מאווררי תקרה מומלצים: 23 מאווררי תקרה מומלצים! [2023] – Kicky

בחיפושים אחר מאווררי תקרה מומלצים? סקרנו עבורכם 23 מאווררי תקרה מומלצים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת המאוורר המושלם. קראו עוד!

מאווררי תקרה מומלצים

1. מאוורר Electrostar Star 7 44

מאוורר Electrostar Star 7 44

מאוורר תקרה לבן Star 7 44 הוא דגם 44 אינץ' המתאים לשימוש בחדרי שינה וחדרי ילדים. הוא מגיע עם שלט רחוק, המאפשר לך לכוונן את מהירות המאוורר ואת התאורה מרחוק. את תאורת הלד באור צהוב ניתן להתקין עם או בלי תאורה, בהתאם להעדפתכם. המאוורר מיועד לשימוש בחללים שבין 9 ל-12 מ"ר, אך אינו מיועד לשימוש בפרגולות או מרפסות.

למאוורר מנוע DC מתקדם מאוד המספק 6 מהירויות אוורור שונות, המאפשרות לך להתאים את זרימת האוויר לרמה הרצויה לך. התאורה שמספק המאוורר היא 895 לומן והיא LED 20W עם טמפרטורת צבע של 3000K. ניתוק המנוע הוא 48W, המספק שימוש יעיל באנרגיה. למאוורר מהירות CFM גבוהה של 4227 ומהירות נמוכה CFM של 1291, מה שמאפשר זרימת אוויר יעילה בחדר. הסל"ד למהירות נמוכה היא 50, מהירות 2 היא 86, מהירות 3 היא 120, מהירות 4 היא 155, מהירות 5 היא 185 ומהירות גבוהה היא 240.

המאוורר בקוטר 111.7 ס"מ, מידות מנוע של 30X123 ס"מ, ומרווח מהתקרה של 24 ס"מ. ניתן להרכבה בתקרה משופעת של עד 18 מעלות, מה שמתאים למגוון גבהי תקרה. עם זאת, חשוב לציין כי התקנת המאוורר וכל עבודת חשמל אחרת צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מורשה ומוסמך על מנת להבטיח התקנה נכונה ובטוחה.

2. מאוורר Venta הרמוניה 2 52

מאוורר Venta הרמוניה 2 52

Venta HARMONYA II הוא מאוורר תקרה בגודל 52 אינץ', 3 כנפיים, המיועד לשימוש בחדרים, סלון ומרפסות. זהו מאוורר שקט במיוחד ועמיד בפני התזה הכולל תאורת LED משולבת עם 3 צבעים מתחלפים (לבן, טבעי וצהוב). תאורת ה-LED מספקת אווירה חמימה ומזמינה תוך מתן יעילות אנרגטית. למאוורר 5 מהירויות המאפשרות להתאים את זרימת האוויר לרמה הרצויה ואפשרות כיוון הפוך, המאפשרת לשנות את כיוון סיבוב המאוורר כדי לייעל את ביצועיו בחורף ובקיץ. תכונה זו גם מאפשרת לך להשתמש במאוורר כמערכת חימום יעילה במהלך החודשים הקרים יותר. המאוורר מגיע עם שלט אלחוטי לתפעול קל ונוחות.

מנוע ה-DC של המאוורר הוא חסכוני ביותר באנרגיה, מה שעוזר לשמור על חשבונות האנרגיה שלך נמוכים תוך מתן זרימת אוויר עוצמתית ויעילה. המאוורר דורג בדירוג IP54 לאטימות, כלומר הוא מוגן מפני התזת מים מכל הזוויות. חומר הכנף של המאוורר הוא ABS שהוא חומר פלסטי עמיד וקל משקל ועמיד בפני שריטות ומכות.

הספק המנוע של המאוורר הוא 35W והספק התאורה הוא 15W. המאוורר יכול לספק זרימת אוויר של 9000 מ"ר. המאוורר מגיע גם עם אפשרות של עם או בלי תאורה וגם כולל תאורת גוף. סרטון של המאוורר מסופק גם כן. חשוב לציין כי התקנת המאוורר וכל עבודת חשמל אחרת צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מורשה ומוסמך על מנת להבטיח התקנה נכונה ובטוחה.

3. מאוורר Semicom מאוורר תקרה + שלט Brazil 42" SM-42C01/W

מאוורר Semicom מאוורר תקרה + שלט Brazil 42" SM-42C01/W

מאוורר תקרה דקורטיבי של Semicom הינו מאוורר איכותי בעיצוב מודרני הכולל מנוע חזק וחסכוני במיוחד. המאוורר מגיע בקוטר 42 אינץ' או 114 ס"מ, 3 כנפיים, מה שמתאים לחדרים בגדלים שונים. הוא מגיע גם עם שלט רחוק וטיימר, המאפשרים לשלוט על המאוורר ותאורתו מרחוק. השלט מאפשר לך לכוונן את מהירות המאוורר, לשנות את כיוון הסיבוב ולהדליק ולכבות את האורות. תכונת הטיימר מאפשרת לך להגדיר את המאוורר להפעלה או כיבוי בזמנים ספציפיים, מה שמספק רמה נוספת של נוחות ויעילות אנרגטית.

המאוורר מתוכנן להיות חסכוני באנרגיה, עם מנוע שצורך פחות מ-5 אגורות לשעה (מחושב לפי עלות של 55 אגורות לקוט"ש למנוע בלבד), מה שעוזר לשמור על עלויות אנרגיה נמוכות. המאוורר בעל עוצמת אור גבוהה וגוף התאורה מתאים לשתי נורות 26W EL וניתן להשתמש בו גם עם נורות לד או EL. נורות ה-LED או ה-EL מספקות אווירה חמה ומזמינה ובמקביל מספקות יעילות אנרגטית.

המאוורר נועד להיות שקט, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בחדרי שינה או חללים אחרים שבהם רעש עשוי להוות בעיה. המאוורר פועל על מתח של 250V/50HZ. המאוורר עשוי מחומרים ובנייה איכותיים המבטיחים עמידות ואריכות ימים. חשוב לציין כי התקנת המאוורר וכל עבודת חשמל אחרת צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מורשה ומוסמך מטעם החברה בלבד, על מנת להבטיח התקנה נכונה ובטוחה.

4. מאוורר Electrostar star 4 42'

מאוורר תקרה סטאר 4 Star בגודל 42'' - צבע כרום מוברש

ה-Star 4 הינו מאוורר תקרה איכותי המתאים לחדרי שינה וחדרי ילדים סטנדרטיים ולחללים מ-9-12.9 מ"ר (לא מיועד לפרגולות ומרפסות). זה מגיע עם שליטה באמצעות חוטי משיכה, עם זאת, ניתן להוסיף מתג קיר או שלט רחוק לנוחות נוספת. למאוורר גוף תאורה שיכול להכיל 2 נורות לד של עד 15W או 2 נורות EL של עד 26W, זה שווה ערך לנורת ליבון 125W.

למאוורר גודל של 42 אינץ' או 106.68 ס"מ קוטר וצריכת חשמל של 75 וואט. למאוורר יש ירידה של 24 ס"מ מהתקרה, שזה מרחק בין המאוורר לתקרה. יש לו 3 מהירויות שונות, מהירות נמוכה של 85 סל"ד, מהירות בינונית של 135 סל"ד ומהירות גבוהה של 220 סל"ד.

חשוב לציין כי התקנת המאוורר וכל עבודת חשמל אחרת צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מורשה ומוסמך מטעם החברה בלבד, על מנת להבטיח התקנה נכונה ובטוחה.

5. מאוורר ElectroStar Star 3 44" עם שלט

מאוורר ElectroStar Star 3 44" עם שלט

ה-Star 3 הינו מאוורר תקרה איכותי מבית Star המתאים לחדרי שינה סטנדרטיים, חדרי ילדים ולחללים מ-9-12.9 מ"ר. הוא כולל שלט לתפעול פשוט ונוח המאפשר לשלוט במהירות המאוורר, כיבוי והדלקה ושליטה בתאורת הלד המובנית. השלט מאפשר לך להתאים בקלות את מהירות המאוורר לרמה הרצויה, להדליק או לכבות את האורות ולשנות את צבע התאורה או בהירות.

למאוורר גודל של 44 אינץ' או 111.7 ס"מ קוטר וירידה של 26 ס"מ מהתקרה, שהיא המרחק בין המאוורר לתקרה. למאוורר עיצוב אלגנטי ומודרני המשלים כל עיצוב חדר. צריכת החשמל של המאוורר היא 50W ויש לו 3 מהירויות שונות, מהירות נמוכה של 100 סל"ד, מהירות בינונית של 148 סל"ד ומהירות גבוהה של 175 סל"ד. זה מאפשר לך להתאים את מהירות המאוורר לרמה הרצויה וליצור את כמות זרימת האוויר המושלמת לחדר שלך.

תאורת ה-LED המובנית של המאוורר היא 12W, המספקת תאורה יעילה ועמידה לחדר שלך. נורות ה-LED חסכוניות באנרגיה, והן מספקות אור בהיר וחם המתאים לקריאה, הרפיה ופעילויות אחרות. האור מובנה כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי התקנה ותחזוקה של אורות נוספים. המאוורר מתאים לחללים מ-9-12.9 מ"ר אך אינו מיועד לפרגולות ומרפסות.

חשוב לציין כי התקנת המאוורר וכל עבודת חשמל אחרת צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מורשה ומוסמך מטעם החברה בלבד, על מנת להבטיח התקנה נכונה ובטוחה. זה יבטיח שהמאוורר שלך מותקן כהלכה ופועל בצורה בטוחה ויעילה.

6. Hykolity 52 Inch

q? encoding=UTF8&ASIN=B0B6F925FS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0B6F925FS

מאוורר תקרה מקורה מסוג Hykolity 52 אינץ' מודרני הוא מאוורר איכותי המיועד לשימוש בחדרי מגורים ובחללים פנימיים אחרים. הוא כולל ערכת תאורה ניתנת לעמעום ומגיע עם שלט רחוק לתפעול קל. למאוורר מנוע הפיך המאפשר לשנות את כיוון סיבוב המאוורר בהתאם לעונה, המספק ביצועים אופטימליים כל השנה.

העיצוב בסגנון המודרני של המאוורר ישלים כל עיצוב פנים, קוטר 52 אינץ' מתאים לחדרים גדולים יותר. ערכת האור הניתן לעמעום מספקת תאורה מתכווננת, המאפשרת לך להגדיר את רמת הבהירות המושלמת עבור החדר שלך. ערכת התאורה עושה שימוש בנורות לד חסכוניות, עמידות וחסכון באנרגיה.

השלט מאפשר לך לכוונן את מהירות המאוורר, להדליק ולכבות את האורות ולשנות את בהירות האור. המאוורר בעל אישור ETL, כלומר נבדק ועומד בתקני הבטיחות שנקבעו על ידי מעבדת הבדיקה. חשוב לציין כי התקנת המאוורר וכל עבודת חשמל אחרת צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מורשה ומוסמך על מנת להבטיח התקנה נכונה ובטוחה.

7. Sofucor 52"

q? encoding=UTF8&ASIN=B09KTSH1ND&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09KTSH1ND

מאוורר התקרה 52" של Sofucor הוא מאוורר תקרה איכותי ומודרני המושלם לשימוש בחדרי מגורים, חדרי שינה וחללים פנימיים אחרים. הוא מתאפיין בעיצוב אלגנטי ועכשווי המשלים כל עיצוב פנים. למאוורר יש 52 -קוטר אינץ', מה שהופך אותו מתאים לחדרים וחללים גדולים יותר.

מאוורר זה מגיע עם ערכת תאורת LED משולבת, המספק תאורה בהירה וחמימה המתאימה לקריאה, הרפיה ופעילויות אחרות. ערכת התאורה עושה שימוש בנורות לד חסכוניות, עמידות וחסכון באנרגיה. המאוורר כולל גם שלט רחוק המאפשר לכוון את מהירות המאוורר, להדליק ולכבות את האורות ולשנות את בהירות האור.

המאוורר כולל מנוע חזק וחסכוני באנרגיה המספק זרימת אוויר עוצמתית ויעילה. המנוע תוכנן להיות שקט, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בחדרי שינה או חללים אחרים שבהם רעש עשוי להוות בעיה. למאוורר יש גם מנוע הפיך המאפשר לשנות את כיוון סיבוב המאוורר, בהתאם לעונה, המספק ביצועים אופטימליים כל השנה.

העיצוב האלגנטי והמודרני של המאוורר הוא לא רק מסוגנן אלא גם פונקציונלי. עם פרופיל נמוך ועיצוב דל תחזוקה, זה תוספת מושלמת לכל חדר, זה גם מגיע עם תהליך התקנה קל. המאוורר גם מאושר ETL, כלומר נבדק ועומד בתקני הבטיחות שנקבעו על ידי מעבדת הבדיקה. בסך הכל, מאוורר התקרה 52 אינץ' של Sofucor הוא בחירה מצוינת למי שמחפש מאוורר איכותי, חסכוני באנרגיה ומסוגנן המושלם לכל חדר בבית.

8. Prominence 50853

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QKP8FPF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07QKP8FPF

מאוורר התקרה Prominence Home Hugger הוא מאוורר מסוגנן ופונקציונלי המיועד לחדרים בגודל בינוני. הוא כולל גימור לבן ו-5 להבי מאווררים הפיכים בגימור כפול, המאפשרים לך לבחור את הגימור המתאים ביותר לחלל שלך. צד אחד של הלהבים לבן ואילו הצד השני מעץ אלון לבן.

מאוורר זה מספק משב רוח קריר ובעל שלוש מהירויות שונות המאפשרות לך להתאים את המאוורר להגדרה המושלמת לחלל שלך. הוא כולל שרשראות משיכה מסורתיות לכוונון "הפעלה וכיבוי" קלות, אך הוא גם תואם בנוחות עם שלטים אוניברסליים של מאוורר תקרה, המאפשר לך לשלוט על המאוורר עם שלט רחוק.

מאוורר זה מושלם עבור חדרים בסביבות 350-450 רגל מרובע, כגון סלון, חדרי שינה, חדרי אוכל או חדרי משפחה. המאוורר מגובה באחריות יצרן מוגבלת, מה שמבטיח שאתה תהיה מרוצה מהרכישה שלך. עם העיצוב המלוטש, המנוע החזק והמהירויות המרובות שלו, מאוורר התקרה של Prominence Home Hugger הוא תוספת נהדרת לכל חדר בבית שלך.

9. Westinghouse 52" Comet

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QSXFB6Z&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07QSXFB6Z

מאוורר התקרה המקורה של Comet 52 אינץ' הוא מאוורר איכותי המתאפיין בעיצוב מלוטש וקלאסי המשלים מגוון סגנונות עיצוב פנים של הבית. הוא מגיע עם גימור לבן ולהבי אורן שטופים לבן/לבן הפיכים, המספקים שני מראה שונים שיתאימו לחלל שלך. למאוורר ערכת אור בפרופיל נמוך עם זכוכית חלבית, הכוללת טכנולוגיית LED משולבת ניתנת לעמעום להארה ארוכת טווח ובהירה.

תאורת ה-LED חסכונית באנרגיה וללא תחזוקה, ומבטלת את הצורך בהחלפת נורות במאווררי תקרה עם אורות שקשה להגיע אליהם. הבהירות שווה ערך לנורת ליבון של 75 וואט, תוך שימוש באנרגיה של 16 וואט בלבד. מאוורר התקרה המקורה של Comet מושלם לקירור חדרים גדולים, חדרים מעולים ולופטים, והוא מתאים גם כמאוורר תקרה למטבח או לחדר הורים עם אורות.

מאוורר זה אידיאלי לחדרים בגודל של עד 400 רגל מרובע ומדובר בהתקנה משולבת לשימוש פנימי. הוא מגיע עם מנוע איכותי המספק תנועת אוויר עוצמתית וביצועים שקטים, וזו דרך מצוינת להגביר את רמת הנוחות שלך ולהוזיל את עלויות האנרגיה. מאוורר התקרה המקורה של Comet בגודל 52 אינץ' מיוצר על ידי Westinghouse, מותג עולמי מהימן הידוע באיכות יוצאת דופן, אמינות ופונקציונליות.

10. Warmiplanet 48 Inch

q? encoding=UTF8&ASIN=B08JGV8SG4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08JGV8SG4

Warmiplanet 48 אינץ' מאוורר תקרה הוא מאוורר איכותי שנועד לשמור על החדר שלכם קריר ונוח. הוא כולל עיצוב אלגנטי ומודרני המשלים כל עיצוב פנים. המאוורר בקוטר 48 אינץ', מה שהופך אותו מתאים לחדרים וחללים בינוניים.

מאוורר זה מצויד במנוע חזק המספק פעולה יעילה ושקטה, יש לו גם אפשרות בקרת מהירות, המאפשרת לך להתאים את מהירות המאוורר לרמה הרצויה. למאוורר יש גם תכונה הפיכה המאפשרת לשנות את כיוון סיבוב המאוורר בהתאם לעונה, ומספקת ביצועים אופטימליים כל השנה.

המאוורר כולל גם ערכת תאורת LED המספקת תאורה בהירה וחמימה המתאימה לקריאה, מנוחה ופעילויות נוספות. ערכת התאורה עושה שימוש בנורות לד חסכוניות, עמידות וחסכונות באנרגיה, וניתנות לשליטה באמצעות שלט רחוק. המאוורר תואם גם לשלט מאוורר תקרה אוניברסלי לשליטה קלה על המהירות והאור של המאוורר שלך.

המאוורר קל להתקנה ומגיע עם כל החומרה הדרושה להתקנה. זה גם מגובה באחריות יצרן מוגבלת, מה שמבטיח שאתה תהיה מרוצה מהרכישה שלך. מאוורר תקרה Warmiplanet 48 אינץ' הוא תוספת נהדרת לכל חדר בבית שלך, המספק משב רוח קריר, תאורה בהירה ותפעול חסכוני באנרגיה.

11. HYATECH Modern Style Indoor Ceiling Fan

q? encoding=UTF8&ASIN=B093ZVHXW6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B093ZVHXW6

במאוורר התקרה הזה תוכלו להשתמש במגוון מסגרות, כולל חדרי מגורים, חדרי שינה ואזורים משותפים, וכל חלל של עד כ-400 מ"ר, מה שמבטיח את הנוחות שלכם מבלי להקריב את הסטייל.

תוכלו לשלוט במאוורר הזה, שהוא בגודל של 132 ס"מ, מכל מקום בחדר. אם יש לכם שלט רחוק תוכלו לכוון את התאורה בסלון, בחדר השינה או במטבח, כמו גם לכוונן את מהירות המאוורר מבלי שתצטרכו להושיט יד לשרשרת התלויה.

בזכות המנוע המובנה בו תקבלו זרימת אוויר חזקה במיוחד עם ביצועים שקטים. במהלך הקיץ, השליטה ההפוכה של מאוורר תקרת העץ הקלאסי הזה מאפשרת לכם להפוך את כיוון זרימת האוויר כלפי מעלה בחורף תוך חיסכון בצריכת החשמל.

12. מאווררי תקרה מומלצים: YONOK Ceiling Fans with Lights

q? encoding=UTF8&ASIN=B09LRT394B&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09LRT394B

שמונה להבים וגלגל מנחה רוח של 360 משפרים את זרימת האוויר, וגורמים לעוצמת רוח גדולה יותר ורעש נמוך יותר מאשר שלושה או חמישה להבים.

שלט רחוק כלול או אפליקציה (שמורידים על ידי קוד QR באופן ידני) יכולים לשלוט בשלוש טמפרטורות צבע (לבן-נייטרלי-חם), שלוש מהירויות רוח (נמוך-בינוני-גבוה), ובעמעום הבהירות (0%-100%).נדרשות מספר דקות כדי להתקין את המאוורר הביתי של Semi. הוא מגיע לגובה של 20 ס"מ בלבד ולרוחב של 59 ס"מ, מה שהופך אותו למושלם לתקרות נמוכות ולמיטות קומותיים. ילדים לא ייפגעו מלהבי המאוורר הבלתי נראים של המאוורר הסגור הזה.

13. Reiga 52-in Bright White Ceiling Fan

q? encoding=UTF8&ASIN=B07Y7TLF7D&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07Y7TLF7D

מאווררי תקרה מומלצים: במשך למעלה מעשור, האיכות הייתה סימן ההיכר של ריגה. עם ביצוע קפדני והחומרים הטובים ביותר שיש, המאווררים שלהם בנויים להחזיק מעמד. על מנת להבטיח שהם מנועי המאווררים השקטים והעמידים ביותר בשוק, מנועי ריגה נבדקים ביסודיות ובאופן קבוע.

מאוורר התקרה הזה מופעל על ידי נורת LED, מתאים לכל תפאורה וכולל להבים עגולים וקווים מעוקלים. עם שלושה להבים תואמים המעטרים את המארז החלק שצבוע בעבודת יד, הוא יוצר מראה יעיל להפליא.

14. Honeywell 

q? encoding=UTF8&ASIN=B07GJBRKPC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07GJBRKPC

מאוורר התקרה התעשייתי הזה מושלם לחללים פנימיים גדולים ומגיע לגובה של 157 ס"מ. מודל זה, המביא גישה עכשווית יותר למאוורר התקרה המסורתי, עובד היטב עם מגוון סגנונות. לוח ה- LED המשולב הבפנים מספק שפע של אור עם 1400 לומן, בעוד שהתאורה המובנית מציעה מראה נחמד. בשילוב עם גימור הברונזה ולהבי הבוקיצה הכהה, למאוורר הזה יש מראה עשיר מאוד.אין ספק שה-Xerxes יחיה כל אזור ויאיר כל חלל. ממדי המתלה שלו הם כ-10 ס"מ ו-0 ס"מ. אם אתם צריכים מתלה ארוך יותר, ישנו אחד ברוחב של 190 ס"מ רוחב ומגיע עם חוט עופרת באורך 137 ס"מ.ישנן שלוש אפשרויות הרכבה שונות זמינות – קרוב, סטנדרטי וזוויתי. יתר על כן, ניתן להפוך כל להב, כמו גם את בית המנוע, מה שמאפשר למאוורר לתפקד כמכשיר קירור וחימום. ישנה אחריות לכל החיים על כל מאווררי התקרה של Honeywell. עם מראה נצחי, זרימת אוויר בשפע ואיכות מעולה, כמו כל דבר שהחברה מייצרת, המאוורר הזה יחזיק מעמד זמן רב.

15. Warmiplanet

q? encoding=UTF8&ASIN=B08JGYM5C3&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08JGYM5C3

מאווררי התקרה לפנים הבית מגיעים עם אור ושני מתלים: 12 ס"מ ו- 20 ס"מ. הממדים הם 132x 132 x 38 ס"מ  או 132x 132 x 46, תלוי במוט שתבחרו.

מאווררי תקרה עם נורות LED מחזיקים יותר זמן כאשר הם משולבים עם נורות LED של 24 וואט. אם תחזיקו את לחצן ההפעלה/כיבוי בשלט הרחוק באופן רציף, טמפרטורת הצבע תשתנה מלבן קריר (6000K) ללבן חם (3000K) ולאור טבעי (4000K).

ניתן להשתמש במנוע המאוורר בקיץ ולכוון אותו לכיוון מטה ובחורף לכיוון מעלה על ידי החלקת הכפתור על המנוע. הרעש שהוא מייצג נמוך מ-50 דציבלים ויש לו גם פונקציית תזמון.

16. Hunter Fan Dempsey 

q? encoding=UTF8&ASIN=B01CDG06N4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B01CDG06N4

עם תאורת LED וכיסוי זכוכית לבן, מאוורר התקרה העכשווי של דמפסי שומר על עדכניות פנים הבית, ומידותיו הן 112x 112 x 28 ס"מ. מנוע המאוורר ההפיך ומרובה המהירויות מספק זרימת אוויר חזקה במיוחד עם ביצועים שקטים. אתם יכולים לשנות את מצב הזרימת האוויר למטה למצב זרימת האוויר למעלה בחורף.

ערכת תאורת ה- LED הזו מאפשרת לכם לעמעם ולשלוט בתאורת הסלון. לנורות הכלולות בה יש תוחלת חיים ארוכה יותר מהנורות המסורתיות.

תוכלו לכוונן בקלות את בהירות האור ואת מהירות המאוורר באמצעות השלט הרחוק הידני מכל מקום בחדר.

17. מאווררי תקרה מומלצים: Fanimation FP8511BS SculptAire

q? encoding=UTF8&ASIN=B084GBVRPJ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B084GBVRPJ

הלהבים השקופים של SculptAire ישמרו על תחושה קרירה, לא משנה באיזה גימור תבחרו. ערכת תאורת LED של 18 וואט וכיסוי כלולים במאוורר הזה, שהוא בגודל 132 ס"מ ובעל מנוע AC בעל 3 מהירויות.

יופי ופונקציונליות הם סימני ההיכר של Fanimation. מאווררי Fanimation מעניקים מראה אלגנטי לביתכם עם עיצובים לכל סגנון וטכנולוגיה מתקדמת.

18. LCiWZ 18 ln Ceiling Fan

q? encoding=UTF8&ASIN=B08HQHNTSG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08HQHNTSG

מאווררי תקרה מומלצים: מאווררים בעלי עיצוב חדשני, אורות ומהירות רוח ברמה 3 (עם שלט רחוק) מאפשרים לאור טבעי לזרוח בכל מקום בחדר השינה שלכם ויכולים להזרים את האוויר בתוך החדר ביעילות. את מנורת המאוורר הזה ניתן לעמעם והיא מגיעה עם שלוש רמות בהירות שונות (אור חם, אור קריר ואור נייטרלי). ניתן לשנות אותן באמצעות השלט הרחוק כך שיתאימו לצרכים שלכם.

מאוורר התקרה הזה יכול לשפר את איכות השינה, ליצור סביבת מגורים נוחה ולספק תנועת אוויר מאוזנת ועוצמתית במיוחד של 110 וולט, עם להבים שלא יתנדנדו לעולם.

19. IYUNXI Ceiling Fan

q? encoding=UTF8&ASIN=B08YN6DDFM&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08YN6DDFM

עם ניסיון של למעלה מעשר שנים בתעשיית התאורה, ל- IYUNXI יש מעצבים בכירים רבים בהנדסת תאורה. החברה מחזיקה גם בצוות בנייה הנדסי מנוסה. בעשורים האחרונים היא סיפקה פתרונות תאורה למאות בתי מלון ברחבי הארץ.

מימדי המאוורר המתכתי הזה הם 50x 50 x 20 ס"מ והוא מכיל תאורת LED מעומעמת של 72 וואט המכוסה על ידי אהיל אקרילי המאפשר העברת אור טובה יותר. להביו אקריליים ושקופים ועשויים מ- ABS. כמו כן, העיצוב שלו מודרני ופרקטי, מסוגנן וגם פונקציונלי.

20. TCL 48" Black Ceiling Fan

q? encoding=UTF8&ASIN=B099F4MRFT&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B099F4MRFT

מאוורר תקרת התאורה TCL הוא בגודל 122 ס"מ ומגיע עם 5 נורות, חמישה להבי ABS חלקים ואהילי זכוכית מקריסטל שיוצרים קישוט קלאסי לחדרכם. באמצעות מצב הרוח הטבעית, מנוע המרת התדר DC מייצר רוח שקטה ובריאה יותר. העיצוב ההפיך של המאוורר הופך אותו למתאים הן לקיץ והן לחורף. בנוסף, יש לו שש מהירויות וניתן להשתמש בשלט רחוק בקלות כדי להפעיל אותו.

המאוורר כולל אורות ופונקציית שלט רחוק של רוח טבעית, אשר מגרה רוח טבעית (רוח חזקה וחלשה לסירוגין). בשימוש במצב זה הגוף שלנו יקבל משב רוח טבעי, בריא ונוח יותר.

כאשר פונקציית התאורה נגד גניבה מופעלת, הוא יידלק למשך דקה אחת כל 30 דקות עד שהפונקציה תבוטל על ידי לחיצה נוספת על כפתור. כך הגנב יחשוב שהבית שלכם לא ריק כשאתם לא נמצאים.

21. WERBUY

q? encoding=UTF8&ASIN=B0B2KDCS27&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0B2KDCS27

אתם יכולים לשלוט במהירות המאוורר הזה ובכיוון, צבע האור, הטמפרטורה, התזמון, ההפעלה / כיבוי ועוד באמצעות אפליקציית הסמארטפון, מבלי לדאוג לגבי איבוד השלט הרחוק. אתם יכולים להפעיל אותו דרך הטלפון, מה שהופך את החיים שלכם לקלים ונוחים יותר. יש צורך להוריד את האפליקציה Argrace Light לאייפון או את 

Argrace Smart לאנדרואיד.

מנוע ה- DC ההפיך במאווררי התקרה של WERBUY הופך אותם למתאימים לכל עונה. ניתן להפוך את כיוון המאוורר, כך שבחורף תוכלו להפוך אותו כדי להגביר את זרימת האוויר ולשמור על חום החדר. הודות למנועי הנחושת של החברה, שפועלים בצורה חלקה, אתם ומשפחתם תוכלו להנות מסביבת שינה שקטה ונוחה.

הודות למנוע ה- DC השקט במיוחד, אתם תתעוררו באופן טבעי.

האפליקציה מאפשרת לכם לתזמן 0-24 שעות, מה שמאוד נוח.

ישנו מאוורר ומנורה במכשיר אחד, כך שתוכלו להשתמש בכל אחד מהם בנפרד.

22. Progress Lighting

q? encoding=UTF8&ASIN=B07MNJ8FWK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07MNJ8FWK

כיצרנית מובילה של תאורת מצב מוצק, Progress Lighting שואפת לספק מוצרים חסכוניים באנרגיה תוך חינוך הצרכנים לגבי האפשרויות השונות הזמינות. החברה מציעה פתרונות תאורה באיכות גבוהה המספקים אטרקטיביות, אסתטית, ביצועים יוצאי דופן, קלות התקנה וערך לשוק המעצבים עם למעלה ממאה שנים של טכנולוגיית תאורה וניסיון הנדסי.

בנוסף למטה של Progress Lighting בגרינוויל, דרום קרוליינה, החברה מתחזקת מרכזי הפצה בכל רחבי אר"הב התומכים באולמות תצוגה של תאורה, מודלים חשמליים, מרכזי בתים ובוני בתים.

23. Kichler 300285DBK Gentry

q? encoding=UTF8&ASIN=B07J5SXC4T&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07J5SXC4T

הדגם הזה מהווה שילוב חסר תקדים של סגנון ורב-תכליתיות בניקל מוברש. העיצוב העכשווי שלו הופך כל חדר אמבטיה לנקודת מוקד בבית.

ניתן לשלב את האור שהוא מפיץ עם מגוון סגנונות עיצוב, הן מסורתיים והן מודרניים. הוא כולל מתלה של 15 ס"מ, והוא מספק תאורה היוצרת אווירה לכל האזור.

הוא מגיע עם פלטפורמת LED משולבת שניתן לעמעם כדי לספק תאורת סביבה מושלמת. מנועי DC הם המנועים החסכוניים ביותר שניתן להשיג והם צורכים עד 70% פחות חשמל ממנועי AC. בנוסף, מאוורר התקרה הזה פועל בשקט ומספק נוחות אולטימטיבית.

24. Minka-Aire F896-65-CL Xtreme H2O

q? encoding=UTF8&ASIN=B07F7M1XTH&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07F7M1XTH

מאוורר התקרה החיצוני Xtreme H2O 65 כולל עיצוב בעל 8 להבים המושלם לחדרים חיצוניים. הוא מכיל מנוע DC בגודל 123 30x מ"מ ולהבים באורך 165 ס"מ, וגובהו 9 מעלות. כמו כן, המאוורר מגיע עם מתלה באורך 15 ס"מ ושלט רחוק מדגם RC400. הוא זמין בצבעי לבן שטוח, ניקל מוברש, פחם או ברונזה משופשפת בשמן, והוא רשום ב-ETL.

25. CJOY

q? encoding=UTF8&ASIN=B09LBZWL2F&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09LBZWL2F

מאוורר התקרה הזה, שקוטרו 182 ס"מ וגובהו 33 ס"מ, כולל מתלה בגודל של 20 ס"מ ו-60 ס"מ, תאורה מובנית, מנוע DC מפלדה שחורה ו-8 להבים שחורים. גוון הזכוכית ו-15 נורות ה- LED שבו מרכים את הקרינה ומספקים תאורה ללא הבהובים. המאוורר הזה זה יהיה תוספת טובה לכל סלון, חדר שינה, משרד, מטבח, מסדרון או כל אזור מקורה אחר.

הודות למנוע השקט ששומר על הסביבה שקטה במהלך הלילה, הוא מספק סביבת שינה שקטה וכולל ספק כוח חזק ועיצוב סגור לחלוטין. ניתן גם להפוך את כיוון המאוורר הדו-כיווני הזה כך שניתן להשתמש בו גם בקיץ וגם בחורף כדי לשמור על חום גופכם.

כל הפונקציות בו נשלטות על ידי השלט הרחוק, המאפשר לך לכוון את מהירות המאוורר לפי שש רמות ולתזמן את כיבוי השינה, את ההפעלה/הכיבוי (1/6 שעות). לא ניתן להדליק את המאוורר ואת האור בו זמנית.

26. Monte Carlo 3MAVR60BK Maverick Energy Star

q? encoding=UTF8&ASIN=B07FK3K743&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07FK3K743

מאווררי תקרה מומלצים: המאבריק מתאים לסביבה פנימית וחיצונית, אם כי מומלץ להשתמש בו בסביבות מוגנות כמו פטיו מקורה. מאווררי התקרה של Maverick מומלצים לחדרים בגודל של 32 מטר רבוע. ישנם שלושה סוגים של חדרים: החדר הגדול, סוויטת המאסטר והחדר החיצוני.

להבי עץ בלזה המגולפים ביד משלימים את הצללית המלוטשת של מאוורר התקרה הזה. 

עם מאוורר התקרה של Maverick תוכלו לבחור בין 152 ס"מ, 177 ס"מ ו-223 ס"מ של זרימת אוויר כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לכל חלל.

27. Hubbell Lighting Dual Mount Ceiling Fan 

q? encoding=UTF8&ASIN=B07X51QK63&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07X51QK63

מאוור התקרה המדהים הזה רחב בעיצובו, ומימדיו 244 ס"מ ו-183 ס"מ. עבור קירור מרבי באזורים גדולים ובאזורים מקורים חיצוניים ולחים, מאווררי התקרה התעשייתיים של Hubbell הם המתאימים ביותר. הלהבים מלוטשים ובעלי גימור תואם צבעים. מובנה בהם מנוע DC חסכוני באנרגיה עם שש מהירויות המאפשר להשתמש בהם בשני הכיוונים. ישנה בקרת דופן בתפקוד מלא עם סוללות כלולות.

כחלק ממחויבותה לייצור מוצרים חסכוניים באנרגיה, Progress Lighting מלמדת את הצרכנים לגבי אפשרויות חדשות בתאורת מצב מוצק. עם למעלה ממאה שנים של טכנולוגיית תאורה והנדסה, Progress Lighting מספקת פתרונות תאורה איכותיים למגורים ולמסחר העונים על הצרכים של מעצבים. מוצרי התאורה המתקדמים שלהם מספקים אסתטיות, ביצועים טובים, קלות התקנה ואיכות.

28. Ghicc

q? encoding=UTF8&ASIN=B09M6KRVJ6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09M6KRVJ6

בהשוואה למאווררי תקרה מסורתיים, מאווררי תקרה מודרניים בעלי שלושה להבים נראים נקיים יותר ומתאימים מאוד למשפחות המודרניות של ימינו. רוב הרכיבים הפונקציונליים של מאוורר התקרה משולב המנורה הזה כבר הורכבו, כך שההרכבה אורכת דקות ספורות בלבד. מאווררי הפטיו החיצוניים מצוידים במוטות הארכה למתלה הניתנים להתאמה בהתאם לגבהי התקרה. ניתן למצוא PDF של מדריך ההתקנה בתחתית העמוד הזה. כמו כן, ישנם שני חוטים בבקר: חוט חום המשמש כחוט האש וחוט כחול המשמש ככבל העצבים.

המאווררים הללו בעלי סגנון אופנה סקנדינבי לריהוט הבית המתאים לטרסות חיצוניות, חוות, חדרי שינה, מטבחים, חדרי לימוד וכו '. הם מביאים בריזה קיצית קרירה שהופכת את הקיץ לנעים לכל המשפחה, מונעת מכם להידבק ב"מחלת מיזוג אוויר", ויוצרת סביבה ביתית נוחה, שמחה ובריאה.

29. WINGBO

q? encoding=UTF8&ASIN=B09X56N6F9&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09X56N6F9

WINGBO תאורה ושות' מייצרת את האוסף המודרני המקיף והבלעדי ביותר של מאווררי תקרה בשוק. עם צורות גיאומטריות, עיצוב מכני פשוט וגימורים עכשוויים, המוצרים שלנו מביעים את הניב המודרני. בין אם אתם מעצבים מקצועיים או פשוט רוצים לעצב את הבית שלכם,  אנחנו שואפים לענות על הצרכים שלכם.

מאוורר התקרה המקורה הזה בגודל 162 ס"מ, כולל 5 להבים חזקים, ויהפוך את הבית שלכם לנוח יותר; העיצוב המלוטש והמינימליסטי שלו משלים כל סביבה מודרנית. הוא שילוב אידיאלי של סגנון ופונקציונליות, וכולל להבי עץ מגולפים בצורה מעוצבת.

המאוורר המלוטש הזה כולל להבי עץ מלא ויש לו קוטר להב של 162 ס"מ וגובה להב של 12 מעלות. מבנה העץ המלא מבטיח מערכת אספקת אוויר יעילה ושקטה במיוחד. ללהבי העץ יתרונות רבים וביניהם תוחלת חיים ארוכה ועמידות בפני עיקום.

30. YOUKAIN Farmhouse Ceiling Fan

q? encoding=UTF8&ASIN=B09BFN7LS6&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09BFN7LS6

מאוורר התקרה השחור הזה בגודל 132 ס"מ וכולל שני להבים העשויים מברזל עם גימור שחור מט. אתם יכולים להוסיף סגנון תעשייתי לבית שלכם עם 2 עיצובים קלים ששומרים על הבית נוח ובהיר. צד אחד הוא בצבע עץ בארנווד והשני שחור מט. 

ניתן להרכיב אותו בתוך הבית או בחוץ והוא מתכוונן לפי הגובה. ניתן להרכיב אותו באמצעות המתלה הסטנדרטי שלו, שהוא בגודל 10 ס"מ ו-25 ס"מ, או על תקרה משופעת בזווית של 20 מעלות. הגובה האנכי המקסימלי שלו הוא 59 ס"מ לעומת הגובה המינימלי שלו שהוא 44 ס"מ (כולל אורך המתלה).

מאוורר התקרה השחור הזה כולל מנוע DC מנחושת טהורה המספק 5 מהירויות, וניתן לעבור ממצב רוח מטה למצב רוח מעלה בהתבסס על העונה. יעילות זרימת האוויר המרבית היא 11976 מ"ק לשעה, רעש ההפעלה המינימלי הוא 42 דציבלים, ואורך החיים הממוצע שלו הוא 10 שנים. זהו שילוב אידיאלי של יציבות, נוחות ושקט.

31. Dannilong Caged Ceiling Fan

q? encoding=UTF8&ASIN=B09B736N3M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09B736N3M

מאווררי תקרה מומלצים: בנוסף למראה יפה מאוד, המאוורר הזה כולל 8 להבי ABS החבויים בתוך המארז שלו כדי למנוע תאונות הנגרמות על ידי הסתבכות עם הלהבים. בהשוואה למאווררים המסורתיים, המאוורר הזה בטוח יותר.

המארז עשוי ממתכת ברזל שחורה, והלהבים עשויים מ-ABS. הוא כולל מתלבים בגודל 10 ס"מ / 20 ס"מ, וניתן להתקין אותו בהתאם לגובה התקרה.

22. DIDER 

q? encoding=UTF8&ASIN=B09FZ68H88&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09FZ68H88

מאוורר זה מציע 360 מעלות של נוחות ויופי, וכולל עיצוב בהשראת לופט. להבים צבועים כפריים וגימור שחור מט משלימים את כלוב הרשת המתכתי שלו בצורה נאה. לא משנה מה הסגנון שלכם, העיצוב היפה אך הפונקציונלי הזה יחמיא ללופט העירוני שלכם או לבית הכפרי, המודרני והנינוח שלכם.

עם המנוע ההפיך שלו, המאוורר הזה מייצר זרימת אוויר חזקה במיוחד תוך שמירה על שקט. בשל העיצוב המלוטש והמעטפת השחורה הוא מתאים לרוב סגנונות העיצוב.

הלהבים בסגנון רטרו ומשלימים יפה את כלוב הרשת המתכתי. העיצוב של המאוורר המהמם אך הקלאסי הזה הוא ההשלמה המושלמת לכל חדר.

23. מאווררי תקרה מומלצים: Aviator Smart 

q? encoding=UTF8&ASIN=B0848C4M1M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0848C4M1M

עם מאווררי Modern Forms תוכלו לחבר את מכשירי הבית החכם שלכם לגוגל אסיסטנט, אמזון אלקסה, סמסונג SmartThings, Ecobee, Control4 וג'וש AI, ובקרוב גם ל- Savant, Lutron Homeworks, ו- Nest.

הורידו את האפליקציה הבלעדית שלנו Modern Forms כדי לשלוט במהירות המאוורר, לנצל תכונות חכמות כמו מצב רוח ולמידה מסתגלת וליצור קבוצות. פונקציית Bluetooth חדשה מאפשרת שליטה בכמות בלתי מוגבלת של מאווררים משלט רחוק או קיר שליטה, מה שמגדיל את הטווח ממנו אפשר לשלוט בהם.

עם המאוורר כלולים שלט רחוק אלחוטי עם מתלה לקיר (חלק F-RCBT-WT). ניתן לשלוט בו על ידי טאבלט של אנדרואיד או iOS המותקן על הקיר ומחובר לווי פיי.

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של מאווררי תקרה כיום?

הנה רשימה של כמה מהמותגים הפופולריים: Star, Matrix, ו- Westinghouse

באופן כללי, כמה אמור לעלות מאוורר תקרה חדש בממוצע?

העלות הממוצעת להתקנה של מאוורר תקרה חדש תנוע בין 199 ₪ ל- 1990 ₪ בהתאם לדגם המאוורר.

מאווררי תקרה מומלצים: 23 מאווררי תקרה מומלצים! [2022] - Kicky

אילו מאווררי תקרה בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: