הספק) מתאימה לבישול מרק, שעועית, פסטה, תירס, טיגון עמוק וסיר חם. מצב הבישול בטמפרטורה (60-240°C/  רמות טמפרטורה-10) אידיאלית לטיגון, צלייה ושיטות בישול אחרות הדורשות בקרת טמפרטורה מדויקת.

37. כיריים אינדוקציה מומלצות:Aroma כלי בית

q? encoding=UTF8&ASIN=B0007QCRNU&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0007QCRNU

עיצוב משטח מוצק מונע שפיכת מזון בתוך הפלטה החמה, בנוייה ממתכת יציקה עמידה במיוחד. כדי לבשל ולהגיש כמעט כל מנה, ישנן ארבע הגדרות טמפרטורה שונות לבחירה: חמה, נמוכה, בינונית וגבוהה. כירה עוצמתית של 1000 וואט מבשלת בטמפרטורות גבוהות ללא להבה פתוחה, מה שהופך אותה ליעילה ובטוחה יותר מרוב הכיריים המסורתיות.

עוצבה כדי לתפוס מעט מקום בשיש, ניידת, איחסון קל. היא תופסת מעט מקום בשיש עם גודל מקסימלי של 15.24 ס"מ, היא מתאימה לכל סוגי הסירים והמחבתות, כולל כלי בישול מזכוכית ואלומיניום.

38. DIDO פלטה חשמלית 1200 וואט

q? encoding=UTF8&ASIN=B08Z7DRC2R&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08Z7DRC2R

   מבער אינפרא אדום 1200 וואט ומשטח חימום קרמי קריסטלי אלגנטי מבטיחים חימום מהיר במיוחד ופיזור חום אחיד. ישנן נורות המעידות על כך שהמבער דולק, כך שניתן לבשל ארוחה מאפס, לחמם שאריות, או לשמור על חום מזון לאורך זמן.

מכלי בישול מאלומיניום ועד סירי נחושת, סירי זכוכית, קומקומים לתה ומחבתות נירוסטה לא מגנטיות, הפלטה פועלת כמעט עם כל כלי בישול. מבשלת מגוון מאכלים, לרבות הרתחת מים, חימום רטבים, הכנת מרקים, טיגון סטייק, בישול פסטה, צליית גבינות וירקות ועוד.

המבער הנייד מורם מעל כיריים בגודל  28 ס"מ על 22 ס"מ וניתן להשתמש בו באזורי מגורים קטנים, מטבחים קטנים, משרדים, חדרי נופש, קרוואנים ובכל מקום עם שקע חשמל. בדרך כלל, המחוון יופעל/יכבה עם פונקציית הכיבוי האוטומטי, שתכבה אוטומטית את המכונה אם היא תתחמם יתר על המידה או תגיע לטמפרטורה מסוימת.

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של כיריים אינדוקציה?

AEG, Midea, Siemens, Bosch, Selmor ו-AEG הם כמה מהמותגים הטובים ביותר בשוק כיום בכל הנוגע לכיריים אינדוקציה:

כמה צריך לעלות כיריים אידוקציה חדשות?

באופן כללי, כיריים אינדוקציה חדשים צפויים לעלות בין 300 ל-4000 ₪, תלוי בדגם שתבחר.

כיריים אינדוקציה מומלצות: 20 הדגמים הטובים ביותר! 2022 - Kicky

באיזה כיריים אינדוקציה מומלצות בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: