קוצץ שיער לאף: 30 קוצצי שיער לאף המומלצים ביותר! 2023 – Kicky

למה כדאי להשקיע בקוצץ שיער אף? בתור התחלה, שפם שמתחיל בתוך הנחיריים זה לא בדיוק אופנתי.

למרות זאת, שיער באף קיים מסיבה כלשהי – כדי לתפוס חלקיקים ופסולת זרים, כמו לכלוך וחיידקים – אז זה לא רעיון טוב לעשות שעווה או למרוט מהאף לגמרי. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם שיער האף היא לקצץ אותו, וכדי לעשות זאת, תזדקק לכלי המתאים.

את שערות הנחיריים הקטנות והעדינות הללו לא ניתן לקצץ על ידי גוזם זקן, גוזם גב, גוזם אשכים או סכין גילוח לגוף. לכן, ריכזנו עבורכם אוסף של קוצצי שיער אף קלים לשימוש ומגיעים עם תוספות כמו סוללות נטענות וראשים רחיצים.

בחיפושים אחר קוצץ שיער לאף ? סקרנו עבורכם 30 קוצצי שיער לאף המומלצים ביותר. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת הקוצץ המושלם. קראו עוד!

קוצץ שיער לאף

1. Panasonic ER115

q? encoding=UTF8&ASIN=B005YVTI30&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B005YVTI30

Panasonic ER115 הוא גוזם שיער לאף ואוזניים מדויק שנועד להפוך את הטיפוח לקל ויעיל. הוא כולל מערכת חיתוך סיבובית הגוזרת במהירות וחלק שיער לא רצוי מבלי למשוך או למשוך. ל-ER115 גם עיצוב עמיד למים המאפשר ניקוי קל, כך שתוכל לשמור על הרגלי טיפוח היגייניים.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-ER115 הוא נורת ה-LED המובנית שלו, שעוזרת לך לראות את האוזן והאף ולהבטיח שאתה מסיר את כל השיער הלא רצוי. זה שימושי במיוחד עבור אלה שמתקשים לראות בתוך האוזניים או האף, או עבור אלה שרוצים לוודא שהם עוברים חיתוך יסודי.

ה-ER115 מיועד גם לשימוש בטוח, עם קצה דק ומעוגל המונע גירוי. זה אומר שאתה יכול להשתמש בגוזם מבלי לדאוג לגרום לכאב או אי נוחות. בנוסף, הגוזם קל משקל וקל לאחיזה, מה שהופך אותו לנוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים.

יתרון נוסף של ER115 הוא הרבגוניות שלו. ניתן להשתמש בו גם לשיער האף וגם לשיער האוזניים, מה שהופך אותו לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. גם הגוזם קל לשימוש, עם מתג הפעלה/כיבוי פשוט המקל על ההפעלה והעצירה.

בסך הכל, ה- Panasonic ER115 הוא גוזם שיער אף ואוזניים איכותי שנועד להפוך את הטיפוח לקל ויעיל. הוא עמיד למים, בעל נורת לד מובנית וקצה דק ומעוגל המונע גירוי, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה ונוחה למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. עם עבודתו היעילה והחלקה, הוא הפך לבחירה פופולרית בקרב הלקוחות.

2. Philips NT1700/49

Philips NT1700 49

פיליפס NT1700/49 הוא גוזם שיער אף ואוזניים מתוצרת פיליפס. הוא כולל מערכת כפולת להבים החותכת שערות במהירות וביעילות מבלי למשוך או למשוך. לגוזם עיצוב ייחודי בזווית המאפשר גישה נוחה לכל אזורי האף והאוזניים. הלהבים עשויים מנירוסטה איכותית, המבטיחים חיתוך נקי ומדויק בכל פעם.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-NT1700/49 הוא העמידות שלו למים. ניתן לשטוף אותו מתחת למים זורמים לניקוי קל, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים. זה מגיע גם עם מברשת ניקוי, שעוזרת להסיר שערות עקשניות.

הגוזם מיועד לשימוש בטוח, בעל קצה דק ומעוגל המונע גירוי. גוף הגוזם ארגונומי וקל לאחיזה, מה שהופך אותו נוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. בנוסף, הוא מצויד במנורת LED מובנית שעוזרת לראות בתוך האוזן והאף, ומבטיחה שאתה מקבל חיתוך יסודי.

ה-NT1700/49 הוא גוזם רב תכליתי שניתן להשתמש בו גם לשיער האף וגם לשיער האוזניים, מה שהופך אותו לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. הוא כולל גם קבצים מצורפים שונים לצרכי חיתוך שונים, כגון גוזם פרטים לגבות ולפאות.

פיליפס NT1700/49 הוא גוזם שיער אף ואוזניים באיכות גבוהה המציע גם יעילות וגם נוחות. הוא עמיד למים, בעל נורת לד מובנית וקצה דק ומעוגל המונע גירוי, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה ונוחה למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. עם החיבורים הרב-תכליתי שלו, ניתן להשתמש בו לצורכי חיתוך שונים, מה שהופך אותו לפתרון חד-פעמי לטיפוח. המוצר מגיע עם אחריות עולמית לשנתיים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה ועמידה.

3. Panasonic ER430

q? encoding=UTF8&ASIN=B000FYVOJC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B000FYVOJC

Panasonic ER430 הוא גוזם שיער אף ואוזניים מתוצרת Panasonic. הוא כולל להבים היפואלרגניים ייחודיים, דו-קצויים, הגוזרים את שיער האף והאוזניים במהירות וביעילות מבלי למשוך או למשוך. הגוזם בעל עיצוב דק וזוויתי המאפשר גישה נוחה לכל אזורי האף והאוזניים. הלהבים עשויים מנירוסטה איכותית, המבטיחים חיתוך נקי ומדויק בכל פעם.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-ER430 הוא עמידות המים שלו. ניתן לשטוף אותו מתחת למים זורמים לניקוי קל, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים. זה מגיע גם עם מברשת ניקוי, שעוזרת להסיר שערות עקשניות.

הגוזם מיועד לשימוש בטוח, בעל קצה דק ומעוגל המונע גירוי. גוף הגוזם ארגונומי וקל לאחיזה, מה שהופך אותו נוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. בנוסף, יש לו נורת LED מובנית שעוזרת לראות בתוך האוזן והאף, ומבטיחה שאתה מקבל חיתוך יסודי.

ה-ER430 הוא גוזם רב תכליתי שניתן להשתמש בו גם לשיער האף וגם לשיער האוזניים, מה שהופך אותו לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. הוא כולל גם קבצים מצורפים שונים לצרכי חיתוך שונים, כגון גוזם פרטים לגבות ולפאות.

Panasonic ER430 הוא גוזם שיער אף ואוזניים איכותי המציע יעילות ונוחות כאחד. הוא עמיד למים, בעל נורת לד מובנית וקצה דק ומעוגל המונע גירוי, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה ונוחה למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. עם החיבורים הרב-תכליתי שלו, ניתן להשתמש בו לצורכי חיתוך שונים, מה שהופך אותו לפתרון חד-פעמי לטיפוח. המוצר מגיע עם אחריות עולמית לשנתיים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה ועמידה.

4.  Panasonic ERGN30K

q? encoding=UTF8&ASIN=B0049LUI9O&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0049LUI9O

Panasonic ERGN30K הוא גוזם שיער אף ואוזניים מתוצרת Panasonic. הוא כולל להבים היפואלרגניים דו-קצויים הגוזרים את שיער האף והאוזניים במהירות וביעילות מבלי למשוך או למשוך. הגוזם בעל עיצוב דק וזוויתי המאפשר גישה נוחה לכל אזורי האף והאוזניים. הלהבים עשויים מנירוסטה איכותית, המבטיחים חיתוך נקי ומדויק בכל פעם.

אחד המאפיינים הבולטים של ERGN30K הוא עמידות המים שלו. ניתן לשטוף אותו מתחת למים זורמים לניקוי קל, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים. זה מגיע גם עם מברשת ניקוי, שעוזרת להסיר שערות עקשניות.

הגוזם מיועד לשימוש בטוח, בעל קצה דק ומעוגל המונע גירוי. גוף הגוזם ארגונומי וקל לאחיזה, מה שהופך אותו נוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. בנוסף, יש לו נורת LED מובנית שעוזרת לראות בתוך האוזן והאף, ומבטיחה שאתה מקבל חיתוך יסודי.

ה-ERGN30K הוא גוזם רב תכליתי שניתן להשתמש בו גם לשיער האף וגם לשיער האוזניים, מה שהופך אותו לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. הוא כולל גם קבצים מצורפים שונים לצרכי חיתוך שונים, כגון גוזם פרטים לגבות ולפאות.

Panasonic ERGN30K הוא גוזם שיער אף ואוזניים איכותי המציע יעילות ונוחות כאחד. הוא עמיד למים, בעל נורת לד מובנית וקצה דק ומעוגל המונע גירוי, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה ונוחה למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. עם החיבורים הרב-תכליתי שלו, ניתן להשתמש בו לצורכי חיתוך שונים, מה שהופך אותו לפתרון חד-פעמי לטיפוח. המוצר מגיע עם אחריות עולמית לשנתיים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה ועמידה.

5.  5642-135 Wahl

q? encoding=UTF8&ASIN=B012661CP2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B012661CP2

Wahl 5642-135 הוא גוזם שיער לאף ואוזניים ברמה מקצועית מתוצרת Wahl. הוא כולל מנוע סיבובי חזק שחותך אפילו את השיער העבה ביותר מבלי למשוך או למשוך. הגוזם בעל עיצוב דק וזוויתי המאפשר גישה נוחה לכל אזורי האף והאוזניים. הלהבים עשויים מנירוסטה איכותית, המבטיחים חיתוך נקי ומדויק בכל פעם.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-5642-135 הוא העמידות שלו למים. ניתן לשטוף אותו מתחת למים זורמים לניקוי קל, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים. זה מגיע גם עם מברשת ניקוי, שעוזרת להסיר שערות עקשניות.

הגוזם מיועד לשימוש בטוח, בעל קצה דק ומעוגל המונע גירוי. גוף הגוזם ארגונומי וקל לאחיזה, מה שהופך אותו נוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. בנוסף, יש לו נורת LED מובנית שעוזרת לראות בתוך האוזן והאף, ומבטיחה שאתה מקבל חיתוך יסודי.

ה-5642-135 הוא גוזם רב תכליתי שניתן להשתמש בו גם לשיער האף וגם לשיער האוזניים, מה שהופך אותו לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. גם הגוזם מתוכנן להיות עמיד, עם קונסטרוקציה איכותית הבנויה להחזיק מעמד.

ה-Wahl 5642-135 הוא גוזם שיער לאף ואוזניים ברמה מקצועית שנועד להפוך את הטיפוח לקל ויעיל. הוא עמיד למים, בעל נורת לד מובנית וקצה דק ומעוגל המונע גירוי, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה ונוחה למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. עם המנוע הסיבובי החזק שלו, הוא יכול להתמודד בקלות אפילו עם השיער העבה ביותר. הגוזם הוא גם רב-תכליתי, עם חיבורים שונים לצרכי חיתוך שונים, כמו גוזם פרטים לגבות ולפיאות. המוצר מגיע עם אחריות עולמית לשנתיים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה ועמידה לשימוש אישי ומקצועי כאחד.

6. Moser Precision 5640

Moser Precision 5640-

Moser Precision 5640 הוא גוזם שיער אף ואוזניים ברמה מקצועית מתוצרת Moser. הוא כולל מנוע חזק שחותך אפילו את השיער העבה ביותר מבלי למשוך או למשוך. הגוזם בעל עיצוב דק וזוויתי המאפשר גישה נוחה לכל אזורי האף והאוזניים. הלהבים עשויים מנירוסטה איכותית, המבטיחים חיתוך נקי ומדויק בכל פעם.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-5640 הוא העמידות שלו למים. ניתן לשטוף אותו מתחת למים זורמים לניקוי קל, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים. זה מגיע גם עם מברשת ניקוי, שעוזרת להסיר שערות עקשניות.

הגוזם מיועד לשימוש בטוח, בעל קצה דק ומעוגל המונע גירוי. גוף הגוזם ארגונומי וקל לאחיזה, מה שהופך אותו נוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. בנוסף, יש לו נורת LED מובנית שעוזרת לראות בתוך האוזן והאף, ומבטיחה שאתה מקבל חיתוך יסודי.

ה-5640 הוא גוזם רב תכליתי שניתן להשתמש בו גם לשיער האף וגם לשיער האוזניים, מה שהופך אותו לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. גם הגוזם מתוכנן להיות עמיד, עם קונסטרוקציה איכותית הבנויה להחזיק מעמד.

Moser Precision 5640 הוא גוזם שיער לאף ואוזניים ברמה מקצועית שנועד להפוך את הטיפוח לקל ויעיל. הוא עמיד למים, בעל נורת לד מובנית וקצה דק ומעוגל המונע גירוי, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה ונוחה למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. עם המנוע החזק שלו, הוא יכול להתמודד בקלות אפילו עם השיער העבה ביותר. הגוזם הוא גם רב-תכליתי, עם חיבורים שונים לצרכי חיתוך שונים, כמו גוזם פרטים לגבות ולפיאות. המוצר מגיע עם אחריות עולמית לשנתיים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה ועמידה לשימוש אישי ומקצועי כאחד.

7. Universe NR-909

קוצץ שיער לאף ולאוזניים Universe NR-909

קוצץ האף של יוניברס דגם NR-909 הוא מסיר שיער חשמלי חזק לאף ולאוזניים. הוא נועד להסיר שיער לא רצוי במהירות וביעילות מבלי למשוך או למשוך, מה שהופך אותו לאופציה בטוחה ונוחה לטיפוח אישי.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-NR-909 הוא העיצוב העמיד למים, המאפשר ניקוי קל לאחר השימוש. ניתן לשטוף אותו תחת מים זורמים, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים.

הגוזם מעוצב עם זווית אידיאלית לתפעול קל, מה שהופך אותו נוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. מערכת החיתוך הצמודה והחדה מונעת גם משיכות, מה שמבטיח חיתוך חלק ומדויק. בנוסף, לגוזם מערכת הגנה המגנה מפני חתכים, מה שהופך אותו בטוח לשימוש.

המארז כולל גם 2 מסרקים אחוריים וכובע מגן. ניתן להשתמש במסרקים האחוריים כדי להתאים את אורך השיער ולוודא שתקבל את הגזרה המושלמת. מכסה המגן יכול לשמש כדי להגן על הלהבים כאשר אינם בשימוש ומקל על האחסון.

בסך הכל, קוצץ האף של יוניברס דגם NR-909 הוא מסיר שיער חשמלי חזק ויעיל שנועד להפוך את הטיפוח לקל ובטוח. העיצוב העמיד למים ומערכת ההגנה מפני חתכים הופכים אותו לבחירה אמינה ועמידה לטיפוח אישי. עם מערכת החיתוך הצמודה והחדה שלו, הוא ימנע משיכות ויספק חיתוך חלק ומדויק. החבילה כוללת גם מצורפים שימושיים שיהפכו את חווית הטיפוח לנוחה ויעילה עוד יותר.

8.  Philips NT3650/16

q? encoding=UTF8&ASIN=B08DJMJQSQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08DJMJQSQ

פיליפס NT3650/16 הוא גוזם שיער אף ואוזניים מתוצרת פיליפס. הוא כולל מערכת כפולת להבים החותכת שערות במהירות וביעילות מבלי למשוך או למשוך. לגוזם עיצוב ייחודי בזווית המאפשר גישה נוחה לכל אזורי האף והאוזניים. הלהבים עשויים מנירוסטה איכותית, המבטיחים חיתוך נקי ומדויק בכל פעם.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-NT3650/16 הוא העמידות שלו למים. ניתן לשטוף אותו מתחת למים זורמים לניקוי קל, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים. זה מגיע גם עם מברשת ניקוי, שעוזרת להסיר שערות עקשניות.

הגוזם מיועד לשימוש בטוח, בעל קצה דק ומעוגל המונע גירוי. גוף הגוזם ארגונומי וקל לאחיזה, מה שהופך אותו נוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. בנוסף, הוא מצויד במנורת LED מובנית שעוזרת לראות בתוך האוזן והאף, ומבטיחה שאתה מקבל חיתוך יסודי.

ה-NT3650/16 הוא גוזם רב תכליתי שניתן להשתמש בו גם לשיער האף וגם לשיער האוזניים, מה שהופך אותו לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. הוא כולל גם קבצים מצורפים שונים לצרכי חיתוך שונים, כגון גוזם פרטים לגבות ולפאות.

פיליפס NT3650/16 הוא גוזם שיער אף ואוזניים באיכות גבוהה המציע גם יעילות וגם נוחות. הוא עמיד למים, בעל נורת לד מובנית וקצה דק ומעוגל המונע גירוי, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה ונוחה למי שרוצה לשמור על מראה מטופח. עם החיבורים הרב-תכליתי שלו, ניתן להשתמש בו לצורכי חיתוך שונים, מה שהופך אותו לפתרון חד-פעמי לטיפוח. המוצר מגיע עם אחריות עולמית לשנתיים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה ועמידה.

9. Universe NR-909

Universe NR-909

Universe NR-909 הוא גוזם שיער חשמלי חזק באף ובאוזניים. הוא כולל עיצוב ייחודי המאפשר גישה נוחה לכל אזורי האף והאוזניים, והוא נועד להסיר במהירות וביעילות שיער לא רצוי מבלי למשוך או למשוך. הגוזם גם עמיד למים, מאפשר ניקוי קל לאחר השימוש, ובעל מערכת הגנה המונעת חתכים.

החבילה ל-NR-909 כוללת 2 מסרקים אחוריים וכובע מגן. ניתן להשתמש במסרקים האחוריים כדי להתאים את אורך השיער ולהבטיח קישוט מדויק, בעוד שבכובע המגן ניתן להשתמש כדי להגן על הלהבים כאשר אינם בשימוש ולהקל על האחסון.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-NR-909 הוא המנוע החשמלי החזק שלו, שחותך אפילו את השיער העבה ביותר מבלי למשוך או למשוך. זה הופך אותה לאופציה בטוחה ונוחה לטיפוח אישי. הגוזם מעוצב גם עם זווית אידיאלית לתפעול קל, מה שהופך אותו לנוח לשימוש לפרקי זמן ממושכים. מערכת החיתוך הצמודה והחדה מונעת גם משיכות, מה שמבטיח חיתוך חלק ומדויק.

בסך הכל, Universe NR-909 הוא גוזם שיער חשמלי חזק ויעיל לאף ואוזניים שנועד להפוך את הטיפוח לקל ובטוח. העיצוב עמיד למים ומערכת ההגנה מפני חתכים הופכים אותו לבחירה אמינה ועמידה לטיפוח אישי. החבילה כוללת גם מצורפים שימושיים שיהפכו את חווית הטיפוח לנוחה ויעילה עוד יותר.

10. Remington NE3150

q? encoding=UTF8&ASIN=B0037XJLWA&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0037XJLWA

רמינגטון NE3150 הוא גוזם שיער חכם באף ובאוזניים שנועד להפוך את הטיפוח לקל ויעיל. הגוזם כולל להבי פלדה מתקדמים חדים ומדויקים, המאפשרים לקצץ שיער באף ובאוזניים ללא משיכה או משיכה. ראש החיתוך הליניארי תוכנן במיוחד לחיתוך קל של שיער האף, האוזניים והגבות, מה שהופך אותו לכלי טיפוח רב-תכליתי.

אחד המאפיינים הבולטים של ה-NE3150 הוא העיצוב הניתן לכביסה. ניתן לנתק בקלות את ראש הגוזם ולשטוף אותו מתחת למים זורמים, מה שמקל על שמירה על הרגלי טיפוח היגייניים. תכונה זו הופכת אותה לבחירה נוחה וחסכונית למי שרוצה לשמור על מראה מטופח.

הגוזם מופעל באמצעות סוללת AA אחת (לא כלול), מה שהופך אותו לנייד וקל לשימוש. העיצוב הארגונומי של הגוזם נוח לאחיזה וקל לתמרון, ומאפשר להגיע לכל אזורי האף והאוזניים בקלות.

בסך הכל, רמינגטון NE3150 הוא גוזם שיער חכם ויעיל לאף ואוזניים שנועד להפוך את הטיפוח לקל ויעיל. להבי הפלדה המתקדמים, ראש החיתוך הליניארי והעיצוב הניתן לכביסה הופכים אותו לבחירה נוחה וחסכונית לשמירה על מראה מטופח. הוא פועל על סוללת AA אחת מה שהופך אותו לנייד וקל לשימוש. המוצר מגיע עם אחריות עולמית לשנתיים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה ועמידה.

11. Philips Norelco Nose Trimmer  5000 קוצף אף של פיליפס

q? encoding=UTF8&ASIN=B0842Y842F&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B0842Y842F

קשה לנצח את דגם של "הכל באחד" של Philips Norelco אם אתם מחפשים אפשרות שהיא הכל-ב-אחד. ישנם הרבה סוגי אורכים עבור האף, האוזן והגבות. יתר על כן, הקוצץ מגיע עם קובץ מצורף לקיצוץ פאות.

12. MANSCAPED™ The Weed Whacker

q? encoding=UTF8&ASIN=B087GYN931&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B087GYN931

מותג שהמציא מחדש את הגוזם "מתחת לחגורה" יספק את אותה טכנולוגיה מעל הצוואר שלך. בחבילה הקטנטנה הזו, תמצאו מנוע עוצמתי במהירות 9,000 סל"ד וחרוט נירוסטה היפואלרגני שמונע את חיתוך העור שלכם בזמן הגזם. הוא נטען באמצעות USB, כך שלא צריך להחליף סוללות (כל טעינה נמשכת 90 דקות). ניתן גם להגיע לחריצים שהכי קשה להגיע אליו באמצעות הקצה הזוויתי.

13. Wahl Ear, Nose, & Brow Trimmer Model 5545-400 קוצץ אף, אוזניים וגבות

q? encoding=UTF8&ASIN=B002FS4VJQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B002FS4VJQ

עם שלושת הקבצים המצורפים, הקוצץ הרב-תכליתי זה הוא חנות אחת לכל הצרכים הפרטיים שלך. קוצץ שיער האף עוצמתי, והוא משופר על ידי מסרק הגבות והפרטים (לפיאות וזקנים).

14. Panasonic Ear and Nose Hair Trimmer- ER-GN70-K קוצץ שיער באף ובאזניים של פאנאסוניק

q? encoding=UTF8&ASIN=B07TXDYD4L&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07TXDYD4L

קוצץ שיער אף זה כמו Rolls-Royce: יקר, אבל איכותי. מלבד הניקוי קל של המכשיר, ניתן להשתמש בו במקלחת הודות לתכונת הרטוב/יבש שלו. מערכת ואקום מובנית עוזרת לתפוס שיער פנימה לפני שהוא עולה על הכיור שלך.

15. Tweezerman Nose Hair Trimmerקוצץ שיער באף

q? encoding=UTF8&ASIN=B06Y2CFG8B&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B06Y2CFG8B

זה קל לשימוש ומפחית את הסבירות לחתכים אם אתם חוששים להכניס כלי ממונע באף שלך. כאשר לוחצים על המנופים, הלהב מסתובב לאט, כך שפחות סביר שתרגישו תחושת אי נעימות בעת ​​גיזום שיער.

16. Conair Man Lithium-Powered Ear and Nose Hair Trimmer קוצץ שיער אוזניים ואף שמופעל באמצעות ליתיום

q? encoding=UTF8&ASIN=B07NW44F6Q&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07NW44F6Q

קוצץ ללא סלסולים הגוזר את שערות האף ללא משיכה. עם שלושה אורכי להב שונים, הלהב חותך את השיער בנוחות ובמהירות מבלי לתפוס אותו בתוך הנחיריים.

17.4 קוצצי שיער לאף מומלצים לשנת 2022 | מייליסט קוצץ שיער אוזניים ואף בעל ביצועים גבוהים

q? encoding=UTF8&ASIN=B099V7GJSF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B099V7GJSF

קוצץ שיער לאף: זוהי אפשרות מצוינת להוספה לערכת ה-Dopp שלך בתקציב מוגבל. גוזם האף והאוזניים הכל-באחד של Conair יספק לכם את הדיוק הדרוש לכם, הודות ללהב בעל 3 שוליים בצורת יהלום שתוכנן במיוחד עבור מכשיר זה. השקיעו בכלי הטיפוח הזה ואולי תמצאו את עצמכם משתמשים בו על בסיס יומיומי.

18. Philips Norelco Nose Trimmer 3000קוצץ אף 3000 של פיליפס

q? encoding=UTF8&ASIN=B0842YNRWG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0842YNRWG

הקוצץ שניתן לשטיפה מלאה מגיע עם הצמדת גבות עם שני מסרקים באורך בנוסף לקוצץ אף ואוזניים מסתובב בעיצוב ארגונומי. ניתן לעשות את כל מה שצריך עם זה כי זה מעוגל היטב.

19. Braun Ear and Nose Hair Trimmer קוצץ שיער אוזניים ואף של בראון

q? encoding=UTF8&ASIN=B014CE1CE2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B014CE1CE2

זה מגיע עם עיצוב ארגונומי שמקל על הקיצוץ, אפילו לאזורים שקשה להגיע אליהם כמו בתוך האוזניים. מדובר בעיצוב פשוט ואין לו שום דבר מצואף, אבל הוא תוצר טוב ופשוט, וקל לניקוי (הפעילו אותו מתחת למים כדי לעשות זאת).

20. ToiletTree Products Water Resistant Stainless Steel Nose and Ear Hair Trimmer with LED Light מוצרי קוצץ שיער מפלדת אל חלד עמיד במים עם אור LED

q? encoding=UTF8&ASIN=B00E4PMQAO&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00E4PMQAO

אתה לא צריך לדאוג לגבי חלקים מצורפים, אבל מה שבאמת מייחד אותו הוא נורת ה-LED שלו, שמאפשרת לראות כל שיער שקשה לראות באף. מלבד היותו בשני המצבים רטוב/יבש, הוא גם קל לניקוי.

21. קוצץ שיער לאף: Philips Norelco Nose Trimmer 1000קוצץ אף 1000 של פיליפס

q? encoding=UTF8&ASIN=B0842YLJD9&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0842YLJD9

קוצץ שיער האף של Philips Norelco מספק חווית טיפוח מובחרת לא צפויה (אם אתם חושבים שגזירת שיער האף שלכם היא חוויה). עם הלהב המעוצב במיוחד, מוצר זה מספק חיתוך נוח על ידי מניעת כל משיכה במהלך תהליך החיתוך. כמו כן, הוא מתאים בצורה חלקה לקווי המתאר של האף כדי לתפוס שערות שקשה לחתוך.

22. MicroTouch Titanium MAX Lighted Personal Trimmer קוצץ אישי מואר

q? encoding=UTF8&ASIN=B08NWTM5HQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08NWTM5HQ

שיער יכול לצמוח במקומות הכי לא סבירים. Micro Touch כאן כדי לעזור. עם קוצץ זה, להבי פלדה מחוברים עם טיטניום, ומעוצבים בזווית על מנת להגיע למקומות צרים. אחיזה שעשויה מגומי כלולה גם למניעת החלקות ונפילות.

23. Remington NE3845A Nose, Ear & Detail Trimmer קוצץ אף, אוזניים ופרטים קטנים

q? encoding=UTF8&ASIN=B07D911YDF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07D911YDF

קוצץ שיער לאף: קוצץ שיער האף של רמינגטון לא יוצא מן הכלל מהמחויבות של רמינגטון להפוך את מוצרי הטיפוח לקלים לשימוש. זה מתאים למי שרוצה קוצץ שיבצע באופן עקבי את מה שהם צריכים, ללא שום "פעמונים ושריקות" (ולעתים קרובות מיותרות). במחיר סביר, דגם זה מציע מראה חיצוני עמיד למים ומערכת ניקוי פנימית אוטומטית.

24. Groom Mate Platinum XL Nose & Ear Hair Trimmer קוצץ שיער לאף ולאוזניים

q? encoding=UTF8&ASIN=B000EBFJXS&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B000EBFJXS

קוצץ שיער טוב  צריך להתנהג כמו החבר הכי טוב, לשמור עליכם בשליטה כל הזמן. שמו המרמז, Groom Mate מייצר כלים עמידים ללא טרחה וידידותיים לסביבה. קוצצי פלטינום XL מגיעים עם אחריות לכל החיים ללא תנאי מהמותג, שכל כך בטוח במוצריו.

25. Panasonic ER-GN30-K Nose Ear Hair Trimmerקוצץ שיער אוזניים של פאנאסוניק

q? encoding=UTF8&ASIN=B0049LUI9O&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0049LUI9O

כבחירה הכללית המובילה שלנו, בחרנו בקוצץ שיער האף הרטוב/יבש של Panasonic בגלל העיצוב העמיד למים, להבים בעלי שתי קצוות והיכולת לקצץ גם שיער באף, שיער אוזניים ושיער הפנים. הלהבים המעוקלים וההיפואלרגניים של הכלי תואמים את קווי המתאר של הנחיריים כדי לקצץ שיער מבלי לגרות את העור או למשוך שערות.

בנוסף למערכת המובנית לניקוי קל, קוצץ שיער אף זוכה לשבחים רבים על יכולתו לשאוב מים מכל הצדדים ולסובב אותם דרכו כך שהוא נקי בשניות לאחר השימוש. מברשת השיניים החשמלית מגיעה עם מכסה מגן, מברשת ניקוי ומטען לאחסון ונסיעה קלים.

סוג: בטרייה | חיי סוללה: עד 90 דקות | סוג הטענה: הטענת בטריות

26. Panasonic Facial Hair Trimmer קוצץ שיער פנים של פאנאסוניק

q? encoding=UTF8&ASIN=B0009DT39C&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0009DT39C

קוצץ שיער הפנים של פנסוניק הוא בחירה טובה אם יש לכם עור רגיש או מגורה בקלות. הוא כולל להב היפואלרגני בעל קצה עגול המסיר שיער לא רצוי מהפנים, הצוואר והגוף בעדינות, וגם  ראש מסתובב העוקב אחר קווי המתאר הטבעיים של הפנים לנוחות אופטימלית.

יתר על כן, הטיפוח האישי הזה כולל אביזרי מורט גבות לעיצוב וטיפול בגבות. עם פרופיל מלוטש, קוצץ שיער הפנים של Panasonic הוא אידיאלי גם לטיפוח תוך כדי תנועה – הוא נכנס בנוחות ביד ובתיק. מופעל על ידי סוללת AAA, הוא אלחוטי ומופעל על סוללות.

סוג: בטרייה | חיי סוללה: עד 8 פעמים של שימוש | סוג הטענה: הטענת בטריות

27. קוצץ שיער לאף: ROYAL Gold Nose hair trimmer -ET-4PG קוצץ שיער אף

q? encoding=UTF8&ASIN=B089N7VQCG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B089N7VQCG

מפרט 

 • מקור כוח: ידני
 • אורך: 7.6 ס"מ.

בעזרת לחיצה מהירה אפשר לגזור את השיער באף. הגוזם הזהוב בעל 12 הלהבים מבית Royal חותך בקלות שערות אף ארוכות יותר על ידי הפיכת הקוצץ, הכנסתו וסחיטתו. שיטה זו תדרוש מכם לסובב פעם או פעמיים ולחזור, זו תוספת של חמש שניות. בלי נזק או שטויות וכבונוס: לא צריך סוללות או כבל טעינה.

28. Wahl Micro Groomsman Personal Pen Trimmer – 05640-600 קוצץ עט אישי

q? encoding=UTF8&ASIN=B003TW70E0&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B003TW70E0

הקוצץ הזה אידיאלי לנסיעות עסקים, אבל גם ניתן לזרוק אותו לתיק חדר הכושר עבור קיצוץ מהיר.

העיצוב הקומפקטי שלו מכיל הרבה תכונות, כולל הצמדת מדריך לגבות. ניתן להשתמש בלהבי הפלדה רטובים או יבשים, ורצוי לשטוף אותם מתחת למים כדי לשמור אותם נקיים.

כמו דומים לו בגודל מלא, יש לו ראש סיבובי המופעל על ידי סוללות – במקרה זה, תזדקקו לסוללת AAA אחת. השימוש בו די מובן מאליו; עם זאת, המדריך הוא פחות טוב, אבל זה נותן מושג טוב איך להשתמש בו. מלבד היכולת לחתוך שערות האוזניים והאף מבלי להיתקע או למשוך, ניתן להשתמש בו גם לתחזוקה מהירה של שיער פנים אחר (כגון הזקן אם אתם ממהרים).

למרות העיצוב הידידותי לנסיעות שלו, אם אתם מתכננים להשתמש בו רק כדי לקצץ מדי פעם את שערות האף או האוזניים, זו בחירה טובה לארון האמבטיה. זה אף פעם לא רעיון טוב לחטט סביב האף או האוזניים עם מספריים בכל גודל (הגננת שלכם צדקה). מריטת שערות בפינצטה עלולה להגביר את הסיכון לשיער חודרני, יחד עם ניקוב מעבר האף או תעלת האוזן.

בסך הכל, גאדג'ט הטיפוח הקטן הזה חודר כמו שצריך.

29. Micro Touch MAX Hair Trimmer

q? encoding=UTF8&ASIN=B003ZW9LOQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B003ZW9LOQ

כחלק מהקוצצים הייחודיים ביותר במבחן שלנו, בולט ה -Micro Touch Max Trimme הקוצץ מוגדר לעבוד רק בסגנון שקופיות. לכל אחד מהאחרים יש קוצץ בסגנון סיבובי (או גם קוצץ סיבובי וגם קוצץ). קוצצים סיבוביים טובים יותר לקצוות שיער פנים מאשר קוצצים סיבוביים, בעוד שגזזמים סיבוביים טובים יותר עבור פנים האף והאוזניים.

אם תצטרכו  לקצץ את האף הפנימי ואת שיער האוזן, ניתן להשתמש בחותך שקופיות, אבל כלי סיבובי יעבוד טוב יותר. כאשר מדובר בצרכי טיפוח שאינם קשורים ישירות לפתחים, בחרו ב-Micro Touch Max.

30. PANASONIC ER-GN30

q? encoding=UTF8&ASIN=B086RHFJJV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B086RHFJJV

משתמש בטכנולוגיית להבים דו-קצויים, אך הוא משתמש במערכת סיבובית הדומה לזו של רמינגטון. מכשיר זה משתמש בטכנולוגיית ניקוי מיוחדת, שנועדה לסייע בהסרת חסימות במהירות וביעילות.

מים נשאבים לתוך יחידת הלהב ונפלטים מלמעלה, בתקווה יחד עם כדור השיער הגדול שגורם לחסימה. יש לטבול את הלהבים במים וללחוץ על כפתור ההפעלה. כדי לקבל את התוצאות הרצויות, צריך להתעסק עם המערכת הסיבובית. כתוצאה מכך, הוא לא מושך שערות באף כמו כמה קוצצים ממוכנים, וגם לא מהווה את אותם סיכונים כמו חיתוך נחיריים רגישים עם מספריים.

31. Meridian nose and ear hair trimmer

q? encoding=UTF8&ASIN=B08ZX931GB&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08ZX931GB

 קוצץ שיער לאף: קוצץ זה מבית Meridian מציע את כל מה שצריך לצפות. העיצוב הארגונומי שלו מבטיח יכולת תמרון מוגברת, ביחד עם עמידות למים וקלות שעושה את המיטב' לא משנה לאן תיקחו אותו.

32. ZWILLING Beauty Rotating Nose & Ear Hair Trimmer קוצץ שיער אף ואוזניים מסתובב

q? encoding=UTF8&ASIN=B07YNY5GQV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07YNY5GQV

האם לא נוח לכם להפעיל משהו חשמלי סביב הפתחים המסוקסים ביותר מעל הצוואר? אתם לא לבד. עם כלי דיוק מנירוסטה זה של המותג הגרמני מאחורי הלהבים הטובים ביותר בשוק, אתם עדיין יכולים לסדר את הנחיריים בדרך הישנה. פיתול ידני שומר על משיכה מינימלית, בעוד שהמברשת המשולבת מפשטת את הניקוי.

33. True Glow by Conair Ladies Battery-Powered Ear and Nose Hair Trimmerקוצץ שיער אף ואוזניים לנשים שמופעל באמצעות סוללה

q? encoding=UTF8&ASIN=B08WQM9R34&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08WQM9R34

תכונות:

 • קוצץ אוזניים/אף אלחוטי לנשים: מובטחים חוסר משיכה וחיתוך. מערכת להבים משופעים ב-360 מעלות שלנו, הרשומה לפטנט, מצוינת לחיתוך צמוד של האוזן והאף. חותך בצורה נקייה ואחידה את כל סוגי השיער.
 • מופעל באמצעות סוללה, כולל 3 להבים לקיצוץ אוזן/אף קרוב ונרתיק אחסון, נייד, קומפקטי ויפה. סוללות לא כלולות, נדרשת סוללת AA 1.
 • נייר בדיל ידידותי לעור מגן על עור רגיש מפני גירוי תוך שמירה על חלק ורך. עם ראש שניתן לשטיפה, קוצץ האוזן והאף של Conair True Glow לנשים שומר על קוצץ העט שלך נקי בין שימושים.
 • מקוצץ שיער וזקן ועד למכונות גילוח, אפילטורים וערכות תספורת ביתיות, Conair מייצרת כלי טיפוח איכותיים לגברים ולנשים.
 • עם קו הטיפוח האישי של Conair, תמצאו כלי טיפוח איכותיים, מראות מוארות, ערכות תספורת, קוצצי זקן ושפם, קוצצי אוזניים/אף, מכונות גילוח לנשים ומוצרי טיפוח לפה. Conair מייצרת את כל כלי הטיפוח האישיים הדרושים לכם על בסיס יומי.

34. TOUCHBeauty Hair Trimmer for Face Eyebrow Nose Ear Body Hair Trimming, All in ONE Hair Remover for Women & Men Dual Blades Shaver Battery Powered TB-1458

קוצץ שיער לגבות, אף, אוזן וגוף. הכל באחד. מסיר שיער לנשים וגברים ומכיל סכיני גילוח כפולים. מופעל על ידי סוללה

q? encoding=UTF8&ASIN=B08WQM9R34&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08WQM9R34

התכונות הבאות כוללות:

 • בעל שני להבים שניתנים להחלפה, הקוצץ מסיר ביעילות שיער מהפנים, הגוף, הגבות, האוזן או האף.
 • עם להבים דו-קצויים מדויקים אל חלד, ניתן להשתמש בקוצץ האף ובראש קוצץ הפנים הזה בקלות ובנוחות כדי לקצץ שיער לא רצוי.
 • מבנה הנירוסטה של ​​ראש הקוצץ מבטיחה חדות לאורך זמן של הלהבים המעוקלים וההיפו-אלרגניים.
 • עיצוב עמיד במים IPX6, ניתן להשתמש בו בכל זמן ובכל מקום, אפילו במקלחת.
 • העיצוב הקל שלו מסייע בקיצוץ השיער בדרכים או בבית.
 • קוצצי שיער לנשים שמיועדים לאף ולאוזניים.

35. TOUCHBeauty Portable Ear Nose Hair Trimmer for Women Painless Safe Trimming System Mini Sized Battery Powered 2051 קוצץ שיער אף ואוזנים נייד לנשים, ללא כאבים. מערכת בטוחה בגודל קטן שמופעלת על ידי סוללה

q? encoding=UTF8&ASIN=B09TFC6MXF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09TFC6MXF

התכונות הבאות כוללות:

 • קוצץ שיער לאף: ניתן לחסוך יותר כסף עם התוצר הישיר של היצרן, TOUCHBeauty מקצועית עם ניסיון של 22 שנים בתעשיית היופי, דגם זה נועד לקצץ שיער אוזניים ושיער אף, כך שתוכלו להרגיש בטוחים בכל עת.
 • קוצץ ללא כאבים עם להבי נירוסטה מעוקלים והיפואלרגניים החותכים שיער משני הצדדים ומלמעלה מבלי לגרות את העור.
 • ניתן להשיג תוצאת קיצוץ יעילה עם המנוע החזק 14500 סל"ד מבלי למשוך את השיער.
 • עיצוב דק ייחודי שמאפשר ניידות קלה ודיסקרטית, אחיזת ידיים נוחה וביצועים לאורך זמן עם קוצץ שיער אף לנשים.
 • בעזרת הנוחות של השימוש בסוללה, קוצץ האף הדק נכנס בקלות לתיק קוסמטי, ועוזר לכם להישאר בטוחים בכל עת.
 • מתנה משלמת לבעל, למשפחה ולחברים, קוצץ האף הקומפקטי הזה מאפשר לקצץ בקלות את שיער האוזן והאף שלכם בכל זווית.

36. Conair Ladies Lithium Ion Precision Trimmer Purple

q? encoding=UTF8&ASIN=B00T0NF4IG&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B00T0NF4IG

תכונות:

 • קוצץ בעל סוללות ליתיום: הקוצץ לא רצוי על הפנים, הגוף ואיזור הביקיני. כולל להבים רחבים לקיצוץ פנים וגוף מלאים, 2 מסרקי גבות וחיבור לאף/אוזניים.
 • חלקות: הסרה עדינה שיער לא רצוי מהפנים, קו הביקיני, הרגליים ועוד עם קוצצים, מכונות גילוח ואפילציה של Conair Satiny Smooth; תוצאות מעולות ללא גירוי גילוח או שעווה.
 • קחו מכונת גילוח, קוצץ וכלי להסרת שיער של Conair בנסיעות; Conair מציעה מכונות גילוח, גוזמים וכלים להסרת שיער אך ורק לנשים.
 • Conair מייצרת מגוון כלי טיפוח באיכות גבוהה הן לגברים והן לנשים, כולל קוצץ שיער, גוזמים, מכונות גילוח, אפילטורים וערכות תספורת ביתיות.
 • אנחנו מייצרים כלי טיפוח אישי לשגרת היומיום, כגון כלי טיפוח איכותיים, מראות מוארות, ערכות תספורת, גוזמי זקן ושפם, גוזמי אוזניים/אף, מכונות גילוח לנשים ומוצרי טיפוח לפה.

37. Smity Ear and Nose Hair Trimmer Professional Painless Eyebrow Trimmer for Men and Women, Battery-Operated, Dual-Edge Blades, Built-in LED Light (Pink)

קוצץ שיער אוזניים ואף, קוצץ גבות מקצועי ללא כאבים לנשים ולגברים. מופעל על ידי סוללה, להבים דו-קצווים, נורת LED מובנית (ורוד)

q? encoding=UTF8&ASIN=B08Q7Q3VN2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B08Q7Q3VN2

תכונות:

 • קוצץ שיער האף מעוצב עם קצה הקונוס שניתן להחדרה בטוחה והוא בעל זווית מושלמת לגישה נוחה לשיער באוזניים, באף ובגבות. שערות חיצוניות נלכדות ונחתכות דרך הפתח שלה. עם הכלי הזה, ניתן לקצץ את השיער במגוון כיוונים וזוויות מבלי לפגוע בעור.
 • עם הלהבים הכפולים שלו, גוזם שיער האוזן והאף מסיר במהירות ובקלות שיער לא רצוי באף ובאוזניים ללא חריצים או חתכים. עם להבים דו-קצויים, גוזם האף Smity מבטיח גיזום שיער מהיר ומדויק ללא משיכה.
 • מנוע רב עוצמה הפועל ב-7500 סל"ד כדי לשפר את הבטיחות ואת ביצועי החיתוך. יש אפשרות לקצץ את כל השיער הלא רצוי תוך שניות עם המכשיר הזה.
 • כולל נורת LED מובנית המבטיחה שלא תחמיצו אפילו שערה. הוא תמיד נראה מסוגנן ובטוח.
 • הקוצץ פועל על סוללה אחת בגודל AA (כלולה סוללה), כך שלא תצטרכו לדאוג למשקל או לנפח שלה. בין אם אתם נוסעים לעסקים או להנאה, הכלי הזה הוא חובה.

38. קוצץ שיער לאף: Orchrose Nose Hair Trimmer for Women קוצץ שיער האף לנשים

q? encoding=UTF8&ASIN=B09WRKY4H5&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09WRKY4H5

תכונות:

 • להבים מדויקים מנירוסטה מספקים גילוח חלק וללא כאבים מבלי לגרום למשיכות, חריצים, אדמומיות או גירוי. ההליך בטוח למדי ואינו גורם לכאב.
 • מופעל באמצעות סוללה וקל לשימוש: קוצץ שיער האף משתמש בסוללות AA Alkaline בעלות כוח לאורך 3 שעות. מכשיר זה נוח לשימוש בכל מקום ובכל זמן, וקל להדליק ולכבות אותו.
 • עמידות למים IPX5 ורב תפקודי. חיתוך שיער האף והאוזניים בדייקנות הוא לא הדבר הכי חשוב, לא תצטרכו לדאוג לשיער מבולגן ולא מסודר.
 • עם הלהב הכפול שלו וראש החותך המסתובב במהירות גבוהה 360, גוזם שיער האף לנשים מבטיח חיתוך חלק יותר לכל כיוון. התאמה ומדויקת לחלל האף והאוזן, שמסייעת בשמירה על מערכת הסינון הטבעית של האף.
 • עם התאמת צבעים אופנתית וגודל קטן, הוא גם מסוגנן וגם נייד. קוצץ שיער האף של Orchrose מגובה באחריות של 90 ימים. במקרה של שאלות או חוסר שביעות רצון, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

39. Nose Hair Trimmer and Eyebrow Trimmer for Women, Rechargeable Professional Painless Eyebrow Razor for Ear Beard Hairline, 2 in 1 Metal Trimming Tool with Dual-Edge Blades Pen-Shaped, Pink

קוצץ שיער אף וגבות לנשים ללא כאבים לקו השיער, מקצועי ונטען. כלי חיתוך מתכת 2 ב-1 עם להבים דו-קצווים בצורת עט ורוד.

q? encoding=UTF8&ASIN=B09MT31YJW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B09MT31YJW

תכונות:

 • ניתן לשימוש על שיער אף, גבות, אוזניים, זקן וקו שיער כדי לענות על צורכי יופי שונים.
 • ללא משיכה או כאב, רק הסרת שיער חלקה, נקייה וללא כאבים. קוצץ שיער אף זה כולל מסרק המקל על גזירת הגבות לאותו אורך.
 • מטען USB בצורת עט עם כבל טעינה USB חסכוני באנרגיה וידידותי לסביבה. ניתן לחסוך יותר כסף על סוללות. הקוצץ נייד וקל לשימוש.
 • הראש הניתן להסרה ושלטיפה, יחד עם מברשת הניקוי. זה מקל על הסרת שאריות שיער. ניתן לשטוף את הקוצץ ישירות מתחת למים זורמים. ניתן למנוע חלודה על ידי ייבוש לפני ההתקנה.
 • רעיון מצוין למתנה למשפחה ולחברים. יש לנו צוות מקצועי לאחר המכירה שיכול לסייע לך אם יש לך בעיות כלשהן
 • אנא צור איתנו קשר בדוא"ל כדי לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.

40. Areyzin Nose Hair Trimmer for Women Professional Electric Ear and Nose Trimmer קוצץ שיער אף ואוזניים לנשים חשמלי ומקצועי

q? encoding=UTF8&ASIN=B097QSJ292&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B097QSJ292

תכונות:

 • קוצץ האף האלחוטי לנשים כולל מנוע עוצמתי באיכות גבוהה של 6500RPM ולהב כפול דו-קצוות, חזק יותר ב-50% מאחרים, המסירים את השערות במדויק ללא משיכה כואבת ולא נעימה.
 • בעזרת הקוצץ הרב תכליתי, תוכלו להסיר ביעילות ובנוחות שיער לא רצוי מהאף, האוזניים, הגבות, הזקן והפנים. זאת במטרה לעמוד בדרישות השונות שלכם ליישום מכשיר.
 • הקוצץ המיועד לגברים כולל מנוע חדש וחזק יותר המגביר את החיסכון בחשמל ב-5%. כשהוא פועל במשך 5 דקות בכל פעם, הוא יכול להחזיק מעמד מעל 6 חודשים על סוללת AAA 1 (לא כלול). רמת הרעש נמוכה מאוד ומספקת חווית גילוח חלקה ומהנה.
 • ראש הקוצץ ניתן לשטיפה והסרה, בנוסף הוא אלחוטי כך שהוא קל לניקוי.
 • בגודל כיס וקל משקל שיכול לשמש כגזזת אף, גוזם שיער פנים, קומפקטי ונייד. הוא אידיאלי לנסיעות.
 • אחריות להחזר כספי של 30 יום ו-12 חודשים אחריות על הקוצץ הנייד הזה, והחלפה בחינם אם יש בעיה כלשהי עם האיכות בתוך תקופת האחריות. אם יש לכם שאלות, אנא אל תהססו לפנות אלינו.

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של גוזמי שיער אף?

בין מותגי גוזמי שיער האף הטובים ביותר הקיימים כיום, אתה יכול לבחור מתוך Panasonic, Remington, BabylissMoser, PhilipsWahl.

מה צריכה להיות העלות הממוצעת של גוזם שיער אף חדש?

בדרך כלל, אתה יכול לצפות לשלם בין 29 ל-119 ₪ עבור גוזם שיער אף חדש, בהתאם לדגם שתבחר.

קוצץ שיער לאף: 30 קוצצי שיער לאף המומלצים ביותר! 2022 - Kicky

באיזה קוצץ שיער לאף בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: