קומפרסור ביתי מומלץ: [מדריך רכישה מלא] 14 דגמים חזקים – Kicky

בחיפושים אחר קומפרסור ביתי מומלץ? סקרנו עבורכם 14 דגמים מובילים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם. כנסו למידע נוסף!

קומפרסור ביתי מומלץ

1. Krauss KR2005S

Krauss KR2005S

ה-Krauss KR2005S הוא שואב אבק לרכב איכותי שנועד לעזור לכם לשמור על רכבכם נקי ומסודר. זהו שואב אבק נייד, אלחוטי שניתן לשאת איתך בקלות לכל מקום שאתה הולך. השואב מופעל באמצעות סוללת ליתיום-יון נטענת, המספקת עד 30 דקות של שימוש רצוף.

ה-Krauss KR2005S כולל מנוע חזק שיכול לספק עד 120 וואט של עוצמת שאיבה, מה שהופך אותו ליעיל ביותר בהסרת אבק, לכלוך ופסולת מריפודי המכונית והשטיחים. השואב מגיע גם עם מגוון אביזרים, לרבות כלי חריץ, מברשת אבק וכלי ריפוד, המאפשרים לך לנקות כל פינה במכונית שלך.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-Krauss KR2005S הוא העיצוב הקומפקטי וקל המשקל שלו. הוא שוקל רק 1.5 פאונד, מה שמקל על טיפול ותמרון, אפילו במקומות צרים. השואב מגיע גם עם שקית אחסון נוחה, המאפשרת לשמור את כל האביזרים במקום אחד ולקחת את השואב איתך לדרך.

גם ה-Krauss KR2005S קל לניקוי ותחזוקה. ניתן להסיר ולרוקן בקלות את פח האשפה, ולשטוף את המסנן ולעשות בו שימוש חוזר, מה שעוזר לחסוך כסף על החלפת מסננים.

בסך הכל, ה-Krauss KR2005S הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש שואב אבק חזק ונייד לרכב. העיצוב הקל והקומפקטי שלו, המנוע החזק ומגוון האביזרים שלו הופכים אותו לכלי יעיל לשמירה על המכונית שלך נקייה ומסודרת.

2.  Krauss KR1000S

 Krauss KR1000S

ה-Krauss KR1000S הוא שואב אבק קומפקטי וחזק לרכב שנועד לעזור לכם לשמור על רכבכם נקי ומסודר. זהו שואב אבק נייד עם חוטי שניתן לשאת איתך בקלות לכל מקום שאתה הולך. השואב מופעל על ידי מנוע 12 וולט DC, המספק עוצמת שאיבה חזקה כדי לאסוף לכלוך, פסולת ואבק מהריפודים והשטיחים של המכונית שלך.

ה-Krauss KR1000S מגיע עם מגוון אביזרים, כולל כלי חריץ, מברשת אבק וכלי ריפוד, המאפשרים לך לנקות כל פינה ופינה במכונית שלך. השואב כולל גם מסנן רחיץ, שניתן להסיר ולנקות בקלות לצורך תחזוקה.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-Krauss KR1000S הוא העיצוב הקומפקטי וקל המשקל שלו. הוא שוקל רק 2.2 פאונד, מה שמקל על טיפול ותמרון, אפילו במקומות צרים. השואב כולל גם כבל חשמל ארוך באורך 16 רגל, המאפשר לך להגיע לכל אזורי המכונית שלך ללא צורך בהחלפת שקעים.

גם ה-Krauss KR1000S קל לשימוש, עם מתג הפעלה/כיבוי פשוט וקיבולת פח אשפה גדולה שיכולה להכיל עד 0.5 ליטר פסולת. הוא גם תוכנן להיות עמיד ועמיד לאורך זמן, עם מבנה קשיח ואיכותי שיכול לעמוד בשימוש קבוע.

בסך הכל, קראוס KR1000S הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש שואב אבק קומפקטי וחזק לרכב. העיצוב הקל, כבל החשמל הארוך ומגוון האביזרים שלו הופכים אותו לכלי יעיל לשמירה על המכונית שלך נקייה ומסודרת.

3. Poma TD2524

Poma TD2524

פומה TD2524 הוא מכונת שטיפה בלחץ איכותית ורב-תכליתית המיועדת לשימוש מסחרי ומגורים כאחד. הוא כולל מנוע חזק של 6.5 כוחות סוס המספק לחץ מרבי של 2500 PSI וקצב זרימה של 2.4 ליטר לדקה. זה הופך אותו לאידיאלי לניקוי מגוון רחב של משטחים, כולל בטון, לבנים, עץ וכלי רכב.

אחד המאפיינים הבולטים של Poma TD2524 הוא העיצוב הקל לשימוש שלו. הוא מגיע עם חמש חרירי חיבור מהיר, המאפשרים לך להתאים בקלות את הלחץ וקצב הזרימה כך שיתאימו למשטח שאתה מנקה. החרירים מקודדים בצבע לנוחות השימוש, עם פיה שחורה ללחץ נמוך ופיה אדומה ללחץ גבוה.

מכונת שטיפה בלחץ כוללת גם מיכל דלק גדול של 1 ליטר, המספק עד 2.5 שעות של שימוש רצוף. זה אומר שאתה יכול לנקות לתקופות ממושכות מבלי שתצטרך לעצור ולמלא מחדש את המיכל. בנוסף, מכונת שטיפה בלחץ כוללת צינור בלחץ גבוה באורך 25 רגל ושרביט בגודל 36 אינץ', המאפשרים לך להגיע בקלות לאזורים קשים לגישה.

תכונה נהדרת נוספת של Poma TD2524 היא הבנייה העמידה שלו. הוא כולל מסגרת פלדה קשוחה וצמיגים פניאומטיים, המקלים על התניידות והובלה לאתרי עבודה שונים. מכונת שטיפה בלחץ מגיעה גם עם שסתום הקלה תרמי, המסייע להגן על המנוע מפני התחממות יתר.

בסך הכל, פומה TD2524 הוא מכונת שטיפה בלחץ אמינה ויעילה ביותר המתאימה לשימוש מסחרי ומגורים כאחד. המנוע החזק, העיצוב הקל לשימוש והבנייה העמידה שלו הופכים אותו להשקעה מצוינת עבור כל מי שמחפש לנקות מגוון רחב של משטחים.

4.  Krauss KR1002S

 Krauss KR1002S

ה-Krauss KR1002S הוא שואב אבק לרכב חזק ורב-תכליתי המיועד לניקוי יעיל ויעיל. הוא כולל מנוע DC 12 וולט המספק כוח יניקה חזק כדי להסיר לכלוך, אבק ופסולת מפנים המכונית שלך. שואב האבק הזה עם כבל, מה שמקל על חיבורו לשקע 12 וולט של המכונית שלך, והוא מגיע עם כבל חשמל באורך 14 רגל המספק הרבה טווח הגעה לניקוי כל אזורי המכונית שלך.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-Krauss KR1002S הוא העיצוב הקומפקטי והקל משקל שלו. הוא שוקל קצת יותר מ-2 פאונד, מה שמקל על נשיאה ותמרון, אפילו במקומות צרים. השואב מגיע גם עם מגוון אביזרים, כולל כלי חריץ ומברשת אבק, המאפשרים לך לנקות את כל אזורי פנים המכונית שלך.

ה-Krauss KR1002S כולל גם מסנן רחיץ שניתן להסיר ולנקות בקלות לצורך תחזוקה. המסנן נועד ללכוד חלקיקי לכלוך ואבק, מה שמבטיח שהשואב פועל ביעילות מרבית. שואב האבק כולל גם קיבולת פח אשפה גדולה, המאפשרת לך לנקות לתקופות ממושכות ללא צורך לרוקן את הפח.

תכונה נהדרת נוספת של קראוס KR1002S היא הבנייה העמידה שלו. הוא עשוי מחומרים איכותיים שנועדו לעמוד בשימוש קבוע, והוא כולל מנוע עמיד המסוגל לספק עוצמת שאיבה חזקה לאורך שנים. השואב כולל גם ידית גומי המספקת אחיזה נוחה ובטוחה, גם כשהשואב רטוב.

בסך הכל, ה-Krauss KR1002S הוא שואב אבק אמין ויעיל במיוחד, המתאים לשימוש מסחרי ומגורים כאחד. העיצוב הקומפקטי, הבנייה הקלה והשאיבה העוצמתית שלו הופכים אותו לכלי אידיאלי לניקוי כל אזורי פנים המכונית שלך.

5. Makita MAC2400 2.5 HP

q? encoding=UTF8&ASIN=B0001Q2VPK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0001Q2VPK

ה-Makita MAC2400 הוא מדחס אוויר חזק ואמין המיועד לשימוש כבד במגוון יישומים. הוא כולל מנוע 2.5 כוחות סוס המספק ביצועים גבוהים והפעלה אמינה, מה שהופך אותו למתאים לשימוש בתעשיות בנייה, נגרות ותעשיות רכב.

אחד המאפיינים הבולטים של Makita MAC2400 הוא רמת הרעש הנמוכה שלו. הוא פועל ב-79 dB בלבד, מה שהופך אותו לאחד ממדחסי האוויר השקטים בכיתה שלו. תכונה זו חשובה במיוחד עבור אלה העובדים בסביבות פנימיות שבהן יש לצמצם את רמות הרעש למינימום.

ה-Makita MAC2400 כולל גם משאבת ברזל יצוק עם צילינדר ובוכנה Big Bore, המספקת זמן התאוששות מהיר יותר וביצועים מוגברים. זה מבטיח שמדחס האוויר יכול לספק לחץ מרבי של 130 PSI, מה שהופך אותו למתאים לשימוש עם מגוון רחב של כלים פניאומטיים.

תכונה נהדרת נוספת של Makita MAC2400 היא עיצוב התחזוקה הנמוך שלו. הוא כולל משאבה משומנת בשמן הדורשת תחזוקה פחותה מדגמים אחרים, מה שמפחית את עלות הבעלות הכוללת. מדחס האוויר כולל גם פילטר גדול בסגנון רכב, המגביר את היעילות ומאריך את חיי המשאבה.

ה-Makita MAC2400 הוא גם נייד מאוד, עם עיצוב קומפקטי וקל משקל המקל על מעבר מאתר עבודה אחד למשנהו. הוא כולל מבנה של כלוב גלגול המגן על הרכיבים מפני נזק, ומבטיח שהוא יכול לעמוד בפני קשיחות השימוש היומיומי.

בסך הכל, ה-Makita MAC2400 הוא מדחס אוויר אמין ויעיל ביותר המתאים למגוון רחב של יישומים. רמת הרעש הנמוכה שלו, המנוע בעל הביצועים הגבוהים ועיצוב התחזוקה הנמוך שלו הופכים אותו לבחירה אידיאלית עבור אלה שמחפשים מדחס אוויר חזק ואמין.

6. CRAFTSMAN Air Compressor

q? encoding=UTF8&ASIN=B07KHHDJGD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07KHHDJGD

מדחס האוויר של CRAFTSMAN הוא כלי רב תכליתי ואמין המיועד לשימוש במגוון יישומים, לרבות פרויקטי רכב, בנייה ועשה זאת בעצמך. מדחס אוויר זה מגיע במגוון גדלים ואפשרויות כוח, המאפשר למשתמשים לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכיהם.

אחד המאפיינים הבולטים של מדחס האוויר של CRAFTSMAN הוא הבנייה העמידה שלו. הוא כולל משאבת ברזל יצוק המספקת ביצועים לאורך זמן ועמידה בשימוש רב לאורך זמן. מדחס האוויר כולל גם משאבה משומנת שמן המסייעת להפחית בלאי ולהאריך את חיי הכלי.

תכונה נהדרת נוספת של מדחס האוויר של CRAFTSMAN היא הניידות שלו. דגמים רבים מגיעים עם גלגלים וידיות, מה שהופך אותם קלים להעברה מאתר עבודה אחד למשנהו. זה חשוב במיוחד למי שעובד באתרי עבודה שונים או שצריך להעביר את המדחס למקומות שונים.

מדחס האוויר של CRAFTSMAN כולל גם מגוון אביזרים ואבזרים, כגון צינורות אוויר, מנפחי צמיגים ואקדחי נשיפה. זה הופך אותו לכלי רב תכליתי שניתן להשתמש בו עבור מגוון רחב של יישומים.

אחד היתרונות המרכזיים של מדחס האוויר של CRAFTSMAN הוא סבירותו. אמנם מדובר בכלי איכותי, אך גם במחיר תחרותי, מה שהופך אותו לאופציה מצוינת עבור מי שזקוק למדחס אוויר אמין אך לא רוצה לשבור את הכיס.

בסך הכל, מדחס האוויר של CRAFTSMAN הוא כלי אמין ורב-תכליתי המתאים למגוון רחב של יישומים. הבנייה העמידה שלו, הניידות והמחיר סביר הופכים אותו לבחירה מצוינת עבור אנשי מקצוע וחובבי עשה זאת בעצמך כאחד.

7. DEWALT Pancake Air Compressor, 6 Gallon, 165 PSI (DWFP55126)

q? encoding=UTF8&ASIN=B00K34UZBW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00K34UZBW

מדחס האוויר של DEWALT Pancake הוא כלי חזק ואמין המיועד למגוון יישומים, כולל ניפוח, מסמור והידוק. יש לו מיכל של 6 ליטר והוא מסוגל לספק עד 165 PSI של לחץ, מה שהופך אותו מתאים למגוון רחב של משימות.

אחד המאפיינים הבולטים של מדחס האוויר של DEWALT Pancake הוא העיצוב הקומפקטי והקל משקל שלו. במשקל של 30 פאונד בלבד, קל לשינוע ולאחסן אותו, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בחללים קטנים או בדרכים.

למרות גודלו הקטן, מדחס האוויר של DEWALT Pancake אויר אגרוף. הוא כולל מנוע בעל יעילות גבוהה המספק הפעלה מהירה וקלה, גם במזג אוויר קר. המשאבה נטולת השמן אינה דורשת תחזוקה, מה שעוזר להאריך את חיי הכלי ולהפחית את עלויות התפעול.

מדחס האוויר של DEWALT Pancake כולל גם מגוון תכונות נוחות, כולל שני מצמדים אוניברסליים התומכים בשני משתמשים, כיסוי קונסולה המגן על בקרות ומדדים, ורגלי גומי המספקות יציבות ומפחיתות רעידות במהלך הפעולה.

אחד היתרונות המרכזיים של מדחס האוויר של DEWALT Pancake הוא העמידות שלו. הוא כולל מבנה מחוספס שנבנה כדי לעמוד באתרי העבודה הקשים ביותר ובתנאים קשים. בנוסף, המדחס מגובה באחריות מוגבלת לשנה, מה שנותן למשתמשים שקט נפשי שהם משקיעים בכלי איכותי ואמין.

בסך הכל, מדחס האוויר של DEWALT Pancake הוא כלי בעל ביצועים מעולים המספק כוח ורב-גוניות מרשימים באריזה קומפקטית וניידת. העמידות, קלות השימוש והתכונות הנוחות שלו הופכות אותו לבחירה מצוינת הן לאנשי מקצוע והן לחובבי עשה זאת בעצמך שזקוקים למדחס אוויר אמין עבור הפרויקטים שלהם.

8. PORTER-CABLE Air Compressor, 6-Gallon, Pancake, Oil-Free (C2002-ECOM)

q? encoding=UTF8&ASIN=B09BXYP2R9&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09BXYP2R9

מדחס האוויר PORTER-CABLE C2002-ECOM Pancake הוא כלי אמין ורב-תכליתי המיועד הן ליישומים מקצועיים והן ליישומים עשה זאת בעצמך. יש לו קיבולת מיכל של 6 ליטר והוא יכול לספק לחץ של עד 150 PSI, מה שהופך אותו מתאים למגוון רחב של משימות, כולל ניפוח צמיגים, הפעלת כלים פניאומטיים והפעלת רובי ריסוס.

אחד המאפיינים הבולטים של מדחס האוויר PORTER-CABLE C2002-ECOM Pancake Air הוא המשאבה נטולת השמן שלו. תכונה זו מפחיתה תחזוקה ומאריכה את חיי הכלי. בנוסף, המדחס כולל זמן התאוששות מהיר, המאפשר פעולה רציפה ללא צורך בהפעלה מחדש תכופה.

מדחס האוויר PORTER-CABLE C2002-ECOM Pancake כולל גם ווסת זרימה גבוהה ומצמדים, אשר ממקסמים את ביצועי כלי האוויר. בנוסף, המדחס מצויד בקונסטרוקציית פלדה עמידה, מה שהופך אותו למסוגל לעמוד בתנאי עבודה קשים.

עיצוב המיכל בסגנון הפנקייק של מדחס האוויר PORTER-CABLE C2002-ECOM פנקייק אינו רק חוסך מקום אלא גם מספק יציבות ומפחית את הסיכון להתהפכות. המדחס כולל גם רגלי גומי, אשר ממזערות את הרטט ומפחיתה את הרעש במהלך הפעולה.

בסך הכל, PORTER-CABLE C2002-ECOM Pancake Air Compressor הוא כלי רב עוצמה, עמיד ורב-תכליתי שהוא אידיאלי עבור מגוון יישומים. המשאבה נטולת השמן, זמן ההתאוששות המהיר והווסת והמצמדים בזרימה גבוהה הופכים אותו לכלי בעל ביצועים מעולים, בעוד שהעיצוב הקומפקטי והנייד שלו מקל על הובלה ואחסון. בין אם אתה קבלן מקצועי או חובב עשה זאת בעצמך, מדחס האוויר PORTER-CABLE C2002-ECOM Pancake הוא בחירה מצוינת לצרכי דחיסת האוויר שלך.

9. California Air Tools 8010 Steel Tank Air Compressor | Ultra Quiet, Oil-Free, 1.0 hp, 8 gal

q? encoding=UTF8&ASIN=B00WM1VPKE&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00WM1VPKE

מדחס אוויר מיכל פלדה של California Air Tools 8010 הוא כלי חזק ועמיד המיועד הן ליישומים מקצועיים והן ליישומים עשה זאת בעצמך. הוא כולל מנוע שקט במיוחד ומשאבה נטולת שמן, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש פנימי וחיצוני. עם מנוע 1.0 כוחות סוס ומיכל פלדה של 8 ליטר, המדחס מסוגל לספק עד 2.20 CFM ב-90 PSI, מה שהופך אותו למתאים למגוון רחב של משימות, כולל הפעלת כלים פניאומטיים והפעלת אקדחי ריסוס.

אחד המאפיינים הבולטים של מדחס אוויר מיכל פלדה של California Air Tools 8010 הוא פעולתו השקטה במיוחד. עם רמת רעש של 60 דציבלים בלבד, מדובר באחד ממדחסי האוויר השקטים בשוק. זה הופך אותו לאידיאלי לשימוש באזורי מגורים או סביבות אחרות רגישות לרעש, מבלי להפר את השקט והשלווה.

המשאבה נטולת השמן של California Air Tools 8010 Steel Tank Air Compressor מבטיחה אורך חיים ארוך של הכלי ותחזוקה מופחתת. בנוסף, המדחס כולל זמן התאוששות מהיר, המאפשר פעולה רציפה ללא צורך בהפעלה מחדש תכופה.

המדחס כולל גם מיכל פלדה עמיד בקיבולת של 8 ליטר, המספק מספיק אחסון אוויר לזמני ריצה ארוכים יותר. המיכל קל משקל וקל לנשיאה, מה שהופך אותו קל לשינוע אל ומאתרי העבודה.

מדחס אוויר מיכל פלדה של California Air Tools 8010 מצויד גם בשני מדי לחץ ומגן עומס תרמי מובנה, המבטיח את הבטיחות והדיוק של הכלי במהלך הפעולה.

בסך הכל, מדחס אוויר מיכל פלדה של California Air Tools 8010 הוא כלי חזק, עמיד ושקט במיוחד, אידיאלי עבור מגוון יישומים. המשאבה נטולת השמן, זמן ההתאוששות המהיר והעיצוב הקל והקומפקטי שלו הופכים אותו למדחס אוויר נייד בעל ביצועים מעולים. בין אם אתה קבלן מקצועי או חובב עשה זאת בעצמך, מדחס אוויר מיכל פלדה של California Air Tools 8010 הוא בחירה מצוינת לצרכי דחיסת האוויר שלך.

10. Campbell Hausfeld 8 Gallon Portable Quiet Air Compressor (DC080500)

q? encoding=UTF8&ASIN=B01IE0UT9Y&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B01IE0UT9Y

מדחס אוויר שקט נייד של קמפבל האוספלד 8 ליטר (DC080500) הוא מדחס אוויר חזק ויעיל המיועד לשימוש פנימי וחיצוני כאחד. הוא כולל משאבה נטולת שמן וללא תחזוקה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור אלה הזקוקים למדחס אוויר אמין וללא טרחה עבור הפרויקטים שלהם. עם לחץ מרבי של 125 PSI וקצב זרימה של 2.4 CFM ב-90 PSI, מדחס אוויר זה מושלם לניפוח צמיגים, הפעלת כלים פניאומטיים והפעלת אקדחי ריסוס.

אחד המאפיינים הבולטים של מדחס אוויר שקט נייד של Campbell Hausfeld 8 ליטר הוא פעולתו השקטה. עם רמת רעש של 68 דציבלים בלבד, זהו אחד ממדחסי האוויר השקטים בכיתה שלו. זה הופך אותו לאידיאלי לשימוש באזורי מגורים או סביבות אחרות רגישות לרעש, מבלי להפריע לאחרים בסביבה.

מיכל 8 הליטר של מדחס האוויר של Campbell Hausfeld עשוי מפלדה והוא קל משקל וקל לנשיאה, מה שהופך אותו למושלם למעבר מאתר עבודה אחד למשנהו. למיכל גם לחץ מרבי של 125 PSI, מה שמבטיח זמני ריצה ארוכים יותר והפעלה רציפה ללא צורך בהפעלה מחדש תכופה.

מדחס האוויר מצויד בלוח בקרה הכולל שני מדדים, אחד ללחץ מיכל והשני ללחץ מווסת. הוא כולל גם ווסת, חיבור מהיר ומתג הפעלה/כיבוי, מה שמקל על ההפעלה והשליטה בלחץ.

המשאבה נטולת שמן וללא תחזוקה של מדחס האוויר של קמפבל האוספלד מבטיחה אורך חיים ארוך של הכלי עם תחזוקה מינימלית הנדרשת. מדחס האוויר כולל גם הגנת עומס תרמית אוטומטית שמכבה את המנוע כאשר הוא מגיע לטמפרטורה המקסימלית.

בסך הכל, מדחס אוויר שקט נייד של Campbell Hausfeld 8 ליטר הוא בחירה מצוינת למי שצריך מדחס אוויר אמין, חזק ושקט עבור הפרויקטים שלהם. עם המשאבה ללא שמן וללא תחזוקה, פעולה שקטה ועיצוב קל ונייד, הוא מושלם לשימוש פנימי וחיצוני כאחד.

11. קומפרסור ביתי מומלץ: ערכת קומבו מדחס אוויר Bostitch

q? encoding=UTF8&ASIN=B00UHNM60C&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00UHNM60C

לאחר שתשימו את דוחס האוויר האיתני הזה למבחן בעולם האמיתי בבנייה מחודשת של משטח עץ, אחד מבוחני המוצרים שלנו שיבח אותו בכך שהוא הצגה נהדרת לכלים ממונעים באוויר. לפיו, המדחס של Bostitch מתמלא יחסית מהר. לאחר שהמדחס הגיע לpsi 140 מאפס, אני חיכיתי בערך שש דקות. בשימוש רגולטור פרקן לחץ נפרד, אני הצלחתי לספק את הלחץ שהייתי צריך לפי ההוראות לכל כלי. הוא גם הורשם מהיכולת של הכלי להחזיק בלחץ ביעילות.

בנוסף למדחס 22.7125 ליטר, הערכה מגיעה עם אקדח מסמרים 1.2 מ"מ, מהדק 7.62\20.32 ס"מ, ואקדח מסמרים גימור 1.6 מ"מ. מנוע חשמלי ללא שמן של המדחס מדורג לpsi 150 מקסימום ועמיד מספיק כדי להחזיק לזמן ממשוך. פרוייקט ענק, כגון בניית סיפון, יצרוך מספר רב של מהדקים. כל אקדחי המסמרים הכלולים הינם כלים יעילים שהורידו את משך הזמן וההשקעה שנדרשה להשלים את המשימה.

הערכה היא אפשרות נהדרת אם אתם מתמודדים עם פרוייקט גדול בחוץ. מנוע מדחס אוויר ביעילות גבוהה מעוצב להתחיל בקלות אפילו במזג אוויר קר. להשתמש בו בחוץ מסביב לגינה הינה משימה קלה בשל הצינור אוויר 4.572 מטר שכלול. למרות המשקל של 13.1542 ק"ג, המדחס הזה הוא גם אחת האפשרויות הכי קלות ברשימה שלנו, מה שהופך אותו לקל להזזה ממקום למקום.

12. מדחס אוויר נייד אופקי 0200341 11.3562 ליטר Craftsman

q? encoding=UTF8&ASIN=B07Y2XSCDD&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07Y2XSCDD

קומפרסור ביתי מומלץ: לנפח צמיגים או להצמיד מסמרים הן משימות קלות שדורשות מדחס אוויר, כגון כאשר משתמשים באקדח מסמרים או מנפחים גלגל באזור הבית. אם כך, אתם תאהבו את מדחס אוויר נייד אופקי 0200341 11.3562 ליטר של Craftsman, שגדול מספיק בשביל להתמודד עם מרבית משימות הבית הפשוטות, אבל קטן מספיק בשביל להיות נייד לכל מקום שתצטרכו אותו. המדחס שוקל בערך 16.3293 ק"ג, אבל מגיע עם ידית לניידות קלה. בנוסף להיותו קשיח ואמין, הוא גם מתומחר באופן טוב, מה שהופך אותו לבחירה טובה אם אתם תצטרכו אותו מידי פעם.

המיכל של 11.3562 ליטר יכול להתמודד עם psi 155 וכוס השאיבה האחורית בהרכב רגל שומרת את מדחס האוויר יציב ללא תנועות כאשר בשימוש. המשאבה ללא שמן מונעת את הצורך לתחזוקה שוטפת, והמנוע החשמלי בעל תפקוד גבוה פועל באופן חלק למשך זמן רב.

כמו כן, הוא מספק פעילות שקטה בשביל מדחס אוויר, מה שיוצא דופן לסוג כלי זה.

13. כלי אוויר CAT-1P1060S California

q? encoding=UTF8&ASIN=B01LYHYHEA&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B01LYHYHEA

אם אתם דואגים לגבי יצירת רעש, מדחס האוויר הממוצע יוצר עד ל90 דציבלים של רעש, שיכולה להיות בעיה אם השכנים או בני המשפחה שלכם מעדיפים שקט ושלווה – כלי האוויר 8010 של California עשויים להיות אופציה מעולה בשבילכם. הכלי הזה פועל ברמה נמוכה של רעש, ברמה של 60 דציבלים ובעל משאבה ללא שמן שמחזיקה עד 120 psi.

הפעילות הארוכה והממושכת של המנוע החשמלי נעשת אפשרית ע"י המהירות הנמוכה שלו, שיוצרת פחות רעש ושחיקה, בזמן שהיא עדיין מספקת את הכוח שצריך. למרות משקל קל של 24.494 ק"ג, ועם שני צמיגים שיעזרו לכם למקם את מדחס האוויר בדיוק במקום שתצטרכו אותו, המיכל של 30.2833 ליטר בעל קיבולת מספיקה למרבית הצרכים בבית, במוסך, ובגינה.

14. כלי אוויר C10020 California

q? encoding=UTF8&ASIN=B0188XBTLY&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0188XBTLY

מדחס אוויר לכלי אוויר California זה מושלם למוסך הבית שלכם בגלל שהוא מעוצב עם אלו שאוהבים לעשות זאת בעצמם במחשבה. בהשוואה למדחסי אוויר נפוצים, שבערך לרוב נמצאים ב90 דציבלים, מדחס האוויר הזה הוא הכי שקט בשוק. במקרה שאתם רוצים לסיים את הפרוייקטים שלכם בבית בזמן ששאר המשפחה שלכם נחה, עובדת, ישנה וכו', הדגם הזה יבטיח שהם לא יהיו מוטרדים.

מעוצב בשביל לעבור את הסטנדרט התעשייה, מדחס אוויר זה מספק פעילות גבוהה. בין התכונות הראויות שלו הוא מונה קוטר לחץ קל לקריאה ושני מתאמי חיבור אוניברסליים, שמאפשרים לכם להשתמש בשני כלים בבת אחת. כאשר מתמודדים עם גלגל מפונצ'ר, אתם בקלות יכולים להשתמש ברצ'ט פגיעת אוויר וקוטר מדחס אוויר בו זמנית, הנוחות של שני מתאמים לא קיימת במקום אחר.

עם התייחסות למפרט של המדחס, הוא מספק CFM 6.40 בPSI 40 וCFM 5.30 בPSI 90, מה שהופך אותו לכלו מאוד שימושי. ישנו גם פרקן AMP 15 במדחס אוויר זה וכבל 7.62 מטר שעשוי ממתכת בקוטר 2.0 מ"מ. מדחס האוויר פועל על ידי גנרטור שייצרוך 5,500 וואט. לחץ האוויר במיכל 37.8541 ליטר יכול להגיע לPSI 125 בשביל תפקוד מעולה. בנוסף, המנועה ללא שמן של מדחס אוויר זה ממזער את הצורך בתחזוק ועלותו. כאשר זה מגיע למנוע, הוא רץ רק ב1,680 סיבובים לדקה, מה שמוריד את כמות הרעש והשחיקה.

15. מדחס אוויר פנקייק DEWALT

q? encoding=UTF8&ASIN=B00K34UZBW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00K34UZBW

המדחס האוויר העוצמתי שאתם צריכים למוסך שלכם יהפוך את הדברים לקלים בשבילכם. רק 13.6078 ק"ג, מדחס האוויר פנקייק DeWalt קל להזזה בין אם אתם במוסך, בגינה, בבית שלכם או בכל מקום אחר. המיכל 22.7125 ליטר מאפשר לו להשיג 165 PSI בשיא, מה שהופך אותו לפרוייקטים רבים של עשה זאת בעצמך. כבונוס, ברגע שהמיכל של המדחס מלא, המכסה האטום של המיכל מונע מדליפות אוויר.

בנוסף, מדחס האוויר הזה מספק 2.6 SCFM ב90 PSI, מה שמאפשר לכלי לפעול למשך זמן ארוך ולהתאושש מהר. מדחס האוויר הזה נייד מאוד ובעל אריכות ימים מצוינת תודות למפרט שלו. כמו כן, מדחס האוויר הזה בעל מנוע מאוד יעיל שמתחיל במהירות במזג אוויר קר. תכונה נהדרת של המכונה הזו היא שהוא בעל רעש נמוך ברמה של 75.5 דציבלים, מה שהופך עבודה איתו לשקטה יחסית.

תכונה נוספת מצוינת של מדחס האוויר הזה היא הרגולטורי זרמים הגבוהים והמצמדים שלו, שמאפשרים למקסם יצרנות ויעילות. מדחס האוויר מגיע עם מנוע ללא תחזוקה ומשאבה ללא שמן שמצריכה קצת תחזוקה. המדחס במידות של 43.18 על 40.64 ו50.8 ס"מ, החותם שלו קומפקטי, מה שהופך אותו לבחירה מעולה למוסכי בית. בנוסף, מדחס האוויר פנקייק של DeWalt מאוחסן בכיסוי צהוב אייקוני שנעשה אחד עם המותג. על מנת לאפשר תיקונים בעת הצורך, פאנל השליטה מכוסה על ידי קונסולה שחורה ששומרת על הפאנל תוך כדי שהיא מאפשרת גישה ללא מכשולים לשליטה.

16. קומפרסור ביתי מומלץ: מדחס אוויר Metabo HPT

q? encoding=UTF8&ASIN=B08BRKJQLK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08BRKJQLK

זה מאוד מומלץ שתבדקו את מדחס האוויר פנקייק Metabo HPT אם אתם מחפשים למדחס אוויר מעולה למוסך שלכם. בנוסף להיותו נהדר למשימות בית, המיכל בעיצוב פנקייק 22.7125 ליטר של מדחס אוויר זה מספק תפקוד אמין במגוון תנאים. זה מומלץ שתשתמשו בכלי זה בלחץ פעולה מקסימלי של 150 PSI בשביל שהוא יוכל להחזיק יותר זמן. חוץ מזה, מדחס האוויר מספק 2.8 CFM ב90 PSI, מה שמאפשר לכם להפעיל כמה כלים בו זמנית.

מדחס האוויר פנקייק של Metabo HPT בעל מנוע ללא שמן שמייצר כוח סוס אחד. זה אפשרי להיסתמך על התחלה גם בטמפרטורות קרות. כתוצאה מכך, מדחס אוויר זה לא רק בעל תחזוקה נמוכה אבל גם מתאים לכל סביבת עבודה, ללא הבדל בעונה. בנוסף, תפוקת הרעש של מדחס האוויר היא יחסית נמוכה, במיוחד בשימוש ביתי. רק ב73 דציבלים, זה הופך אותו למתאים בשביל פרוייקטים ביתיים. להיות עם חופש לעבוד על הפרוייקטים שלכם כל היום ללא צורך להטריד את בני המשפחה שלכם או השכנים היא נוחות מדהימה.

מדחס האוויר פנקייק Metabo HPT הוא מוצר Hitachi ממותג מחדש ששוקל רק 16.55612 ק"ג, מה שהופך אותו לנייד וקומפקטי מאוד. כלוב הזזה ממתכת שומר על הכלי והרצפות שלכם מנזק, בזמן שמאחזי גומי מבטיחים שאתם לא תפגעו בכלי. ישנם הרבה פרוייקטי בית שיכולים להיות מבוצעים עם הכלי הקטן והנפלא הזה, אבל מדחס האוויר פנקיי של Metabo HPT יכול להיות משומש גם בעבודות בנייה קשוחות.

17. כלי אוויר CAT-4620AC CALIFORNIA

q? encoding=UTF8&ASIN=B005SOD08M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B005SOD08M

קומפרסור ביתי מומלץ: מדחס התאומים של כלי האוויר של California הוא עוד מדחס אוויר מכובד שאידיאלי לעבודות בצע לבד בבית. מדחס אוויר אמין ועמיד זה בדיוק מה שאתם צריכים אם אתם רוצים לשמור על הציוד שלכם בתפקוד חלק. המחדס האוויר האולטרה שקט הזה ברעש של 70 דציבלים, מה שאומר שאתם יכולים לסיים את הפרוייקטים שלכם בשלווה ללא הטרדה של האהובים שלכם. בנוסף להיותו שקט ויצרני, מדחס האוויר הזה מעוצב לתפקוד ביעילות גבוהה.

כמו כן, המיכל התאומים מאלומיניום של מדחס אוויר הזה יכול להחזיק 17.4129 ליטר של נוזל ולא יחליד. יתרון מוסף של המשאבה הוא שהיא ללא שמן, מה שממזער את התחזוקה והעלויות. בעצם, מדחס האוויר הזה מעוצב במיוחד בשביל להחזיק יותר זמן ממתחרים בשל שחיי המשאבה שלו הן 3,000 שעות לפני שתחזוקה נצרכת.

לפי המפרט שלו, מדחס האוויר הזה בעל שני מחברים מהירים אוניברסליים שיכולים להפעיל שני כלי כוח בו זמנית. בנוסף, בעל מד שליטת לחץ קל לקריאה, מגן תרמי נגד עומס יתר, ותכונות רצויות רבות אחרות. עם מנוע של 2.0 כוח סוס שמספק 6.40 CFM ב40 PSI ו5.30 CFM ב90 PSI, אתם לא יכולים לטעות עם מדחס אוויר זה. זה בלתי אפשרי להגזים ביעילות והעמידות של מדחס התאומים של כלי האוויר של California. המנוע העוצמתי מפעיל את כל הכלים שלכם, ומאפשר לכם לסיים את פרוייקטי הבנייה הביתיים שלכם בקלות.

18. מדחס אוויר שקט של Metabo HPT

q? encoding=UTF8&ASIN=B07MGJ6R2L&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07MGJ6R2L

שיחה רגילה יכולה להישמע בזמן שהמדחס עובד בקירבה עם מדחס האוויר M28EC שקט מMetabo HPT שמייצר רק 59 דציבלים של רעש. המוצר בעל משאבה ללא שמן שעמידה מאוד ובעלת תחזוקה נמוכה, כמו כן מנוע אינדוקציה עם דרייב ישיר וקיבות של AMP 8 לחיים ארוכים יותר. מעגל להגנה נגד עומס יתר מנתק את החשמל אם ישנה סיטואציה של עומס יתר עם המנוע. בעל עיצוב אולטרה אומפקטי ושוקל רק  11.3398 ק"ג. ה EC28M שוקל רק 0.907185 ק"ג ובעל ידית גומי בצורה ארגונומית יחד עם קטרים תעשייתים שמכוסים במתכת, עיצוב כלוב הזזה ממתכת מגן עליהם מאלמנטים. עם מדחס שקט זה, אין צורך בזמן הכנה, והוא מוכן לשימוש ברגע שתקבלו אותו.

מספק נוחות במהלך ניוד בזמן שמגן על כל החלקים הקריטיים. התאמות PSI יכולות להיעשות בקלות ובדיוק.

19. 0.5 כוח סוס Senco PC1010

q? encoding=UTF8&ASIN=B0000AQK78&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0000AQK78

קומפרסור ביתי מומלץ: בתור אחד ממדחסי האוויר הכי קלים והשקטים ברשימה הזו, מדחס האוויר Senco PC1010 מעוצב למשימות קלות יחסית כגון ציור, לנפח צמיגים וכדורים, וניקיון. למרות המשקל של רק 9.07185 ק"ג, ה Senco PC1010 מאוד עמיד וגמיש עם ידית ממוקמת היטב שהופכת אותו לקל לנשיאה. כבונוס מוסף, היחידה בעלת רגליים מגומי בשביל למנוע מנזק או שריטות לרצפות שלכם.

עם עיצוב של הוטדוג, ה Senco PC1010 הוא מאוד שקט, לכן אתם לא תיצטרכו לדאוג לגבי הטרדת השכנים. לפי Senco, ה Senco PC1010 יכול לספק מ20 עד 44 סיבובים בדקה, תלוי בסוג הכלי הפנאומטי שנמצא בשימוש איתו. למרות העובדה שהוא מיני מדחס, הוא מספק 0.7 SCFM ב90 PSI, שזוהי רמת זרם יחסית טובה. בכוח מקסימלי של כוח סוס אחד והתאוששות של 35 שניות הופך אותו לאחד המדחסים הכי ערכיים בשוק.

למרות הכל, בשל העובדה שזהו מדחס אוויר מיני, אתם צריכים לצפות לחלק מהחסרונות הרגילים של מיני מדחסים. המיכל 3.78541 ליטר הוא יחסית קטן, אז אתם תצטרכו להתמודד עם העובדה שתצטרכו למלא אותו מידי פעם.

20. מדחס אוויר פנקייק BOSTITCH

q? encoding=UTF8&ASIN=B00UHNM1R0&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00UHNM1R0

עם משקל של 14.9685 ק"ג בלבד ומימדים של 43.18 על 43.18 ו 48.768 ס"מ, מדחס הפנקייק Bostitch BTFP02012 הוא אחד המדחסים הכי ניידים בשוק. בנוסף, המכונה מייצרת בערך 78.5 דציבלים של רעש בפעילות, מה שהופך אותו למתאים למגורים. כמו כן, מדחס האוויר מייצר 2.6 SCFM ב90 PSI ו150 PSI בלחץ מקסימלי. שימו לב, אבל, שרגולציה של לחץ ברמות נמוכות יכולה להיות מאתגרת.

המשאבה של המכונה ללא שמן ובנויה להחזיק למשך זמן רב. כלי האוויר מצוייד עם שני מצמדים אוניברסליים בשביל ליצור שימוש קל לשני אנשים. רגולטורי זרם גבוה ומצמדים משפרים את התפקוד של כלי האוויר. מעוצב לצינורות זקופים ומניעת עיוותים, המצמדים מספקים אחיזה יציבה. בנוסף, כיסוי הקונסולה יכול להיות מוסר בשביל שלוח הבקרה יוכל להיות מתוקן בקלות. כמו כן, היחידה בעלת עטיפת כבל נוחה שהופך אחסון המיתרים לקלים.

מדחס האוויר עם 22.7125 ליטר הוא בחירה טובה לכל אחד שמחפש מדחס אוויר שבנוי ומעוצב היטב. המוצר הזה בכלליות מיוחס כקנייה מצויינת על ידי רוב השמתשמים. ישנה הפעלה מהירה ומרשימה וזמן תדלוק זריז עם המכונה הזו. 

בנוסף, הוא עמיד וקל, ויכול להחזיק שימוש תמידי היטב.

21. מדחס אוויר GX PUMP CS3 PCP

q? encoding=UTF8&ASIN=B0819ZH85H&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0819ZH85H

ערך עצור אוטומטי ומסנן מים-שמן: המשתמש מגדיר את השסתום הכיבוי האוטומטי בלחץ הרצוי בשביל מילוי קל של רובה או אקדח. קוטר שמראה את הלחץ שממולא בזמן שהמדחס פועל מסיר את הצורך של המשתמש לפקח עליו. מסנן לחות כלול, שמספק סביבה יותר בטוחה.

אפשרות כוח: סוללת אוטו V12 או שקע AC V110 בייתי עם ממיר V12-V110 (נמכרים בנפרד): סוללת האוטו יכולה להיטען על ידי מדחס אוויר זה, ושקע AC הבייתי על ידי ממיר V12-V110 (נמכרים בנפרד). כתוצאה מכך, משאבת האוויר הזו תיהיה יותר שימושית כי היא תוכל להיות בשימוש בכל מקום.

מאוורר קירור מובנה להארכת החיים: בניגוד למשאבות אוויר בלחץ גבוה חשמליות V110 מסורתיות בשוק שצריכות את השמן הרגיל והמים המקררים בזמן פעולה, המוצר הזה לא צריך שמן, הוא נקי והגייני, ולא מצריך משאבת מים חיצונית בשביל להתקרר, וקלה לתפעול. אתם תחסכו בהרבה אנרגיה בעתיד בשימוש המכונה. הגרסה החדשה יותר לא כוללת מזרק שמן. ישנה גרסה ישנה של מדריך למשתמש.

משאבת מדחס אוויר עם 3 מכשירי בטיחות ועיצוב סליל לכבלים נוח יותר בטוחתודות לקוטר הלחץ שניתן להתאים, שסתום בטיחות, ודיסק התפרצות. עם סליל הכבלים, אתם לא תצטרכו לדאוג לגבי סיבוך הכבלים והוא גם נראה נהדר. אתם צריכים לשחרר את שסתום הנקז כל פעם שאתם מכבים את המתג, ולא כדאי לכם להפעיל אותו בזמן שיש עדיין אוויר בפנים (כולל במהלך הליך הקירור).

22. מדחס אוויר נייד לניפוח צמיגים SOQ

q? encoding=UTF8&ASIN=B09ZV7FRWS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09ZV7FRWS

קומפרסור ביתי מומלץ: משאבת אוויר ניידת עוצמתית – משאבת האוויר SOQ מצויידת עם שבב תפקוד גבוהה שיכול לנפח צמיגים במהירות בלחץ מקסימלי של 150 PSI וזרם אוויר של 25 ליטר בדקה.

הגודל הקטן והנייד מאפשר לה להכינס בקלות לכיסים, תיקים וכלי רכב.

הוא בעל שלוש תכונות באחת: הוא יותר מרק מנפח צמיגים, הוא בעל פנס לד וסוללה mAh8000 שיכולה להיות בשימוש כבנק כוח בזמן צורך.

אתם יכולים לבחור מ5 דגמים בשביל להגיד את הערך המוגדר מראש או שאתם יכולים להתאים את הערך בשביל להתאים לאובייקטים שונים, וכאשר הלחץ הושג, מדחס האוויר יכובה אוטומטית, אז אתם לא צריכים לדאוג לגבי אובר ניפוח או לחץ צמיגים נמוך.

מדחס אוויר לסיטואציות שונות יכול להיות שימוש לניפוח צמיגי אוטו, צמיגי אופנוע, צמיגי אופניים, וצמיגי מריצות.

כמו כן כדורי ספורט, מתנפחים לבריכה, צעצועים וקישוטים לחצר. הוא יכול במהירות לנפח אותם.

23. משאבת מדחס אוויר בלחץ גבוה YONG HENG

q? encoding=UTF8&ASIN=B07RWZB52G&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li2&o=1&a=B07RWZB52G

האוויר שאני נושם הוא לא מספיק. עם התפתחות של רובי אוויר מspringers ו2CO, לרובי אוויר PCP  יותר נפוצים ולרוב באיכות יותר גבוהה היום, המשפט הזה נשמע יותר ויותר. PCP רבים לרוב בעלי כוח יותר ויותר גדול, מה שאומר שיותר אוויר דרוש.

אני לא יוצא דופן. בזמן צפייה במדחס HPA של Yong Heng עובר דרך כאבי צמיחת שיניים ומחסור בחלקים למשך מספר שנים, אני מרגיש שהוא גדל לרמה שהוא יכול לעבוד בשביל משתמש רובי אוויר הממוצע. ישנם עשרות סרטונים ביוטיוב שמספקים מידע כמעט על כל היבט של המדחסים הללו.

אני החלטתי להשתמש במסגרת 5.08 X 7.62 ס"מ עם מדפי לביד מאחר והיה לנו עץ ששכב בחנות. המדחס שוקל בערך 15.8757 ק"ג וכאשר אתם מוסיפים את המים אפשר להסתכל על בערך 34.0194 ק"ג. לפרוייקט מלא. הוא עובד בשל הגלגלים. השתמשתי במספר מברגים ודבק בשביל כל מפרק בגלל המשקל.

24. קומפרסור ביתי מומלץ: מדחס אוויר PCP  נייד GX PUMP CS3-I

q? encoding=UTF8&ASIN=B097336Q36&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B097336Q36

ישנו רק הבדל אחד בין 3CS וI-3CS והוא נמצא בממיר V12-V110 למכונה עצמה. כל משאבת PCP שאנו מוכרים מגיעה עם אחריות לשנה. אתם צריכים לשחרר את שסתום הנקז קודם לאחר שאתם מכבים את המתג, ולא כדאי לכם להפעיל אותו בזמן שיש עדיין אוויר בפנים (כולל במהלך הליך הקירור).

המשתמש יכול להגדיר ערך כיבוי אוטומטי בלחץ הרצוי ומסנן המים-שמן המובנה הופך מילוי רובה או אקדח לקל. זה מסיר את הצורך למשתמש לפקח על הקוטר הלחץ שממולא בזמן שהמדחס עובד. מסנן הלחות כלול גם, לכן המיכל או הרובה שלכם יהיו מוגנים טוב יותר. החיבור המהיר של 8 מ"מ יכול להיות בשימוש גם בשביל לנפח בקבוקי צלילה בפחות 1.5 ליטרים (מתאמי סקובה לא כלולים, מסנן דרוש בשביל נשימה).

מאוורר קירור מובנה להארכת החיים: בניגוד למשאבות אוויר בלחץ גבוה חשמליות V110 מסורתיות בשוק שצריכות את השמן הרגיל והמים המקררים בזמן פעולה, המוצר הזה לא צריך שמן, הוא נקי והגייני, ולא מצריך משאבת מים חיצונית בשביל להתקרר, וקלה לתפעול. זה יחסוך לכם הרבה אנרגיה בעתיד.

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של קומפרסורים ביתיים?

בין מותגי הקמופרסוריים הביתיים הטובים ביותר תמצאו את: קראוס, טארגט, פומה, קרנף ופין.

מהי העלות הממוצעת של קומפרסור ביתי חדש?

בהתאם לדגם, קומפרסור ביתי חדש יעלה בין 250 ל-2000 ₪.

קומפרסור ביתי מומלץ: [מדריך רכישה מלא] 14 דגמים חזקים - Kicky

איזה מדחס אוויר בחרת? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: