כיסא ארגונומי מומלץ: 21 כיסאות משרדיים מומלצים! 2023 – Kicky

אין ספק שכיסא ארגונומי משרדי יכול לשפר את היום שלכם ולהשאיר אתכם רעננים מאשר מותשים, בין אם אתם עובדים מהבית, או שפשוט מאסתם מהכיסא הישן שלכם. אורחי חיים כרוכים בישיבה הושוו לנזקי עישון במונחים של השפעה על הבריאות, לא רק מבחינת זמן הישיבה, אלא גם על צורת הישיבה. 

לבחור את הכיסא הארגונומי הנכון הוא צעד הכרחי בשביל לשפר את היציבה שלכם ולמנוע כאבי גב וצוואר, בכדי שתוכלו לשבת בזמנים יותר ארוכים, בנוחות מירבית.

בחיפושים אחר כיסא ארגונומי מומלץ? סקרנו עבורכם 21 כיסאות משרדיים מומלצים. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת הכסא המושלם. קראו עוד!

כיסא ארגונומי מומלץ

1. ROSSO ITALY MS3-65

ROSSO ITALY MS3-65

כיסא זה נועד להיות אופציה נוחה ותומכת עבור אנשים המבלים פרקי זמן ממושכים בישיבה, או לעבודה או לפעילויות פנאי.

כפי שתואר, הכיסא מתאפיין בעיצוב אורטופדי המספק תמיכה לגב התחתון שיכול להועיל במיוחד לאנשים עם כאבי גב, כאבי צוואר או מצבי שריר ושלד אחרים. יש לו גם ריפוד רשת נושם שיכול לעזור לשמור על קור רוח ונוח בזמן ישיבה, כמו גם מושב רחב ומשענות ידיים. ניתן לכוון את הכסא למצב הרצוי עם מושב ונעילה. כמו כן כלולה משענת ראש נוחה, בסיס רחב וחזק בעל חמש זרועות וגלגלים כפולים עמידים לניוד קל.

הכסא מיועד להרכבה עצמית מהירה וקלה, והמידות הניתנות נותנות מושג על גודל הכיסא, אם כי עם סטייה אפשרית של עד 10%.
זה לא כלול כורסת Geralim, אבל ניתן להוסיף אותו בקווי השדרוג בתוספת תשלום.

באופן כללי, תמיד כדאי לנסות כיסא לפני ביצוע רכישה, כדי לוודא שהוא נוח ומציע את התמיכה הדרושה. בנוסף, יהיה זה חכם לבדוק את האתר הרשמי של Rosso Italy או לפנות אליהם ישירות לקבלת מידע נוסף על התכונות, המפרט והתמחור של הכיסא MSH-3-65, וגם כל אחריות, החזרה או מדיניות משלוח שהם מציעים.

2. Dr. Gav EXECUTIVE

Dr. Gav EXECUTIVE

כיסא המנהלים ד"ר גב EXECUTIVE דגם שתיארת נשמע כמו כיסא משרדי ארגונומי ברמה גבוהה, שנועד לספק נוחות ותמיכה מקסימלית.

אחד המאפיינים המרכזיים של כיסא זה הוא מושב COMFORT CORE שלו, המורכב מחמש שכבות הפועלות יחד כדי לספק תמיכה מושלמת לגוף. הוא מאושר על ידי איגוד הכירופרקטים האמריקאי (ACA) המעניק לכיסא אמינות נוספת בתחום הנוחות והארגונומיה. גם טכנולוגיית ה-accel מודגשת, מדובר בטכנולוגיה שנועדה לספק נוחות מירבית למשתמש.

בנוסף, לכיסא יש מנגנון תמיכה לגב התחתון שיכול לעזור להפחית עומס ואי נוחות בגב התחתון, במיוחד עבור אנשים שיושבים פרקי זמן ממושכים. הוא נועד לתמוך במשקלים של עד 125 ק"ג. הכיסא זמין גם באפשרויות צבע שחור או חום.

מידות הכיסא שסופקו נותנות מושג לגבי גודל הכיסא. עם רוחב מושב של 60 ס"מ, עומק של 60 ס"מ וגובה משענת גב של 75 ס"מ. מידות הכסא תואמות לכיסאות משרדיים סטנדרטיים.

תמיד כדאי לנסות כיסא לפני רכישה, כדי להבטיח שהוא נוח ומציע את התמיכה הדרושה לך. בנוסף, יהיה זה חכם לבדוק את האתר הרשמי של ד"ר גב EXECUTIVE או ליצור קשר ישירות עם היצרן לקבלת מידע נוסף על התכונות, המפרט והתמחור של הכיסא, וגם כל אחריות, החזרה או מדיניות משלוח שהם מציעים.

3. slimprice MSH-2-26

slimprice MSH-2-26

הכסא מתאפיין בעיצוב אורטופדי המעניק תמיכה לגב התחתון ומושב רחב במיוחד עם משענות ידיים. אנשים הסובלים מכאבי גב, כאבי צוואר או מצבי שריר ושלד אחרים יכולים להפיק תועלת רבה מהכיסא הזה. מלבד היותו מתאים לחדרי ישיבות, יש לו גב גבוה עם ידיות קבועות וגב רשת תומך שניתן להשתמש בו גם בחדר ישיבות.

ניתן לכוון את גובה המושב של הכסא באמצעות מנגנון בוכנה פניאומטי, המשמש גם כבולם זעזועים בישיבה ובתנועה. לכיסא בסיס מתכת בגימור ניקל, חמש זרועות וגלגלים כפולים עמידים לניוד קל. עוצב להיות מהיר וקל להרכבה, זה יכול לשמש אנשים ששוקלים עד 90 קילוגרם.

המידות שסופקו נותנות מושג על גודל הכיסא, עם רוחב של 60 ס"מ, עומק של 52 ס"מ, גובה כיסא של 89-99 ס"מ, גובה מושב של 43-53 ס"מ וגובה מהרצפה של 100 ס"מ, רוחב מושב פנימי של 50 ס"מ ו עומק מושב פנימי של 50 ס"מ. ייתכן שהמידות יהיו שונות של עד 10%.

כדי להבטיח שהכיסא נוח ומספק מספיק תמיכה, כדאי לנסות אותו לפני הרכישה. אם אתה רוצה מידע נוסף על התכונות, המפרט והתמחור של הכיסא MSH-2-26, כמו גם כל אחריות, החזרה או מדיניות משלוח המוצעת על ידי Rosso Italy, עליך לבדוק את האתר הרשמי שלהם או לפנות אליהם ישירות.

4. כסא משרדי ארגונומי Comfort דגם Ergohuman Plus

q? encoding=UTF8&ASIN=B002LK1YNO&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B002LK1YNO

דגם כיסא משרדי ארגונומי Ergohuman Plus Comfort הוא כמו כיסא משרדי ארגונומי יוקרתי אשר נועד לספק נוחות ותמיכה מקסימלית לישיבה ממושכת.

אחד המאפיינים המרכזיים של כסא זה הוא מערכת התמיכה התלת מימדית האוטומטית שלו לאזור המותני, המעניקה תמיכה מלאה ומאפשרת תנועה דינמית ואינטראקטיבית הניתנת להתאמה אישית לצרכי המשתמש. בנוסף, הוא כולל משענת צוואר כדי להקל על שרירי הצוואר והכתפיים. משענת הגב מחוברת לגוף באמצעות מוטות אלומיניום, והכיסא כולל גם מנגנון לשינוי זווית המושב.

הכיסא מתואר כבעל עיצוב מודרני ומעודן עם צבעים מרהיבים המבטא אמירה חדשה בכל הנוגע לעיצוב ארגונומי ונוחות. המהפכה הארגונומית בישראל ובעולם הביאה למודעות ליתרונות של פתרונות ארגונומיים לישיבה ועמידה, קידום שליטה טובה יותר ביציבה, יותר תמיכה ופרודוקטיביות טובה יותר במקום העבודה.

ארגונומיה היא חקר היחסים בין אנשים לבין הציוד, המשימות והסביבות איתם הם מקיימים אינטראקציה. במשרד, ארגונומיה היא כולה התאמת סביבת המשרד לצורכי הפרט, במיוחד בעבודה מול מחשב, על מנת לשמור על בריאות ונוחות.

מודגש כי לישיבה לאורך זמן עלולה להיות השפעות בריאותיות שליליות, חשוב למצוא את האיזון בין ישיבה לעמידה, וכי היציבה הנכונה חיונית כדי להפחית את הסיכון לפציעה או אי נוחות.

המידות שסופקו נותנות מושג על גודל הכיסא, עם רוחב מושב של 500-520 מ"מ, עומק מושב של 440-490 מ"מ, גובה מושב של 390-500 מ"מ ובסיס גלגלים של 650 מ"מ. תמיד כדאי לנסות כיסא לפני רכישה, כדי להבטיח שהוא נוח ומציע את התמיכה הדרושה לך. בנוסף, יהיה זה חכם לבדוק את האתר הרשמי של היצרן או לפנות אליו ישירות לקבלת מידע נוסף על התכונות, המפרט והתמחור של הכסא, כמו גם כל אחריות, החזרה או מדיניות משלוח שהם מציעים.

5. DRAGON COMBAT

DRAGON COMBAT

כיסא המשחקים GPDRC-COMBAT-GY הוא אופציה איכותית וארגונומית מבית Dragon שתוכננה במיוחד עבור גיימרים. העיצוב הייחודי שלו מתאים לאנשים בעלי מבנה צר עד בינוני והוא עשוי משילוב של ציפוי דמוי עור PU ובד נושם PV. הוא כולל גם כרית ראש מובנית ובד נושם באזור הגב התחתון לתוספת נוחות ותמיכה. הכסא יכול גם לשכב עד 16 מעלות ובעל אפשרות נעילה, מנגנון בוכנת גז ובסיס 5 כוכבים עמיד ויציב. יש לו קיבולת משקל מקסימלית של 120 ק"ג ומומלץ למשקלים עד 100 ק"ג. עדיף לנסות את הכסא לפני הרכישה כדי לוודא שהוא נוח ומציע את התמיכה הדרושה לך וגם לבדוק באתר הרשמי או לפנות ליצרן לכל מידע נוסף או מדיניות בנושא אחריות, החזרה ומשלוח.

6. כסא מנהל יוקרתי כולל עיסוי רטט ROSSO ITALY רוסו איטלי MSH-1-99

כסא מנהל יוקרתי כולל עיסוי רטט ROSSO ITALY רוסו איטלי MSH-1-99

כסא מנהלים זה נועד לספק נוחות ותמיכה מירבית, עם מאפיינים כמו מבנה תמיכה אורטופדי, מושב רחב ונוח עם משענות יד וגובה מתכוונן עם מנגנון בוכנה פניאומטי. בנוסף לתכונות הסטנדרטיות הללו, הוא כולל גם פונקציית עיסוי רטט, שניתן להפעיל על ידי חיבור למטען טלפון סלולרי. לכסא יש גם מנגנון רב נעילה לכוונון זווית הגב והמושב ונעילתו למקומם. הכסא מעוצב בסגנון יוקרתי עם ריפוד PU שחור ובסיס מתכת בצבע ניקל שיכול לשמש גם למשחקים וגם לחדר ישיבות. המוצר עם זאת מיועד להרכבה עצמית קלה ומהירה. ייתכנו שינויים קלים במידות הכסא, עד לסטייה של 10%.

7. כיסא מנהלים ארגונומי Ramos ראמוס

כיסא מנהלים ארגונומי Ramos ראמוס
רונה

כיסא המנהלים הארגונומי של Ramos דגם רונה נועד לספק חווית ישיבה נוחה ותומכת לישיבות מרובות. הכסא מצויד במושב מרופד לנוחות מרבית ותמיכה לגב העליון והתחתון. ניתן להתאים את גובה רגלי הכיסא לפי העדפת המשתמש, מה שמקל על התאמה אישית של הכיסא לצרכיו. הכסא בצבע כסף ושחור.

מידות המושב של הכסא הן 50 ס"מ עומק, 58.5 ס"מ רוחב ו-52.5 ס"מ גובה. מידות הכיסא 95 ס"מ גובה ו-58.5 ס"מ רוחב. מידות אלו מספקות כיסא בעל פרופורציות טובות לישיבה במשך שעות ארוכות יותר

8. ROSSO ITALY MSH-5-15

ROSSO ITALY MSH-5-15

כיסא המנהלים הזה נשמע כאילו יש לו תכונות רבות שתוכננו במיוחד כדי לספק תמיכה ונוחות לישיבה ממושכת. זהו כיסא משרדי אורטופדי אשר נועד לטפל בכאבי גב תחתון. יש לו תכונת עיסוי רטט שניתן להפעיל על ידי חיבור המושב למטען (לא כלול) באמצעות חיבור USB.

הכיסא מתואר כבעל ריפוד PU יוקרתי שיכול להגיע במגוון צבעים ובעל מושב רחב עם משענות לנוחות מירבית. מנגנון הבוכנה הפנאומטי להתאמת גובה המושב, המשמש גם כבולם זעזועים, הוא תכונה נחמדה. לכיסא גם מנגנון נדנוד עם ווסת התנגדות ואפשרות נעילה לביטול הנדנוד.

לכיסא יש גם בסיס רחב וחזק עם 5 זרועות וגלגלים כפולים ועמידים לניוד קל, מה שמקל על התניידות במשרד או בחלל העבודה. מוזכר שהמוצר אינו מורכב מראש והוא מיועד להרכבה עצמית קלה ומהירה. כמו כן, שימו לב שייתכנו שינויים קלים במידות הכסא, עד לסטייה של 10%.

9. כסא מחשב אורטופדי USExport יו אס אקספורט

USExport orthopedic computer chair

כיסא המנהלים האורטופדי USExport הוא כיסא משרדי מרופד ארגונומי שתוכנן במיוחד לישיבה ארוכה מול מחשב. הוא מצויד במנגנון הטיה לגב המסייע בהפחתת הלחץ על הגב התחתון, משענת ומושב גדולות ומרווחות וכן במשענות ניתנות להרמה והורדה להפחתת עומס על שרירי הכתפיים והצוואר. לכיסא מנגנון בוכנה פניאומטי להתאמת גובה המושב ובנוסף יש לו 2 ידיות להתאמת זווית משענת הגב המקל על התאמה אישית של הכסא לצרכיך ולהפחתת כאבים מישיבה ממושכת. צבע הכיסא שחור והעיצוב נראה יציב.

מידות המושב של הכסא הן 48 ס"מ עומק ו-50 ס"מ רוחב, ומידות משענת הגב הן 50 ס"מ רוחב ו-48 ס"מ גובה. טווח גובה הכיסא הוא 93-106 ס"מ וגובה המושב נע בין 48-59 ס"מ מה שהופך אותו להתאמה מושלמת לרוב האנשים.

10. Rosso Italy MSH-1-50

WHIRE

כסא משרדי אורטופדי זה ROSSO ITALY דגם MSH-1-50 מיועד לישיבה נוחה ונושם לפרקי זמן ממושכים. הכסא מתאים לשימוש במשרד או בבית ומיועד במיוחד לישיבה ממושכת. לכסא משענת מיוחדת המעניקה הגנה לגב וריפוד איכותי להגברת נוחות הישיבה.

הכסא כולל מנגנון רב נעילה המאפשר למשתמש לכוונן את זווית המשענת והמושב ולנעול אותו למקומו, וכן מנגנון בוכנה פניאומטי להתאמת גובה המושב המשמש גם כבולם זעזועים. ידיות איכותיות לתמיכה מושלמת בגוף המעניקה חוויה ארגונומית מלאה.

לכיסא גם בסיס גלגלים רחב וחזק של 5 זרועות עם גלגלים כפולים ועמידים לניוד קל. המידות הניתנות מציגות כיסא בגודל סטנדרטי ברוחב מושב של 47 ס"מ, רוחב מושב כולל ידיות: 56 ס"מ, גובה מושב במצב מינימום: 40 ס"מ, גובה מושב במצב מקסימלי: 48 ס"מ, עומק כיסא: 48 ס"מ. ושימו לב שייתכנו שינויים קלים במידות הכסא, עד לסטייה של 10%.

11. כיסא הרמן מילר Aeron

q? encoding=UTF8&ASIN=B01N32UFNT&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B01N32UFNT

הכיסא הזה בעל אפשרות לכוונון הגובה, יש משענות לידיים והטיה אחורה. משענת גב ומושב עשויים רשת. משענת ראש אינה נכללת.
הכיסא הייחודי של הרמן מילר מצוין ולקוחות רבים אוהבים אותו בעקבות תמיכה מתכווננת למותניים שלו עם הטיה אחורה שזזה איתכם אם תחליטו להשען אחורה או להשאר זקופים, כמו כן גובה מושב שניתן לשינוי ומשענת ידיים, עם 3 גדלים לכיסא: קטן, בינוני וגדול שיכולים להתאים לגובה, רוחב המושב ועומד- כתנאי לגודל האדם שיושב. כיסאות אארון יכולים לתמוך במשקל עד 150 ק"ג בגודל הקטן ועד 175 ק"ג בבינוני והגדול. חוץ מלספק תמיכה מלאה לגוף, חומר הרשת מעודד זרימת אוויר בשביל להשאיר אתכם קרירים. אנחנו מודים שהכיסא הזה מעט יקר עם זאת, אנחנו יודעים שזו השעה נבונה אם התקציב שלכם מאפשר זאת. מגזין New York קרא לכיסא "כס ה-דוט קום" ב2006, והוא גם מופיע במדריך שלנו ל"כל מה שאתה צריך בשביל לעבוד מהבית.

12. כיסא רשת משרדי ארגונומי מבית Modway

q? encoding=UTF8&ASIN=B006IY89ZA&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B006IY89ZA

הוא מאופיין עם גובה מושב הניתן לשינוי, משענות לידיים והטיה אחורה, משענת רשת ומושב קצף עם הגבלת משקל של 160 ק"ג.בכיסא הזה מבית Modway עם תמיכת הרשת, משענות הידיים הניתנות לכיוונון וגובה המושב, ד"ר רודי גרמן, מייסד מרכז הבריאות והפיזיולוגי של ניו-יורק, ממליץ על אלטרנטיבה הרבה יותר זולה. בזמן שד"ר גרמן מציע לחסוך כסף על הכיסאות היקרים שמעל, הוא גם מציע להשקיע באפשרויות ישיבה אלטרנטיביות אחרות, כמו נגיד כדור התעמלות (האופציות מופיעות למטה), ככל שיש לכם יותר מגוון, כך האפשרות שתסבלו מפציעות לחץ חוזרות קוטנת.

13. כיסא כדור איזון קלאסי מבית Gaiam

q? encoding=UTF8&ASIN=B07BDRBJDF&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07BDRBJDF

"כיסא הכדור הזה הוא אחד מהדברים האהובים עליי," באוטצ' אומר שהוא אוהב כדורים וכיסאות כדורים. "אני חושב שהם פתרון הגיוני." בשביל להוסיף עוד תנועות לחיי היום-יום. להרגיש נוח עם כיסא כדור אולי יקח מעט זמן, אבל ברגע שמתרגלים אליו, באוטצ' אומר שתוכלו להשתמש בו לו היה הכיסא משרדי היחיד שלכם. כיסאות כדור לא רק תורמים ליציבה טובה בזמן פעילות שרירי הליבה, הכדור גם יכול להיות מוסר מן הכיסא בכדי שתוכלו להשתמש בו גם לאימונים. יפה מסכים. למרות העובדה שכיסאות הכדורים אינם מציעים הרבה תמיכה לגב, תצטרכו להיות זהירים לא להתרשל- "הם מעודדים יציבה נכונה בכך שהם מעודדים שימוש בשרירי הגב התחתון שלכם, מחזקים את הליבה, משפרים יציבות ומעודדים שימוש בשרירים שאינם משומשים בישיבה בכיסא רגיל."- וורסלנד אומר. כיסא ההתעמלות הזה שמגיע עם מדריך מתיחות ותרגילי התחזקות הוא האהוב בידי יפה וגרמן.

14. כיסא משרדי Brooklyn Sherpa מבית Linon

q? encoding=UTF8&ASIN=B083TRV28M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B083TRV28M

אוהבים את שרפה? אתם תאהבו את קישוטי הבית הרכים ואת כיסא הברוקלין שרפה מבית לינון. עם המושב המתכוונן שלו, הוא הולך עם כל גובה שולחן. והנוחות המירבית בכיסא, הופך אותו לנוח לא משנה כמה זמן אתם יושבים.

15. כיסא משרדי ארגומוני עם הטיה של עד 130 מעלות מבית LEAGOO PU-Padded

q? encoding=UTF8&ASIN=B092RZJ22C&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B092RZJ22C

כיסא ארגונומי מומלץ: אם אתם מחפשים דרך לתקן את היציבה שלכם, הכיסא הזה ימצא לכם את הדרך. המשענת המעוקלת של הכיסא הזה יתקן את הגוף שלכם ויושיב אתכם זקופים תוך שום זמן. (ותסתכלו על חומרת הזהב הזו!)

16. הכיסא כדור איזון הקלאסי מבית Gaiam

q? encoding=UTF8&ASIN=B0007VB4NE&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0007VB4NE

לעולם לא תחזרו לשבת באותה הצורה עם כיסא המשרדים המהפכני הזה. כיסא כדור ההתעמלות של Gaiam נוצר בעזרתו של חלוץ הכירופרקטיות ד"ר רנדי ווינזופט, מספק תמיכה ארגומונית לאורך כל היום. עם הפתרון ישיבה האלטרנטיבי הזה, תוכלו להרגיש הרבה יותר טוב במקום העבודה שלכם. הוא מעודד שמירה על הבריאות ומקל על כאבים הנגגרמים מישיבה מרובה מול שולחן. הוא מקדם מיקרו-תנועות והנעה מתמדת של הגוף, מה שמגביר ריכוז ופוקוס.

מעוצב לאנשים בגובה של 1.5-1.85 מטר, הוא מגבלה של 150 ק"ג. אולי תצטרכו לנפח מחדש את כדור ההתעמלות פעם או פעמיים לאחר הניפוח הראשוני לתוצאות המטיבות ביותר. מאריכי הרגליים של Gaiam יכולים להוסיף 2 אינצ'ים לגובה של הכיסא שלכם למשתמשים שצריכים את ההרמה הקטנה הזו.

17. כיסא ארגונומי מומלץ: כיסא משרדי גב גבוה רהיטי פלאש

q? encoding=UTF8&ASIN=B01MQYP11W&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B01MQYP11W

העיצוב הייחודי של הכיסא שלנו מגיע במספר שילובים של צבעי עור ומתכת. שילוב של שדרת מתכת עם גב ומושב עשויים LeatherSoft יוצר מראה ויזואלי ניגודי מרהיב. הכיסא מאפשר עור רך ונעים יחד עם תמיכת גב ומותניים.

18. כיסא שולחן ארגונומי Mimoglad

q? encoding=UTF8&ASIN=B09JWFHX3Z&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09JWFHX3Z

לכיסא הארגונומי מבית Mimoglad יש דירוג כולל של 4.4 כוכבים באמאזון, מה שהופך אותו לאחת הבחירות הטובות ביותר למוצרים כאלו. הוא מגיע עם תמיכת מותניים הניתנת לכיוון, גב רשת גבוה, סיבוב מלא של 360 מעלות, מצב נדנדה ופונקציית הרמה רק ב159.99$.
ביקורת חיובית באמאזון מזכירה את משענות הידיים המתקפלות, שמאפשרות לכיסא להדחף מתחת לשולחן כשהוא אינו בשימוש. כמו כן, התמיכה המספקת שהוא מעניק וכרית המושב העבה מעניקה נוחות מירבית למשתמש.
כשמזמינים מאמאזון, הלקוח גם מקבל 10$ בחזרה.

19. כיסא משרד ארגונומי Ergo3D מבית NOUHAUS

q? encoding=UTF8&ASIN=B08QDNY2GK&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08QDNY2GK

ישנם ארבעה צבעים בסיסיים זמינים לכיסא הארגו 3 די; שחור, כחול, אפור ואדום. מאופיין במשענות לידיים מתכווננות ומערכת תמיכה למותניים, העיצוב התלת מימדי שלו תואם לגוף המשתמש. משענת הגב יכולה להישען עד ל135 מעלות, ומשענות הידיים יכולות לנוע קדימה, אחורה ואפילו לצדדים בנוסף למעלה ומטה.
הכיסא מגיע עם גלגלים שיכולים להתגלגל על רצפה מעץ קשיח, וחומר ElastoMesh בשביל למנוע הידבקות לרצפה או התאמצות מידי היושב. הכיסא מדורג 4.3 כוכבים באמאזון; המדרגים מהללים את ההרכבה הקלה שלו, הגלגלים ותמיכת הגב.
האגרו 3 די זמין באמאזון עבור 349.99$, לא כולל עם קופון 20$ הנחה!

20. כיסא משרדי ארגונומי Duramont

q? encoding=UTF8&ASIN=B0797HZ8W1&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B0797HZ8W1

ישנם הרבה מאפיינים הניתנים לשינוי בכיסא המשרדי של דוראמון שמאפשרים לכם להתאים את המושב לצורכם. מגוון של גבהים יכולים להתאים בידי משענת הראש, שיכולה לעלות עד 4 אינצ'ים (!). זווית מנוחה, תמיכה למותניים ומשענות הידיים- כולן יכולות להתכוונן בכיסא, כולל לנעול את משענת הגב בזווית הרצויה.

הכיסא מדואג 4.3 מתוך 5 כוכבים באמאזון (עם יותר מ5,000 ביקורות שונות) ומגיע עם 5 שנות אחריות. ישנם מגוון של מאפיינים שונים שלקוחות אוהבים בו, כולל ההרכבה הקלה, האיכות הגבוהה, ההתאמה לאנשים בכל הגדלים והתמיכה המרובה.

21. כיסא משרדים ארגונומי מבית SIHOO

q? encoding=UTF8&ASIN=B082XXGL8M&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B082XXGL8M

הכיסא הארגונומי הזה יכול להיות אופציה מעולה בשבילכם אם אתם מחפשים הרבה מאפיינים הניתנים להתאמה ושינוי. משענת הראש יכולה להתכוונן בזווית של 45 מעלות, משענות הידיים יכולות להתקפל בצורה אנכית והכיסא בעל זווית הישענות של עד 125 מעלות. מעוצב עם חומר ספוגי עמיד ביותר, מושב בצורת ה-W ממזער לחץ ברגליים.

22. כיסא משרדי שולחני מבית HBADA

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QLR12BV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07QLR12BV

הדגם הזה מבית Hbada מושלם עבורכם אם אתם מחפשים כיסא משרדי נוח, תומך, ומאפשר נשימה שלא תופס הרבה מקום.
הדגם העתידני אולי יהיה בולט מדי במרחב שלך במבט הראשוני, אבל סמכו עלינו- זו אופציה קומפקטית מושלמת עבור רוב המשרדים הביתיים. מאפיין אחד של הדגם הזה הוא העיצוב הלא מוכר של הזרועות, שהוא לגמרי מבריק. תוכלו לעצב את משענת הידיים שלכם לזווית המושלמת ולגובה הרצוי. בנוסף, תוכלו לדחוף את הכיסא מתחת לשולחן בכך שתהפכו אותם לצד השני.

עם זווית של 120 מעלות להישענות ואפשרות לשינוי גובה הכיסא מ45 ס"מ עד ל54 ס"מ, תוכלו להתאים את הכיסא השולחני לסגנון העבודה האישי שלכם.

23. כיסא גב רשת Hon Ignition 2.0

q? encoding=UTF8&ASIN=B06Y3PGPR2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B06Y3PGPR2

מידות: 28.5X27X44.5 אינצ' | אחריות: לכל החיים, חלקית | תנועת הבסיס: סיבובית

כיסא משרדי מהשורה הראשונה יעלה לכם יותר אם תחפשו אחד. עם זאת, תוכלו למצוא הרבה מאפיינים בIgnition 2.0 שיכולים גם להימצא בכיסאות יותר יקרים. עם חומר הרשת הנושם, הכיסא שלנו ישמור אתכם קרירים בזמן שתענו לטלפונים ותקלידו בחיפזון. הוא גם מאופיין במושב בולט בכדי שתוכלו לעבוד בנוחות.

עם הכיסא הזה, תוכלו לשנות את גובה ורוחב משענות הידיים, כך שהוא אידיאלי לכל האנשים ולכל הגדלים. כמו כן, גובה המושב האוורירי והזווית שבו הוא נטוי גם ניתנים לשינוי ותוכלו להשיג את הזווית המתאימה בכל זמן. המושב מכיל תמיכת מותניים ועם חמשת הגלגלים שלו, תוכלו להגיע לכל מקום מבלי שתצטרכו לקום.

היו מספר של ביקורות זוהרות בעד הכיסא הזה. עם כ"כ הרבה כיסאות משרד זמינים היום בשוק, קל מאוד לרכוש אחד שיהיה לא נוח, בנוי באופן זול ומעוצב בדלות. כיסא HON מאפשר התאמה אישית, נוחות מירבית והרכבה קלה ביותר.

24. כיסא ארגונומי מומלץ: כיסא המשרדים של Noblewell

q? encoding=UTF8&ASIN=B08D6HGS7T&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08D6HGS7T

מידות: 21.2 X 18.9 X 45.3 אינצ' | אחריות: 30 ימים של החזר כספי בהבטחה; אחריות מלאה של שנה |  תנועת בסיס: סיבוב

אפילו שתוכלו למצוא כיסא משרדי יותר זול בשוק, נובלוול מצליחה להציע את היתרונות של כיסאות יקרים יותר במחיר הגיוני. תוכלו להנות מתמיכה כוללת בעמוד השדרה יחד עם מערכת גב נושמת ומשענת ראש הניתנת לכיוון בכיסא הזה.

בנוסף, תוכלו להתאים את משענות הידיים, תמיכת המותניים, גובה המושב וגובה המותן של הכיסא בשביל למצוא את התנוחה השלווה ביותר שלכם. משענת הגב יכולה להיות מוטית מ90 ועד 135 מעלות, במידה ותרצו להרגע.

הכיסא הזה הולל באמאזון בידי אלפים של לקוחות מרוצים. משתמש אחד כתב שזהו כיסא הרבה יותר טוב מדגמים יקרים יותר. "בזבזתי כפול על כיסא מעור שועל, אבל משענת הזרוע נשברה והוא נראה ממש גרוע. לפני כ6 חודשים קניתי את הכיסא הזה עבור 80 דולר ואני לא יכול להיות יותר מרוצה ממנו. קל משקל ומסוגל להחזיק את המשקל שלי למשך שעות בזמן שאני עובד או משחק."

25. כיסא משרדי ארגונומי Oline ErgoPro

q? encoding=UTF8&ASIN=B08XTZVLSZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08XTZVLSZ

מידות: 26 X 26 X 53 אינצ'ים |  אחריות: 5 שנים | תנועת בסיס: סיבוב

כיסא ארגונומי מומלץ: כיסא הארגופרו מבית אוליין הוא בחירה מעולה לימי הקיץ החמים כשהוא עשוי מבד נושם ולא מאחסן חום. המשענת ראש המתכווננת שלו מציעה נוחות מירבית. בנוסף, הוא זמין בשלל צבעים.

הוא מגיע עם אחריות של 5 שנים והתאמה אישית של משענת הראש, הידיים, הגובה והטיית הברכיים לצרכים שלכם. התמיכה הדינאמית של המותניים מגיבה לכמות הלחץ הנשען עליה ומתח ההישענות יכול גם להיות מותאם אישית. 

מבקר אחד הגיב על המוצר ואמר: "בכל מקרה, הכיסא קולע בכל ההיבטים. משענות ידיים יציבות ומתקפלות, מושב ארגונומי ורשתי שלא מעלה את טמפרטורת הגוף שלי ואינו גורם לי להזיע. לא ידעתי כמה נוח הוא יהיה עד שקיבלתי אותו. אני אוהב כמה שמשטח הרשת קריר, אני יכול לשבת עליו למשך שעות מבלי להרגיש בחוסר נוחות.

26. SIHOO M90D

q? encoding=UTF8&ASIN=B07BDFW1Y7&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07BDFW1Y7

כיסא ארגונומי בטווח בינוני עם גב רשת שישמור עליכם קרירים עם תמיכת מותניים שתשמור על הגב שלכם מלחץ שאינו נחוץ, הsihoo m90d מאופיין עם משענת מקררת. בנוסף שהוא מותאם אישית למשתמשים בגבהים וגדלי גוף שונים, הכיסא המשרדי הזה מגיע עם משענת ראש כלולה, בשונה מכיסאות אחרים שדורשים מכם לקנות אותה בנפרד.

סיהו עוד לא כ"כ ידועה בארצות הברית או בריטניה, אבל היא עשתה צעדים גדולים מאז מבצע ההתרחבות שלה ב2018 מסין לשאר העולם. אם תרצו את המאפיינים האקסקלוסיביים של כיסאות משרד מבלי לשבור את חשבון הבנק שלכם, הכיסא הזה מתאים לבחירה המושלמת בשבילכם.

27. כיסא משרדי מבית HON עם תמיכת מותניים משתנה, Ignition 2.0

q? encoding=UTF8&ASIN=B06Y3PGPR2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B06Y3PGPR2

מאפייני מפתח:

  • מידות: 44.5 X 27 X 28.5
  • חומר המושב: רשת
  • הגבלת משקל: 150 ק"ג

זה אולי נראה כמו הרבה כסף, אבל תקבלו תמורה רבה עבור המחיר, במיוחד אם תשקלו דגמים דומים ותגלו שהם עולים מעל 1,000$.

הכיסא הזה בעל גב רשתי רחב שעשוי מחומר נושם שנמתח מארבעה כיוונים שונים בכדי להעניק תחושת תמיכה רכה מבלי מילוי עבה. עם המאפיינים השונים שניתנים לשינוי כמו גובה ועומק המושב, הטיה של המושב ונעילה שלה וכמובן התאמה אישית של גובה משענות הידיים, תוכלו למקסם את נוחות הכיסא לטעמכם.

28. כיסא רשת Amazon Basics

q? encoding=UTF8&ASIN=B00IIFW2L4&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00IIFW2L4

https://amzn.to/3Tp9HrM

מאפייני מפתח:

  • הגבלת משקל: 135 ק"ג
  • מידות: 35.6-40.3 X 24 X 25.2 אינצ'
  • חומר מושב: רשת פלסטיק

כיסא ארגונומי מומלץ: הכיסא ארגונומי הזה מבית אמאזון בייסיקס שכרגע מתומחר קצת מתחת ל60$, הוא בחירה מעולה אם הנכם מחפשים כיסא משרדי במחיר סביר. למרות שהוא לא יכול להיות מותאם אישית כמו הדגמים היקרים יותר ברשימה הזו, הוא כן מציע התאמה אישית של משענת הידיים והגובה. הוא מכיל מושב מרופד וגב רשת מעוקל שמעניק תמיכה ונשימה.

29. כיסא בד של Steelcase Leap

q? encoding=UTF8&ASIN=B006H1QYBA&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B006H1QYBA

כיסא המשרדים בטוב יותר בשוק בעיני, הוא עשוי מחומרים באיכות הכי טובה, בעל יכולת התאמה אישית מושלמת ומהונדס באופן מיוחד לנוחות מקסימלית.
אם תסתכלו מעבר לסיבים, תגלו שטכנולוגיית הLiveBack תשנה את הנוחות המשרדית שלכם. בין אם אתם יושבים, שוכבים, עובדים על המחשב או קוראים ספר, הכיסא תמיד יתאים את עצמו לנוחות שלכם. כיסא הליפ לא רק משתנה לפי הגוף שלכם וזז כמו שאף כיסא אחר לא יכול אבל הוא גם מיוצר בעמידות גבוהה. למעשה, יותר מ30% מהכיסא הוא חומר ממוחזר, ומעל 90% מהכיסא הוא חומר הניתן למחזור – מה שאומר שבסוף חייו של הכיסא, החומרים שממנו הוא עשוי יכולים לשמש בשימוש חוזר, ומצמצמים את הפגיעה הסביבתית שלו.

30. כיסא משרדים ייחודי La-Z-Boy Hyland

q? encoding=UTF8&ASIN=B074MSBTZR&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B074MSBTZR

כשהוא לוקח השראה מכיסאות משרדים מסורתיים, הכיסא של "לייזי בוי" הוא בחירה קלאסית, לאנשים קלאסיים. הכיסא הזה מהווה תוספת מעוצבת למשרד הביתי שלכם או למקום העבודה והוא נוח מאוד, ניתן להתאמה ומלא בקצף זיכרון (Memory foam).

עם עור מרופד העשוי מעור עמיד אך נוח מאוד, הכיסא עשוי מחומרים חזקים ביותר. קצף הזיכרון מאפשר תיקון לתנוחה הטבעית שלכם ותמיכה שדרה, כשהוא מתאים את עצמו לגוף שלכם.

הכיסא גם מגיע עם תמיכת מותניים מאוד אפקטיבית למרות החוסר כיוונון שלה. חוץ מלהיות חזק מאוד, הגלגלים של הכיסא גם מאוד עמידים ושקטים.

כיסא המשרדים הארגונומי הזה הוא אחר המוצרים בשוק עם משענות הידיים המרופדות שלו. בזמן שהוא אינו יקר כמו שאר הדגמים במדריך הזה, המראה המהמם שלו מצדיק את מחירו.

31. כיסא ארגונומי מומלץ: כיסא משרדי סדרה 2 מבית Steelcase

q? encoding=UTF8&ASIN=B08L8GCCDV&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08L8GCCDV

עם מספר רב של שדרוגים ושינויים קטנים, הסדרה השנייה של כיסאות המשרד שלנו מכירים את כל ה"צלצולים והילולים" של הסדרה הקודמת. עם הכיסא הזה תוכלו לבחור בין כיסא המיועד לשטיח או אחד המיועד לרצפת פרקט. שני הכיסאות יכולים לתמרן על שני המשטחים אבל נעילת הגלגלים היא שונה במעט, ומקנה לכם יותר שליטה.

הכיסא הזה יפהפה אם אתם קצת יותר גבוהים מהממוצע. עם מקסימום גובה מושב של 21.5 אינצ', הוא אחד הכיסאות הגבוהים בשוק (לא כולל הזמנות מיוחדות). אם אתם בגובה של מטר וחצי ומטה, כנראה שלא תצליחו להגיע לרצפה עם הכיסא הזה, כיוון שההגדרה הנמוכה ביותר היא 16.5 אינצ'.

עם מושב בעל ריפוד כפול ותמיכת מותניים, הכיסא ישמור על נוחותכם המירבית אפילו בימים הכי חמים במשרד. עם הכיסא הזה ברשותכם, לא תצטרכו יותר להתכופף ולסבול מכאבי גב. כמו כן, הוא נבנה בשביל להחזיק מעמד למשך שנים והוא מאוד מאוד נוח. 

שום דבר לא יותר מתסכל מלקנות רהיטים שהופכים בלאי לאחר זמן קצר. אין צורך לדאגה מבחינת הכיסא הזה, הוא מגיע עם 12 שנות אחריות מהיצרן.

32. כיסא ארגונומי משרדי TUDU Ergo3D מבית Magnus Now

q? encoding=UTF8&ASIN=B091T2NMZH&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B091T2NMZH

כיסא ארגונומי מומלץ: ישנו מגוון של כיסאות איכותיים מתחת ל400$ עם מאפיינים ארגונומיים, אבל הרבה מהם נראים ומרגישים כבר ישנים. הכיסא של מאגנוס טודו, הוא דוגמה מושלמת לכיסא עם איכויות של דגמי בוטיק במחיר הרבה יותר נגיש.

המאפיינים האהובים עלינו הם משענות הידיים המרופדות ומלאות בקצף, בנוסף לאסתטיקה המינימליסטית. רוב כיסאות הרשת נראים פחות או יותר מודרניים, אבל הם די נראים דומים אחד לשני. הכיסא שלנו שבר את התבנית הזו אפילו ללא איזה מאפיין מיוחד או יוצא דופן.

גלגלי רולר שחורים, מסגרת שחורה, משענות ידיים שחורות, ומושב שחור מספקים אלגנטיות בזמן שתוכלו לבחור את צבעי שאר החלקים של הכיסא. הצבעים האפשריים הם: ירוק, אדום, 2 גוונים של כחול, סגול וכתום.

הכיסא של חברת מאגנוס עשוי מפלדת סגסוגת הנותנת לו סיבולת ארוכת שימוש. יש לו כמה מורדות, כולל חלקי ניילון שצריכים קצת תחזוקה. התמיכה הייחודית של כיסא מאגנוס מעניקה לו יכולת סחיבה של עד 150 ק"ג.

המאפיין הכי יוצא מן הכלל של הדגם הזה הוא המושב הנוח ביותר שלו, מאפיינים שניתנים להתאמה אישית מלאה ואסתטיקה מעניינת.

שאלות ותשובות

מהו המותג הטוב ביותר של כסאות ארגונומיים?

להלן כמה ממותגי הכיסאות הארגונומיים הטובים ביותר בשוק כיום: Zeus, Sitplus, Homax ו- Rosso Italy.

בממוצע, כמה צריך לעלות כיסא ארגונומי חדש?

אין מחיר סטנדרטי לכיסא ארגונומי, אך הוא עשוי לעלות בין 300 ל-3500 ₪, תלוי בדגם.

כיסא ארגונומי מומלץ: 21 כיסאות משרדיים מומלצים! 2022 - Kicky

באיזה כסא ארגונומי מומלץ בחרתם? שתפו אותנו בתגובות!

 אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: