מטחנות קפה: 16 מטחנות מומלצות! [מדריך 2023] – Kicky

בחיפושים אחר מטחנות קפה? סקרנו עבורכם 16 מטחנות קפה מומלצות. בנוסף, כתבנו מדריך קנייה מפורט שיסייע לכם בבחירת המטחנה המושלמת. קראו עוד!

מטחנת קפה מומלצת

1. מטחנת קפה ותבלינים Eureka Mignon Specialita

q? encoding=UTF8&ASIN=B07XSK2PKN&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B07XSK2PKN

Mignon Specialita היא סוג של מטחנת קפה המיועדת לשימוש בבתי קפה מיוחדים ובתי קפה. הוא מיוצר על ידי Eureka, חברה איטלקית שמייצרת מטחנות קפה כבר למעלה מ-100 שנה. ה-Mignon Specialita היא מטחנה איכותית הידועה בעקביות, בעמידות וברבגוניות שלה. הוא מסוגל לטחון פולי קפה למגוון רחב של גדלי חלקיקים, מה שהופך אותו למתאים לשימוש בשיטות חליטה שונות כמו אספרסו, מכונת הדפסה צרפתית ומזיגת. בנוסף לקפה, ניתן להשתמש ב-Mignon Specialita גם לטחינת תבלינים וחומרים יבשים נוספים.

2. מטחנת קפה ותבלינים Eureka Mignon

q? encoding=UTF8&ASIN=B086WQJ9Z8&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B086WQJ9Z8

Eureka Mignon הוא ליין של מטחנות קפה המיוצרות על ידי Eureka, חברה איטלקית שמייצרת מטחנות קפה כבר למעלה מ-100 שנה. קו המטחנות של Mignon ידוע בבנייה האיכותית, העקביות והרבגוניות שלהם. הם מיועדים לשימוש בבתי קפה מיוחדים ובתי קפה ומסוגלים לטחון פולי קפה למגוון רחב של גדלי חלקיקים, מה שהופך אותם למתאימים לשימוש בשיטות חליטה שונות כגון אספרסו, מכונת הדפסה צרפתית ומזיגת. קו Mignon כולל מספר דגמים שונים, כל אחד עם סט תכונות ומפרטים משלו. כמה מאפיינים נפוצים של מטחנות Eureka Mignon כוללות כוונון טחינה ללא מדרגות, מינון טחינה אוטומטי וטמפר מובנה.

3. מטחנת קפה ותבלינים Delonghi KG79

q? encoding=UTF8&ASIN=B002OHDBQC&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=en USir?t=bestblende053 20&language=en US&l=li3&o=1&a=B002OHDBQC

DeLonghi KG79 הוא סוג של מטחנת קפה המיועדת לשימוש ביתי. הוא מיוצר על ידי DeLonghi, חברה איטלקית המייצרת מגוון רחב של מכשירי חשמל לבית. ה-KG79 הוא מטחנת קוביות, מה שאומר שהוא משתמש בשני משטחים שוחקים כדי לכתוש ולטחון את פולי הקפה. מטחנות מסוג זה נחשבות בדרך כלל כמפיקות טחינה עקבית ואחידה יותר מאשר מטחנות להבים, אשר קוצצות את השעועית בעזרת להב מסתובב. ל-KG79 יש מספר תכונות שנועדו להקל על השימוש והתחזוקה. תכונות אלו כוללות קופסת שעועית שקוף המכיל עד 8.8 אונקיות של שעועית, תא מובנה לאחסון חוטים ותא טחינה נשלף לניקוי קל. יש לו גם הגדרת טחינה מתכווננת, כך שתוכל לבחור את גודל החלקיקים המתאים לשיטת הבישול המועדפת עליך. בנוסף לטחינת פולי קפה, ניתן להשתמש ב-DeLonghi KG79 גם לטחינת תבלינים וחומרים יבשים אחרים.

4. מטחנת קפה ותבלינים Morphy Richards 47671

Morphy Richards 47671

Morphy Richards 47671 הוא סוג של מטחנת קפה המיועדת לשימוש ביתי. הוא מיוצר על ידי Morphy Richards, חברה שבסיסה בבריטניה המייצרת מגוון רחב של מכשירי חשמל לבית. ה-47671 הוא מטחנת קוביות, מה שאומר שהוא משתמש בשני משטחים שוחקים כדי לכתוש ולטחון את פולי הקפה. מטחנות מסוג זה נחשבות בדרך כלל כמפיקות טחינה עקבית ואחידה יותר מאשר מטחנות להבים, אשר קוצצות את השעועית בעזרת להב מסתובב. ל-47671 יש מספר תכונות שנועדו להקל על השימוש והתחזוקה. תכונות אלה כוללות קופסת שעועית שקוף המכיל עד 7 אונקיות של שעועית, תא מובנה לאחסון חוטים ותא טחינה נשלף לניקוי קל. יש לו גם הגדרת טחינה מתכווננת, כך שתוכל לבחור את גודל החלקיקים המתאים לשיטת הבישול המועדפת עליך. בנוסף לטחינת פולי קפה, ניתן להשתמש ב-Morphy Richards 47671 גם לטחינת תבלינים וחומרים יבשים אחרים.

5. מטחנת קפה ותבלינים Hyundai HABT-9430

Hyundai HABT-9430

יונדאי HABT-9430 הוא סוג של מטחנת קפה המיועדת לשימוש ביתי. מדובר במטחנה קטנה וקומפקטית נוחה לשימוש, עם כפתור הפעלה גדול לנוחיות. המטחנה בציפוי נירוסטה ולהבי נירוסטה, ונפח החדר הוא 110 גרם. הוא מופעל על ידי מנוע 300W וקל לניקוי. הוא מתאים לטחינת פולי קפה ותבלינים, והגדרת הטחינה המתכווננת מאפשרת לך לבחור את גודל החלקיקים המתאים לשיטת הבישול המועדפת עליך.

6. מטחנת קפה ותבלינים Moulinex AR1108

ה-Molinex AR1108 הוא סוג של מטחנת קפה המיועדת לשימוש ביתי. הוא מיוצר על ידי Moulinex, חברה צרפתית המייצרת מגוון רחב של מכשירי חשמל לבית. ה-AR1108 הוא מטחנת להבים, מה שאומר שהוא משתמש בלהב מסתובב כדי לקצוץ את פולי הקפה. סוג זה של מטחנה הוא בדרך כלל זול יותר וקל יותר לשימוש מאשר מטחנות קצף, אך הוא אינו יעיל בהפקת טחינה עקבית ואחידה. ל-AR1108 יש מספר תכונות שנועדו להקל על השימוש והתחזוקה. תכונות אלו כוללות בור שעועית שקוף המכיל עד 75 גרם שעועית, תא מובנה לאחסון חוטים ותא טחינה נשלף לניקוי קל. יש לו גם הגדרת טחינה מתכווננת, כך שתוכל לבחור את גודל החלקיקים המתאים לשיטת הבישול המועדפת עליך. בנוסף לטחינת פולי הקפה, ניתן להשתמש ב-Molinex AR1108 גם לטחינת תבלינים וחומרים יבשים אחרים.

7. מטחנת קפה ותבלינים WPM ZD-12

WELHOME ZD-12 הוא סוג של מטחנת קפה המיועדת לשימוש ביתי. זוהי מטחנת חרוט חרוטית, כלומר היא משתמשת בשני משטחים שוחקים בצורת חרוט כדי לכתוש ולטחון את פולי הקפה. מטחנות חרוטים נחשבות בדרך כלל כמייצרות טחינה עקבית ואחידה יותר מאשר מטחנות להבים, אשר קוצצות את השעועית בעזרת להב מסתובב. ל-ZD-12 יש מספר תכונות שנועדו להקל על השימוש והתחזוקה. תכונות אלו כוללות קופסת שעועית שקוף המכיל עד 200 גרם שעועית, תא מובנה לאחסון חוטים ותא טחינה נשלף לניקוי קל. יש לו גם הגדרת טחינה מתכווננת, כך שתוכל לבחור את גודל החלקיקים המתאים לשיטת הבישול המועדפת עליך. ה-ZD-12 מופעל על ידי מנוע 220V ומתאים לטחינת פולי קפה ותבלינים.

8. מטחנת קפה ותבלינים Cecotec Titanmill 300 Duoclean

Cecotec Titanmill 300 Duoclean

Cecotec TitanMill-300 DuoClean היא מטחנת קפה רב תכליתית המיועדת לשימוש בבית. הוא מצויד בלהבים מצופים טיטניום ושני מיכלים להחלפה, אחד לטחינה ואחד לקיצוץ ולריסוק. הגוף והמיכל של המטחנה עשויים 100% נירוסטה, והוא בעל קיבולת מקסימלית של 90 גרם. המטחנה ברמות שונות של טחינה וריסוק, בהתאם לזמן הפעולה, והיא כוללת כיסוי עליון שקוף המאפשר לשלוט בתהליך הטחינה. יש לו גם מערכת בטיחות המונעת את הפעלת פונקציית הטחינה אם המכסה אינו ממוקם כראוי. ה-TitanMill-300 DuoClean קל לשימוש, עם פעולה ביד אחת, והוא מופעל על ידי מנוע 300W. מגיע עם צנצנת לטחינה, קנקן לריסוק, מכסה המטחנה, מברשת ניקוי ובעל מידות 11x11x20 ס"מ ומשקלו 0.9 ק"ג.

9. מטחנת קפה ותבלינים GoldLine ATL27

GoldLine ATL27

Gold Line ATL-27 הוא סוג של מטחנת קפה ותבלינים מתוצרת חברת Gold Line המייצרת מגוון רחב של מכשירי חשמל לבית. אני מצטער, אבל אין לי מידע נוסף על הדגם הספציפי הזה. באופן כללי, מטחנות קפה ותבלינים הם מכשירים המשמשים לטחינת ולכתוש פולי קפה שלמים, תבלינים וחומרים יבשים אחרים. הם מגיעים במגוון סגנונות וסוגים, כולל מטחנות להבים, מטחנות בור ומטחנות ידניות. התכונות והמפרטים הספציפיים של מטחנה יהיו תלויים בדגם וביצרן. כמה תכונות נפוצות של מטחנות קפה ותבלינים כוללות הגדרות טחינה מתכווננות, מגוון חומרי להבים או קוביות, קופסת שעועית שקוף ותא טחינה נשלף לניקוי קל.

10. מטחנת קפה ותבלינים Morphy Richards 47671

Morphy Richards 47671

Morphy Richards 47671 הוא סוג של מטחנת קפה המיועדת לשימוש ביתי. הוא מיוצר על ידי Morphy Richards, חברה שבסיסה בבריטניה המייצרת מגוון רחב של מכשירי חשמל לבית. ה-47671 הוא מטחנת קוביות, מה שאומר שהוא משתמש בשני משטחים שוחקים כדי לכתוש ולטחון את פולי הקפה. מטחנות מסוג זה נחשבות בדרך כלל כמפיקות טחינה עקבית ואחידה יותר מאשר מטחנות להבים, אשר קוצצות את השעועית בעזרת להב מסתובב. ל-47671 יש מספר תכונות שנועדו להקל על השימוש והתחזוקה. תכונות אלה כוללות קופסת שעועית שקוף המכיל עד 7 אונקיות של שעועית, תא מובנה לאחסון חוטים ותא טחינה נשלף לניקוי קל. יש לו גם הגדרת טחינה מתכווננת, כך שתוכל לבחור את גודל החלקיקים המתאים לשיטת הבישול המועדפת עליך. בנוסף לטחינת פולי קפה, ניתן להשתמש ב-Morphy Richards 47671 גם לטחינת תבלינים וחומרים יבשים אחרים.

11. מטחנת קפה NOV157 נירוסטה NOVO

מטחנת קפה NOV157 נירוסטה NOVO

מטחנת הקפה מנירוסטה Nov157 היא מטחנת נירוסטה שתמיד תוכלו לראות מה היא עושה, ללא קשר אם היא בשימוש או לא, או מה השעה ביום.

מכשיר זה צורך 150 וואט והלהבים שלו עשויים מפלדת אל חלד הניתנים להפעלה בלחיצת כפתור. כמו כן, מיכל המטחנה מכיל עד 70 גרם.

12. מטחנת קפה ותבלינים Fakir 220W AROMATIC

מטחנת קפה ותבלינים Fakir 220W AROMATIC

מטחנה זו בעלת עיצוב אלגנטי ומודרני והיא המטחנה האידיאלית לטחינת קפה או תבלינים. בנוסף למכסה השקוף שלה, יש לה גם גוף מפלדת אל חלד מסוגנן, בסיס יציב המונע החלקה של המכונה ובסיס קל לניקוי לאחר הפעלתה.

בשל להבי הדיסק החדים העשויים מפלדת אל-חלד איכותית, המטחנה הזו מסוגלת לטחון כל מה שתרצו, כולל שעועית, אגוזים, עשבי תיבול, תבלינים, דגנים וכמובן פולי קפה. לאחר שפולי הקפה או מטחנת התבלינים התמלאו, פשוט צריך להחזיק את כפתור ההפעלה/כיבוי עד שתגיע לרמת הטחינה הרצויה.

עם מנוע חזק של 220W, מטחנת AROMATIC של FAKIR מסוגלת לטחון כל סוג של פולי קפה או תבלינים לעובי הנדרש תוך שניות, לא משנה באיזה סוג פול מדובר.

בין המפרט הטכני ניתן למצוא: מנוע 220W, גודל מיכל מטחנה של 60 גרם, גוף נירוסטה, סכיני נירוסטה, כיסוי פלסטיק שקוף, אורך כבל 9.0 מטר, נירוסטה בצבע כסף, כפתור הפעלה הנמצא בחלק העליון של הכיסוי באדום.

13. מטחנת קפה ותבלינים MIDEA MJ-FG1801W

מטחנת קפה ותבלינים MIDEA MJ-FG1801W

מטחנת MJ-FG1801W של MIDEA היא מכונה שתוכל להשתמש בה כדי לטחון עד 30 גרם פולי קפה תוך שניות עם מנוע אחד בלבד.

בשל עיצוב הכיסוי העליון של המוצר המשולב בגופו, ניתן לאחסן את הכבלים בתוך הכיסוי ולפרק בקלות את הלהבים לניקוי קל. המטחנה מסוגלת לא רק לטחון שעועית ותבלינים בצורה אחידה, אלא גם מתהדרת בלהב נירוסטה שקל במיוחד לניקוי, מה שהופך את המטחנה הזו לכל כך קלה לשימוש.

14. מטחנת קפה מומלצת: מכונת הקפה הניידת מבית Mulli

q? encoding=UTF8&ASIN=B09G6NY2HL&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09G6NY2HL

מאופיינת בעיצוב שקוף, שדרוג חוזקה משמעותי, הפעלה ויזואלית, ללא ריסוק באמצעות להבים או שקעים, תוכלו להנות מקפה טחון וטרי בלחיצת כפתור.  באמצעות טכנולוגיית הטחינה הקרמית שלנו, העיצוב קל המשקל מאפשר לטחון במהירות וניידות. כשהסוללה נגמרת, תוכלו להשתמש בידית במקום במטען חשמלי בשביל לסיים את תהליך הטחינה באופן ידני.

עם חיתוך דק, בינוני וגס תוכלו לטחון כל סוג של קפה, מאספרסו ועד פרנץ' פרס. המטחנה מסיימת את עבודתה באופן אוטומטי לאחר זמן נקבע מראש. תוכלו לפרק אותה בקלות לניקיון פשוט או טעינה. נורות מראות את אחוז הטעינה הנשאר בה.

אין שום צורך לחבר אותה לחשמל בשביל להשתמש במכונה השקטה שלנו. היא עשויה מחומרים מתאימים לבישול, שאינם מכילים שום כימיקלים רעילים, ידידותית לסביבה ואינה מכילה ABS.

15. מטחנת קפה עם להבים קוצניים OXO Brew 

q? encoding=UTF8&ASIN=B07CSKGLMM&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07CSKGLMM

על מנת למקסם את חוזקת הטעם, להבי המכונה שבקוטר של 40 מילימטרים מסתובבים ויוצרים טחינה מושלמת. ישנן 15 הגדרות שונות לטחינות (בנוסף למיקרו- הגדרות) בכדי שתוכלו להתאים באופן אישי את אופן הטחינה.

בנגיעה אחת תוכלו להפעיל את הטיימר ששומר על ההגדרה האחרונה, בכדי שתוכלו להנות מקפה או תבלינים טחונים במידיות. יש מגבלת תכולה של 300 גרם של פולי קפה במיכל. מידות המוצר הן 12X7.4X16 אינצ'. מיכלי הקפה הטחון יכולים להחזיק עד 110 גרם (כמות של 12 כוסות). בזמן שמנקים את פנים המטחנה, נא לא להשתמש במים או נוזלים אחרים.

טחינה לא צריכה להיעשות בעת נגיעה במכונה או שקשוק שלה. בשביל להמנע ממילוי יתר, פקחו עין על מיכל הכתישה. הזמן שלוקח למיכל הכתישה להתמלא מאוד תלוי בגודל הטחינה שתבחרו וסוג הפולים. בנוסף לכתישה לתוך מיכל הכתישה, תוכלו גם לטחון את הפולים ישר לתוך פילטר. פיר המכונה יכול להסתם בידי פולים שחורים ושומניים. אם זה קורה- בבקשה קראו בעמוד 10 בחוברת ההוראות, Cleaning and Care.

16. מטחנת קפה BKN20-DCG מבית Cuisinart

q? encoding=UTF8&ASIN=B00004S9CY&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B00004S9CY

מטחנת קפה מומלצת: טחנו כמויות גדולות: תוכלו לטחון בקלות 70 גרם של פולים בבת אחת, שמספיקים בכדי להכין 12 כוסות של קפה. עיצוב מודרני וחדשני משתלב ללא מאמץ במטבח שלכם עם הגוף השחור של מטחנת הקפה.

להבי פלדת האל-חלד והמנוע העוצמתי שלנו יספקו תוצאות משביעות רצון עם מתג הפעל/כבה לתפעול פשוט.

עיצבנו את מטחנת הקפה עם מנעול בטיחות פנימי שמונע הפעלה אלא אם המכסה סגור באופן בטוח. הקערה והמכסה קלים לניקיון ושאר המטחנה קלה מאוד לאחסון. המוצר נקי מכימיקל BPA והוא מגיע עם הוראות הפעלה שיעזרו בהתקנה והליך למידה המגוון.

17. מטחנת קפה חשמלית YYSS

q? encoding=UTF8&ASIN=B09P542CFZ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09P542CFZ

תוכלו לבחור מתוך 18 הגדרות וביניהן אספרסו, פרץ' פרס, או טחינה דקה שמתאימות מ2 עד 14 כוסות קפה. המטחנה תיכבה אוטומטית לאחר שתהליך הטחינה יושלם.

במידה ותבחרו בכך, תוכלו לעצור את תהליך הטחינה ולכבות את המכונה בכל שלב.

הלהבים העליונים החרוטיים ומיכל הכנסת הפולים הם בעלי עיצוב קל לשימוש, ההופכים את ההתקנה והפירוק לפשוטים.

להבי פלדת אל-חלד יכולים לטחון את הגרגרים הכי דקים שיש, אפילו קפה שחור, מה ששומר על הארומה של הקפה ומשדרג את הטעם שלו.

ניקוי המכונה ממש קל וניתן לביצוע באמצעות הסרת המיכל העליון והתחתון, ולהבי הטחינה. אם תרצו לשמור על פנים המכונה נקי, תוכלו להשתמש במברשת לאחר טחינת הקפה.

המטחנה החשמלית קטנה בגודלה ובעלת איכות מצוינת. להבי הפלדת אל-חלד שלה יכולים להשוויץ במרקם העדין שהם מפיקים. כשקונים מטחנה בפעם הראשונה, הבחירה שלנו היא בהחלט הטובה ביותר. יש מיכל פולים בגודל של 250 מ"ל ומיכל קפה טחון בגודל של 100 מ"ל.

18. מטחנת קפה מומלצת: מטחנת קפה חשמלית בעלת להבים חרוטיים

q? encoding=UTF8&ASIN=B099ZKSJPW&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B099ZKSJPW

הפעלה בכפתור אחד והפקה של 12 כוסות קפה הופכות את המכונה הזו לכ"כ קלה לשימוש.

כיבוי אוטומטי כשהטחינה נגמרת מבטיח לכם לקבל את הקפה במרקם שרציתם, בכמות המושלמת. שהקפה שלכם יהיה עשוי מהפולים הכי איכותיים, בכל בוקר מחדש!

להבי חרוט טוחנים מקצועיים מוודאים ששמן פולי הקפה אינו אובד בידי הליכי חמצון שונים, מבטיחים איכות טעם מעולה וארומה משגעת.

בין אם תרצו לטחון את פולי הקפה הכי דק שיש, או לאבקה יותר גסה לקפה שחור, המכונה הזו מתאימה גם למכיני האספרסו וגם למבשלי פק"ל קפה מקצוענים.

מכסה נגד אבק שומר על הקפה טרי לאורך זמן, וכמות הקפה שניתן לאחסן נעה בחופשיות עד 12 כוסות. עם סגנון פלדת האל-חלד שלו, העיצוב מאוד קומפקטי וקל לשימוש ואחסון. מנוע עוצמתי, מנעול בטיחות ואור כחול שמראה על סוף התהליך נכללים במטחנה החשמלית שלנו, להנאתכם המובטחת!

19. מטחנת קפה ניידת

q? encoding=UTF8&ASIN=B09PLBRN7W&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09PLBRN7W

פולי קפה נטחנים באופן חוזר באמצעות הלהבים החרוטיים של המטחנה שלנו כך שהטעם הטבעי של הקפה והארומה החזקה שלו נשמרת בתהליך הטחינה. בשימוש במכונה, תוכלו לטחון 30 גרם קפה בכל פעם (מספיק ל4 כוסות).

עם ההפעלה האוטומטית של המערכת, תוכלו לטחון קפה בנוחות, מבלי אפילו להיות ליד המטחנה. תוכלו לקחת את המטחנה הקטנה הזו, ללא כבלים, נטענת באמצעות USB איתכם לכל מקום שתלכו ולהנות מקפה טרי וטעים. בכל מקום! במשרד, בטיול או בשטח.

המטחנה הניידת הזו מכילה מספר הגדרות טחינה שונות בשביל שיטות בישול שונות, מאספרסו ועד פרנץ' פרס. לא משנה איזו גודל פולי קפה תבחרו, המכונה שלנו לעולם לא תפיק קפה טחון שאינו שווה במרקמו.

מברשת הניקיון כלולה בשביל להפוך את הניקיון לקל כמה שיותר. הוציאו את הלהבים העליוניים, המשפך ומיכל הפליטה לניקיון ללא מאמץ. לא מומלץ להשתמש במים או בנוזלים אחרים בניקיון המכונה.

20. מטחנת 12 כוסות הקפה החשמלית של Mr. Coffee

q? encoding=UTF8&ASIN=B000BRLXUI&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B000BRLXUI

מטחנת קפה מומלצת:  גלו את האיכותיות הטעימות בפולי הקפה שלכם עם מטחנת הקפה שלנו עם הגדרות משתנות. פולי קפה טריים מייצרים את הקפה הכי טעים ועם סוגים שונים של הליכי טחינה וגודל מאפשרים לכם לקבל את הטעם האופטימלי לשיטות בישול שונות. ישנן 3 סוגי הגדרות טחינה עם מטחנת הקפה הזו, מאפשרים לכם לבחור בין טחינה גסה לפרץ' פרס. טחינה בינונית מצויינת גם למבשלי קפה מקינטה ומעולה למכונות אספרסו.

שימוש במערכת הניקיון של מיכל הפליטה מאפשר ניקיון יסודי של המכונה. אם תשתמשו בסימונים בתוך המיכל, תוכלו לטחון את הכמות המדויקת של קפה שתרצו לבשל. ישנה אפשרות להסיר גם מיכל הפליטה בשביל ניקיון קל (מומלץ עם סמרטוט יבש). תוכלו לטחון תבלינים או מקלות קינמון עם המטחנה החשמלית בנוסף לקפה. מטחנה כזו היא תוספת מופלאה לכל מטבח.

מטחנת הקפה והתבלינים מכילה 3 הגדרות: גס, בינוני ודק

מערכת הניקיון של מיכל הפליטה מפחיתה בלגן בהברשת דפנות המיכל

הטחינה יכולה להיות מותאמת אישית לכמות הקפה שתרצו לבשל: מ4 ועד 12 כוסות

אוכל הכבל: 25 אינצ'

21. מטחנת הקפה החשמלית של CYETUS

q? encoding=UTF8&ASIN=B09JNLF8TQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09JNLF8TQ

לחיצת כפתור אחת מאפשרת לכם להשיג את הצפיפות המושלמת במהרה עם המטחנה הזו. מנוע חזק בעוצמה של 200 וואט ו2 להבים מפלדת אל-חלד מאפשרים טחינה של פולי קפה שלמים בקלות. איכות גבוהה של פלדת אל-חלד 304 טוחנת את הפולים ותבלינים שונים בקלילות ובאופן שווה.

מטחנות הקפה שלנו מצוידות בבסיסים מונעי החלקה בשביל שלא יפלו מעבר לשולחן. מטחנת תבלינים עם חורים כנגד חום שפועלת חלק.

פולי קפה יכולים להטחן עד ל60 גרם לכל כוס פולים עם המטחנה הזו. היא שקטה יותר מרוב מטחנות הקפה מגיוון שהמנוע שלה שודרג והושתק.

22. מטחנת קפה עם להבים חרוט מבית Secura

q? encoding=UTF8&ASIN=B08SJVB2JT&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08SJVB2JT

מטחנת קפה מומלצת: תוכלו להתאים את עובי האבקה באופן חופשי, גס, בינוני, דק או אקסטרה דק. מושלם לכל סוגי בישול הקפה. מטחנת הקפה של סקורה מציע טכנולוגיה אנטי סטטית בשביל להבטיח את מיכל הפליטה נקי והיא שקטה ויעילה, מבטיחה חוויית משתמש טובה. 

להבי פלדת האל-חלד מבטיחים את טחינת פולי הקפה באופן שווה ושמירה על הארומה הטבעית. פולי הקפה יכולים להיות מאוחסנים בקופסאת ההכנסה שגודלה 250 מי"ל, בזמן שקפה טחון יכול להישמר במיכל הפליטה שגודלו 130 מי"ל.  עם 2 עד 12 כוסות קפה, תוכלו לטחון את הכמות הדרושה ולתת למכונה להיכבות בעצמה כשהיא סיימה.

המטחנה החשמלית של סקורה מאופיינת עם מברשת כלולה בפנים ולהבים הניתנים להסרה כך שהיא קלה מאוד לניקיון.

לפני שתוכלו ללמוד איך המכשיר הזה יכול לסייע לכם בהכנת קפה משגע, חשוב להבין איך הוא עובד בדיוק. המטחנה מאובזרת עם 2 דיסקים חותכים. הדיסקים יכולים להיות מוזזים קרוב יותר או רחוק יותר, תלוי כמה הגדרת החיתוך דקה או עבה. דיסקי החיתוך יותר מדיוקים ומספקים קפה טחון בצורה יותר שווה מאשר מטחנות עם להבים מסתובבים. ישנן 18 הגדרות טחינה במטחנה שלנו, עם תכולה של 250מי"ל.

23. מטחנת קפה Bratza Virtuoso

q? encoding=UTF8&ASIN=B07QMY8GLX&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07QMY8GLX

אלפי ממוחי קפה מעדיפים את מטחנות בראצה ונהנים מהתמיכה הכלל עולמית שלה. בשביל לטחון קפה באופן מדויק ושווה, המטחנה שלנו כוללת טיימר דיגיטלי של עד 40 שניות, הניתן להגדרה בדיוק של עשירית שנייה ונורות LED.

מגוון שיטות בישול קפה (אספרסו, פרנץ' פרס, האריו V60, אאירופרס, שמקס ובישולים אוטומטיים) ניתנים לניסיון בקלות עם המטחנה המתקדמת שלנו. עם עיצוב מתכתי מפוסל מכונת הVirtuoso מוסיפה מראה מודרני לעמדת הקפה שלכם. 

היא מהונדסת עם מנוע 40 מ"מ שמיוצר בליכטנשטיין, אירופה. בשילוב המנוע החזק והעיצוב הנוח, בראצה מבטיחה טחינה שווה של קפה ועמידות המטחנה שהמשתמשים מצפים לה.

להבי החרוט היעילים שלה מפיקים קפה טחון ושווה לכל שיטת בישול קפה, מאספרסו ועד פרנץ' פרס, תוכלו למצוא את ההגדרת טחינה היעילה ביותר עם 40 הגדרות מתאימות.

24. מטחנת קפה מותאמת אישית TWOMEOW

q? encoding=UTF8&ASIN=B09NVSYRK5&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09NVSYRK5

מטחנת קפה מומלצת: פולי קפה יכולים להטחן ב3 מהירויות שונות: דק, בינוני או גס. אם תחליטו לטחון אותם להגדרה מסוימת, תקבלו קפה טחון באופן שווה שמתאים לבישול במגוון סוגים, עם מגוון שונה של פולי קפה. הטעם הטרי של פולי קפה יגרום לכם להנאה כל פעם שתטחנו אותו מחדש. 

מיכל הפליטה ניתן להסרה ויכול להכיל קפה עד ל12 כוסות. הוא בטוח לשטיפה במדיח הכלים מה שהופך את ניקיון המכונה לקל ופשוט. המטחנה יכולה גם לטחון סוגים אחרים של מרכיבים יבשים, כולל פלפל שחור, כמון, חילבה, פטרוזיליה, קינמון, כוכבי אניס, מנטה, סויה, קינואה, דורה, אורז וסוכר גבישי.
למטחנה של Twomeow יש כיסוי פנימי שמונע מקפה או אבקה להשפך החוצה במהלך תהליך הטחינה.
למען בטיחותכם, המטחנה אינה יכולה להדלק עד שמיכל הפליטה נמצא במקום והכיסוי סגור.

25. מטחנת קפה מומלצת: מטחנה חשמלית ניתנת להתאמה אישית מבית SHARDOR

q? encoding=UTF8&ASIN=B08JCJGJSX&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B08JCJGJSX

שניות רשומות מעל ידית התזמון, שקובעת את סוג החיתוך. מגס לעדין. תוכלו לבחור את צרכי הטחינה בהתאמה לצרכים שלכם. מיכל הפליטה יכול להכיל כמות קפה שמספיקה ל10 כוסות. המטחנה טוחנת 75 מי"ל של פולי קפה בכל פעם.

המטחנה החשמלית יכולה לטחון גם רכיבים יבשים אחרים כמו פלפל, כמון, חילבה, פטרוזיליה, קינמון, כוכבי אניס , מנטה, סוויה, קינואה, סאגון, אורז וסוכר גבישי. בהשוואה למטחנות קפה אחרות, המכונה הזו שקטה יותר עם רעש ממוצע של 63 דציבלים, כך שניתן להתעורר מוקדם ולטחון קפה בזמן ששאר בני המשפחה ישנים.

הניחו כמות ממוצעת של קפה במיכל וסגרו את המכסה. ידית התזמון יכולה להיות מתוזמנת לבחירתכם. אנחנו ממליצים לטחון מעל 5 שניות. תוכלו להדליק את המטחנה באמצעות לחיצה ארוכה על כפתור ההדלקה. בנוסף, המטחנה נכבית באופן אוטומטי. הכף הכלולה במיכל הפליטה משומשת בשביל להוציא את האבקה ממנו.

26. מטחנת קפה ידנית

q? encoding=UTF8&ASIN=B013R3Q7B2&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B013R3Q7B2

בנוסף ל18 הגדרות טחינה הידניות, מטחנת הקפה JavaPresse הידנית מציע דיוק של 100% ושליטה מלאה על מרקם הטחינה שלכם; היא מושלמת לכל בישולי הקפה ולספל קפה חם וטרי בבוקר.

קלה לשימוש, ניידת ונוחה בעלת מנגנון ידני מפחיתה 90% מרעש של מטחנות קפה חשמליות. מטחנת הקפה לא דורשת סוללות, חשמל או כבלי פלסטיק ארוכים לשימוש, כך שתוכלו להנות מקפה טרי וטחון מפולי קפה בביתכם או בדרך. מתאימה בול לקמפינג הבא שלכם, טיול או למשרד.

התחילו את היום שלכם עם כוס קפה טרייה מפולי קפה איכותיים שנטחנו עם JavaPresse המצוידת עם להבי חרוט מקצועיים וקרמיים שמחדדים את הטעם והארומה. מספקים טחינה שווה ברעש מינימלי לכל שיטות הבישול של מכונת האספרסו שלכם-אספרסו, אאירופרס או פרנץ' פרס. בשלו, טחנו, ותהנו!

27. מכונת קפה ידנית 3 ב 1 שלT-mark

q? encoding=UTF8&ASIN=B09X2JXHNQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B09X2JXHNQ

הסט כולל מטחנת קפה, להבי חרוט וצנצנת פליטה שקופה. מידות האריזה הן 7.5X 2.36 X 2.36 אינצ', מה שהופך אותה לנוחה לרוב המזוודות ותיקי הטיולים. היא קלה לשימוש כשאתם מטיילים, עושים קמפינג או אפילו סתם במשרד. היא גם מאוד נוחה לשימוש ביתי.

בשביל חיתוך ספיצי, מטחנת הקפה הידנית מגיעה עם ידית התאמה להגדרות מסוימות. הלהבים הקרמיים לעולם לא יחלידו או יצטרכו שיוף. בנוסף לחסינות שלהם מפני חום שנוצר במהלך תהליך הטחינה, מה שיחסוך פגיעה בטעם הקפה.

המטחנה הידנית יכולה להכיל עד 20 גרם של פולי גפה טריים, כך שלא תצטרכו לדאוג לגבי ברגים ואומים יותר. הידית יכולה להיות מוסרת בקלות והטעינה יכולה להתבצע בקלות. טחנו את פולי הקפה שלכם ואחסנו את אבקת הקפה הטריה שלכם. גובה המטחנה הופך אותה למושלמת לטחינה ידנית.

המטחנה בשימוש חוזר שלנו עשויה מפלדת אל-חלד וללא כימיקלי ABS, עם העיצוב היסודי שלה שמספק את אפקט הסינון הכי טוב, היא מביאה את הארומה הפשוטה והטעימה של הקפה, שמעולם לא תחזרו לשתות קפה נמס או שחור קנוי. אביזר מצוין לכל חובב קפה, מטחנת הקפה הידנית חייבת להיות אצלכם בבית. הטחינה יכולה לספק ספל מושלם של קפה בין אם תכינו אספרסו, פרנץ' פרס או בכל צורת בישול קפה אחרת.

28. המטחנה החשמלית עם להבים שטוחים מבית Huanyu

q? encoding=UTF8&ASIN=B083R58XWR&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B083R58XWR

המטחנה החשמלית הזו משתמשת בטכנולוגיה מהשורה החדשה ביחד עם 19 הגדרות יחודיות לטחינת הקפה. בהתאמה אישית של עובי הטחינה, תוכלו ליצור סוגי קפה שונים כולל קפה טורקי, אספרסוף מוקה, פרנץ' פרס, סיפון, או קפה בבישול ידני. תוכלו להשתמש בה בבית, במשרד, בבית הקפה שלכם או בכל מקום אחר שבוא תוכלו להנות מפעילויות רגועות.

משפך המכונה ומיכל הפליטה עשויים מחומר מאושר לאחסון מזון. בשביל להבטיח את איכות טחינת המכונה, מיכל אחסון פולי הקפה יכול להכיל עד 25 אונציות של פולים.

בשימוש במיכל הפליטה, תוכלו להכין עד 36 כוסות קפה בכל פעם. המטחנה הזו מושלמת לאירועים משפחתיים, היא תוספת מושלמת למטבח! בנוסף, המטחנה מאוד קלה לפירוק בשביל ניקיון פשוט ומהיר.

חוץ מזה שהמטחנה עשויה מפלדת אל-חלד, להבי המכונה בקוטר של 60 מ"מ והם מסוגלים לבצע חיתוך קריוגני ומדויק.

ישנה אפשרות לטחון את הקפה למרקם מאוד מאוד דק. בעקבות זאת, לקפה יש טעם ברור, מרוכז וחזק עם ארומה מופלאה. המנוע מונע עם 200 וואט ויש לו יעילות חיתוך גבוהה. טחינה מתמשכת לא מומלצת להמשך יותר מ15 דקות בכל פעם, עם פליטה במהירות של 0.7 אונציות לשניה. פולי קפה שונים מספקים רמת רעש שונה בזמן הטחינה, שהיא בערך 90 דציבלים- רמה נורמלית למטחנת קפה. בנוסף, המטחנה קומקפטית ומעוצבת, מה שהופך אותה לתוספת מצוינת לשיש המטבח.

29. מטחנת קפה חשמלית Sweet Alice

q? encoding=UTF8&ASIN=B07V365CMQ&Format= SL250 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=bestblende053 20&language=he ILir?t=bestblende053 20&language=he IL&l=li3&o=1&a=B07V365CMQ

עם מטחנת הקפה החשמלית הזו, תוכלו לטחון את הקפה באופן מהיר וחופשי. פולי הקפה נטחנים במהירות כשהמכונה טוחנת 8 עד 12 כוסות קפה בבת אחת, עם תכולה גדולה.

להבים חלדים מפלדת אל-חלד יחתכו את פולי הקפה בצורה שווה, מספקים את הארומה המקורית ואת השמנים המופקים מהם. 

בנוסף לאגוזים, זרעים, תבלינים ועוד מוצרים, המטחנה של Sweet Alice גם תואמת לטחינת חומרים אחרים. היא שומרת על פיזור אבקה באמצעות מנגנון הנעילה היציב והבטוח שלה. 

הלהבים לא יחלו להסתובב כל עוד המכונה אינה סגורה ובטוחה. אין להכניס רכיבים המכילים לחות או כל סוג של נוזל לתוך המכונה. המטחנה החשמלית של Sweet Alice היא תוספת מופלאה למטבח שלכם ומעולה כמתנה למשפחה או חברים.

שאלות ותשובות

מהם המותגים הטובים ביותר של מטחנות קפה כיום?

אלה הם כמה מהמותגים הפופולריים בשוק: Bosch BSH, Delonghi, Midea, Gold Line, Universe ו-Selmor.

מהי העלות הממוצעת של מטחנת קפה חדשה כיום?

מחיר מטחנת קפה חדשה תלוי בדגם, אך באופן כללי מטחנת חדשה תעלה לכם בין 69 ל-979 ₪.

מטחנות קפה: 16 מטחנות מומלצות! [מדריך 2022] - Kicky

באילו מטחנות קפה מומלצות בחרת? שתפו אותנו בתגובות!

אולי יעניין אתכם גם:

מקורות נוספים:

תוכן עניינים

שתפו חברים!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תגובות

Picture of מערכת Kicky
מערכת Kicky

כאן תמצאו ה-כ-ל: בין אם אתם מחפשים לקרוא על סקירות למוצרים, המלצות לסרטים חדשים בקולנוע, סדרות מומלצות בנטפליקס, חידות לילדים ומבוגרים, משפטים יפים, מדריכים במגוון תחומים ועוד.

בעטו את השעמום!
אולי זה יעניין אתכם גם: